DÁRKY KE KULATINÁM...

Tak a je to tady... V tomhle roce bude mit pritel 30 a tata 70...Studuju, takze nemam na zadny velky darky, spis by to chtelo neco superoriginalniho...

Takze piste piste... Co jste dostali ke kulatinam? Co vas nejvic potesilo? Co jste dali ke kulatinam?A jakekoliv jine napady...Zajima me vsechno, klido i pro damy, pro pany... Treba se tu bude inspirovat i nekdo jiny:o)
16.1.2009

Diskusi založil(a) 16.1.2009 Genevieva

reagovat kikousek 28.5.2019 8:53  5%    +  -

Ja kupuji, nejake znackove obleceni na nejake dulezitejsi cislo u narozenin. :-) To vzdycky potesi.

reagovat Popeluše 8.5.2016 14:56  5%    +  -

Maminka dostala ke kulatinám a zároveň k výročí náádherný náhrdelník s prstýnkem s českými granáty. Taťka se vyznamenal. :)

reagovat Edwardino 23.9.2014 13:00  5%    +  -

Petruus: To není vůbec špatnej nápad :) Jak jsi to přesně zařizovala, kupovala jsi letenku jen jemu nebo jsi koupila dvě, ať si s sebou ještě někoho vezme? A u koho a kde letěl?

reagovat Petruus 17.7.2014 14:23  5%    +  -

Můj tata je hodně na zážitky, na věci si nepotrpí, takže jsem mu dala let balónem a byl to ten nejlepší kauf, co jsem mohla udělat, byl z toho tak nadšený, udělal za tu hodinu letu snad tunu fotek a vypráví o tom doteď, že to byl jeden z jeho nejlepších zážitků :)

Anonym 6.12.2013 22:33  1%    +  -

Dostal jsem od přítelkyně na Mikuláše košili s kravatou a měl jsem strašnou radost, protože jsem žádnej dárek vůbec nečekal :) Kupovala v galerii Harfa v obchodě Košile... mají tam vždy skvělej výběr a hlavně se mi ještě nestalo, že bych narazil na někoho, kdo by měl stejnou ať už košili nebo kravatu.

Anonym 29.8.2013 13:27  1%    +  -

tamicek: A kde nakupuješ?O víkendu jsme byli s chlapem na Freeportu na Hatích a nádherný obleky, košile a kravaty mají v obchodě Jerem

Anonym 15.3.2013 17:12  2%    +  -

tamicek: To ho ještě neomrzelo?

reagovat tamicek 11.3.2013 16:31  5%    +  -

Tak já mám v těhle věcech velmi ulehčenou práci, jelikož manžel pracuje ve financích, tak mu kupuju k narozeninám košili a kravatu-nemá jich nikdy dost :)

Anonym 24.1.2013 13:16  1%    +  -

Tot otázka. Je fakt, že záleží na tom, kdo ten oslavenec je, co má rad, jeslti má smysl pro humor apod. Třeba mi většinou kupujeme něco pro zasmání nějaký originální dárek apod. Aby byla sranda a zároveň měl na nás pěknou vzpomínku. Většinou vybírám na internetových e shopech s mnoha dárky.

reagovat mishapa 16.4.2012 19:36  5%    +  -

danusak: Moc vám děkuji za inspiraci a dám pak vědět ;)

reagovat mishapa 15.4.2012 9:43  5%    +  -

danusak: A kolik to asi stálo si už asi nepamatujete že?

reagovat danusak 14.4.2012 9:26  5%    +  -

mishapa: Ne prostě jsem šla do obchodu vybrala si vzor a udělali mi kravatu, šálu a myslím že i deštník

reagovat mishapa 13.4.2012 21:29  5%    +  -

danusak: Seskok padákem? to bych se asi nedoplatila :D, ale to s tou kravatou nezní vůbec špatně.to jste jako donesla kravatu a oni vám podle toho udělaly šálu nebo jak?

reagovat danusak 12.4.2012 12:58  5%    +  -

Jasně lístky na koncert jsou super dárek, stejně jako nějakej zážitek jako třeba jízda ve formuli, seskok padákem a nebo něco originálního na památku.Já jsem nechala udělat chlapovi kravatu a šálu ze stejného materiálu a vzoru, to by se třeba tomu tvýmu taky líbilo,když je ten kravaťák :D

reagovat Renata35 12.4.2012 8:16  5%    +  -

Dobré ráno můj muž má narozeniny za 14 dní, tak jsem mu koupila lístky na koncert Team, už se těším

reagovat mishapa 11.4.2012 7:46  5%    +  -

danusak: Jasně chápu, když s ním je to těžký, je dost všestraně založenej, poslouchá tvrdší hudbu, klasicky ho zajímají auta a motorky, pracuje jako finanční poradce,sporty klasika-fotbal,hokej,takovej ten tipyckej chlap :D

reagovat danusak 10.4.2012 11:23  5%    +  -

mishapa: Ahoj je těžký pomoct při výběru dárků, když dotyčnou osobu vůbec neznám.Trošku popiš svého přítele, co má rád, jaké jsou jeho koníčky atd.a zkusím něco navrhnout

reagovat mishapa 10.4.2012 11:03  5%    +  -

Zdravím všechny i já řeším podobný problém za měsíc má přítel narozeniny a zároveň máme i výročí, takže se ráda nechám inpirovat nějakými originálnámi dárky

Anonym 9.3.2012 20:01  1%    +  -

Zdravím všechny, nevím jestli je to pro vás ještě aktuální, ale já letos nechávám svému příteli ušít saténové pyžamo. Vždycky si ho přál a na netu jsou k nalezení jen pánské košile, takže dostane tílko a kraťasy.

Anonym 27.10.2011 19:15  1%    +  -

Ahoj, já nechávám ráda dělat přes web fotodárky, z těch má každý radost, vydrží napořád a jsou milé :) Studio Domino má dobrý výběr za hezké ceny :)

Anonym 16.9.2011 0:59  1%    +  -

I can alrdeay tell that's gonna be super helpful.

reagovat masenka 20.3.2011 18:10  42%    +  -

Dobrý podvečer, můžete mi prosím poradit, co bych měla koupit mamce k 75 narozeninám, když všechno má a nic prý nepotřebuje, díky za rady

Anonym 15.10.2010 15:04  5%    +  -

Darujte výdělečný web. Ručím za to , že i děti rozjedou obchod, o jakém se vám ani nesnilo.
www.krasavice.práce112.cz

reagovat eliza79 27.8.2010 12:41  5%    +  -

super, jdu do toho :) snad budou mít radost :)

reagovat gabriel 26.8.2010 14:55  5%    +  -

Jsem ráda, že jsem pomohla:) Takové koše můžou jenom potěšit:)

reagovat Danan 23.8.2010 19:15  20%    +  -

eliza79: Také jsem se ze zvědavosti podívala a určitě bych z takového koše měla radost.

reagovat Danan 16.8.2010 20:46  19%    +  -

gabriel: Máš pravdu, zdá se to moc peněz, ale dostala jsem i vyúčtování. Hodně stály poplatky na matrikách a cestové bylo také poměrně vysoké. Takže za práci si zase tolik nevzal. V rodokmenu byly informace asi o 140 osobách.

reagovat gabriel 16.8.2010 20:12  5%    +  -

Tak ten rodokmen je geniální nápad, akorát 16.000,- to je peněz:) Každopádně je to pro mě inspirace, za kterou mockrát děkuju:)

reagovat Danan 13.8.2010 9:49  20%    +  -

katka: Ahoj Katko, tak to Tě musím zklamat. Vypracování rodokmenu trvalo skoro rok, protože pán objížděl matriky skoro na polovině Čech a dostal se do roku 1742.
Rodokmen obsahuje namalování "stromu života", ale i knihu, kde jsou o každém předkovi podrobné informace (byli jsme hodně překvapeni, co všechno se dá zjistit).
Stál kolem 16.000,-Kč

Anonym 12.8.2010 21:28  1%    +  -

Danan: ahoj, chtěla jsem se zeptat, kde sis to nechávala vypracovat a kolik ten rodokmen stál...je to super nápad, jen nevim..mám na to jen čtrnáct dní..:/

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: DÁRKY KE KULATINÁM...
Diskusi založil(a): Genevieva
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si