Koloidní stříbro

Ahojky všichni, nedávno jsme narazila v souvislosti s manželovoou boreliózou na koloidní stříbro. Nemáte prosím o něm někdo nějaké informace, popř. zkušenosti? Něco jsem si načetla na netu a zní to opravdu zajímavě ...
1.12.2008

Diskusi založil(a) 1.12.2008 trhacka

reagovat Anonym 20.9.2018 20:56  1%    +  -

Hancik: Ahoj, také jsem se streptokokem měla problémy. Antibiotika nezabírala, až kolonoidní stříbro zabralo!!.-)

reagovat NORA 27.11.2016 14:26  5%    +  -

Na hojení ranek je dobrý také krém Zalve, stojí 175 Kč na Heurece, anebo seženete také v lékárně.

reagovat Anonym 28.8.2016 16:46  1%    +  -

Rozárkar: Jo, Alfasilver.na Heurece jsem ho teď našla od nějakých 238 Kč.

reagovat Rozárkar 24.8.2016 20:49  5%    +  -

Zdravím. Ráda bych se zeptala, zda má někdo zkušenosti s přípravky s obsahem ionizovaného stříbra. Jsou to přípravky na odřeniny a spáleniny.

reagovat Anonym 18.3.2016 14:13  1%    +  -

Dobry den. Chtela bych se zeptat jestli koloidni stribro na kterem je napsano pouzivat na akne a dekolt, muzu uzivat vnitrne? Dekuji za odpoved.

reagovat Anonym 27.6.2015 21:59  1%    +  -

Juraas: Koloidní stríbro znám velmi dobře několik let a já i mnoho mých známých ho léta velmi úspěšně užívá a mohu Vás ujistit, že píšete naprosté bludy.

reagovat Anonym 23.7.2013 19:53  1%    +  -

Tak k tomu koloidnímu stříbru pro rýpaly! Koloidní stříbro je naprosto bezpečná metoda léčení především bakteriálních infekcí kdy úspěšnost se přibližuje 99%, k předávkování dochází pouze v případě, kdy koloid není správně vyroben a je užíván několik let. A k tomu, že si vytvoří bakterie rezistenci.. už jste někdy prosím vás viděli, že si bakterie vytvoří rezistenci proti stopovému prvku?? :) ehmm.. navíc stříbro nenapadá přímo bakterie samotné, ale jejich vedlejší enzymy, které je zásobujou kyslíkem.. příště si prosím pečlivě prostudujte vše, o čem tu budete psát... na závěr: já jsem se zbavil díky KS zlatého stafylokoka po dvou týdnech, nic jiného nepomohlo. Hodně štěstí :)

reagovat jidelna 1.11.2012 8:52  36%    +  -

Abundia: s tím souhlasím,syn už je ztoho taky venku

reagovat Anonym 29.10.2012 14:06  1%    +  -

NJ ,lidi tady řeší nemoci ,které pro "Nás odpurce doktoru a farmaceitických společnosti" jsou uplně lehko vylečitelné ,ale jedná se o léky které lidé odmítaji z duvodu ,že doktoři žeknou že je to nezdraavé ,protože je to levné a učinně ,nebudu tady jmenovat jaký léky ,abych nedělal reklamu.Chci jen říct ,strkejte penízky doktorum a berte antibiotika a ničte si biofloru.Hezky den .

reagovat Anonym 13.1.2012 13:24  1%    +  -

Leví*: s plísní v močovém měchýři jsem bojovala taky a zabrala akorát 1 měsíc striktní dieta - žádná bílá mouka - žádná pšenice, cukry, škroby, ovoce, sýry ani mazací - jedla jsem pouze: natural rýže (pouze přírodní), suchary, žitné pečivo, zelenina, může se sýr tvarohový typu lučina, gervais, balkánský
k tomu: koloidní stříbro, vitamín E, zinek, selen, jod a probiotika a už jsem z toho venku :-) A to po 1 roce pravidelného užívání antibiotik a lítání po lékařích....

reagovat jidelna 4.1.2012 23:27  37%    +  -

dobrý večer ,jsem tu nová a zajímalo by mně váš názor na koloidní stříbro,můj syn to užívá již delší dobu na zánět prostaty a je vidět zlepšení,ale mám obavy jestli to dlouhobobé užívání mu nemůže ublížit,dejte vědět kdo má s tím zkušenosti,díky

reagovat Anonym 21.9.2011 9:36  1%    +  -

takže mezi hromadu smailovych prispevku fakta:

1) Koloidní stříbro má antibiotické úřinky, ale relativně slabé a bakterie se mu přizpůsobují stejně, jako jiným antibiotikům (kdo si myslí že ne, je naivní; příroda je vždy o krok napřed).
2) dlouhodobé užívání je nebezpečné - kvůli jeho ukládání v tělě hrozí nevratná změna zabarvení kůže (zhruba zašedlá) - podrobné pojednání je v článku Koloidní stříbro na serveru sysifos.cz - bohužel bez registrace sem přímo odkaz na článek nemohu vložit... takže kdyžtak hledejte.

z uvedených důvodů je mezi zakázanými látkami viz Vyhláška č. 225/2008 Sb, příloha 4, tabulka č.2

reagovat Hancik 3.5.2011 21:04  5%    +  -

Jitka: Tak děkuju,v pátek jedu zase do nemocnice,tak se zkusím doktora zeptat,mám tyhle problémy už víc jak rok..

reagovat Anonym 2.5.2011 13:50  1%    +  -

Hancik: Doktorka mi ji před lety předepsala na akné vulgaris. Předepisuje se na různé obtíže které mají bakteriální původ a antibiotika už nepůsobí nebo se problémy pořád vrací. Autovakcína je založená na stimulaci tvojí imunity a má tu výhodu, že nemá vedlejší účinky jako antibiotika. Akorát nesmíš trpět nějakou poruchou imunity.

reagovat Hancik 1.5.2011 19:09  5%    +  -

Jitka: Děkuju moc zaradu,už jsem o tom taky slyšela,ale bála jsem se,že si to budu muset platit sama a bude to drahé..Ty s tím máš zkušenosti??

reagovat Hancik 8.4.2011 20:55  5%    +  -

Ahoj,víc jak rok trpím,mám streptokoka agalactie v močové trubici a způsobuje mi i spoustu gynekologických problémů,jsem z toho už zoufalá a připadám si jako ženská odepsaná,ptz se mnou nic není,nedávno jsem se dočetla a koloidním stříbře,tak bych se chtěla zeptat,jestli jste někdo měl podobné problémy a pomohl..Antibiotika už mi nezabírají,podle mě už jsem vůči nim imunní..Děkuju moc..

reagovat RomanaH 17.1.2011 12:50  17%    +  -

Hultras: tak zkuste koloidní stříbro pít brčkem,jenže zase než se spolkne, je potřeba ho držet cca minutu pod jazykem,takže je předpoklad,že se těch rovnátek stejně dotkne,což není dobře.......a co se týče té studny, teda je to jen můj názor, asi bych použila chemii,kde je přesně dané, kolik a čeho se má dát,než koloida...i když ten by bakterie zahubil,ale spočítat,kolik je ho potřeba - to nevím,jak byste udělali...třeba to jde,nevím,prostě v tomhle radit nemůžu...

reagovat Anonym 16.1.2011 13:45  1%    +  -

Dobry den chtel bych se zeptat jestli muzu koloidni stribro pouzivat vnitrne kdyz mam pevne rovnatka neudela to neco cetl jsem ze se nesmi koloidni stribro michat kovovou lzickou. a jeste druhy dotaz muze se koloidni stribro pouzit do studny k zniceni bakterii?

reagovat Anonym 29.12.2009 7:44  1%    +  -

ahoj Barco,muzes mi prosim napsat na email-kris2008@seznam.cz jaky pouzivate generator na vyrobu KS ?dekuji.

reagovat RomanaH 4.12.2009 21:00  35%    +  -

ahoj holky...taky jsme doma pročetli všechno možné o koloidním stříbře a začli jsme si ho vyrábět,protože manžel ví, jak na to....musím říct,že se nám vyhýbají chřipky,synovi se malinko zlepšilo akné...bereme to teprve krátce, jsem zvědavá, jak to na nás bude účinkovat....

K tomu,že je to zakázané prodávat - v r.1997 to bylo zařazené mezi jedy, v roce 2004 to bylo schválené jako potravinový doplněk, a v roce 2008 to bylo bezdůvodně znovu zakázáno,nikde nebyl důvod vysvětlený...v současnosti je to povolené jako kosmetický přípravek na vnější použití.....no, proč by to měli povolovat a tak přicházet o zisky z prodaných léčiv, že....

reagovat hanuša 25.6.2009 14:08  14%    +  -

BarborkaKvíteček: my jsme ho taky zkoušeli, ale nevím před tím jsme vybrali celou kůru fungylenu který taky vytříská všechno, je fakt že třeba na nemoc to fakt působí jako antibiotikum, ale já ti k tomu mám takový respekt nevím proč

reagovat BarborkaKvíteček 25.6.2009 9:19  5%    +  -

U nás doma používáme Koloidní stříbro preventivně všichni každý den. Je to přírodní bioseptikum a ničí bakterie a viry v těle. Objednávám si jej přes e-shop na www.kcrulc.cz, a přidávám i odkaz na článek http://www.kcrulc.cz/cz/lanky.

reagovat Mortysha 10.4.2009 14:16  8%    +  -

No já slyšela že ministerstvo zdr. to zákazalo...

reagovat Leví* 8.4.2009 15:27  38%    +  -

Ahoj holky, odpověděli mi z www.porodnice.cz, tak vám to sem zkopíruju, třeba se to někomu bude hodit:
O použití koloidního stříbra během těhotenství neexistují studie. Stříbro má dezinfekční a baktericidní účinky, ničí houby a plísně. Působí tak při vnitřním i vnějším podání se zachováním minimalní toxicity pro lidský organismus. Nicméně se může hromadit ve tkáních. Je to těžký kov - o míře toxicity či
karcinogenity kontinualního příjmu stříbra se vedou spory, tato otázka je předmětem dalších výzkumů. Protože nelze vyloučit možnost kumulace v nově se vyvíjejících tkáních, nemohu doporučit jako prevenci v těhotenství. Alternativou jsou brusinky nebo lichořeřišnice.

reagovat trhacka 8.4.2009 8:48  68%    +  -

Mortysha: jak zakázané? Vždyť už se dodává i do lékáren ...

reagovat Mortysha 8.4.2009 8:11  9%    +  -

No jo ale kde teď to stříbro sehnat že :) Když už je to zakázané :)

reagovat Leví* 7.4.2009 9:05  37%    +  -

trhacka: diky za zprávičku...taky si to myslim, ale raději sonduju, kde se dá, žejo ;-)

reagovat trhacka 7.4.2009 8:42  67%    +  -

Leví*: já si myslím, že by to nemělo ničemu vadit. Četla jsem příbalové letáky na www.lekarna.cz
http://www.lekarna.cz/koloidni-stribro-suspenze-metalickeho-stribra300ml/
a tam o tom nic nepíšou. Jenom vadí alergie na stříbro.

reagovat Leví* 7.4.2009 8:36  37%    +  -

Ahojky holky! možná jste to tu už probíraly...nevím...prosím - jsem ted v 11 tt...může se užívat koloidní stříbro? Užívala jsem ho před otěhotněním - na bakterii v moči (E coli) - trpívám na záněty močových cest...vím, že bakterii v moči stále mám a měla jsem pocit, ze stříbro pomáhalo, ale jak jsem zjistila, ze jsem těhu, raději jsem vysadila...ted mám pocit, ze se to trošku zhoršuje, tak se chci zeptat na váš názor - na netu jsem našla různé - může, neškodné - v těhu, někde píšou nemůže se v těhu, tak jsem z toho jelen...děkuji za názor a přeji pěkný den

reagovat hanuša 27.3.2009 14:13  17%    +  -

jaajinaa: u ATB jsem se setkala s názorem, že se mají podat pokud ti jde opravdu o život, léčba bez nich trvá dýl, ale tělo si poradí, zkoušela jsem to především na sobě u dětí se víc bojím, ale zánět uzlin jsme zvládly bez nich, přečetla jsem si kontraindikace a bylo jasno, místo atb podávám řasu v dvojité dávce, ta nemá vedlejší účinky, stříbro jsem zkoušela na zelenou rýmu zabralo.
ale mladší dcerka 2 letá má stále rýmy, trvá měsíc a pak plynule přejde do dalšího měsíce, první rýmu dostala ve 4 měsících a trvala u ní měsíců 10, jak vidím nudly u nosu dostávám histerii, nic na to nezabírá

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Koloidní stříbro
Diskusi založil(a): trhacka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si