BEZRADNÉ MATKY VZTEKLÝCH DĚTÍ

Ahoj mate nekdo příliš vzteklé dite a nevíte co s ním ja také ne přivítám vaše rady..
19.1.2009

Diskusi založil(a) 19.1.2009 marky00

reagovat Martˇa 1.11.2011 20:29  5%    +  -

breiova:
Tak už mate vnoučka,to je krasne.Tak ja mam manžela 35 leteho a mam pocit někdy že nemam jedno dítě doma,ale dvě.

reagovat breiova 18.10.2011 9:55  8%    +  -

Martˇa: přežiješ...věř mi. Můj syn má cukrovku od 13, puberta děs, ten strach, když začal chodit na zábavy. Ale přežila jsem a on taky. Dneska je mu 31 let a občas mám dojem, že ho puberta naprosto neopustila, i když už je tatínek tříletýho prcka, o kterým jsem tu psala, jak se vzteká. teď to vypadá, že malej dostává rozum, "vozembouch" už jen vyjímečně, občas si zazuří, ale jen chvíli

reagovat Martˇa 16.10.2011 8:54  5%    +  -

ALUŠ:
No potěš koště jestli bude mit ten naš takovou pubertu jako se chova ted,tak to asi nepřežiju.A to podotíkam že mame k tomu ještě DM1 CUKROVKA NA INZULINU-PÍCHÁNÍ

reagovat J.Martina 11.3.2011 22:04  5%    +  -

Ahoj holky, jak to tady čtu, naskakuje mi husí kůže... Ale taky jsem se jednu dobu bála, co ten náš malý bude zač. Jsou mu teprve 2,5 roku, ale před rokem se mi začal sám trestat, když nebylo po něm. Je to lev a se vším všudy.. Je dominantní, když se mu něco nelíbí, dá to hlasitě najevo a když mu něco nedovolím, začne se liskat a plácat...teda nejdřív to zkoušel na mě, ale s tím neuspěl, tak začal plácat sebe.. Lámala jsem si hlavu, čím to je..vychováváme ho v úplné rodině a s láskou, rád se mazlí, ale občas záchvat vzteku a tak to vypadalo. Ale naštěstí se nám to daří korigovat, odkláníme pozornost a snad...teda doufám!!!!to do takového stadia nepovede. Bych se zbláznila..sama pracuji na psychiatrii, moje mamka dokonce na dětské psychiatrii a vím, dobře, co takové stavy obnáší. Doporučuji se obrátit na dětského psychiatra nebo psychologa. Určitě by mohl poradit, jak k takovému dítku přistupovat, případně doporučí nějaká homeopatika na zklidnění agrese u dětí.. Držím pěstičky a přeji hodně trpělivosti a ať to netrvá příliš dlouho..

reagovat marky00 11.3.2011 19:13  5%    +  -

Hanysek.cipisek: no ja myslim ze to prejde az ve 30 ale pokud bude uplne po tatinkovi tak se ho nezbavim nikdy byvali manzel i v 35 bydli porad u maminky a myslim ze navaly vzteku ho jeste nepresly no je pravda ze kdyz po me stewka uz ho proste ignoruju a cekam az pride sam dokonce se mi uz i jednou poprve v zivote omluvil ale jen aby mohl na pc

reagovat breiova 22.2.2011 18:28  15%    +  -

Hanysek.cipisek: uf, nějak se mi tahle diskuze ztratila a nemohla ji najít....nám se zatím nevšímání osvědčilo. Ale jasně že se líp překoná záchvat doma než venku. Ale je to fakt o strach, když sebou malej práskne, ječí, kope, mlátí hlavou do země. Pokud ho kdokoliv začne uklidňovat, je to ještě horší. A je zajímavý, že svý mamině to dělá nejvíc. Mě a dědovi to udělá jen vyjímečně a mojí dceři(tetě) ani jednou. A u něj mě štve i to, že je mu 2 roky a 7 měsíců a nechce mluvit, takže občas nevíme, co ho tak rozčílilo

reagovat Hanysek.cipisek 1.2.2011 16:31  5%    +  -

breiova: No... přesně. Jenže i to nevšímání nějak moc nefunguje. Respektive to nelze dost dobře aplikovat venku. Když jsme tedy mimo nebezpečí, jako je vozovka atd. tak ji ignoruji, ale ona vydrží ležet klidně i pět minut. A přece jen je venku ještě trošku zima na takový relax na zemi. A když už mi dojde trpělivost a jdu pro ni, tak mi začne zdrhat a flákne sebou o kousek dál. Hajzlík malej. Ale podorýkám, že to snad dělá jen mě - mámě. Nikomu jinému to zatím nedělá. On s ní teda nikdo moc ven nechodí, tak to bude asi tím. A vám se ignorace zatím osvědčila?

reagovat breiova 1.2.2011 9:48  6%    +  -

Hanysek.cipisek: no nevím, snad se můžu připojit i jako babička - mám vnoučka, je mu 2 a půl a občas si myslím, že se musí zákonitě zabít, nebo ho uškrtím já. Když sebou pleskne na zem, kope a mlátí hlavou o podlahu jsem fakt bezradná. Nepomůžou domluvy, nepomůže plesknutí, nejvíc se nám se snachou osvědčilo nevšímat si ho a čekat až záchvat přejde.

reagovat Hanysek.cipisek 31.1.2011 15:39  5%    +  -

marky00: Ahoj, jakože to nepřestane? Že to plynule přejde do puberty. No tak potěš. Tak to jí asi dřív zaškrtím.

reagovat marky00 30.1.2011 20:09  6%    +  -

Hanysek.cipisek: tak muj vzekly syn uz za tu dobu ma 14let tak k tomu vsemu jeste puberta ja uz jsem to snad prestala brat i vazne

reagovat Hanysek.cipisek 22.1.2011 22:31  5%    +  -

Ahoj, už tsfx nejou žádné bezradné matky vzteklch dětí? Tak to jsem na to zůstala sama? Škoda. Mám doma malýho tyrana. Ráda bych se podělila a získala nějakou radu ohledně výchovy. Neustále se vzteká a válí se po zemi. Se vším hází a na všechno odpovídá nee. Podotýkám že moje zlatíčko má 18 měsíců. Má někdo podobné problémy?

reagovat Loty 18.8.2010 9:21  94%    +  -

exilim: přesně tak, ono se to nezdá ale ty zóny na nás opravdu mají vliv.
Pokud mohu doporučit můžete požádat o pomoc na stránkách www.tetakaterina.cz, když na diskuzním fóru napíšete o pomoc, přímo tetukaterinu, tak vám i odvede z domu zbloudilé dušičky, pokud tam nějaké máte.

reagovat exilim 17.8.2010 20:56  59%    +  -

Loty: ano to je pravda, tohle se potvrdilo u kamarádky když byla malá.. posunuli postel a od té doby spala dobře

reagovat Loty 17.8.2010 20:49  94%    +  -

atair: ono by možná někodilo si sehnat někoho kdo odruší geopatogenní zóny. Je možné, že dítka spí na špatném místě a přitom by stačila postýlka třeba jen trošku posunout. Děti jsou na tohle dost citlivé.

reagovat exilim 17.8.2010 20:37  59%    +  -

Tak to tě docela lituji. Naše dcera spí v postýlce a je fakt, že v ložnici prostě neusne.. pokud tam nemá postýlku. Už jsem to několikrát zkoušela, když jsem byla zoufalá, například když byla nemocná... neustále se vrtěla, přelézala a ne a ne usnout.. dala jsem ji zpět do postýlky a spala jak medvěd....

Anonym 17.8.2010 20:32  1%    +  -

zizalkaa: ahojky, dcera k nám chodila do ložnice do 5 a třičtvrtě pak šla na zápis do školy a řekla si že už je velká že už chodit nebude, měli jsme 2 měsíce klid a začal syn vylézat z postýlky a začal chodit k nám. A někdy přijde i holka, ale to už manžel odchízí k ní do pokojíčku páč by jsme se fakt asi nevešli.:D

reagovat atair 28.1.2010 10:40  6%    +  -

zizalkaa: ahojte našla som vašu diskusiu a rada by som sa pridala ja som si myslela pri prvom synovi že horšie už nemôže byť keď bol malý mal reflux stále grckal a v jednom kuse reval cez nos sa budil aj 15X a cez deň spal 1X slabú hodinku no a od roka už vôbec potom sa mi narodili dvojčatá chalani a ja som tajne dúfala že to už bude lepšie ale zatial je to 2X horšie ako s prvým od mala vkuse revú spia na striedačku a celú noc sa budia s neskutočným krikom už som pomaly ak zombee

reagovat zizalkaa 26.1.2010 22:30  6%    +  -

Alenagernatova: jj, první dcera mi vzala iluze, že roční dítě spí celou noc. Dvojčata to naštěstí napravily.

reagovat Alenagernatova 26.1.2010 22:05  100%    +  -

zizalkaa: no to mi snad ani neříkej, že nebudu tak dlouho spát... Míša je ve svém pokojíčku to není provblém, spí tam a je v klidu. No uvidíme časem, snad budeme spát celou noc

reagovat zizalkaa 26.1.2010 21:58  6%    +  -

Alenagernatova: Eliška měla stejný problém. Taky měla reflux. A když skončil reflux, začaly růst zoubky. U ní jsem nikdy nezažila, aby prospala celou noc. Ani teď a to je jí pět let. V noci se často budí a ze svého pokojíčku přechází do ložnice k nám. Holky v pokojíčku spinkají v pohodě. Představa, že by holky měly stejné problémy jako Eliška, je děsivá

reagovat Alenagernatova 26.1.2010 21:52  100%    +  -

zizalkaa: Tak Míša kdyř byla malá neustále plakala. měla reflux, takže do toho byla pořád poblinkaná...hodně ji trápilo bříško.. bezesných nocí až až... ted je to celkem dobré, ale zase máme afekty ... které nějak kompenzujeme.. snad to vychytáme. Je hyperaktivní, což je ještě lepší. Dneska začala sama chodit a to ji ještě ani neni rok..klid opravdu nemám .. ted se mi budí za noc jen 4x ale někdy i 10x .... co bych dala aby jednou spala celou noc

reagovat zizalkaa 26.1.2010 21:49  6%    +  -

Alenagernatova: ve srovnání se starší dcerkou, je to pohoda. První dítko jsem měla ze začátku hodně plačtivé a já jsem si taky všechno moc brala a zbytečně jsem se stresovala. Dvojčátka mi pak už přišla jako procházka růžovým sadem. Ne, že bych se teda nudila, to ne, ale už jsem věděla, co a jak, takže jsem byla klidnější a holky byly hodně spavé, takže jsem ani nebyla tak unavená, jako s tou starší. Teď si holky spolu i hezky vyhrajou a zabaví se. Já se děsím hlavně puberty, aby si to holky pak nevynahradily

reagovat Alenagernatova 26.1.2010 21:32  100%    +  -

zizalkaa: jé ty máš dvojčátka.. no krásny holčiny.. fakt jaký to je mét dvojčata? Prý to není tak hrozné? Já nevím, mě stačí ta naše dračice

reagovat Alenagernatova 26.1.2010 21:30  100%    +  -

zizalkaa: no jo,ale ono ho to za parkrát přejde víš a o tom to je.. Míša mi tady taky ječela a vztekala se, tak jsem udělala to samé, co ona a je klid

reagovat zizalkaa 26.1.2010 21:28  6%    +  -

Alenagernatova: to válení po zemi by mi taky nešlo. Zvlášť teda na veřejnosti. Tohle video mi poslala kamarádka, která má hodně vzteklého synka. Tak jsem se jí ptala, jestli to taky praktikovala. Doma prý jo. Syna tím úplně paralizovala. Takže to zbralo, ale prý se pak cítila trapně

reagovat Alenagernatova 26.1.2010 21:22  100%    +  -

zizalkaa: no tak to je síla.. ale je fakt, že to zabírá.. někdo to v mém okolí udělal.. bez toho válení na zemi

reagovat zizalkaa 26.1.2010 21:14  6%    +  -

Zajímavá metoda pro vzteklé dětičky. Já osobně ještě nezkoušela http://www.youtube.com/watch?v=oHr5mQMnSD0

reagovat jahudka79 2.10.2009 20:18  25%    +  -

ahojik vsem tak se kvam pridam ani ja nemam ditko andilka naopak rostandu ktera vyda za 2kluky,byli ji 3roky je ukecana a kdyz nekoho ciziho vidi silene se stydi.Jinak to je torpedo jak ma byt a co se tyka vztekani jsme natom vsechny stejne muzeme napominat,dat par prez zadek ci ruju a oni si tejne udelaji podle sebe,ty zachvaty v obchodech silene ale musime vydrzet mamci jsou to nase slunicka prece at zlobej jak koliv stejne je mame moc radi

reagovat *Pájina* 29.9.2009 13:00  5%    +  -

jitkadomu: Já teda musím říct, že na Jířu platí sebemenší plácnutí. Je to takovej náš malej hypochondr(asi po babičce:)) a je na sebe velice opatrný:)Jednou ale dostal fest a rovnou přes pusu.Seděl naproti mě a s úsměvem mi prskal do obličeje.Řekla jsem třikrát ne a pak jsem mu i majzla.Od té doby to neudělal. Bylo mi pak sice mizerně, vždycky jsem ho odmítala i trochu plácnout, ale čím je starší, tím víc mě to občas k nějakému plácnutí donutí.Na druhou stranu musím říct, že na něj bezvadně platí tatínek, ale to je asi tím, že se nevidí tak často.

reagovat jitkadomu 24.9.2009 20:53  23%    +  -

*Pájina*:
No, a co s takovým vzteklounem? Naše malá nechce poslouchat. Když něco udělá, dostane po ruce, že to nesmí a ona to dělá znovu a znovu. Vůbec si nic z ničeho nedělá.
Kolikrát jsem z ní už pěkně utahaná a rezignuji na jakákoliv pravidla.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: BEZRADNÉ MATKY VZTEKLÝCH DĚTÍ
Diskusi založil(a): marky00
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Děti a zdraví
Přečtěte si