AKNE

ZMENTE MAKE-UP
U dospele zeny byva make-up velmi vaznou pricinou projevu akne.Problemem jsou kosmeticke pripravky na bazi oleje-Barviva obsazena v zakladech kremu,v pudrenkach,cisticich a nocnich hydratacnich kremech nejsou bezpecne,horsi je to s oleji.Jsou to obvykle take tuky-derivaty mastnych kyselin,ale jineho slozeni nez tuky pritomne v kuzi.Tuky obsazene v kosmetickych pripravcich jsou iniciatory zanetlivych procesu.Osoby,ktere maji sklon k akne,by proto mely pouzivat nemastne kosmeticke pripravky.
CTETE ETIKETY!
Vyhybejte se kosmetickym pripravkum,ktere obsahuji lanolin,izopropylmyristat myristate nebo laurylsulfat sodny.Stejne jako olej pusobi tyto slozky silne na pokozku.
MAKE-UP BYL MEL BYT DISKKRETNI A NENAPADNY
vysledek bude tim lepsi,cim vice budete setrit s kosmetickymi pripravky.
NA VINE JE PILULKA
provedene vyzkumy provedene dr.Fultonem ukazuji,ze nektere ustne uzivane antikoncepcni prostredky mohou akne zhorsit jine naopak zmirnuji.Zavisi to na invidualnim hormonalni profilu.Akne u zeny,ktere tyto prostredky pouzivaji,vyzaduji lekarskou konzultaci.Lekar muze doporucit zmenu pilulek nebo navrhnout jinou antikoncepcni metodu.
UHRY
Uhry s cernou hlavickou lze take nekdy odstranit.Jsou to silne ucpane kozni pory.Uvnitr se nachazi ztvrdle substance a vnejsi otvor je rozsireny objasnuje dr.Pochi.Cerna latka uvnitr je necistota a vlastne se ani nevi,coto v podstate je.
PEROXID BEZOLU
Proti akne je mozne bojovat mnoha prostredky,ktere jsou bezne v prodeji.Dr.Fulton doporucuje ty,ktere obsahuji benzol peroxid ten uvolnuje kyslik z poru a nici bakterie,ktere se hromadi v mazu ucpavajicich zlaz.Doporucuje se gel na bazi vody,ktery zpusobuje nejmensi podrazdeni kuze.Vrstvu gelu je treba na kuzi nanest vecer asi hodinu a pred spanim ji dukladne smyt,zejmenav okli oci a usi

Mam toho vic je to z knizky DOMACI LEKAR.
24.1.2009

Diskusi založil(a) 24.1.2009 k.fritschova

Anonym 14.8.2018 18:32  1%    +  -

Doporučuji na akné :

1) HydroBAND akné náplast kruhová 1x 36ks je mnohem levnější než níže uvedené náplasti na akné. Jsou vynikající a se stejnou funkcí (rychle sají bakterie a jejich výměšky, tj. hnis). Výrobce Čína, pro EU zástupce Německo. Ale jsou silnější, silikonové, též průhledné, spíše na doma. Snadno se na/z kůže snímají pinzetou. Nesahejte na žádné náplasti na straně lepu, neboť na ně přenášíte bakterie. Cena : jen 48 Kč/1 balení (36 ks náplastí) : např. : Medine.cz, levnylek.cz a další obchody (hledejte např. přes vyhledávač Heureka.cz), hlavně kolem Ostravy, Opavy, sice doprava trvá 3-4 dny, ale mají je nejlevnější, jelikož tj. chudý kraj, a tak je tímto za levný lék podpoříte.

2 ) AnsCare Náplasti na akné 36 kusů jsou též skvělé. Výrobce Taiwan a Anglie (UK). Rychle nasávají hnis z uzavřených i otevřených pupínků. Jsou tenké, průhledné, lze je nosit i venku, když je častěji měníte, než za doporučených 12 hodin, a to dle nasátého hnisu, např. po 6-8 h. Po delší době jdou špatně sundat z kůže. Jsou drahé pro juniory, ale i seniory, kteří také trpí akné (klidně celý život). Nejlevnější jsou na IN (internetu) asi za 240 Kč/1 balení (36 ks náplastí). K nalepení a sejmutí z kůže používejte pinzetu. Nesahat na lep.

3) Doporučuji na doma HydroBand a na ven AnsCare, ev. také drahé MiaCare Náplasti na akné – NOC/DEN 12 ks, ale ty prodávají v ČR asi jen po 12 ks.
Jsou diskrétní, intenzivní, fajn. Zaplať Bůh, že alespoň něco vědci vymysleli. Za našeho mládí nebylo nic, nic, nic.
Nevyléčí nadobro, jen na čas.

Cena je u všech druhů náplastí na akné pro Čechy vysoká pro juniory i seniory. Nejnižší je na severní Moravě. Mohly by je začít vyrábět levněji české firmy. Dovoz je drahý.

reagovat exe1 14.5.2014 7:58  10%    +  -

AHojky holky, nemate prosim nektera zkusenosti s AKNEMYCIN 2000 ? ja ho pouzivam 2. den ... prijde mi, ze akne je lepsi, ale jsem po nem cervena ... muj lekar je na dovolene ... cetla jsem nekde, ze se to muze stat ... tak snad to nebude dlouho trvat a opravdu to k tomu patri ....

pokud mate nektera s nim zkusenost, budu za to rada, dekuji moc

Anonym 17.11.2013 22:21  1%    +  -

každému zabere nebo nezabere něco jiného, pro mě je úžasný krém fc cc ceutical proti akné od fytofontany. Často anti-bedarové přípravky vysušují, ale tento je navíc hydratační.

reagovat Margarita 14.11.2011 9:02  31%    +  -

Silvie86:

reagovat Silvie86 14.11.2011 8:42  5%    +  -

Ahojky holky, chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, kde se dá sehnat přípravek na pleť a prsa HERBUST. Slyšela jsem, že je nejlepší, ale nemůžu ho nikde na netu najít, ta firma co ho dodávala prej čeká na dodání. Jinak jestli s ním máte nějaké zkušenosti? Díky.

reagovat Margarita 28.10.2011 20:00  31%    +  -

LuMiJe: a šup odkaz na e-shop!
TOMUHLE FAKT HNED VĚŘÍM

reagovat Marissa 20.1.2011 18:27  6%    +  -

já poslední dobou používám věci od ryor řada aknestop. a fakt je to lepsi!

reagovat Margarita 14.1.2011 21:15  31%    +  -

CherryAnn: mně nezabírá,ucpává mě a celkově to mám horší

Piju čistící čaje a najela jsem na očistné kůry DETOXILEN zatím 3x 20 kapek a pitný režim,zdá se mi to lepší,nelesknu se

Anonym 28.11.2010 23:02  1%    +  -

Ahojky holky, trpím na akné už 10 rokov, mala som ho vždy strašné, hlavne na líciach obrovske červené mozole, ktoré tam boli aj mesiac a vždy mi po nich zostala jazva, tak si asi viete predstaviť, ako moja pleť vyzerala. Pred rokom som pravidelne začala chodiť na kozmetiku plus ošetrenie biolampou, kozmetička mi doporučila biokozmetiku značky Dr.Spiller. Naučila som sa piť každý deň veľa nesladenej a neperlivej vody, samozrejme som sa začala zdravšie stravovať a v priebehu pol roka moje akné vymizlo na 98%!!! Tie 2% sa objavia pravidelne pred menštruáciou, a po roku sa jazvy začali uhladzovať. Keď si dám makeup, krásne to už zakryjem, ale nič sa nevyrovná mojemu pocitu nedať si ho a ísť von bez neho! Fakt doporučujem, pravidelné a hlavne odborné čistenie a kvalitná kozmetika!

reagovat Monika-H.. 1.4.2010 12:24  5%    +  -

Marissa: Tak stou Alpou teda moc nesouhlasim !!!Dráždí hodně pokožku.Taky jsem dřív hodně trpěla na akné,ale Alpa mi to tenkrát zhoršila,tak vůbec nedoporučuji!!!!!

Hlavní je dodržovat pitný režim a pleť si pak sama dost poradí.A co se týče krémů,poradit moc nejde protože každé z nás sedne něco jiného,chce to trpělivost a zkoušet co pleti sedne

reagovat Marissa 31.3.2010 21:54  8%    +  -

majky1612: Ahojky, já jsem měla s akné jednu dobu taky dost problémů a to až tak, že jsem kvuli tomu změnila stravu. Měla jsem to rozšířené i na zádech. Jinak jsem vyzkoušela hodně přípravků a nejvíc se mi osvědčil tea tree olej, ten fakt hned zabere, ale ve velkém množství moc vysušuje. Jen kapnout na to problematické místo. Jinak používám alpu, ta je levná a dobrá. Zbytečné vyhazovat peníze za drahé prostředky z reklamy

reagovat Monika-H.. 31.3.2010 8:49  5%    +  -

majky1612: Zkus třeba změnu té kosmetiky.Pár pupínků nemusí být akné....Já mám třeba alergii na parfémy a trpim na to teď posledním rokem.Nikdy před tím mi parfémy nevadily,ale vždy když se navonim vyskáčou mi takové malé červené mršky,ale akné to neni.....

reagovat majky1612 29.3.2010 12:24  100%    +  -

ahojky, potřebovala bych poradit...nikdy jsem netrpěla na akné ani v pubertě, jedině když jsem dostala MS tak mi po každý někde vylezl jeden pupínek...
poslední týdny pozoruji že se objevují pupínky pořád častěji, na bradě, na tváři a vůbec netuším z čeho, žádné změny nenastali v životosprávě ani v kosmetice jelikož se v přípravcích na akné nevyznám ,pač jsem je nikdy nepoužívala, prosím o radu

Anonym 10.3.2010 19:41  1%    +  -

Jsem si koupila v solné jeskyni Letňany přípravek na léčbu akné Mon Platin. A to je teda bezvadná věc. Doporučuji všem s citlivou pokožkou a problémy s akné.

reagovat Modesty 26.2.2010 10:57  57%    +  -

Zkuste ok gel, stojí 600,- ale stačí ho malilinko. Já ho používám 14 dní a z toho týden přes MS a hodně mi to pomohlo, mám střední formu akné a roky nepomohlo nic jako tohle. Uvidím jestli to zabere na dýl, ale zatím jsem moc spokojená, velké boule zmizely a malé se rychleji hojí a opravdu se to nedá srovnat s ničím co jsem zatím vyzkoušela. Snad to bude fungovat i nadále. Dost vysušuje, dávám přes to hydratační krém.

reagovat Monika-H.. 22.2.2010 8:22  5%    +  -

Margarita: No tak držím pěsti,aby ti to pomohlo :)

reagovat Margarita 21.2.2010 11:10  17%    +  -

Monika-H..: teď je to právě naprosto nová řada.trošku mi připomíná clean and clear,nebo tak nějak se to píše.Docela mám nyní příjemný pocit,uvidíme,uvidíme.Z předchozího Avonu jsem měla ráda řadu pure pore fection,ale jen tu mycí pěnu ve spreji a tonikum,jinak ostatní nee,to mě ucpávalo

reagovat Monika-H.. 21.2.2010 10:02  5%    +  -

Margarita: jj,pak dej vědět.Doufám že ti avon pomůže víc než mně,já nemůžu žádnou kosmetiku na akné od Avonu :-( dráždí mi to pleť,tak se už vůbec ničim nemažu

reagovat Margarita 20.2.2010 10:25  16%    +  -

Ještě se snažím brát (ale bohužel jsem lajdák,takže spíš neberu,než beru) zinek a APO-lactobacily.

reagovat Margarita 20.2.2010 10:24  16%    +  -

Monika-H..:
Já jsem si teď koupila od AVONU sadu professional,včera mi to přišlo,je to přímo na aknozní pleť žen po 30tce,tak jsem na to děsně zvědavá.Mám to čistící peelingový gel (perličky jsou v něm jemňoučké),pak napuštěné polštářky na dočištění a ještě na problémová místa gel na akné.Takže uvidím,ale jinak se mi to líbí a vkládám do toho naděje.Ozvu se!

reagovat Monika-H.. 20.2.2010 8:43  5%    +  -

Buty: Ano,souhlasím s Margaritou

reagovat Margarita 19.2.2010 19:17  16%    +  -

Buty: žádný na mailík,ale jelikož je to tu diskuze,tak rovnou sem+obrázky+ceny a výsledky na fotce
Jedině tak to má smysl

reagovat Buty 19.2.2010 11:38  5%    +  -

Ahojky, kdo by měl zájem - mohu nabídnout řadu výrobků na akné za pěkné ceny. Hodně kladná odezva na výrobky. Písněte si kdyžtak o bližší info na mailík: Mudrova.Jitka@seznam.cz

reagovat ilona1451 11.1.2010 12:33  5%    +  -

jo holky,uvědomte si že každá jsme originál a máme jiné ph,každé vyhovuje něco jiného !!!!!!!!!!!!!!!!

reagovat Margarita 15.12.2009 17:11  21%    +  -

Monika-H..: a jak dlouho jsi to brala?

reagovat Monika-H.. 15.12.2009 16:19  5%    +  -

Margarita: Ahoj,tak minulý týden jsem musela s Glycem přestat.Nevim proč,ale začalo se mi opět dělat akné.Sice ne v takové míře jako kdysi,ale jsem z toho na nervy

reagovat Margarita 3.12.2009 21:05  22%    +  -

ilona1451: mám zkušenost,že se mi to zhoršilo!!!!!!

reagovat ilona1451 3.12.2009 9:55  5%    +  -

A co takhle českou kosmetiku z konopí ?????? A to ještě se slevou?????

reagovat Margarita 5.11.2009 19:41  23%    +  -

Monika-H..:

reagovat Monika-H.. 5.11.2009 8:53  5%    +  -

Margarita: Mažu se už necelých 14 dní.Je to už nepříjemný,tak jsem včera večer vynechala.Začnu tak pozítří

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: AKNE
Diskusi založil(a): k.fritschova
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si