Bolavé bříško

Mám 2 měsíčné holčičku a trápí nás bolavé bříško...vítám všechny kdo chtěji poradit nebo si jen popovídat.
19.1.2009

Diskusi založil(a) 19.1.2009 D.tara

reagovat Verda2L 22.7.2015 0:19  5%    +  -

Petruus: nám se podařilo ho sehnat kolem 150Kč.

reagovat Petruus 22.6.2015 21:30  5%    +  -

Kika80: maličkost :o)

reagovat Kika80 22.6.2015 9:10  5%    +  -

Petruus: super díky za radu

reagovat Petruus 22.6.2015 9:06  5%    +  -

Kika80: jasný volně prodejný, stojí to do 180 Kč.

reagovat Kika80 20.6.2015 22:36  5%    +  -

Petruus: děkuji a je to volně prodejné, že jo? Nakupuju výbavu pro prcka, ne že bych chtěla do prcka rvát léky, ale myslím, že je dobré mít něco takového doma, ráda jsem připravena.:o)

reagovat Petruus 20.6.2015 21:44  5%    +  -

Kika80: od 1.měsíce u kojenců.

reagovat Kika80 16.6.2015 21:46  5%    +  -

a nevíš od jakého věku to mohou děti?

reagovat Petruus 16.6.2015 21:11  5%    +  -

Kikčo není to na trhu dlouho, ale nám to doporučili v lékárně a myslím, že je opravdu dobrej. Jsou to spojené probiotika se Simetikonem takže 2v1.Za mne dobrý doporučuju.

reagovat D.tara 17.1.2011 7:11  11%    +  -

Ahoj holky, tak jsem tu po dlouhé době zase...poslendí dobou - od Silvestra už po třeti se malé stalo, že se probudila v noci s pláčem, že ji bolí bříško a poblinkala se...to je ji vždy ulevilo a pak je pár dní v pohodě...že by ji jen něco nesedlo a je to náhoda, nebo se něco děje ? A dále bojujeme s tvrdou stolicí, u kakání vždycky hrozně pláče a někdy ji praská dupka...doktorka říkala mléčné výrobky,ale to má dcera po manželovi, do pusy jogurt nevezme a místo ovoce tlačí jen zeleninu...dcerka má 2 roky a kousek...nemáte někdo radu?

reagovat ÁjaMadla 1.9.2009 15:17  5%    +  -

My máme taky problémy s bříškem. Ale nejde jen o zaražené prdíky. Madlenka má často bolesti bříška, takže s tím bojujeme už dlouho. Poslední co nám doporučil doktor byla UM Beba Sensitive. Já už totiž nekojím, takže se to dalo řešit cestou umělého mléka. Problémy ustaly, tak doufám, že to vydrží. Má to být speciální umělé mléko pro děti s citlivým bříškem a s problémy s kolikami. Tak uvidíme.

reagovat nina69 22.7.2009 16:10  5%    +  -

přidávám se k vyzkoušeným Probiotickým kapkám...mají nejvíc živých hodných baketrií ze všech ;o) jo a jinak dřív rourka nebyla a řešilo se to teploměrem.. aspon mam to řikala :) takže zaplat pánbuh za dnesni vychytávky...

reagovat Lidkatřiděti 16.3.2009 12:58  34%    +  -

Na zaražené prdečky mám vyzkoušené a osvědčené kapky Sab Simplex. Jen některé děti nesnesou sirup,ale to se dá velice rychle vyřešit rozdrcenými tabletkami.(kamarádce to zafungovalo na 1*)
Jinak polohování na bříšku na ruce,masáže bříška fenyklovým olejíčkem z Atoku nebo od Hadka.Míčkování.

reagovat Lena33 15.3.2009 16:25  5%    +  -

Ahoj holky,mám tříměsíční holčičku a používáme kapky Beby Calm. Je možné že má po nich tmavší stoličku? Diky
-

reagovat LEJLA37 28.1.2009 12:18  100%    +  -

ATKA.V,: nám taky nic nepomáhalo ,napsala jsem tady sice pár tipů ,ale holt až se začal převalovat a tím procvičovat střeva tak to bylo dobrý zkrátka po tom 3 měsíci to nějak přešlo,ale vážně si užil,sice nezvracel nic takovýho ale boleničko měl,ted samozřejmě prdí v pohodě a snad pořád ale bez řevu

reagovat ATKA.V, 27.1.2009 14:44  5%    +  -

Tak holky jestli se muzu pridat tak mi mame s prdikama velke trapeni.Vyzkouseli jsme uz vsechno ruzne kapicky,cajik,kyblickovai,masirovani,rourku a vse pomuze jen tak na deset minut a pak je to tu znovu.Tet mi zacal i hodne zvracet mlicko,protoze u jidla tlaci a pak jak krkne tak to leti az za zada.Mudr rikal ze musime vydrzet ale ja uz jsem na pokraji svych sil a strach o maleho je veliky.Kojim a je nam dva a pul mesice tak snad uz to brzo prejde

reagovat D.tara 22.1.2009 9:03  11%    +  -

LEJLA37: díky za tip, koukn se po něm jak v DM tak v lékarně

reagovat LEJLA37 21.1.2009 20:22  100%    +  -

D.tara: ten pytlík má všstranný použití můžeš ho dát i do mrazáku pokud potřebuješ třeba obklad,tudíž hodí se i na opačnej efekt,nebo starší moje děti si to nahřívali na záda přiznám se i já v zimě pod peřinou to táááák krásně dlouho hřeje

reagovat D.tara 21.1.2009 20:04  10%    +  -

LEJLA37: děkuji ti

reagovat LEJLA37 21.1.2009 12:13  100%    +  -

tornado: no pokud jí to zabírá teď myslím že by ji to mohlo zabírat pokaždé

reagovat LEJLA37 21.1.2009 12:12  100%    +  -

D.tara: s dovolením odpovím ikdyž dotaz nebyl pro mě- ano ty pecky jsou zašitý v hadrovým pytlíku a je to na dost dlouho ,já už si nejsem jistá zda ho máme z lekarny či drogerie ,kupoval ho můj přítel loni když byl malej větroplach

reagovat D.tara 21.1.2009 9:38  11%    +  -

elvia2: a to je jedno použití ty pecičky nebo se to dá použít vícekrát ? Včera jsem zrovna byla v DMku, ale zatím máme 2 dny klid, kakáme a prdíme taky, malá pije čajík fenyklový, nebo trojkombinace fenykl, heřmáek a anýz tak ji to asi zabírá, vypije fakt hodně...přes 100ml denně plus mléko

reagovat tornado 20.1.2009 22:17  19%    +  -

mám 3týdenní holčičku a bříško nás trápí taky... začala jsem pít fenyklový čaj a bříško jí mažu pupíkem zatím to docela zabíráá ....ale na jak dlouhO?????

reagovat LEJLA37 20.1.2009 14:28  100%    +  -

elvia2:

reagovat elvia2 20.1.2009 11:35  10%    +  -

LEJLA37: třešňové pecky-polštářek ma jí i v DM Marketu. cca za 70 Kč.

reagovat Durga 20.1.2009 7:25  37%    +  -

A víš to určitě, že je to bříško, ono u takového prcka se to někdy těžko poznává.

reagovat LEJLA37 19.1.2009 22:09  100%    +  -

u nás taky sab nezabíral a když jsem dala fenyklový čaj který si jiní chválili měl takový záchvaty řevu že jsem se bála že ho to rozerve ,všechen letěl do koše

reagovat normenka 19.1.2009 21:55  100%    +  -

davca: přesně tak malé měly taky křeče ještě více

reagovat davca 19.1.2009 21:31  35%    +  -

Topka: přesně,tak jsme to aplikovali,ale spíš jen na holce.jak říkám,kluk byl v poho,sem tam bříško a mudr nám automaticky řekla dávejte sab,no a to jsme neměli dělat,malý pak vyváděl,manžel se naštval a kapky letěly do koše.

reagovat LEJLA37 19.1.2009 21:17  100%    +  -

pěkný večer,tak náš malej má nyní rok,a měl prdíky do těch 3 měsíců prostě nic mu nezabíralo,prdí do teď akorát u toho neřve,ono je to tím že se nehýbe,až se bude převalovat ze zad na bříško a obráceně bude lépe,nedám dopustit na rektální hadičku ,jak už psala davča,všechny 3 děti byli na hadičce prdíky odejdou úplně samy proč jim nepomoci? a s kaděním neměl problém ani jeden hadička je prostě vynález století a nic do mimča tím myslím žádné léky jsem už po tom necpala ..
a věř mi že jsem si teda užila,sice u mě byli větroví kluci olka ne ale byl to masakr .
pak ještě pomáhají cviky,skrčit nožky na bříško a krouživými pohyby masírovat bříško tím trošku rozhýbeš střeva a pomůžeš jí,nebo někdo nedal dopustit na kyblíčkování,teplou vodu do kyblíku a ponořovat bříško tím se to taky uvolní,někdo dává na bříško nahřátou plenu i já dávala a pak jsem koupila třešňový pytlík,je to pytlík z lékárny,jsou v něm třešňové pecky dává se to na půl minuty do mikrovlnky a strašně dlouho to vydrží teplé a dala jsem to na bříško krásně ho to hřálo a řekla bych že to i pomáhalo to teplo hnalo prdíky ven..Tak a nic jiného mě nenapadá .Sice jsem kojila (teda do ted kojim) a i přesto že jsem nejedla nic nadýmavého prděl jak starej chlap ...vlastně dodnes..

Anonym 19.1.2009 20:59  1%    +  -

Baby Calm kapky...jsou přírodní a hned uleví bříšku

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Bolavé bříško
Diskusi založil(a): D.tara
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Děti a zdraví
Přečtěte si