NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽE SVĚTA

Příští rok bych chtěla na nějakou krásnou tyrkysovou pláž. Budu ráda za fotky a nějaké info k místu, které jste navštívili a taky kolik to stálo
9.12.2008

Diskusi založil(a) 9.12.2008 Anonym

reagovat viky.beckham 24.4.2017 15:47  5%    +  -

Tak na tom thassosu bych brala i svatbu hned! Nadhera a nadherne plaze. :)

reagovat compas 15.5.2010 16:08  100%    +  -

u nas uz od zacatku brezna jsou nase krasne plaze takove

reagovat compas 14.2.2010 18:29  64%    +  -

na nasich plazich ted neni plno...nase kadodenni prochazka s pejskem

reagovat javra 21.1.2010 13:17  5%    +  -

Na ostrově Karpáthos je těch krásných pláží mnoho a nejvíce jich najdete ve středisku Lefkos a můžetesi vybrat od vln až po klidnější moře My s mužem jsme tam trávili dovolenou od 2.6.2009 a pro nás zatím nejkrásnější dovolená javra

reagovat compas 1.10.2009 15:07  85%    +  -

meme zde Sandy Island...ku kteremu se na jeho plaze dostanes kdyz pop rece Waccamaw jedes kanaly ktere byly vykoani na zavlazovani ryzovych plantazi,priplujes k ostrovu kde mivame srazi, na ostrove bydli kolem 80 lidi,lode se srazi k sobe griluje,dobra muzika...nadherne piscite siroke plaze ,lemovane palmama

reagovat compas 25.9.2009 16:22  89%    +  -

jedny z nejhezsich plazi jsou u nas v Jizni karoline..tahnou se siroke piscite asi 150 mil..ocean je ku koupani vhodny od konce brezna do listopadu,pro nas ,ale kdo prijede ze severu neb kanady se koupe i v lednu.....

reagovat veronika8 23.6.2009 14:53  7%    +  -

janinka22: ahojky, my tam plánujeme letos v září, ale sháníme hotel s polopenzí, nemáš tip?

reagovat miria09 9.6.2009 10:47  8%    +  -

cacorinka: Tak to my jsme i u těch babiček s hrncem několikrát jedli, a přežili jsme to bez problémů. I když je to možná trochu risk, nerada bych strávila dovolenou u doktora nebo na záchodě.

reagovat miria09 1.6.2009 11:14  6%    +  -

cacorinka: Tak kokosové koláčky jsem nezkusila, to se tam asi budu muset vrátit :) ale líbily se mi ty pouliční jídelny, kdy tam stála paní u stánku s čtyřma hrncema, stačilo přijít, sednout si, ukázat na co mám chuť a jíst.

reagovat vecernice 26.5.2009 19:52  12%    +  -

janinka22: máš pravdu,jela bych tam znovu,ale chci taky zase poznat něco jiného,nějaký jiný ostrov,ale nevím,který se vyrovná lefkádě a plážím milos nebo egremnoi nebo Krétě

reagovat janinka22 26.5.2009 13:58  5%    +  -

Já jsem jednoznačně pro Řecko a ostrov Lefkáda. Jedním slovem úžasný! Za sebe doporučuju letovisko Agios Nikitas - sice hodně klidný,ale nejideálnější a nejhezčí místo Lefkády.. pokud má člověk ale rád rušné večery, tak by se tam asi ukousal nudou.. záleží na povaze člověka. My se tam určitě chceme znovu podívat!

reagovat cacorinka 24.5.2009 20:53  33%    +  -

miria09: Jo take kokosove kolacky a jidlo vubec bylo super a pomerne levne,more a priroda a tot vse!!!

reagovat cacorinka 24.5.2009 20:51  33%    +  -

miria09: Jo uz bych do Manily nikdy nejela,ostrovy jo,ale jinak nic,ale mela jsem tam kamosku tak jsme se potkaly a provezla nas mestem,bydlely jsme v nadhernem hotelu a byla jsem i u CSA nasi kancelari pomohli mi kolegyne s mistama v leadle do Amsterdamu,my mame letenky zdarma a cekame na volna mista.

reagovat miria09 18.5.2009 11:11  6%    +  -

cacorinka: Tak o Manile mi ani nemluv, ošklivější město jsem snad neviděla. Brr, ještě teď z ní mám husí kůži. Ale jinak to byla paráda. A to ovoce, to máš pravdu. Výborný banány a hlavně mango, lepší jsem ještě nejedla. A taky nemůžu zapomenout na jejich Banana Cake.

reagovat cacorinka 17.5.2009 9:48  29%    +  -

labradorka: Kolegyne z prace tam byla,sice trocha byla nastvana na cernochy,mne nevadi,dost draho,plno Anglanu ale jinak krasne more a priroda,ja bych tam jela,videla jsem film a libilo by se mi.

reagovat cacorinka 17.5.2009 9:45  29%    +  -

miria09: Filipiny na nejake pamatky nejsou,meli jsme den v Manile,ale tam nic neni,zato na prirodu,more moc zajimave,takovou exotiku jen tak nenajdete,jela bych tam hned,ale ta dalka to me zmaha,mam krasne vzpominky na Filipiny,hlavne je tam i pro nas levne a dobre jidlo ani nerikam,spousta ryb a ovoce,pohadkova dovolena!!!

reagovat labradorka 14.5.2009 10:02  38%    +  -

A co Barbados??nemate nekdo zkusenosti?

reagovat miria09 14.5.2009 9:59  5%    +  -

cacorinka: No máš pravdu, že i z pohledu Filipín je to pěkně zašitý a chvíli to trvá, se tam dostat.. My jsme letěli do Puerto Princesa a pak po zemi, ale z Manily do El Nida se taky létá. Je fakt že moc kulturního vyžití tam není, ale prostě ty výlety lodí po okolních ostrůvcích a plážích byly nezapomenutelné.

reagovat cacorinka 7.5.2009 10:02  34%    +  -

miria09: Zdravim,tez jsem radila El Nido,jedny rikaji,ze je daleko coz je pravda a jini,ze je to male a lezeni na plazi neni ono,ja byla i na Boracayi super ostrov,docela levny,krasna voda a nerikam plaz nadherne krasna jemny pisek a vsude palmy a kytky,no proste raj.

reagovat miria09 7.5.2009 8:02  5%    +  -

Vlastní fotky tady nemám, ale najdi si na internetu El Nido - Filipíny. To je fantazie.

reagovat labradorka 6.5.2009 5:51  29%    +  -

Danca02: Nadherne fotecky,krasna inspirace.Ted si jen vybrat. To bude tezky ukol. Dekuju moc za pomoc a rada si necham dal poradit. Jednoznacne,pojedeme do Recka.

reagovat cacorinka 5.5.2009 21:22  33%    +  -

screamy: Ahoj v dobrem zavidim,Tenrife oba s muzem milujeme,takova pohoda,nevim,jak nekdo muze na to nadavat,tolik vyletu se da podnikat,kdeze se da jet lodi na delfiny,radi se podivame,milujeme je,diky za napad.Centrum Los Cristianos se mi moc libi,krasne kavarnicky i restaurace a super nakupy,miluji korzo na hlavni ylici,moc se tam tesim,moc pozdravuji a krasny pobyt,prave pred rokem jsme tam byly,moc Ti to slusi,jako opravdova Spanelka,bravo!!!!

reagovat vecernice 5.5.2009 21:11  9%    +  -

úplně jsem na řecko navnaděná!! miluju řecko!

reagovat screamy 5.5.2009 19:10  56%    +  -

cacorinka: teď už se na výlet nikam nedostanu, loni jsme byli v Loro Parku a na lodi pozorovat delfíny v širém moři a teď v sobotu jsme byli v Jungle Parku a super tak Gomera třeba příští rok A kamarádka bydlí právě v Las Americas, část Las Terrazas,ale teď v sobotu se bude stěhovat do Los Cristianos

reagovat Danca02 5.5.2009 17:53  5%    +  -

autobus vždycky něco stojí. Záleží na vzdálenosti, ceny jsou přibližně stejné jako u nás

Anonym 5.5.2009 17:36  15%    +  -

Danca02:
a ten autobus nebo lod jezdí celý den tam a zpět? na kolik to vyjde. My jsme to tak měli v itošce, protože pláž byla daleko, vše bylo v ceně, takže v pohodě.

Anonym 5.5.2009 17:24  15%    +  -

Mohla bys doporučit ještě nějaké trochu romantické místa. Líbí se mi třeba ty malované domečky, úzké uličky...a když tam keře kvetou

reagovat screamy 5.5.2009 17:07  56%    +  -

Tak dneska je tu naprosto úchvatně, sluníčko svítí už od rána, fouká slabej větřík, což jejedině příjemné v tom vedru a voda příjemná

Anonym 5.5.2009 17:05  15%    +  -

Danca02:
jak je to v kefalonii?taky se musi na tyto pláže dojíždět?

reagovat Danca02 5.5.2009 17:03  5%    +  -

Antipaxos

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽE SVĚTA
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si