Rakousko prosím o tipy

Prosím všechny o tipy na dovolenou v Rakousku. Letní. Květen - červen. Blízko jezer, s kvalitními cyklostezkami, blízkosti jezera.
Uvídtám Vaše zkušenosti s CK, konkrétním hotelem.
Zatím jsem prošla katalog Čedoku a Neckermanna a zj. že neckermann má stejné ceny v hotelích all incl. jako Čedok s polopenzí. Navíc all inc. v Rak. je oběd v balíčku, což je príma na cesty.
Mám roční dcerku. Moc děkuji za tipy
22.1.2009

Diskusi založil(a) 22.1.2009 lakkam

reagovat Majda1991 12.3.2018 14:30  5%    +  -

ještě mě napadá že by se třeba někomu mohl hodit tento blog, jsou tam rozepsané nějaké tipy na výlety, co dělat v okolí atd.
http://www.ubytovani-gastein.cz/

reagovat Lucka 1.12.2015 17:27  1%    +  -

Ahoj holky, co se týče Rakouska, tak rozhodně doporučuji skiareál Nassfeld. Je to tam fakt super, krásné počasí, sjezdovky různých kategorií, dostatek i pro děti. Ubytování jsme našli s českým personálem a k tomu má každý apartmán TV s českými programy. Je to snad booknassfeld.cz Ceny ubytování fakt luxusní, navíc je to kousek od sjezdovky. Opravdu doporučuji. Fakt paráda, letos jedeme znovu.

reagovat zuzaja 24.5.2014 7:23  100%    +  -

Dobry den, chcem sa spytat mate nejake tipy na ubytovanie v blizkosti orlieho hniezda-Kehlsteinhaus, kedze chcem potom pokracovat smer wattens,Großglockner, tak som to priradila do rakuska

reagovat Aripet 26.9.2013 0:07  5%    +  -

Zase tady lezou reklamy přes celou obrazovku a nejdou zavřít, to by se člověk po... příšerný způsob marketingu.:-(
Teď k tomu Rakousku, pěkné jsou pamatky v okolí Zell am Se: www.zellamsee.cz/pamatky
Je tu i nádherná ledová jeskyně, jsou tu i možnosti cyklistiky, letní dovolené, lyžování...:-)

reagovat asd 20.9.2012 18:29  1%    +  -

sadsa

reagovat Atapama 17.7.2010 9:35  36%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat Paji007 1.7.2010 20:25  5%    +  -

eriam: Pokud vím od známých, vždycky se něco volného najde v nějakém penzionu, ale výhodnější je domluvit se předem. Prý.

reagovat eriam 20.6.2010 20:23  9%    +  -

zdravím,mám dotaz - v červenci se chystáme poprvé na dovolenou do Rakouska,líbí se nám oblast solná komora. Nemá někdo tip na ubytování v této oblasti,nebo můžeme to risknout a najít si ubytování až na místě?

reagovat Paji007 14.6.2009 21:02  25%    +  -

V sobotu jsme si užili nádherný cyklovýlet kolem Neusiedler See. Pro pěší asi nic moc záživného, vzdálenosti jsou delší. Ale pro kolaře fakt ráj (taky to tam podle toho jezdí).

reagovat cacorinka 11.6.2009 21:12  41%    +  -

Pokud mohu doporucit Korutany Heiligenblut,blizko hor,jezer,nadherne prostredi,prima lide,jak pro cyklisty,tak pesi turistika a paradni jidla,vrele doporucuji!!

reagovat Paji007 11.5.2009 20:29  6%    +  -

V Rakousku pro cyklisty doporučujem oblast Wachau, pěkně v klídku po rovince kolem dunaje, z Krems do Melk, ale pozor, je to asi dost populární, takže je tam plno lidí.

reagovat Rozmarýna 26.1.2009 18:16  49%    +  -

Venda1:

reagovat Venda1 26.1.2009 12:28  13%    +  -

Rozmarýna:

reagovat Venda1 26.1.2009 12:28  13%    +  -

Ahoj! Chtela bych upozornit na jezera v Rakousku, casto jsou i v lete hodne studena (a hluboka), a tim padem pro male deti celkem nepouzitelna...

Z osobni zkusenosti muzu doporucit nejteplejsi jezero v Rakousku- Faakersee. Neuveritelne tyrkysova voda, kolem hory, cyklostezky a turisticke stezky primo u jezera.
Katalog ti bohuzel nedoporucim, jezdime tam jen privatne, ale skus mrknout na tohle:

http://www.campinganderwald.at/set.html

stranky jsou i v cestine (prekladala jsem je ja ). Pokud by te to zajimalo, muzu ti rezervaci zprostredkovat primo u majitele.

Jinak prave pro deti je tam raj, cykloztesky i po rovine, nebo i offroad, detsky "Park" kousek vedle, vyborne gastro, a dobre nejen autem dosazitelne ...

reagovat Rozmarýna 23.1.2009 17:31  48%    +  -

Tak já jezdím do Rakouska každý rok do Alp. Nejezdi s českou cestovkou, jsou předražené. Ješď s rakouskou nebo s německou, vyjde tě čtyřhvězdičkový hotel levněji než s Čedokem nebo jinou českou cestovkou tříhvězdičkový. Byla jsem už několikrát s Terra reisen, ale vždy velká spokojenost. Letos jedu s TUI. Ale nemohu ti nic doporučit, protože to nebylo u jezer. Rakouské a německé cestovky mají velký výběr, to žádná cestovka nemá. Např. loni jsme jsme jeli do 4hvězdičkového Landhausu Salzburk, luxusní ubytování, ale bez stravy. A stálo nás to ubytování pro oba dva dohromady jen 6.000,--. Chodit po hospodách na jídlo nám nevadilo. Ale mohli jsme si i vařit, byla tam skvěle vybavená kuhyň i s myčkou nádobí.

reagovat luxy 23.1.2009 16:23  100%    +  -

a teď už vidím i ty cyklostezky my plánujeme taky jezero, ale bodamský, švýcarsko. chceme vzít kola a vyrazit

reagovat Ety 23.1.2009 14:39  74%    +  -

já byla loni s CK Víkend, jsou to pražáci a byla jsem spokojená, ale oni se specializují na vysokohorskou turistiku, takže je to všechno spíš takové sparťácké, žádný luxus, měli jsme naposled penzionek slušný, na pokojích jsme měli sprchy, umyvadlo, WC bylo spolčo, tož tak no...

reagovat luxy 23.1.2009 13:58  100%    +  -

já četla vtipy, no to jsem se lekla, co to tu zas vzniklo...
a co a kam v rakousku? památky, příroda?

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Rakousko prosím o tipy
Diskusi založil(a): lakkam
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si