Jarní prázdniny 2009

Potřebuji radu,ráda bych o jarních prázdninách jela na hory,ale neumím lyžovat ani můj syn a proto bych uvítala tip jak na ubytování bez vaření a dobrou lyžařskou školu,jak pro mně tak i pro syna/8 let/.
Děkuji
11.12.2008

Diskusi založil(a) 11.12.2008 ggwenn

Anonym 17.8.2012 19:07  1%    +  -

Podle toho, jak jste mi vypre1věli, že oslava byla bujare1, tak ty fotečky jste dělali na zače1tku, že? Moc pěkne9, určitě sem vložte dalšed fotečky, ať mohu ste1le špehovat a kohcat se.

reagovat Atapama 17.7.2010 9:37  36%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

Anonym 17.1.2009 10:15  5%    +  -

Byli jsme loni o Velikonocích v Dolní Moravě. Sněhu mraky, krásný lyžování bez front za pár korun, lyžářská škola taky. Ubytovaní jsme byli v www.chalupa-dolni-morava.cz super! Sauna, myčka, pračka, 300 m hospůdka se super pizzou z pece! Nemělo to chybu. Ahojky

reagovat ggwenn 1.1.2009 20:49  5%    +  -

suziee:
Díky za tip,škoda o dovolené odmítám vařit,to není dovolená.

Anonym 30.12.2008 13:15  5%    +  -

pro krásnou rekreaci doporučuji mrkni na web:

www.chatavjesenikach.cz

reagovat jiil 12.12.2008 14:35  100%    +  -

Lenus25:Vysoké znám,roky jsme tam jezdívali.

reagovat janky 11.12.2008 22:10  42%    +  -

Záleží na tom, kdy máte jarní prázdniny. Nám to letos vychází až na březen, takže jedině Horní Mísečky jsou jistota se sněhem Ale nejsou tam špatní. Je tam i ubytování - v apartmánech i v hotelu. Byli jsme tam podvakrát, pokaždé absolutní spokojenost, včetně lyžařské školy. Spokojení jsme byli i ve Vítkovicích, bydleli jsme v hotelu nedaleko od sjezdovky, ale je to menší areál. Mísečky jsou propojené s Medvědínem, takže se dá lyžovat i tam (třeba v případě nepříznivého počasí). Byli jsme jednou i v Peci pod Sněžkou, bydleli jsme v boudě nahoře nad sjezdovkami (trochu nižší standard - sprchy a WC společné na patře), ale sjezdovky úžasné, včetně speciálního vleku pro malé děti, a škola byla také OK. Vzhledem k tomu, že manžel pochází z Krkonoš, máme zmapované spíše tamní sjezdovky...

reagovat ggwenn 11.12.2008 15:37  6%    +  -

Lenus25:
Děkuji,mrknu se

reagovat Lenus25 11.12.2008 14:20  9%    +  -

Mám dobrou zkušenost s Vysokým nad Jizerou (západní Krkonoše) - skiareál Větrov. Mají tam úžasnou lyžařskou školku, můj syn měl odpor k lyžování, odmítal se na lyže postavit a za dva tři dny se změnil v maniaka, takže od té doby jezdíme jak o Vánočních, tak jarních prázdninách na lyže. Blízko sjezdovky je hotel Větrov - trochu dražší, naproti penzion Aktiv. Nemám zkušenost ani s jedním ubytováním - bydlíme na chalupě, ale zkuste si je najít na internetu, určitě mají svoje stránky a ten ski areál taky.

reagovat Henriete 11.12.2008 14:07  92%    +  -

Tak jo hledám taky chci středisko na V železné rudě:-))

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jarní prázdniny 2009
Diskusi založil(a): ggwenn
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si