REKLAMA NA VAŠEM POZEMKU, AUTĚ, DOMĚ....

Máte s tím někdo zkušenost? V novinách jsem narazila na nabídku, kde nabízejí měsíčně 5000Kč za měsíc za reklamu na vašem pozemku. Nevím jestli tomu věřit, raději jsem tam nevolala, protože mě napadlo, že by to mohl být nějaký podvod a naúčtovali by mi třeba 50Kč za minutu.
17.1.2009

Diskusi založil(a) 17.1.2009 Anonym

Anonym 30.10.2016 20:11  1%    +  -

Čau mám dotaz dala jsem sama za sebe inzerát na polep auta na inzertní web. Za 4 dny se mi smskou ozval muž že má vážný zájem nabízí mi od 6tisíc měsíčně podle velikosti reklamy a jako plus proplacení nákladu na benzín, podle inzertu je obeznámen že najezdím asi 450km měsíčně brno a brno venkov. Co si otom myslíte napsal mi že se určitě nějak domluvíme a zítra bude volat.. mám se těšit nebo spíš sledovat systém hovoru abych po telefonu neuzavřela smlouvu na něco co nechci. děkuji za odpověd

Anonym 8.10.2012 14:24  1%    +  -

Jarkamioška: Super můžeš mi dát kontakt na tu firmu co máte?Potřebuji to pro neziskovku můj email babakucerova@seznam.cz děkuji

Anonym 11.11.2011 17:33  1%    +  -

mioška: Ahoj. prosim te a musela si teda platit neco dopredu za to ze te umisti do databaze nebo ne?? Chtela bych penize vydelat ne je zas nekomu davat. Dekuji za odpoved. Moc mi to pomuze. A zalezi na tom kde muj dum stoji? Bydlim na vesnici. Dik

Anonym 7.11.2011 13:27  1%    +  -

Ahojki,my jsme taky naletěli,zásadně nedoporučuji reklamu na auto,dvoje dveře nám polepily jejich firmou,my dali určitou sumu a potom jen čekali a čekali.Už 10 let a nic,jen nám to zničilo dveře.

Anonym 12.9.2011 18:33  1%    +  -

mioška: Ahojky, chci se tě zeptat jak si to s tím udělala?? nebo na jakých web stránkách si to našla?? já už taky našla pár stránek, ale bojím se, že po mně budou jenom tahat penízky, místo toho abych ty penízky dostala od nich... pls napiš

Anonym 30.8.2011 16:28  1%    +  -

vite co tak nemelte a nechte si ji dat na barak mi ji tam mame nic sme neplatili a jsme v pohode dostavame 15000mesicne protoze mame 3 na baraku a jsme vysmati :p

reagovat koki28 15.3.2009 7:55  11%    +  -

kapa: AHOJ, MY TO TAKY ZKOUŠELI, PRAVDA SE SIEROU, ALE NIKDO UŽ SE NEOZVAL!! JESTLI AUTO NEVYHOVOVALO VIZÁŽI, MOHLI TO ŘÍCT NAROVINU, JEN Z NÁS TY PRACHY VYTÁHLI!!!

reagovat .jana. 21.1.2009 20:04  43%    +  -

Jednou jsem se o to zajímala. Museli by jsme zaplatit poplatek, oni by auto nafotili a dali do nabídkového katalogu a pak by jsme jen čekali jestli se někdo ozve.

Tak jsme do toho nešli už kvůli tomu, že každý měsíc musíš jezdit na kontrolu "reklamy" a případně její obnovení :(

Ale je to už asi 5-6let.

reagovat viann21 21.1.2009 10:58  56%    +  -

kapa: ano, tak to měla mamka

reagovat kapa 21.1.2009 9:25  56%    +  -

ahoj, taky jsem to četla. zavolala jsem tam,a dozvěděla jsem se, že musím zaplatit 1500Kč, za to mě dají do databáze a až si mé auto někdo vybere pro reklamu, tak mi zaplatí až 5000Kč.dál jsem nepátrala, myslím, že bych zaplatila a nic nedostala.

reagovat Mortysha 21.1.2009 1:00  6%    +  -

Taky si myslel že tyhle firmy na auta atd jsou letadlo :) Nejlepší by byl podat inzerát na netu, do novin atd. Moje kamarádka má billboard na zahradě a platí jí docela slušně... takže je to asi o štěstí a o tom co snesete na zahradě :)

reagovat viann21 20.1.2009 11:19  54%    +  -

Danny555: jj, s tím autem to měla mamka, nevím přesně kolik zaplatila, jestli tisíc korun? Ale bylo to stylem, že vyfotila auto, fotky poslala nějakému pánovi, který je dal do databáze a firmy si podle fotek vybíraly auta, na která chtějí reklamu dát. Mamka samozřejmě už nikdy nic neviděla, neslyšela a kdoví, jestli někdo ano. Firma se může "bránit" tím, že si prostě její auto nikdo nevybral

Anonym 19.1.2009 15:26  5%    +  -

Alenagernatova:
není to nějaká pitomost? A co mi teda dají když nikoho neseženu? A myslíš že s reklamou na pozemek je to stejné?

reagovat goja 19.1.2009 13:43  31%    +  -

Alenagernatova: ještě, že jsi přišla. Alespoň se potom nemusím pídit. A je jasný, že nic takového tada nechci.

reagovat luxy 19.1.2009 12:43  95%    +  -

reagovat Alenagernatova 19.1.2009 12:22  56%    +  -

Ahojky, tak já vím přesně jak to funguje. Přijdete do kanceáře, nabídnete jim plochu a oni Vám dají nabídku, pokud chcete 5000kč za reklamu na aute atd...musíte sehnat dalších x lidí, kteří o to budou mít zájem a oni další atd...je to systém letadla a ještě ke všemu tam je vstupní pollatek...pozor na to

reagovat goja 19.1.2009 10:52  30%    +  -

Taky sem o tom přemýšlela. Dát si reklamu na auto. ale jak to funguje vůbec nevím.

reagovat -kralovna- 19.1.2009 8:15  5%    +  -

Ahoj,já od někoho slyšela,že nejdřív zájemce o reklamu vloží do databáze,za což musí zaplatit a pak čeká a čeká.....Tak fakt nevím.....

reagovat luxy 19.1.2009 8:08  93%    +  -

kolik by ti naúčtovali poznáš podle telefonního čísla ale já o tom taky přemýšlela, že bych si to nechala dát na auto. pokud to někomu nevadí, jezdit s reklamou, je to snadný přivýdělek. nic to nestojí

reagovat wiwizzy 18.1.2009 23:49  100%    +  -

No já mám ověřené to auto, vezmeš si auto na leasing, třeba za 250.000,- a oni ti z toho zaplatí 100 tisíc, protože máš na autě jejich reklamu, musíš najet určité kilometry a je to více, pokud parkuješ venku.

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: REKLAMA NA VAŠEM POZEMKU, AUTĚ, DOMĚ....
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si