Dovolená s dětmi u moře

Prosím zkušené maminky a tatínky, kam je super vyrazit v květnu, nejpozději v červnu k moři - v té době budou děti 4 roky a 9 měsíců. Hledám ultra all inclusive, dobrý animační program pro starší dceru, hodně zeleně a klid pro miminko :-) Doufám, že toho nechci moc :-)
11.12.2008

Diskusi založil(a) 11.12.2008 LInda

Anonym 25.6.2013 11:17  2%    +  -

Junkaa:
Mluvili jsme o tom doma,a vypadáto, že do toho půjdeme. Dobrá příležitost, jak si užít dovolenou. Takže moc děkuji za radu a poskytnuté informace.

Anonym 19.6.2013 11:26  1%    +  -

Veera:
Ano byli. Vážně pokud si chcete dovolenou uzit, tak toto je super řešení.

Anonym 10.6.2013 12:18  1%    +  -

Junka: pffff, tak to jsem neměla vidět, to by bylo skvělé, jsem ani nevěděla, že něco takového nějaká cestovka pořádá. Takže jste takle už s nimi byli jo?

Anonym 23.5.2013 16:03  1%    +  -

hmm dovolená s dětmi, máme doma 2 lete a 3,5 leté děti a s nimi si dovolenou neumim představit, to bysme si asi moc neužili :( hlavně neodpočli.
Ale hned bych někam jela :/

reagovat terkabel 9.8.2010 10:07  5%    +  -

My jsme momentalne docela bez penez takze to uplne moc na dovcu nevidim:o( Ale ted jsem objevila soutez na eshop.farmax.cz - hraje se o rodinnou dovolenou na Kypr, tak budu mit treba stesti:o)

reagovat kavička 18.7.2010 11:29  97%    +  -

Atapama: PROMIN ALE TO SEM NEPATŘÍ

reagovat kavička 7.7.2010 11:20  97%    +  -

CHCETE JET NA DOVOLENOU TAK SE PODÍVEJTE.

reagovat kavička 5.7.2010 11:48  91%    +  -

NakupniCentrum.cz

reagovat beladami 2.3.2010 12:14  62%    +  -

Tak už nám to za chvilku vypukne, prázdniny a kam s dětmi? Plánujeme s manželem a dětmi (5 a 7,5) někam k moři, z časových důvodů v září, letecky. Máte nějaký tip? Kde bývá v tuto dobu pěkně, příjemné klima ... Díky za tipy

reagovat snezenka* 24.5.2009 15:17  64%    +  -

kočky založila jsem novou diskuzi

http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=16541

jestli máte něco zajímavého, neváhejte napsat

reagovat Babulka1 22.5.2009 9:33  29%    +  -

Ahoj, máme dobré zkušenosti s Chorvatskem. S klukem tam jezdíme od jeho 9 měsíců. Pravda, není tam program pro děti- co nevymyslíme, to se neděje. Ale přes den jsme u vody a po večeři vyrážíme na prochajdy. Na MAkarské je i hřiště s houpačkama, bývají tam trampolíny...Pak jsme byli i v Tunisu i v Egyptě na Hurghade a tam jsme byli moooc spokojený. Vždy jsme si vybrali radši lepší hotel, kde dávají balenou vodu. V Egyptě jsem si připadali jak v pohádce, klukům se tam moc líbilo, byli jsme i na v poušti džípama...To byly klukům čwerstvé 4 roky. Já teda nešprechtím ani tak a ani tak, ale byli jsme vždy s kamarádkama, které se tak nějak rukama nohama domluvily, takže pohodička. Ale pokud jsou dobří delegáti a v hotelu v Češtině dobré informace, tak je all incl. ta nej dovča...

reagovat JaNi 20.5.2009 8:30  5%    +  -

Ahoj,letíme už podruhé za na Tabarku,pro děti je to tam super a pro rodiče taky
Neletíte tam náhodou někdo koncem června? Kdyby byl zájem,písnu víc informací

reagovat AlexM 23.4.2009 15:02  5%    +  -

Andrea: Ahoj Andreo, bylo by možné získat kontakt na tu paní, u které trávíte léto ve Španělsku? Plánují letní prázdniny pro sebe, mám dva malé kluky a moc se mi nechce využívat služeb cestovek. Díky, Alex (email: mcgehee@centrum.cz)

reagovat ludena 19.4.2009 15:43  88%    +  -

http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=14106
uvolnilo se mi 5 míst, 4 lidi mohu jet i autem- pokud nechtějí busem. Ráda bych uvítala rodinu s menšími dětmi. Pokud byste jeli busem, za každou osobu je to o 1960,- kč méně.
Více na výše uvedené diskuzi

Anonym 13.4.2009 16:42  1%    +  -

Ahoj Lindo,
Jezdime v lete a na podzim do Spanelska k pani Anne /pronajima pokoje v soukromi/.Mame to kousek na plaz-asi10min a deti maji spoustu volneho pohyby na zahrade. Neni to luxusni hotel s animacnim programem, ale pani Anna stale neco vymysli pro deti, takze je ma po cely den za sebou jak ocasky. Ja s manzelem tak mame cas na tenis, opalovani, dokonce jsme si parkrat vysli zatancit. Andrea

reagovat kamila3 16.3.2009 16:37  20%    +  -

Ahoj maminy....mám dvě děti 9 let a 14 měsíců chci letět první poslední týden v červnu na týden na Makarskou do Chorvatska.Už jsem tam se snyem byla a super... jenže kvůli práci jezdíme sami bez táty a tak hledáme kohokoliv kdo by chtěl jet s námi...Mám kamarádky s dětma ,ale většinou nemají tolik peněz aby semnou jeli nebo maji zrovna práci... takže se hlaste a pište !!!

reagovat Maldová 18.12.2008 15:52  78%    +  -

Kleopatra: Taky jsme s holkama koukaly na tak drahé hotely (teda jen do chvíle, než jsme zjistily cenu ), ale podle katalogu nenabízely nic navíc než ty levnější. Hlavně to teda bylo Řecko. V Turecku se tahle cena objevovala především při 10-14 dnech a v sezoně.

reagovat Maldová 18.12.2008 15:48  78%    +  -

Kleopatra: Jenom? No pro nás je to dost Je pravda, že ty samé hotely mají v sezoně cenu razantně vyšší, ale to my už nejezdíme. Je tam na zdechnutí . Vždycky jezdíme poslední týden před začátkem sezony a už je tam vedro pomalu k nevydržení.

reagovat Kleopatra 18.12.2008 13:47  72%    +  -

Maldová: jen 23tis.? já mám problém, že si vždycky vyberu něco za 40 na osobu

reagovat Maldová 14.12.2008 19:30  65%    +  -

LInda: Jo jo. A ty naše oblíbené hotely stojí hned vedle sebe Právě kvůli tomu, že je to dost drahé neletím znova. Hotel stojí 23tis. a to je bez poplatků Švagrová už tam má vyzkoušených asi pět hotelů a všechny super.

reagovat LInda 14.12.2008 19:10  42%    +  -

Maldová: jojo, ty jsi Tureckem nadšená jako já, viď? Jen je to na rodinu dost pálka, ale když tam, tak chci luxus. Vy jste byli v Antalyi, viď?

reagovat Maldová 14.12.2008 13:02  65%    +  -

LInda: Ahojky Já bych to s dětmi viděla na Turecko Byla jsem tam dvakrát po sobě. Dítka jsem sebou neměla, ale měla je švagrová i sestřenka. Chtěla jsem letět zase v červnu i s malou, ale hypotéka to nedovolí Sestřenka se švagrovou letí a berou i kluky. Dost jsme o tom diskutovaly a s dětmi bychom asi nikam jinam neletěly. Známí od švagrové byli s dětmi v Egyptě. Jedno bylo mimčo a skončilo po dovolené ve špitále V Turecku jsou opravdu krásné hotely a některé mají i vlastní kolotoče a tobogány. Fakt super

reagovat Kleopatra 13.12.2008 14:20  88%    +  -

janky: my letos na konci května chytli zase dost podprůměrné počasí na Djerbě taky prý tam normálně bývá parádně a letos to bylo nějaké divné ale zase super na cestování

reagovat Kleopatra 13.12.2008 14:16  88%    +  -

LInda: jak píše Michal, určitě mrkni do recenzí, i když já na invii všechno nenašla, ale stačí dát do vyhledávače název hotelu a k tomu "recenze" a navede tě to přímo na konkrétní link

reagovat Verdík 13.12.2008 10:44  100%    +  -

Annabel: Tak to manžel se učil ještě ruštinu. Anglicky toho ale zvládne víc než já. Já se učila německy a s tou jsem se v Egyptě nechytla.
Každopádně rukama a nohama se člověk domluví. Mluvím z vlastní zkušenosti!
No my jsme do Egypta pro malou měli ty laktobacílky a smectu a pro nás ercefuryl a byli jsme všichni v pořádku.
A v tom Tunisu jsme měli francouzskýho šéfkuchaře a celý ten hotel byl spíš v obležení francouzů, takže tam jsme tyhle prášky nepotřebovali vůbec.

reagovat Annabel 13.12.2008 10:09  5%    +  -

Verdík: No, u nás je problém v tom, že já sice umím německy, ale anglicky prd, manžel neumí ani jednu řeč a právě si myslím, že když se dostanu do např. egyptské nemocnice, tak tam je potřeba ta anglina, která nám chybí. V Evropě se s němčinou víc chytnu. Ale jinak jo, Egypt je super, my jsme tam taky byli, jen ty střevní potíže, které často tam někoho potkají. Já už toto neřeším, malé budou v létě necelé tři roky, určitě někam vyrazíme, kamarád mě vychválil pro děti Bulharsko, tak to možný zkusíme

reagovat Verdík 13.12.2008 9:43  100%    +  -

Annabel: No ale řekla bych že v Egyptě je to moře teplejší!
A jak se domlouváte v Evropě? Anglicky? V Egyptě nebo Tunisku se domluvíš anglicky taky. V Tunisku jsem se domlouvala v klidu německy. A byla sranda, když mě vypadlo německý slovíčko a nahradila jsem ho anglickým Rozumí. Ví co chceš... Případně je tam od toho delegátka. Ta naše nám říkala, že pokud by byl problém s dr a my jsme se nedomluvili, stačí zavolat jí, ona zavolá doktorovi, řekne mu co nám je a dr pak už ví. Přijede, prohlídne, napíše recept, zaplatíš a tím to končí. Domlouvat se člověk nemusí...Ale jestli by s náma jela např i do nemocnice to nevím...

reagovat Kukacka-Zdenka 13.12.2008 0:11  10%    +  -

LInda: egypt mi prisel lepsi nez kanary a ty doktorum nevadi, na kanarech neni ani pitna voda v kohoutku, clovek se sprchuje ve slane vode, to v egypte je normalni.
mala uz bude docela velika, jen bych si pohlidala abys mela dost jidla pro ni sebou a zbytek by mel byt v pohode.

dr. by tam taky nemel byt problem. skoro vsichni mluvi aspon jezdnim z jazyku nj, aj nebo rj. a my meli vybornyho delegata, dal nam na sebe tel a v pripade nouze moznost volat 24 hod denne.

reagovat Annabel 12.12.2008 23:05  5%    +  -

Verdík: Taky si myslím, že moře atd. je v Egyptě i Tunisu super, jen bych se bála toho, kdyby nedej bože se muselo do nemocnice, těžko bych se domluvila a proto raději volím Evropu.

reagovat Verdík 12.12.2008 17:51  100%    +  -

LInda: No já nevím. Asi bych se toho Egypta nebo Tunisu nebála. Každopádně bych vybrala hotel vyšší kategorie.
Jinak my jsme v tom Tunisu byli v hotelu, kde byl šéfkuchař francouz a jídlo fakt bezvadný. A ani jsme z toho neměli problémy.
Někde jsem četla, že je dobrý v těchhle státech jako první jídlo si dát místní bílý jogurt, aby jsi do sebe dostala takový ty jejich bakterie a pak jsi prý bez problémů. Ale co je na tom pravdy nevím. Nezkoušela jsem to...

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dovolená s dětmi u moře
Diskusi založil(a): LInda
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si