Geocaching - Hledání pokladů

Když nevíte kam na výlet, běžte lovit poklady pomocí GPS!
23.2.2009

Diskusi založil(a) 23.2.2009 vera.gunkova

Důležitá informace !!!

Tato diskuse byla založena z důvodů: Informování kačerů začátečníků nebo ještě neregistrovaných kačerů (budoucích postižených stejně jako my)o tom co to vlastně je, co to obnáší atp. Prosím, nezveřejňujte zde informace, které by mohly prozradit polohu keší, řešení mysterek apod... Až budete registrovaní kačeři, pak doporučuji se přihlásit do uzavřené diskuse: Geocaching - excelentní rodinná zábava, kde probíráme vše podrobněji a rádi poradíme a poklábosíme ohledně konkrétních keší (pokud to bude v našich silách). Děkuji za pochopení a bacha - nežádoucí příspěvky budou mazány!!!

vera.gunkova 26.2.2009 18:40

reagovat ZZdenča 23.12.2010 20:19  82%    +  -

StreLenka: hodně záleží na tom kolik jsi do toho ochotna investovat...

Já mám tuto a jsem s ní maximálně spokojená a jde dát i na kolo, jen ten držák na kolo si musíš přikoupit zvlášť. Kdybych měla víc peněz (zbytečných) tak bych šla do oregona...

reagovat StreLenka 27.7.2010 12:43  100%    +  -

Zdravím všechny přítomné diskutéry.
Chtěla bych zkušené požádat o radu.
Mynžel o Geocachingu mluví už delší dobu, snad se i někde registroval, mluví o to se synkem. Ještě se ale neodhodlali koupit nějakou tu navigaci. Já tomu vůbec nerozumím, zatím nemám sílu a ani moc času se tím zabývat.
Ale chtěla bych navigaci koupit manžovi k narozkám. Prosím, mohli byste mi poradit jakou? Celkem by se mi líbilo, kdyby šla používat i na kole... ale to je jen něco navíc...
Díky moc za odpověď.

reagovat Atapama 17.7.2010 9:37  36%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat *Lili* 1.9.2009 23:10  32%    +  -

a dneska ještě 3 a jednu mikro né a né najít,tak příště

reagovat *Lili* 31.8.2009 21:20  34%    +  -

dneska jsme ulovili 5

reagovat ZZdenča 31.8.2009 7:34  65%    +  -

droping: to už mě taky napadlo, ale jak zjistím jak je to správně?

reagovat ZZdenča 30.8.2009 21:48  64%    +  -

Ahojda, jdu pro radu...
Mám GPSku ( a patrně pro svou tupost) nemůžu přijít na to jakou dělám chybu při zadávání souřadnic.
Dám příklad - zadám si souřadnice a i když vím, kde cca ta keš má být, tak mě to ukazuje tak 120m dál

reagovat *Lili* 29.8.2009 20:49  33%    +  -

mondejl: jsou tam i hračky,většinou z kinderek,klíčenky,reklamní drobnosti které si děti můžou vyměnit za něco od nich,kus za kus a v pohobné hodnotě

reagovat mondejl 29.8.2009 20:14  7%    +  -

droping:
díky... krabičku od filmu si schovanou představit umím, i památeční špendlík v ní...
Ale četla jsem, že jsou to i velké plastové krabice, já se tam fakt asi zaregistruju a obrazím zkusmo pražské...

reagovat mondejl 29.8.2009 17:37  7%    +  -

Pořád nikde nemůžu najít, co v těch krabicích vlastně je... To se člověk jen podívá dovnitř, řekne hmmm, hezké, zas to zavře, udělá si čárku a jde domů?
Nebo si z toho něco bere?

reagovat vera.gunkova 11.8.2009 10:23  29%    +  -

*Lili*: přidej se k nám na diskusi Geocahing - excelentní rodinná zábava. Určo tě rádi uvidíme

reagovat *Lili* 10.8.2009 22:19  29%    +  -

tak dneska jsme odlovili první dvě kešky,z toho jedna na pořádným kopci-s kočárkem po louce,a druhá v lese znamení byl pařez,ale les byl nově vykácený takže celkem obtížné

reagovat xsonah 29.7.2009 9:12  22%    +  -

Ahojky, je taky zaregistrovaný, je to parta a mají asi 600 kešek + asi 3 svoje. Sice se jim neztratila ale jednu jim někdo zničil, Jezdí většinou s naším dítkem, a já mám čas pro sebe , někdy jedu s nima.

reagovat *Lili* 24.7.2009 23:44  28%    +  -

ahoj,můj známí už jsem v tomto zběhlý má přez 100 kešek a 5 svých založených,navnadil nás na to tak se manžel zaregistroval ale nějak mu tam nejde vlízt,tak to musí dořešit,aby jsme mohli začít,v našem městě jsou nějaké o kterých víme ale dvě se bohužel už ztratili,z toho jedna byla opravdu dobře schovaná že to by jen tak někdo nenašel a je pryč,ty lidi jsou dobytek,ukradnou i to co pro ně žádnou hodnotu nemá

reagovat E.T. 16.7.2009 16:05  100%    +  -

chodí, já jsem tu:)))

reagovat vera.gunkova 14.7.2009 19:06  21%    +  -

Olii05: ahoj, pojď radši na druhou diskusi o geocachingu, tady skoro nikdo nechodí..

reagovat Olii05 14.7.2009 18:41  5%    +  -

ahoj :o)

reagovat E.T. 26.2.2009 19:58  100%    +  -

vera.gunkova: já jsem si říkala, že asi takový nějaký důvod jsi měla...

lovu zdar!

reagovat vera.gunkova 26.2.2009 18:34  5%    +  -

Tuto diskusi jsem založila protože: V te Vaši je přistup jen na povoleni. Proto chci nalakat lidi aby tam šli a nebali se. Toto je pro ty co nevi o čem to je a jsou ještě neregistrovani. Dám něco na nástěnku aby se o tom vědělo, nějak na to ještě nebyl čas. Tak se omlouvam, doufam ze to nevadi a stale budu příznivcem geocachingu spíš v uzavřené diskusi z důvodu prozrazeni informaci ktere by se nemely dostat moc na světlo. Okamžite tvořím na nástěnku nějaké info.

reagovat E.T. 26.2.2009 10:13  100%    +  -

jo, a jinak, plánuje se CITO Šumava, tak sledujte gc.com, dozvíte se víc

reagovat Yasmin.Hayatt 26.2.2009 10:05  100%    +  -

E.T.: nejsem drsná. já jí právo na diskuzi neupírám.

reagovat E.T. 26.2.2009 9:56  100%    +  -

Yasmin.Hayatt: nebuď tak drsná, určitě nějaký důvod byl, třeba jen šlo o to mít diskuzi otevřenou, přístupnou víc lidem...

reagovat Yasmin.Hayatt 26.2.2009 9:41  100%    +  -

E.T.: mě se neptej tohle já nevím ..... asi je u nás těsno

reagovat E.T. 26.2.2009 9:17  100%    +  -

Yasmin.Hayatt: aha, taky mi nick přišel povědomý...proč tedy tahle diskuze vznikla, není to škoda?

reagovat Yasmin.Hayatt 26.2.2009 9:11  100%    +  -

E.T.: sloučit ??? ale zakladatelka je jedna z nás z té původní

reagovat xsonah 25.2.2009 23:32  23%    +  -

Ahojky
u nás se taky hledá. většinou si Jirka vezme malou a jedou a já mam chvíli klid

reagovat E.T. 25.2.2009 21:04  100%    +  -

jů, další diskuze o GC.. a poměrně čerstvá..nebylo by lepší ty dvě sloučit, když všichni vlastně děláme to samé, tj. hledáme???

reagovat Yasmin.Hayatt 25.2.2009 8:35  100%    +  -

janniska: ahoj, já už v Praze lovila, ale veřejně na sklo o tom psát rozhodně nehodlám, pokud lovíš, chápeš. jinak pokud máš zájem, poradit ti můžeme ve zdejší zaběhnuté diskuzi na toto téma. klikni na můj profil a najdeš jí tam.

reagovat vera.gunkova 25.2.2009 7:01  5%    +  -

janniska: v šenově u ostravy bych věděla, ale v praze ne. Mamka s brachama se chytá do prahy v červenci na akci "S kolem kolem Prahy" a chystaji se taky odlovit pár kešek. Já pražskou neporadím, ještě žádnou odlovenou nemám...Ale to přijde...

reagovat janniska 24.2.2009 23:03  41%    +  -

mate tip na nejakou peknou trasu s keskou v pze? chci vyrazit o vikendu na prvni

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Geocaching - Hledání pokladů
Diskusi založil(a): vera.gunkova
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si