čistá domácnost, zdraví a ekologisky šetrné praní s přípravky firmy Missiva

Ahoj všem, kteří by rádi udržovali svou domácnost čistou pomocí přípravků firmy Missiva, dále posilovali zdraví s potravinovými doplnky a prali své prádlo v ekologicky šetrných pracích prostředcích, které účinně snižují vznik ekzému, alergií a jsou velmi šetrné k pokožce
25.11.2008

Diskusi založil(a) 25.11.2008 Elli

reagovat 00martina00 30.9.2009 14:07  5%    +  -

Ahojky, scháním někoho, kdo by mě mohl zaregistrovat do Missiva a zodpovědět mi na mé otázky. Kdyžtak se mi ozvi na e-mail a zanechej mi na sebe icq číslo. Můj e-mail je:00martina00@seznam.cz Děkuji, budu se těšit. martina

reagovat Medvědice 28.12.2008 17:53  5%    +  -

Chcete mít čistou a ekologickou domácnost?Naše společnost má mnohá ocenění,za ekologii od organizace OSN spoustu klinických a dermatologicky testovaných výrobků.Je skvělé vědět,že když vaše dítě papká při obědě polívku,tak že při tom nejí žádný zdravý škodlivý prostředek na nádobí.Že ve vypraném prádle,není žádný fosfát ani abrazivum a spoustu dalšího.A navíc si ještě nechat platit za to,že nakupuji,což musíme všichni,tak jako tak.Úžasné.Máte-li zájem ozvěte se hana.fojtu@seznam.cz 732 279 781

reagovat jury 1.12.2008 21:22  13%    +  -

t.sašenka: Permon je jediná věc na praní (mimo leontýny, to je tak nějak na všechno). Ale vypereš s tím dětské věci. Missiva obecně oficiálně dětskou drogerii nemá, protože atesty jsou příšerně drahé. Ale pokud jde o náročnost bez problémů to splňují.

reagovat t.sašenka 1.12.2008 14:29  19%    +  -

jury: prý dětský prášek mají, ségra byla na jakémsi setkáním, kde o tom mluvili. Možná je to Permon, o kterém mluvíš

reagovat jury 28.11.2008 9:48  14%    +  -

t.sašenka: ahoj, Missiva nemá dětské prášky na praní, ale Permon je tak šetrný, že klidně s ním můžeš prát dětské věci. Pokud by tě zajímaly i krémy, jsou všechny bio. Maminy běžně jako dětský krém používají krém na ruce. Pokud má mrně bolavý zadeček pomůže Aicha. Tohle jsou tipy, co nikde nevyčteš, ale poradci je takto používají

reagovat normenka 26.11.2008 21:42  100%    +  -

Elli: lovelu mám taky moc ráda je dobrá

reagovat Elli 26.11.2008 21:26  6%    +  -

t.sašenka: Ja pouzivam praci prasek lovela baby a super, ale ten od missivy neni, prodava se bezne v obchodech, jinak pouzivam missivu, ale male peru v lovela a jsem spokojena

reagovat t.sašenka 26.11.2008 20:03  18%    +  -

Dívala jsem se, že si založila diskuzi maminky Brno 2008. Jsem těhulka, nemáš vyzkoušené nějaké dětské prášky od Missivi?

reagovat t.sašenka 26.11.2008 16:34  17%    +  -

Ahojky, dneska mi přišel první balíček s Médiem, Jasněnkou a Troubelínem. O víkendu mám v plánu vyčistit celý baráček, kam se stěhujeme a opravujeme. Tak jsem zvědavá na výsledek.

reagovat rty 25.11.2008 21:43  16%    +  -

Měla jsem možnost vyzkoušet si výrobky z Missivy, jsou opravdu dobré. Např. SNĚHURKA KOZí KRÉM TROUBELÍN a jiné

reagovat lenkaxxx 25.11.2008 19:58  25%    +  -

http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=4225

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: čistá domácnost, zdraví a ekologisky šetrné praní s přípravky firmy Missiva
Diskusi založil(a): Elli
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si