ŽENA RAK A MUŽ KOZOROH:))

Všechny Vás tu vítám!!!!!!!
Mě osobně by zajímalo,jak se žije ostatním párům.....
13.12.2008

Diskusi založil(a) 13.12.2008 maiky

reagovat Dadka 26.8.2016 21:24  1%    +  -

Ahoj. Ja som slovenka rak a mam priatela cecha kozoroha. Je to uzasny muz s velkym srdcom a laskou. Mame skvely vztah a dokonale sa doplname. On na mne miluje to co nema a ja zas milujem na nom to, co nemam ja. Zaciatky boli tazke ale casom nas kazda hadka posunula vpred a dokazali sme kvoli druhemu urobit ustupky a naucili sme sa co ten druhy potrebuje. Nikdy by som ho nevymebila.

reagovat Shadow kissed.. 26.7.2015 23:19  1%    +  -

Ja mam neskutočne šťastie na kozorožcov.. ale z vlastnej skúsenosti mozem povedať ze je to dobré len na začiatku. Stale sme si v tom case pripadali ze sme pre seba stvorení ale časom prišlo velmi Veľa problemov a rozdielov medzi nami.. nikdy mi to nedopadlo dobre.. aj ked som kozorožca velmi milovala.. bol chladný a to ma ničilo..

reagovat Misi 24.9.2013 21:45  1%    +  -

Ahoj. Já měla tu čest narazit na jednoho fajn kozoroha. Skvěle jsme si rozuměli, měli jsme hodně společného, ale některý ty kozoroží vlastnosti, jako je tvrdohlavost se mu zapřít nedají. Navíc jsme oba byli dost odlišní, ale zase jsme se docela dobře doplňovali. Byl nesmírně společenský (což já zas tak moc nejsem) hodně aktivní, spolehlivý a stál pevnýma nohama na zemi, zato já jsem takový snílek :)Nakonec jsme se nedali dohromady,ale když teď na něj vzpomenu, brala bych ho. Pak znám ještě jednoho kozoroha a i ten je fajn :)

reagovat noluse @seznam.cz 5.1.2013 21:49  1%    +  -

ahojky-tady račice,mně si kozoroh na seznamce umeilíkoval..nevím jak to dopadne je fajn,ale moc mi nevyhovuje,že chce mít ve všem na vrch...

reagovat dd 22.12.2012 21:06  1%    +  -

ja som kozorožec a priateľka rak... a horoskop hovorí, že tieto dve znamenia sú protichodné a že časom manželstvo podľa horoskopu stroskotá? a ja jej veríš horoskopom alebo svojmu srdiečku? a ona nič... tak neviem

reagovat Nelieta 2.10.2012 15:05  1%    +  -

Ahoj,všude čtu,jak se Kozoroh a Rak k sobě nehodí. Já však musím podotknout,že máme s přítelem úžasný vztah. Takže asi dost záleží na povaze obou. My dva jsme si naprosto sedli.

reagovat aliii 19.7.2012 1:21  1%    +  -

>Jack: děkuju, Jacku :)

reagovat Jiti 31.12.2010 21:12  1%    +  -

Jack:
Naprosto souhlasim.
Podotykam, ze vztah s rakem nebyl idealni, stale se vracel ke sve predchozi partnerce

reagovat mikkkelllo 31.5.2010 11:40  5%    +  -

no já jsem kozoroh a nedávno jsem se upě zamiloval do jedné lvice,no nevím no :-DDD,lvice chcou aby je člověk zahrnoval přízní a pořád je dobýval,nesleví ani o píd,ale když kozoroh je v nesnázích a potřebuje podporu tak už tak schopné nejsou ony lvice..takže mám takový pocit že lvice = hodně práce za málo muziky :-)..a taky jsem si všiml že velmi těžko získávají důvěru k druhým..ale pevně věřím tomu že malokteré znamení dokáže tak krásně milovat jako lvice,takže to snad stojí za námahu

reagovat rak 20.3.2010 16:47  1%    +  -

Já jsem rak a přítel byl kozoroh,ale byl dost chladný a nudný.Na druhou stranu spolehlivý.

reagovat Jack 1.1.2010 11:04  1%    +  -

Ahoj dámy..
Jsem kozoroh, který se bláznivě zamiloval do račice.. Ač vám to přijde úplně opačné, já svoji lásku dávám na jevo (to mě naučil kamarád lev), ale ona tu svou dusí uvnitř svého těla.
A jedna rada pro vás: kozoroh vás buďto miluje, nebo s vámi není. Nezáleží na tom, co říká nahlas - jeho láska je hluboká a citlivá, jen ji nevyjadřuje přes emoce.

reagovat Vikoušek 2.6.2009 20:45  62%    +  -

Malazuzu01: to mi připadá povědomé

reagovat Malazuzu01 2.6.2009 18:39  5%    +  -

Já jsem ryba a přítel kozoroh. Jsem velmi spokojená. Je to spolehlivý, starající se mužskej. Mám v něm velikou oporu a opravdu se jeden z mála chlapů, co se neuráží...na druhou stranu:-D pokud má něco dělat na baráku či v baráku a nikdy nic podobného nedělal, tak ho opravdu musí slyšet celá vesnice:-D

reagovat maiky 24.1.2009 10:34  7%    +  -

ahojky děvčata
Tak jak se vám daří????

reagovat maiky 27.12.2008 13:22  10%    +  -

Děvčata omlouvám se,že se ozývám tak pozdě,ale byla jsem pořád v práci
U nás je to někdy poměrně složité.......jsme jak oheň a voda..jeden bez druhého nemůžeme existovat,ale jsme uplně opačné povahy....Já mám ráda společnost,on samotu.Já se nerada hádám a dělám ústupky,on musí mít vždy pravdu a přes to vlak nejede a když mu to člověk vyvrací,to je jako přilévat benzín do ohněJsou dny,kdy se milujeme,jindy,kdy se zase nesnášíme...Já jsem jako rak dost citlivá a vše si strašně beru,on vše přejde bez mrknutí oka a zavře se jako by do sebe.
Do toho mám doma dceru střelce,další pro mě jakož pro raka složité znamení a povaha.Dcera je tvrdohlavá,trochu dirigentka(vždy musí být po jejím,jinak je zle)velice soběstačná a svéhlavá,jinak je moc hodná a dokáže rozdávat lásku,ale to musí ona sama chtít,nesmí se do ničeho nutit
Tak takhle bojuju doma já

reagovat chaniczka 26.12.2008 15:39  10%    +  -

Přítel kozoroh, já lev...někdyto hooodně skřípe

reagovat Vikoušek 20.12.2008 20:50  13%    +  -

Laura9: jo to znám,když toho mýho někdo naštve v práci tak nemá smysl žádná jiná diskuse kromě CO SI DNES DÁŠ K VĚČEŘI?

reagovat Laura9 19.12.2008 11:36  64%    +  -

Vikoušek: Oni mají i spoustu předností - odpovědnost, rychlost, leč taková ta pernamentní nabrčenost člověka někdy otráví. Já jsem hodně optimistický člověk a když občas vidím, jak se můj tváří, raději zmiznu, ať se vzteká sám...

reagovat Vikoušek 19.12.2008 10:16  13%    +  -

tak koukám že jsme na tom všechny stejně i s mým mužským se občas špatně vychází

reagovat cacorinka 18.12.2008 5:08  39%    +  -

Laura9: U nas Ryba a Kozoroh,hodne slozite znameni Kozoroh,obcas se s nim tezce vychazi!!

reagovat Kuba 17.12.2008 5:19  1%    +  -

Někdy je to složitý :)),ale milujeme se :)

reagovat Laura9 16.12.2008 19:16  57%    +  -

Znááám moc dobře! Můj muž je kozoroh každým coulem!

reagovat Vikoušek 15.12.2008 21:01  28%    +  -

maiky: ahojky u nás to tak je žena rak muž kozoroh

reagovat maiky 15.12.2008 19:51  12%    +  -

Že by se tu nenašel jeden podobný pár?????

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: ŽENA RAK A MUŽ KOZOROH:))
Diskusi založil(a): maiky
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy -> Vztahy
Přečtěte si