Titanové nádobí

vše o titanovém nádobí - včetně výýýýborných receptů
24.1.2009

Diskusi založil(a) 24.1.2009 Demoniaque

Recepty

mi dávejte pro jistotu do vzkazů.

Demoniaque 24.1.2009 11:57

RECEPTY ZDE

Demoniaque 24.1.2009 11:52

reagovat Kika80 19.6.2019 22:02  5%    +  -

Holky já jsem taky hrdým vlastníkem titanového nádobí a nemá chybu. Vymrčela jsem si ho k narozeninám a nelituji toho. Jsme velká rodina, vařím denně a dost.

reagovat hekute 4.2.2019 16:09  5%    +  -

Je to tento :https://www.gerti-gundel.cz/panve-nadobi/eshop/1-1-HRNCE-A-KASTROLY/0/5/15-plasma-titanovy-hrnec-s-poklici-28-cm10

reagovat hekute 4.2.2019 16:08  5%    +  -

Tak já jsem titanový hrnec - vyšší kastrol se skl.poklicí dostala na Vánoce. Nemohu si ho vynachválit. Včera jsem v něm škvařila sádlo - a bez míchání- krásné škvarečky...opravdu jsem to nemusela míchat- nádhera!!!

reagovat Vivka 23.1.2019 15:39  12%    +  -

Kika80:

reagovat Dad.la 19.7.2014 10:52  100%    +  -

jitula: taky neznám, mám Elektrolux

reagovat Demoniaque 23.1.2014 16:50  90%    +  -

jitula: tak s tím zkušenost nemám, když už, tak jsem kupovala ballarini

reagovat jitula 22.1.2014 12:19  100%    +  -

koukám že sem nikdo nechodí, ale snad se objevíte.Potřebuju radu, dnes se na Seznamu objevila zajímavá nabídka. Je fakt že dva krnce z titanu už mám, ale docela byse mi hodily velikosti mezi tím co nemám. A tady nabízí celou sadu. Neznáte tuhle značku?? http://tip.seznam.cz/tip-dne-2?id=4425

reagovat Demoniaque 1.10.2012 10:38  80%    +  -

Daniela11: keramickou pánev mám teď od tefalu a jako nevim, nejsem z toho nijak odvařená, už je to krutě poškrábaný od koření chtělo by to kvalitní titanku, ta co jsem měla, vydržela rok, pak šla do háje, byla přepálená a to samé se stalo i s tou druhou co byla jako náhradní z reklamace...

reagovat Daniela11 27.9.2012 9:30  5%    +  -

a co říkáte na tu biokeramiku? To vypadá docela slibně, je to vyráběné ve Švýcarsku,takže by to mohlo být super, keramika teď letí :-). Jiťule, papiňák mám také, elektrický, protože jsem se pořád bála vařit v papiňáku na sporáku :-). je fakt, že na tlakáč nedám dopustit :-) a v kombinaci s titanem si vystačíme :-), navíc údržba je tak jednoduchá

reagovat Demoniaque 25.9.2012 15:19  82%    +  -

tak zrovna Etu bych nikdy nekoupila měla jsem od nich jiné spotřebiče a děs teda to raději sencor, stejná úroveň, jiná cena...

reagovat jitula 25.9.2012 11:35  100%    +  -

Daniela11: HIHIHI používám stený počet hrnců plus jeden papinák, a malý kastrolek na jíšku( tak maličký jsme ještě titanák nepotkala) . jsme naprosto spokojeni, a co to nádobí mám docela ráda vařím. ,žádné extra mytí, drhnutí připálenin, prostě super věcička, já mám hranatý taky od Ety,
a ty druhé mám z internetové prodejny, ve slevě, je to druhá jakost, ale kaz jsme našli jen na venkovní straně dna asi centimetr mírný škrábaneček, na ot že mě stál asi třetinovou cenu, to je banalita.Nástavbu mám z těch stránek jak jsem dala odkaz.

reagovat Daniela11 25.9.2012 9:00  5%    +  -

Na titanové nádobí nedám dopustit. Vařím v něm cca 3 roky a v podstatě používám jen 3 hrnce: velký kulatý, čtvercovou pánev a malý rendlík, a samozřejmě skleněnou nástavbu. Přesně dělám ty receptíky co Jitula, jen tak bez tuku, protože vařím většinou pro sportovce :-).Nádobí nebylo zase extra drahé, něco kolem 2000 Kč u fy ETA. Teď koukám, že tam mají i nějaké nové biokeramické hrnce....že bych zase ulítla :-)

reagovat Demoniaque 24.9.2012 22:51  82%    +  -

jitula: tyjo, ty nástavby docela dost drahý, já mám PH a neměnila bych už z toho důvodu, že je lehký a skladný a neni problém ho kdykoli a kamkoli převézt. Titanku jsem měla, ale přepálila se, nechápu, takže reklamace, to samé se stalo i stou další, teď mám rok porcelánovou a taky vypadá už příšerně poškrábaná od koření, hrůza fakt. Tak si tak řikáme, zda jen neumí nikdo vyrobit pořádnou pánev nebo jsme moc nároční a ta porcelánka je tefalka asi za dvojku a titanka byla taky cenově tak nějak

reagovat Karen11111 23.9.2012 6:29  18%    +  -

Jako hrnec je to dobrej, ale já mám ten čtvercovej, dostala jsem jako dárek, a je moc těžkej a špatně skladnej.....

tip na dárek: www.nonekupto.eu

reagovat jitula 22.9.2012 21:12  100%    +  -

Demoniaque: tady jsou ty nástavby od kud je mám, hrnec jsem měla vlastní s poklicí KUK SEM poštovné je zdarma a přidají i dárek - tašku a slevový leták na 20% na další nákup

reagovat jitula 22.9.2012 21:02  100%    +  -

Demoniaque: jj přesně proto jsme na tu předváděčku šli, a proto jsem si pak ty skleněné nástavce objednala na netu za zlomkovou cenu než nabízeli oni
z balíkem přišel i výčet značek nádobí na které to pasuje, protože jsem se prvně mejlem ptala jestli to pujde na ten náš, Parní hrnce mám taky ale ted je prodám, stačí mi toto

reagovat Demoniaque 22.9.2012 20:48  100%    +  -

jitula: když se dají nato ty nástavce, tak se to dá přirovnat k parnímu hrnci, ne?

reagovat jitula 22.9.2012 15:23  100%    +  -

Dad.la: já už v hranatém dělala buchty, taky super, troubu nepoužívám už vůbec, jedině na vánoční cukroví a občas na nějaký ten dortíik,
když nám na té předváděčce řekl tu strašnou spotřebu trouby oproti spotřebě plotýnky, tak mě přešla chut v ní píct

reagovat jitula 22.9.2012 15:01  100%    +  -

Dad.la: jen jsem dno potřela olejem, když jsme pak přidala to nástavby cvrnkal jsme tam trošičku vody snad ani ne půl deci, ale myslím že zbytečně, protože páry bylo dost ono to pustilo asi samo.no ale zase pak byla ta štáva z masa na polití brambor,
my totoiž před tím než jsem do toho šla to šli okouknout a ,,ochutnat" na předváděcí akci.Tam to dělal bez vody, a v druhým případě zase dal do hrnce vodu se zeleninou a vlastně měl polívku potom

reagovat Dad.la 22.9.2012 13:43  98%    +  -

jitula: teda myslím pečenej perník

reagovat Dad.la 22.9.2012 13:41  98%    +  -

jitula: hned si to píšu, to tam nedáš ni tuk, nebo kapku vody ?
kdysi jsem v hrnci vařila perník.

reagovat jitula 22.9.2012 13:23  100%    +  -

Dad.la: mám ty skoleněné nádoby od sud, poštovné je zdarma, a při dalším nákupu je sleva 20%
http://www.titanovepanve.com/

reagovat jitula 22.9.2012 13:21  100%    +  -

Dad.la: právě že neee, dole mám kuře, hrnec nechám rozehřát, pak dám okoženěné kuře stáhnu teplotu a dělám pod poklicí asi 15 minut. pak jsme na to nahoru dal ty dvě nástavbxy s přílohou a dělal dalších asi 15 minut. .takže fakt vše na jedné plotýnce.
jme sami dva tak jsme tu nástavbu vzal jen na hrnec 20 cm v pruměru, ,nám to stačí, ale mají i tu velikost na 24 cm

reagovat Dad.la 22.9.2012 13:10  98%    +  -

jitula: aha
to kuře máš v tom hrnci ? Já myslela, že se tam dává jen voda, aby pára šla na ty pařáky.

reagovat jitula 21.9.2012 12:54  100%    +  -

povedlo se za necelou třičtvrtě hodinu jsme měli komplet vařeno a na jedné plotýnceimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com a ZDRAVĚ

reagovat jitula 21.9.2012 10:17  100%    +  -

Dad.la: DĚLÁM V NĚM PRÁVĚ TED, vypadá to dobře, mám v hrnci kuře, nad ním brambory a nad tím zeleninu, příště zkusím plněné papriky s rajskou.
já používala ten parní hrnec dost často, ale jak říkám nač plýtvat el. na dvojmo..

reagovat Dad.la 21.9.2012 9:51  98%    +  -

jitula:
ten mám doma už 3 roky a akorát jednou jsem v něm vařila brokolici a brambory.

reagovat jitula 20.9.2012 9:36  100%    +  -

AHOOJ, TADY NIKDO? Tak jsme předevčírem večer objednali a dnes máme nástavbu doma, je super, stály ty dvě skleněné nádoby 975,-, poštovné jsme neplatili, přivezla to PPLka, do krabice nám přidali ještě kupon na 200= slevu na další nákup a velikou látkovou tašku imagebam.com

reagovat jitula 18.9.2012 16:28  100%    +  -

Tak jsem ty pařáky objednala, prý jsou universální sedí na každé hrnce, jen je potřeba vybrat správný průměr. a cena super, 975,- za dvě nádoby
KUK SEM

reagovat jitula 18.9.2012 11:55  100%    +  -

Divizna: MÁME TUTO ZNAČKU, ASI ROK, JSME UPLNĚ NADŠENI, MÁME TŘI KUSY A STAČÍ MI,
POUŽÍVÁM JEN TOTO
. TED JSME BYLI NA PŘEDVÁDĚČCE,
( FIRMA DIAMONT) ALE JEN TAK PRO ,,INFO" OHLEDNĚ PARNÍ NÁSTAVBY,
máme tedy parní hrnec, ale nač brát el.ektřinu dvojmo když na to mohu použít nástavbu na titanáček, a vařit na jediné polotýnce, máme sklokeramiku.
,na té předv. chtěli za hrnec s nádstavbou 18 000,- což mě docela rozesmálo, na netu jsem našla ted samotné nástavby a jdu do toho.doufám že opravdu pasují na všechny značky jak kdesi píší.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Titanové nádobí
Diskusi založil(a): Demoniaque
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Vaření a recepty
Přečtěte si