deskové hry pro děti

Nejstarší dceři je 6 let a ráda bych koupila nějaké pěkné kvalitní deskové hry, které bych s ní mohla hrát. Poradí mi někdo hry se kterými je spokojený. Slyšela jsem o Zoolorettu, že je dobré.
13.1.2009

Diskusi založil(a) 13.1.2009 mája.5

reagovat zooh 13.12.2016 22:20  5%    +  -

Letos bych 100% doporučila novinku Jak se ti to líbí? Hrajeme ji s dětmi i babičkou a je to super. https://goo.gl/QiO7pL

reagovat gagaleo 26.8.2014 14:44  5%    +  -

Ahojky jaký dárek bych měla segře pro maou poslat do Ameriky k Vánocům, ona nám vždy posílá tolik krásných věcí, až z toho přechází zrak.

reagovat Pavla8 18.8.2014 14:10  5%    +  -

Dobrý den, díky této diskuzi, jsem se musela zeptat v hračkářství na kouzelné čtení a slečna mi i ukázala jak to funguje a je to opravdu parádní, tak jsem to koupila Aničce a teď v sobotu jsme jí byli přát a kdyby jste viděli, jak byla spokojená, jsem moc ráda, že jsem dala na Vás a poinformovala jsem se. Byl to veliký úspěch!

reagovat Pavla8 26.7.2014 12:21  5%    +  -

Nazdárek konečně jsem udělala našemu Jeníkovi radost, koupili jsme mu s přítelem k narozeninám kouzelné čtení k tomu je srandovní elektronická tužka a to především hudební nástroje.

Anonym 19.7.2014 13:09  1%    +  -

Dobrý den tak jsem dala na Vás a zakoupila jsem to dceři. Pak co jsme jí popřáli, tak jsem jí od toho nemohla odtrhnout, hrála si s tím celý den a přes noc jsem musela dát nabít tužku.

Anonym 9.7.2014 9:18  1%    +  -

ahojky to máme doma taky, neustále u nás frčí počítač, ale taky jsme domů koupili pár her a super knížky s elektronickou tužkou, kde může člověk poznávat buď po zvuku zvířátka a tak dále. Mají široký výběr, asi největší investice do tužky, ale tak pak funguje i na ostatní knížky, které se do ní nahrávají. I já si s tím v 35 letech vyhraji!! =)

Anonym 30.6.2014 20:54  1%    +  -

ahojky ráda bych se zeptala, co by jste mi poradili synovi k narozeninám je mu 7 let už ho začíínají chytat moresy na počítači, což jsme s manželem, začali zatrhávat. A Tak jsem si říkala, že bych mu koupila nějakou hru, nebo knížku u které by vydržel sedět a nemusela bych neustále ho odhánět od počítače.

Anonym 30.6.2014 6:28  1%    +  -

Ahoj jsem moc ráda, že jsem právě na tuto diskuzi narazila, vždy z ní čerpám nápady na dárky pro tu mojí divokou zvěř, zatím se nestalo, že by se jim něco nelíbilo. A právě uvažuji o kouzelném čtení,našla jsem si stránky na internetu, ale spíše bych byla raději, za vaše zkušenosti,jako jak to funguje? Na co je tam ta tužka? jaké knížky máte vyzkoušené?

Anonym 29.6.2014 21:25  1%    +  -

Nazdárek konečně jsem udělala našemu Honzíkovi radost, koupili jsme mu s manželem k narozeninám kouzelné čtení k tomu je super elektronická tužka a to především hudební nástroje se mu moc líbí a chce i další knížky, je to skvěle udělané,jsem si s tím úžasně vyhráli i my sami! V knížce jsou čipi, které se aktivují pomocí dotekem tužky.

Anonym 28.6.2014 12:27  1%    +  -

Ahojky tak jsem šla do nákupního centra pouze pro boty a chvilku jsem se pozastavila u hračkářství a zalíbilo se mi tam kouzelné čtení máte s tí nějaké zkušenosti? Budu moc ráda za zkušenosti, jak to funguje?

Anonym 22.6.2014 14:07  1%    +  -

Dobrý den, chtěla bych udělat synovi radost, začal chodit do hudebky a já bych mu moc ráda koupila dárek s hudebníma nástroji. Nějaký Váš typ?

Anonym 21.6.2014 12:50  1%    +  -

Ahojky tak za čtrnáct dní bude mít narozeniny synovec a tak jsem mu koupila hru Kouzelné čtení, jsem zvědavá, jak z té hry bude nadšený! Máte někdo tuto hru doma?

Anonym 28.5.2014 17:14  1%    +  -

ahojky můj nevlastní bratr bude mít narozeniny, ale je o 20 let mladší než já a vůbec nevím, co bych mu měla koupit! Nějaká rada?

Anonym 27.5.2014 22:40  1%    +  -

Ahoj miluju víkendy stravené s našima a celou naší rodinou a s bratránky hrajeme různé hry, vždy si my jako nejstarší vymyslíme nějaký program a letos se mi moc líbila hra Znáš mě? Ta hra neměla chybu jsem se smála často padalo takových perel :D a kolik věcí jsem se na sebe dozvěděla! Už se těším zase za rok!

Anonym 26.5.2014 11:32  1%    +  -

Ahoj právě včera jsem dostala k výročí od své drahé polovičky krásný dárek a to hru Nevinné hrátky je to překrásná hra, kde jsou tři okruhy otázek a postupně se to stupňuje a opravdu jsme si užili překrásné chvilky u této hry!

Anonym 25.5.2014 21:55  1%    +  -

ahojky užila jsem si spoustu srandy u hry Bang! Nikdy před tím jsem jí nehrála, tak než mi to kamarád vysvětlil, koupil to svému synovi a taky ho to chytlo, tak jsme to na náštěvě hráli všichni a opravdu jsem se moc nasmála, je to úžasné, tolik se u toho nasmějete! Všem doporučuji!

Anonym 24.5.2014 17:24  1%    +  -

Dobrý den znáte někdo z Vás hru Bang! ? Doma mě s ní neustále bombardují, jak by jí strašně chtěli k narozeninám a jak budou strašně hodní, znáte to. Tak jsem se manželem domluvila, že bychom jim to koupili, ale vůbec nevím od kolikati let se tato hra může hrát? Nejmladší má 7.

Anonym 27.4.2014 21:47  1%    +  -

Nazdárek holky musím Vám dát za pravdu Bang je opravdu skvělá hra. Tolik jsem se už opravdu dlouho nezasmála, nejraději jsem šerifem. Ale moc často nemám zrovna štěstí na tuto roli, většinou ji má pořád Šíma.

Anonym 26.4.2014 23:09  1%    +  -

ahojky právě jsem se dozvěděla skvělou novinku pojedeme s děckama na hory, dostali jsme to jako dárek k narozeninám pro celou rodinu a tak se rozhodla, že nakoupím nějaké hry pro celou rodinu, víte o nějaké hře? Která by se líbila celé rodině? Budu moc ráda za každé doporučení.

Anonym 24.4.2014 18:20  1%    +  -

Dobrý den, tak mockrát děkuji za doporučení her opravdu jste mi pomohli. Synovi se moc líbila hra Bang! Je z ní moc nadšenej, neustále za námi chodí a chce, abychom si s ním tu hru zahráli.

Anonym 18.4.2014 15:28  1%    +  -

Dobrý den, zrovna o víkendu jsem hrála odložené případy a moc se nám líbili, tak že za mě je určitě doporučuji velice dobře jsem se pobavila, jak dlouho ne.

Anonym 16.4.2014 21:43  1%    +  -

Dobrý den, kdo máte vyzkoušené různé poukázky pro vášnivé chvíle atd… co si myslíte, že by mi na ně řekl přítel, kdybych mu je koupila k svátku?

Anonym 29.3.2014 15:18  1%    +  -

ahojky my právě přemýšlíme nad dárkem pro naší neteř a mě napadlo, že by se jí mohla líbit hra Znáš mě? Nevíte jak se ta hra hraje? Bude jí 16 let a pořád někam chodí s kamarády a hraje hry. A pokud vím tak tudle hru ještě nemá.

Anonym 28.3.2014 9:38  1%    +  -

Bara: ahojky já bych Vám doporučovala hru Znáš mě? a pak ještě Alias party, hodně jsme se u toho nasmáli Alias party je podobná jako Aktivity, akorát je zde navíc třeba modelína, ze které třeba vymodelovat brusle to je tedy opravdu zázrak.

Anonym 27.3.2014 21:57  1%    +  -

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, neznáte někdo nějakou hru pro páry? Chtěla bych příteli udělat radost a koupit mu jí k narozeninám, myslím si, že by byl docela dost překvapený, nebo co si myslíte vy? Je to dobrý nápad? Budu vděčná za každou radu.

Anonym 18.3.2014 21:34  1%    +  -

Ano a to ještě k tomu zjistila, že se dá dokoupit i rozšíření k Bangu. Což by bylo skvělé, už teď mě ta hra moc baví.

Anonym 25.2.2014 10:32  1%    +  -

ahojky tak jsem koukala na tu hru Bang! a opravdu to vypadá dobře a máte i pravdu, že by se mu to mohlo opravdu líbit.

Anonym 24.2.2014 6:03  1%    +  -

ahoj já si myslím, že by se mu mohla moc líbit hra Bang! Je to přímo skvělá hra u které se obzvlášť kluci vyblbnou je to hra z divokého západu a k tomu karetní. Kde jsou různé karty s vězením, pistolí a tak dále existují k tomu i rozšíření ;)

Anonym 23.2.2014 15:08  1%    +  -

Ahojky chtěla bych bráchovi udělat radost a koupit mu nějakou hru, je o 15 let mladší bude mu teprve 10 a neustále hraje hry na počítači, přijde mi to strašné, chtěla bych aby si mohl s kamarády nějakou karetní hru zahrát, ale prší ho nebaví a tak dále, tak přemýšlím, čím upoutat jeho pozornost.

Anonym 19.2.2014 21:13  1%    +  -

ahojky já bych za sebe mohla doporučit výbornou hru Záhadné případy, kde se člověk okamžitě vžije do role detektiva. Jeden čte případ, který se stal a vyhrává ten, kdo jich nejvíce vyřeší.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: deskové hry pro děti
Diskusi založil(a): mája.5
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si