žena blíženec a partner štír

jak s evám spolu žije?dá s eto snést ?
5.12.2008

Diskusi založil(a) 5.12.2008 kartstix

reagovat modroocka.cz 17.8.2011 17:32  5%    +  -

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda má někdo nový zkušenosti s partnerem štírem a je žena blíženec???

reagovat kartstix 6.4.2009 7:56  100%    +  -

babcaverca: tobě taky krásný sluníčkový den

reagovat babcaverca 5.4.2009 13:11  7%    +  -

Ahoj všechny,přeji krásný sluníčkoví den...

reagovat kartstix 1.4.2009 1:27  81%    +  -

ahojky tak jak se žije se štírem

reagovat Luciana00 10.12.2008 8:37  21%    +  -

babcaverca: proč bych nevěřila, já si toho taky hodně pamatuju od dvou letz, tak si říkám, už Nela není miminko, už si bude taky hodně pamatovat, tak se samozřejmě snažím ať má narozdíl ode mne krásný dětství

reagovat Luciana00 10.12.2008 8:36  21%    +  -

pet s: No, asi tak nejak, i když to hulákání zvládáme oba, aspoň se snažíme, aby neměla ani u jednoho výhodu, ale už teď jak jí jeden něco vytkne, běží si postěžovat a pomazlit se k druhýmu.

reagovat kartstix 9.12.2008 22:25  87%    +  -

tak my deti nemáme zatím ale má je rád a moc u známých je furt tahá .jinak pořádnej je uvaří uklidí ale pokud mu neco nevíjde tak s edokáže rozparádit ale dokáže človeka utěšit a podržet

reagovat pet s 9.12.2008 21:27  41%    +  -

Luciana00: u nas to je taky tak, on je pro nasi zuzanu proste "super tata" na blbosti a ja jsem doma od toho, abych jen hulakala, uklizela atd.

reagovat babcaverca 9.12.2008 15:52  28%    +  -

Luciana00: Tak to ti přeju,takových chlapů je málo.Já to slyším v práci.Já mám sice blížence Nikolka není jeho,ale jsou dobrá dvojka,pořád poslouchám,že by ho nevyměnila.Chodí ted do 3třídy a my jsme spolu od jejich 3let,ale nebudeš tomu věřit,ale hodně si pamatovala.Tak at mu to dlouho vydrží...

reagovat Luciana00 9.12.2008 15:36  21%    +  -

pet s: Děkuju za přání
A ten můj taky se mnou jezdí na veškerý vyšetření a hlídá mezitím malou, v tom je zase perfektní. Proto ho ani nenutím se o malou nějak starat, ale už ho připravuju, že až bude mimi, že se jí bude muset věnovat víc. Zatím to vypadá, že se těší, říká moje bude Nelinka (straší) a tvoje mimčo.

reagovat Luciana00 9.12.2008 15:33  21%    +  -

kartstix: otec štír, je super, na takový to hraní a dovádění, to jo, to nemá chybu, jsem ráda, že si s malou rozumí, ale co se týče starostí a starání se, tam se zapojuje tak na 5%, opravdu nevím, nevím, jak to budou zvládat, až budu v porodnici. Neví ani co na sebe, co malá jí a kdy, i když řeknu, co má přinést ze skříně za hadry tak s tím nepříjde, protože prostě neví, jak to vypadá , myslím, že si to tu užijou

reagovat kartstix 8.12.2008 13:04  83%    +  -

babcaverca: asi je to jedno

reagovat babcaverca 8.12.2008 10:29  26%    +  -

Ahoj a co když je to naopak.Já jsem štír a manža blíženec.Co pak?Četla jsem vaše příspěvky a nijak se to nelyší.

reagovat kartstix 7.12.2008 17:04  71%    +  -

pet s: to sem na to stejne milujem se s tím mytím to je teda aždost čistotnej horší než ženská s tím sexem je to stejný

reagovat pet s 7.12.2008 9:14  31%    +  -

Luciana00: tak at ti vsechno dobre dopadne, malo bolestny porod, zdrave miminko a moc zdravi, stesti....................

reagovat pet s 7.12.2008 9:12  31%    +  -

kartstix: otec je uzasnej, mame dve deti, holku sedmiletou, kluka pulrocniho. holka ho zboznuje, doma nic moc neudela, ale s detma pomaha moc. kluk nam hodne let nesel, o jedno dite jsem v dost pokrocilem tehu prisla, on me dokazal podrzet, jezdil se mnou po vysetreni, nevadil mu spermiogram, ani jine stupidnosti, proste se snazil. na druhou stranu nekkdy dokaze byt pekny prase, leje mi logr do drezu, kde mam ttrebas i nadobi, klidne si jde do drezu umyt ruce, celkove se nerad meje, nekdy musim spustit na nej hruzu a porad by , ted kdyz jsem unavena z deti, tak sice nic nerika, ale vidim to na nej, moohl by denne, coz pry stiri takovy jsou. ale jak tady nekdo psal jaky to bude po deseti letech, tak te uklidnim, po osmi je to stale stejnylaska az na pudu, ikdyz me nekdy se.e az az., ale to je podle me uplne vsude, at je to stir, nebo beran, myslim, ze i ja jeho nekdy vytacim do vrtule

reagovat rek11 6.12.2008 20:24  64%    +  -

kartstix: toho myho jsem nutila,aby se aspon trochu staral,tak akorat se pochlubit,pred ostatnima vypadat jako super,ale jinak na ho a nezlob se, ale moc velkou chvalu jsem na ne neslysela..ńejvic to vystihujue veta me kamaradky-maminka ustupuje a tata? to je stir

reagovat kartstix 6.12.2008 20:07  68%    +  -

a co štíři v roli otce jak jim to jde,?

reagovat Tendříček 6.12.2008 18:58  100%    +  -

pet s: vy to mate taky tak . nam se taky zije krasne. nevymenila bych ho za nic na svete, ale nekdy je to u nas opravdu hooodne zajimave.

reagovat kartstix 6.12.2008 15:26  67%    +  -

Laivae: to nevím ani nevím jetsli tak dlouho spolubudem

reagovat Laivae 6.12.2008 15:19  100%    +  -

kartstix: mno s takovým přístupem apostojem nyní, co bude za deset let

reagovat kartstix 6.12.2008 14:32  67%    +  -

pet s: přesně plánujem bydlení takenvím jestli se tam nezabijem bydlí ted u me ale sem ráda když nekam jede

reagovat pet s 6.12.2008 14:13  31%    +  -

zije se nam krasne, snest se to da, ale nekdy je to na lano.

reagovat pet s 6.12.2008 14:12  31%    +  -

kartstix: tak presne to jsme my. ja blizenec, manzel stir. a opravdu byvame nekdy s porozumenim na stiru

reagovat kartstix 6.12.2008 13:15  67%    +  -

Luciana00: taky me podporujeapomáhá já mám kozoroha mamku tak to budeš mít klídekk

reagovat Luciana00 6.12.2008 13:03  18%    +  -

kartstix: jo, na to si člověk prostě musí zvyknout , nemyslí to zle. Ale jinak mě ve vše maximálně podporuje.

Na silvestra čekám kozoroha, ten by měl být trochu klidnější, tak snad se to tu trochu vyrovná.

reagovat kartstix 6.12.2008 12:40  66%    +  -

Luciana00: to sem na tom stejne taky me poučuje atd

reagovat Luciana00 6.12.2008 12:08  17%    +  -

Tak já jsem blíženec a manžel štír dvouletá dcerunka taktéž štír, takže si to opravdu užívám, no oni dva si spolu rozumí báječně, spiklenci
Jsme spolu 8 let a šlape to perfektně, ale rok po svatbě už jsme se málem rozvedli, díky bohu vše překonáno a já doufám, že teď už jsme oba o něco zkušenější a rozumnější, lepšího bych nenašla.

Pokud se hádáme, tak je to hlavně proto, že mě poučuje, nebo kárá za něco, co já u něj přejdu mávnutím ruky. To mě vždycky rozčílí a hlavně, musím mít poslední slovo, což opravdu nesnáší a čím víc mluvím, tí je naštvanější, ale neumím si pomoct, nedokážu zavřít pusu a odejít

reagovat JohanaBar 6.12.2008 12:08  5%    +  -

Laivae: Díky moc, já slyším na štíry samé špatné věci a nikdo nerozlišuje, jestli je to ženská nebo chlap.Nemůžu posoudit, chlapa štíra žádnýho neznám.Mámdcerku taky štírku a pozoruju někdy stejné reakce.

reagovat Laivae 6.12.2008 12:06  100%    +  -

jinak ahoj já tedy mám doma lva, ale jsem blíženec a mám co dočinění s despotickým otcem štírem...právě odešli a celou chvilku opětně zhatil během mžiku a ještě teď ji stěží rozkousávám. ano štíři vidí pouze sebe a jen sebe..muži, na první místě je on a jeho zájmy osatní jsou někde hluboko vzadu, nikdo krom nich nemá pravdu a i kdyby ji nakonec měli tak jsou důležití a hloupí...citu se od nich nedočkáte neumí to projevitm, to že investují do darů a mají tendenci si Vás koupit možná vydrží nějaký pátek ale ne navždy a potěš koště pokud narazíte na člově s pěti šesti jedničkami tak k tomu všemu je keště alkoholik a já nevím co ještě...

můj otec mne ve dveřích dojmul, že jsem si krapet pobulila...nevím kdy mu přes tu jeho clonu, kdy vidí jen sebe a potíže všech ostatních bagatelizuje anebo je označí za herecké výkony, pouze on umírá u rýmy tak asi budou na ořeších růst feferóny

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: žena blíženec a partner štír
Diskusi založil(a): kartstix
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si