Depilace intimních míst

Ahoj,nedávno jsem dostala email,kde byla slečně prováděná depilace voskem v intimních místech,tak jsem se chtěla zeptat jestli s tím někdo nemáte zkušenost.

Protože mě napadlo že ač to asi bude bolestivé mohlo by to být časově účinější než holení
25.1.2009

Diskusi založil(a) 25.1.2009 Irisss

reagovat moni83 28.4.2019 10:16  5%    +  -

Omlouvám se, jestli jsem to v diskuzi někde zazdila, ale nikde jsem nenašla zmínku o IPL depilaci. Zda s tím někdo má zkušenost či nikoli. Vytrhávat si chloupky strojkem nebo jít na vosk opravdu nemám odvahu. Nedokážu si představit jak to asi musí bolet :-O :(

reagovat Mirka 18.9.2014 11:39  1%    +  -

No tak to jsem čekala horší cenu, to je velmi dobré, děkuji za infomrace. Já už si najdu o tom více a možná bych se na to objednala.

reagovat Mirka 16.9.2014 19:42  1%    +  -

Dobrý den Pavlo. Vážně? A kde nebo kdo to dělá? To mě zajímá, to jsem ještě neslyšela. Do toho bych šla také, zajímá mě ještě cena.

reagovat Pavla 16.9.2014 11:57  1%    +  -

Dobrý den Mirko, já s tím nemám zkušenosti ale o tomto přemýšlím již delší dobu, jen jsem nevěděla jestli to nějak jde, kde a co a jak.. Tak po přečtení tvého příspěvku jsem začala hledat na internetu a našla jsem jednu kliniku v Praze, která toto dělá, je to dokonce formou pouhých sezení. Tak docela mě to dalo brouka do hlavy, možná bych do toho šla, ani cena není špatná.

reagovat Mirka 11.9.2014 19:32  1%    +  -

Dobrý den, já vím, že je zde diskuze o depilaci intimních míst, ale nevím kam to napsat, víte někdo něco o omlazení intimní martie? Nemáte s tím někdo zkušenost náhodou?

reagovat xamir 11.4.2014 17:13  1%    +  -

dobrý den. my s manželkou chlupy vytrháváme jednoduše strojkem. myslel jsem, že to není možné. před tím jsme zkusili vše od žiletky, krémů, vosku, cukru atd... tohle je jediný způsob, který je rychlý, zadarmo, bezbolestný - tedy až na to poprvé.... stačí úprava jednou týdně a vše je do hladka, bez pupínků či jiných nepříjemností a zcela bez bolesti...

reagovat sara0 25.4.2013 0:13  6%    +  -

Upu: Hala Shekar

reagovat Upu 23.4.2013 6:53  1%    +  -

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jakou pastu používáte??:)

reagovat Bedla 5.9.2012 12:08  1%    +  -

wovel: Ahoj, taky jsem měla s veetem strašně špatné zkušenosti a když mi kamarádka ukázala vosk, ktrý používají v salonech, tak jsem se toho strašně bála. Ale teď jsem moc moc spokojená, kupuju ho na depilujeme.cz. Musí se k tomu pořídit ještě ohřívač, ale je to rychle, bez zarůstání a vydrží to docela dlouho. Žiletkou jsem se musela holit každý den. A na intimní partie cukrovou pastu. :-)

reagovat sara0 27.6.2012 12:51  8%    +  -

Co se týká zarůstání chloupků po depilaci,je důležité tomu předcházet,a to tím,že od druhého dne po depilaci začneme peelingem ošetřovat depilované místo.
Jedná se hlavně o citlivé partie,jako jsou třísla,podpaží aj.
depilaci zdar

reagovat Cvalenka 26.6.2012 13:55  5%    +  -

Hodně slečen/paní a holek mě píše mailem o recept, tak rovnou píši, co jim odepisuji:

Ahoj,
je to depilační cukrová pasta. Vůbec nestíhám, takže pžeposílám mail, který jsem sepisovala kamarádce. Ale na rovinu, tenkrát jsem z téhle metody byla nadšená, ale postupně jsem od ní ustoupila. Nejjednodušší, s nejčistším výsledkem je fakt žiletka. Akorát má nepříjemně krátký účinek. Ať už využiješ jakékoliv jiné depilační metody, výsledek není 100% (pár chlouků na kůži vždycky zůstane a je třeba je vzít žiletkou) postup je oproti žiletce složitější a zdlouhavější. A od cukrové pasty na intimní partie jsem ustoupila, protože to nehorázně bolí. V salonu bych to možná zvládla, ale sama sobě působit takovou bolest- musíš trhnout opravdu mockrát a před každým trhnutím se odhodlávat a přemlouvat... Takže na nohy je to docela super. Ale na rozkrok už to neaplikuji. Nehledě na to, že všude píšou že po cukrové pastě chloupky nezarůstají a i když postupuji naprosto správně, tak to není pravda. Je to mnohem lepší než po vosku, ale stejně jich pár zaroste.

http://www.youtube.com/watch?v=zpDUH356HUI
http://www.stream.cz/uservideo/328886-blaho-95-depilace-cukrovou-pastou
recept a diskuse: http://www.rodina.cz/nazor13822843.htm

Já jsem použila 200ml normálního bílého cukru, 25 ml citronky (chemická citronová šťáva) a 25 ml vody, přivedla jsem k varu a na plný výkon vařila 3 minuty. Pak jsem pastu slila do zavařovací sklenice a nechala do druhého dne ztuhnout na pokojové teplotě. Nenech se zmást, že je pak hmota tvrdá jako kámen. Při ohřátí je opět jako med.

A postup:
chloupky by měli mít ideálně 4-10 mm
kůže se odmastí a napudruje (nepřehánět)
pasta se např v mikrovlnce nahřeje na tělesnou teplotu (nebo okolo 40C)
nanáší se prsty, špachtlí nebo třeba příborovým nožem v pruzích na depilované místo a to proti směru růstu chlupů. Čím lépe se do chloupků tlakem zapracuje, tím bude výsledek lepší.
Nechá se chviličku působit a pruh se po částech rychle strhává a to PO směru růstu chlupů (shora dolů).
Zbytky pasty na kůži se nalepí na strhanou pastu, případně opláchnou na konci depilace vodou. V den depilace je dobré nemýt místo mýdlem ani nepoužívat jiné kosmetické prostředky.
Pasta působí desinfekčně a zároveň jako peeling. Díky tomu a díky tomu, že se ztrhává po směru růstu, chloupky nezarůstají.
Kůže zůstane hladká asi jeden až jeden a půl měsíce hladká.
Oproti vosku je tato metoda méně bolestivá, mnohem šetrnější, nealergenní a lze jí použít na jakoukoliv část těla (i obličej)

reagovat Cvalenka 14.9.2011 9:18  1%    +  -

Ježkovi zraky, co to tu bylo za chudinku(úchudáčka?...) Už sprostý výrazy o inteligenci vypovídají, takže tato osoba podle svých výpočtů asi taky už párkrát navštívila nějakou tu kosmetiku, že?...
Tak k věci. Já se do teď holila žiletkou, protože hodně trpím zarůstáním chloupků. A v intimních partiích jsem musela dokonce po směru růstu. Ale náhodou jsem narazila na tu pastu. A dokonce se dá naprosto snadno vyrobit i doma. Už jsem to zkoušela a je to strašně rychlý a levný a fakt účinný a chloupky nezarůstají. V intimních partiích jsem to radši zkusila nejdřív na kousku a teď, když to dorostlo, jdu na to dneska komplet. Pro zájemce, posílala jsem podrobný mail s návodem a odkazy na videa kamarádce, tak písněte na horakova.alca@centrum.cz a přepošlu.
Stojí to asi tak do dvaceti korun i s energiema a vodou na mytí takže žádnej byznys. A záněty po holení taky nemám, takže infekci zvládá lactobacilus.
Jinak oholení se líbí jak mně, tak manželovi a ostatním do toho nic není. A je to pohodlný z hlediska hygieny i pocení atd... Kdo chce chlupy, ať si je nechá, jeho věc...
Holky, zdravím, jdu se věnovat prckovi. Pa

reagovat Anna 31.8.2011 12:53  1%    +  -

Ahoj zkusila jsem vosk na intimních místech a je to bolestivé. Teď chodím do The Amazon v Brně a super. Jsem moc spokojená. Můžu vřele doporučit.

reagovat atlla 8.6.2010 12:57  1%    +  -

Kateřina Šafaříková:
ty asi potřebuješ odbornou pomoc holka, určitě jsi zarostlá až za ušima a šílíš tady jak nevím co...zalez zpátky do pralesa i s tím svým poučováním....chlapům se líbí vyholený, s tím nic neuděláš...takže klídek :-)

reagovat Jana_Š. 31.5.2010 14:25  5%    +  -

Ahoj holky, uvažuju o depilaci pastou v podpaží a brazilku. Mám se moc bát? A co se týče tej brazilky, jak to chodí jako u kosmetičky, jsem docela stydlivá...Díky za odpovědi :-)

reagovat gregy 16.4.2010 21:30  5%    +  -

Misha104:
ja si depiluji i podpaží a nějak rizikové to není...jen se nedoporučuje používat hned po trhání antiperspirant a deodoranty a tak podobně:-) jinak nemůžu si vynachválit!bájo!

reagovat Misha104 7.3.2010 17:25  9%    +  -

ahoj holky. depilujete si i v podpáží? je to nějak nebezpečné?

reagovat wovel 6.12.2009 16:36  9%    +  -

Já s voskem mám také zkušenosti. Zezačátku mi to přišlo jako výborná věc, ale po pár měsících mi začaly chloupky zarůstat. Teď skoro po roce, co se jenom holím nebo používám spec.Veet pro citlivou pokožku(dávám jen na třísla a takový ten trojúhelník, když dáte nohy k sobě), tak mám chloupky pořád zarostlé a nevím co s tím. Přijde mi, že jak se obnovuje pokožka, tak se chloupek vždycky posune o kousek blíž k povrchu a pak se to snažím nějak vypreparovat ven, ale jde to strašně pomalu. Takže vosk už nikdy. Veetem odstraňuju chloupky tak 3x do měsíce, jinak zespodu se holím jak potřebuju, ale nedělám to kvůli módě apod, ale protože mám chloupky silnější, tak mě třeba už při délce 1cm škrábou.

reagovat Lexa:-p 24.9.2009 19:56  5%    +  -

Nemate zač:-) proste mij nazor za ten mi nemusite děkovat:-)

reagovat Irisss 24.9.2009 10:20  54%    +  -

Lexa:-p: děkujeme za podporu

reagovat Lexa:-p 24.9.2009 1:47  5%    +  -

Kateřina Šafaříková: hej zenska ty mas dost!!! Jsem chlap, sportuju a potim se a zacal jsem se holit v rozkroku protoze sem se tam moc potil a my pritelkyni se to ani nelibilo...zda se mi ze vic hygienicke nemit chlupy nez mit a taky estetictejsi...jo a jen mam dotaz ty tam rikas ze zeny maji kysele prostredi ktere hubi bakterie tak na co by tam jeste meli mit chlupi kdyz to zvlada to "kyselo"??? a taky dost nechapu proc tu lidem nadavas za jejich nazor...nadava to snad nekdo za to ze ty mas BOBRA??? asi nejspis mas nejaky deprese!!! jestli nejsi chlap tak chudak chlap co stebou zije fakt bych nechtel!!!

reagovat Irisss 10.8.2009 21:28  94%    +  -

gregy: pochopily jsme to

reagovat gregy 10.8.2009 18:03  5%    +  -

gregy: omlouvám se za chyby mám novou klávesnici a nějak se mi špatně píše...mam ji jinak velkou a jsem zvyklá na jinčí mezery... jinak tamto slovou o pralesech je kácení:-D

reagovat gregy 10.8.2009 18:01  5%    +  -

Zdravím děvčátka...přidávám se k vám...také si intimní partie depiluji...ze začátku to není nic příjemného,ale jde o zvyk a o povahu člověka...pokaždé když si chloupky otrhám,jsem klidná a nemůsím na to myslet a ani mi chloupky nezarůstají což není zrovna příjemné...k depilaci používám cukrovou pastu...manipulace je těžká,ale když si to natrénujete na nožkách pak to jde jedna báseň...nevím zda se to sem do diskuze hodí,ale cukrovou pastou si depiluju i podpaží a bájo...slečna nebo paní Kateřina asi zastává zásadu že nechce kýset pralesy...jako "greenpeace":-D

reagovat maminaH 28.4.2009 19:40  57%    +  -

Kateřina Šafaříková: Bože holka ty jsi ale stupidka.Nás tady tak zesměšňuješ ale sama si ukázala že jsi ubohá a že tak jak se vyjadřuješ asi žiješ i svůj vlastní život.Takže to u vás musí vypadat jako ve chlívu..............fuj hnus. Na co si tady hraješ a budeš ponižovat tady holky?je jim to prostě nepříjemné nosit prales i mě a dnes když se žena holí tak se právě proto umývá přípravky třeba na intimní hygienu a to pomáhá,což tobě asi nic neříká když máš prales v kalhotkách protože máš pocit že ti to stačí...............................................JSI PRASE A NELEZ NA DISKUSE CO TOBĚ NIC NEŘÍKAJÍ

reagovat Sosek 22.4.2009 21:29  5%    +  -

Ahoj, přihřeju si tu u vás trochu polívčičku...určitě jste už slyšely o cukrové pastě a jestli ne, neco si vygooglete. Je to super technika na epilaci. Vysoký obsah cukru v hmotě zabraňuje tvorbě pupínků a červené husí kůže. Taky tato technika působí jako peeling, takže se minimalizuje zarůstání. Jeden kus hmoty lze používat vícekrát, takže je to i ekonomické. Kdyby byl zájem, napište mi na mail, nebo do vzkazů. Nabízím ji 250g za 250Kč. Mějte se fajn

reagovat Bludimirka 20.4.2009 10:17  73%    +  -

Patususenka: Pardon, nečetla jsem to celé, až teď...ale přesto bys mohla Lejce alespoň odpovědět, jsi totiž přesunutá ze spolehlivých pokud to nevíš...

reagovat Bludimirka 20.4.2009 10:16  73%    +  -

Kateřina Šafaříková: Tady je někdo pěkně zakomplexovaný... asi ti manžel zakázal se holit a tak si to léčíš takhle...závidíš nic jiného to není... ptže existuje spousta přípravků, co tě ochrání stejně jako ty chlupy a možná i líp...

reagovat Micha-elka 20.4.2009 7:29  13%    +  -

Kateřina Šafaříková: to asi musis mit mensi ZOO co?

reagovat Patususenka 20.4.2009 0:40  100%    +  -

Kateřina Šafaříková: jinak videt te v bikinach tak musej vseci nejspis zvracet.... to si tak brat neopren aby bobrik zustal schovany.... chudak chlap ktery s tebou bude v posteli, ten musi pak po sexu vykaslavat chuchvalce chlupu co

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Depilace intimních míst
Diskusi založil(a): Irisss
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si