ISLA MARGARITA

Na konci února se chystám na dovču na tento úžasný ostrůvek. Máte s dovolenou zde nějaké zkušenosti? nebo znáte hotel, který byste doporučili? Chystám se tam od německé cestovní kanceláře, se kterou mám výborné zkušenosti....
25.12.2008

Diskusi založil(a) 25.12.2008 Andilek_Evik

reagovat kamoza 4.12.2009 14:16  5%    +  -

Byli jsme na poznávacím zájezdu po Venezuele a pak týden na Isle v hotelu Dunes.Nádherná příroda a porfektní služby.Velká spokojenost!

reagovat Katunka 28.12.2008 17:07  100%    +  -

Andilek_Evik: ahoj, my byli s manželem na Isla Margarita v květnu 2005, hotel Pueblo Caribe a byli jsem moc spokojeni, spousta výletů a pohodička

reagovat Andilek_Evik 27.12.2008 18:36  58%    +  -

Mickey: já se chci jet podívat hlavně do venezuely, miluju výlety lodí
tys byla taky od německé cestovky? na ty výlety si jezdila od delegáta nebo mimo ck?

reagovat Mickey 27.12.2008 8:51  11%    +  -

Rozhodně doporučuji! Byli jsme tam před 2 lety v hotelu DUNES - jeden z nejlepších hotelů . Skvělá poloha, výborné jídlo i služby.... vše fungovalo. Připrav si dost penízků na výlety, ale rozhodně se vyplatí - letecké výlety na korálové ostrovy Los Roces, na pevninu k vodopádu Salto Angel i do delty Orinoka, pak také okruh po ostrově. Vše super

reagovat Mahtab 27.12.2008 8:47  29%    +  -

Andilek_Evik: Já tam nebyla, ale dcera s mými rodiči ano - přeptám se a dám info. Ale vím, že se jim líbilo moc

reagovat Andilek_Evik 26.12.2008 11:50  57%    +  -

budu ráda za každý váš tip

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: ISLA MARGARITA
Diskusi založil(a): Andilek_Evik
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si