Poraďte prosím mi ohledně sexu

Náš problém je sex což sem do teď nikdy nezažila. Já mám sex hodně ráda a všichni mí chlapi byli dost sexuálně aktivní. A teď můj manžel sex potřebuje snad jednou za 14 dní. Nechce o tom mluvit se mnou a já přemýšlím,jestli se mu to se mnou vůbec líbí.

Opravdu sou mezi náma takový chlapi, který sex mají až na druhým místě? V našem vztahu je totiž na prvním místě že si rozumíme. Nerozumím tomu, pro všechny sem pěkná ženská tak jak je možný, že si v klidu lehne vedle mě,dá mi pusu a usne?Mě ale sex chybí.


Promiňte pravopis.

23.2.2009

Diskusi založil(a) 23.2.2009 Mašlička

 
 

reagovat bafSicky 12.1.2019 1:10  1%    +  -

reagovat honey.101 10.6.2012 18:15  34%    +  -

Můj muž je diabetik. Řešíme doma to samé, už skoro dva roky.. s tím rozdílem že vy píšete o styku 1x za měsíc, my měli 2x za rok, pak 1x za tři měsíce.. jenže mezitím nemáme nic a já to neumím tak že 6 měsíců nic, nebo 3 měsíce nic a najednou v horizontální poloze když chce, bych měla být nadšená. neumím to, žádné masáže, mazlení, líbání, prostě nic mezi tím.. taže u mně intimita na bodu "0" :-(
Musela jsem nás oba dostrkat do partnerské poradny a objednala k sexuologovi.. s kterým se zatím asi nesmířil, takže po první návštěvě tam nějak odmítá docházet i když viagra pomohla, ale on si ji chce brát jen když bude mít chuť na sex, což znamená že můžu čekat zase 6 měsíců.
Trvá to už dlouho, mám sebevědomí na bodu mrazu, mám pocit že na něj jako ženská už neplatím, nevím jestli má jinou... ubíjející situace..

reagovat Durga 1.3.2009 7:34  44%    +  -

Durga: Na konci mého posledního příspěvku měl být otazník. Naprosto souhlasím s tím, co napsala Lupenova. Mašličko, podívej se na to i z této stránky - nemá zájem o sex nebo o projevy něhy, nějaké to pomazlení, přitulení nebo pusu při odchodu z domu nebo na dobrou noc, potom je to zlé a bude to ještě horší. Problém je male v tom, že člověk /týká se obou pohlaví má nějaké potřeby a jejich nenaplňování způsobuje frustraci. Začneš po tom toužit. Vynechám teď sex a muže, stačí jídlo. Můžeš být masožravá, ale občas se ta chuť na sladké objeví. Pokud jsi dlouho odolávala nebo neměla příležitost, vrhneš se na první zákusek a skončíš u prázdného talíře. Potřeba se naplnila. Dokonce natolik, že když donesou něco lepšího, tak už na to nemáš chuť a začneš vidět, že to nebylo zase tak dobré, jak se ti zdálo. Je to i v manželství. Jestliže jeden z partnerů dlouhodobě něco postrádá, může se stát, že kolem něj projde někdo, kdo bude mít právě té vlastnosti přehršli. A člověk nevidí špatné vlastnosti, nevidí, že ten člověk se několikrát rozvedl - tedy rozvedly se jeho tři ženy, protože je sice milý,hodný, ale je to gambler a rodina je věčně bez peněz nebo ještě něco horšího. Potom se potřeba sladkého naplní a člověk najednou vidí věci tak, jak jsou a vidí také, co si vlastně zničil. Podívej se na svého muže ze všech hledisek. A jestli je tohle to jediné, co ti na něm vadí, tak se rozmysli, co chceš dělat. A promítni si do toho i to, co psala Lupenova. Jestli ale zjistíš, že mu vadí mazlení, něha, že tě nikdy nepohladí /nemyslím předehru/, nepolíbí tě jen tak, potom je dobré si rozmyslet, jak budete spolu žít, až zůstanete bez dětí a nic vás nebude spojovat.

reagovat Durga 1.3.2009 7:20  43%    +  -

Waliant: Víš proč tolik žen předstírá orgasmus? Protože jejich partneři předstírají předehru. To je jedno z vysvětlení občasné ženské ženské nechuti k sexu. Trochu méně jemně se dá říct, že příliš mnoho mužů praktikuje systém hup na krávu a je tele a diví se, že jejich ženy se do sexu neženou.

reagovat Lupenova 1.3.2009 0:44  11%    +  -

po pravdě řečeno, ani nevím, zda mám právo se v této diskuzi vyjadřovat, neboť se sexem to nikdy nebyla v mém vztahu a v životě žádná slává, ale teď po padesátce mi začal chybět ani ne tak sex, ale spíš ta intimita a vztah dvou lidí, kdy tě má kdo pohladit, pochválit,namasírovat záda či chodidla a naopak, a tím pádem i sexualita a sex vůbec se stal v mém životě opět poměrně důležitým faktorem a jsem ráda, že mám vztah a docela pěkný...

reagovat BublinkaM 28.2.2009 21:05  29%    +  -

Waliant: čím jako trpí ženy?? Že nemají chuť na sex?? Aho,t ak to jsem si dřív myslela taky, ale to se jen tak traduje(pravděpodobně tuto pomluvu rozšiřují muži, aby sami před sebou zdůvodnili, proč sex v ložnicích není!)...čím lépe se rozhlížím kolem sebe, tím lépe vidím, že to ženy by rády víc...ale kde nic, tu nic

Mašlice bych poradila-seber se a jdi o dům dál, nebude ti chybět jen to s odpuštěním šukání, čím budeš starší, tím víc ti bude chybět celá intimita vztahu, tělesný kontakt, lepší už to s ním nikdy nebude-naopak!!!...on sex není všechno-když totiž ale je. Jako s penězma-nejsu sice všechno, ale když nejsou žádný...tak to je pak celý vztah na

reagovat Waliant 28.2.2009 13:23  5%    +  -

ahoj, na tuto diskzi jsem narazil náhodně, ale popravdě, obvykle tím trpí spíše ženy, ale je to normální stává se to, te´d jde spíš o to,jak si to mezi sebou uspořádátě a je to všechno o komunikaci, kdo ví třeba má nějaký psychický problém anebo je tam něco, co jej brzdí ,možné je všelicos

reagovat Durga 28.2.2009 7:30  62%    +  -

Záleží i na tom jestli máte děti. Myslím, že odejít od manžela se dá z různých důvodů, ale jde o to zvážit, jaký je vůbec, nejen v posteli. Jestli se věnuje dětem, jestli ti pomůže v domácnosti, jestli tě vyslechne, když máš nějaký problém, jestli hledá nějaká řešení z vaší situace, třeba i sexuologa, který by možná zjistil PROČ. Jinak se ti může stát, že narazíš na chlapa, který bude v posteli jak bujný hřebec, ale nejenom ve tvé, to, že je chlap bude dokazovat tím, že "tohle není mužská práce", "kde mám příbor, jak to že není na stole, jak mám vědět kam to dáváš". Sice tebe neošidí, ale zvládne i pohodlně zanášet a ty budeš mít obavy, kdy začne platit alimenty. Zkus se na to podívat i z toho hlediska, že narazíš na chlapa, který to bude potřebovat častěji než ty a tak se sbalí a půjde za jinou. Důležité je ještě jedno. Když už má chuť, je to o něčem nebo máš potom pocit, že nevíš, jestli si nemáš vzít třeba vibrátor a dodělat se.

reagovat Mata69 27.2.2009 20:50  100%    +  -

Lucie.83: prosím - píše se "celibát"

reagovat Lucie.83 26.2.2009 12:38  85%    +  -

pokud to máš ráda tak ti to chybět bude a žádnejma hračkama to nenahradíš. Sice to taky nestavim na první místo ale jako mladá holka bych se taky nezahrabala na celoživotní celibád. Dřív nebo pozdějc by to stejně nedopadlo jinak než že by sis našla někoho třetího kdo by ti to potěšení dopřál

reagovat Vladstraschna 26.2.2009 9:33  100%    +  -

Mašlička: Našla bych si jiného chlapa. Nikdy to nebude lepší, a jak budeš starší,bude ti to chybět možná ještě více. Vím,o čem mluvím. Když u nás začaly být ty přestávky delší a delší,byl to nápor na nervy. Teď už jsem to vzdala a rezignovala. Ale to taky není řešení.

reagovat ŠARYK 25.2.2009 9:32  100%    +  -

Biblinka: a spokojenost na obou stranách že jo..taky máme pomůcky, ale používáme u sexu, ale je to i tak super.Prostě někdo chce denně a někdo jednou za měsíc, ale pokud nás miluje a my jeho, pak je to to nej co můžeš mít.
Ten sex si můžem klidně poskytnout jinými způsoba.A nemyslím nevěru

reagovat ŠARYK 25.2.2009 9:30  100%    +  -

1moni: jé to je super ikonka!

reagovat Biblinka 24.2.2009 20:07  24%    +  -

Mašlička: ahojky....mám kamarádku, která má manžela a ten sex "potřebuje" taky asi jednou za 14 dní , ale někdy nic nemají i měsíc....také to řeší pomůckama a on ji s nima pomáhá

reagovat 1moni 24.2.2009 14:33  69%    +  -

Klistynka: Ahojky souhlasím s tebou,sem asi stejný případ jako ty.ten můj je buď v práci a nebo je unavený takže chu´t na to taky nemá zato já bych mohla pořád...děláme také kompromisy a nebo bohužel si musím pomoci sama

reagovat Klistynka 24.2.2009 10:53  13%    +  -

Ahojky! Tak já řešila podobný problém a řešila jsem to tu už na nějaké diskuzi. Taky mám chlapa, který na to moc není. Sex s ním je super a pořád nás moc baví, ale jsem prostě náruživější než on..
Nejdriv jsem to docela špatně snášela, ale pak jsme to nějak probrali a já e ujistila, že v tom nic jiného není,jen prostě nestaví sex na 1. místo. Od té doby dělám i já kompromisy, pořídil mi robertka(na mou žádost:-D) a je nám moc fajn. Když člověk tlačí na pilu, tak je to akorát horší..
Např. o víkendu..měla jsem chut na sex a tak jsem si řekla o masáž, páč můj se k ničemu neměl... no a jak masíroval, tak jsem ho začala "zlobit" a netrvalo dlouho a zvrhlo se to v sexík:-) Takže super a i takhle oklikama se na to dá jít :-)

reagovat Mata69 24.2.2009 9:28  100%    +  -

Mašlička: sex není všechno, ale jak je tam nesoulad, taky to skřípe. Důležitý je, jestli jinak máte spolu hezký vztah, jestli je to pro tebe skvělý člověk, který má takové kvality, že ta malá frekvence sexu (z tvého pohledu) je únosná. Zase lepší člověk, na kterého se můžeš spolehnout, má tě skutečně rád, váží si tě, ale prostě sexíkuje jedenkrát za 14 dní, než bejk, který může 5x za den, ale je sobec, despota a já nevim co!

reagovat Durga 24.2.2009 9:17  63%    +  -

Mašlička: Je vidět, že jste opravdu rozumný pár. Já bych /bez nějakého tlačení na pilu/ zkusila ještě usmlouvat nějaké to mazlení, třeba přitulení se večer v posteli, ale bez snahy o sex.

reagovat ŠARYK 24.2.2009 9:15  100%    +  -

Mašlička:

reagovat Mašlička 24.2.2009 8:50  8%    +  -

Včera sme to probíraly.Prý prostě na to nemá chuť. Sex častějši nic mu neříká a ani neříkal nepotřebuje ho k životu.Stačí ho mít jednou za 14 dní. Došli jsme k závěru, že já to budu řešit sama pomůckama.

reagovat Mašlička 24.2.2009 8:49  8%    +  -

Moc ste mi pomohly.Díky.

reagovat Rozmarýna 24.2.2009 8:32  31%    +  -

Medul: Myslím, že nemá urogenitální problém. Spíš je to tak, jak píše Radim Uzel, že často je mezi partnery nesoulad v sexu z důvodu, že každý má jinou potřebu sexu a je to třeba řešit vzájemným kompromisem. Ten co chce míň sexu vyjde vstříc častěji tomu, co ten sex chce často, a ten co ho chce často, ho tak často vyžadovat nebude.

reagovat Mašlička 24.2.2009 8:29  8%    +  -

Hádky tu nechci.

reagovat BlackOrchid 23.2.2009 22:08  45%    +  -

já ti nevím, já bych takovýho chlapa chtěla

reagovat luckashead 23.2.2009 21:58  5%    +  -

Mašličko nevěš hlavu, některý chlapy jsou takový. Osobní zkušenost tak docela nemám, ale moje dvě kamarádky mají takovýho doma a jsou z toho taky na mrtvici. Ten jeden býval šílenej bejk, chtěl to i 4x denně, ale pak prodělal boreliózu, sedlo mu to do kloubů a teď se na sex zmůže tak 1x za dva měsíce. Druhej už byl takovej prej od začátku vztahu a nechtěl to vůbec nijak řešit. Nicméně ten vztah se jim po 3 letech kvůli sexu rozpadl, takže ve vlastní zájmu to řeš, třeba si zajdi sama do poradny, oni ti poradí, jak opatrně na to, aby to partnera nezahambovalo.

reagovat Mata69 23.2.2009 21:31  100%    +  -

Já nevím, ale jestli frekvence vašich milování je od začátku vztahu taková, tak prostě nemá takovou potřebu sexu jako jiní chlapi. No ber to tak, že je prostě výjimečný, není jako všichni!a pak, pokud chceš vztah udržet, má i jiné kvality než že je s ním fajn sex, pak se zařiď podle rady Durgy, ohledně pomůcek a td....
Ovšem, jestli je to záležitost poslední doby, je to změna, pak tam nějaký problém bude....

reagovat Medul 23.2.2009 21:21  65%    +  -

Mašlička: a nemá třeba tvůj parner nějaký urogenitální problém? Některé infekce se pěkně dlouho vlečou. Třeba by nechtěl, abys to chytla taky, což by se i mohlo lehce stát. Ty bys pak musela s potížema k mudrovi a tam by ti řekli, žes to chytla od partnera a jemu by to mohlo být trapné. Tak to možná řeší takto?
Nevím..jen mě to napadlo.

reagovat Obelix 23.2.2009 21:13  61%    +  -

Mašlička: a není opravdu unavený z práce? Co třeba nějaké potíže (v práci), třeba se něco nedaří, starost o zaměstnání .....

reagovat ŠARYK 23.2.2009 20:50  100%    +  -

Durga: taky říkám, nenásilně , netlačit na pilu...a kdoví co bude...nemusí to být hned, ale třeba to ovoce přinese.

reagovat Durga 23.2.2009 20:27  63%    +  -

Mašlička: Nezkoušej to. Pořiď si vibrátor, Venušiny kuličky nebo něco podobného, nauč se pomoci si sama, co si člověk neudělá, to nemá. Když si přečteš nějakou knihu s erotickou tématikou - viz diskuse ženské romány, navnadíš se /proboha ne s ním na vedlejší posteli/ a uděláš se. Tím se tak nějak srovnáš, nebudeš s ním o tom chvilku mluvit. Po nějaké době, mu řekni, že ses s tím smířila /zatím nemusíš říkat jak/, že jsi s ním ráda, vychval jej za neerotické aktivity v rodině /výlety, mytí nádobí apod a řekni mu, že ti chybí něha a projevy lásky. Že by ses ráda k němu večer přitulila, i bez milování, přiveď jej k určitým rituálům /pohlazení a pusa na dobrou noc/. I společné usínání bez sexu má svoje kouzlo. A je otázkou, jestli takhle nedosáhneš svého. Řekni mu třeba, že chápeš, že se mu nechce se milovat, ale ty bys jej chtěla hladit a chceš, aby on dělal totéž tobě. A když se ti to podaří, dalším krokem by třeba mohl být nekoitální sex, kdy nedochází k souloži. Potom by se třeba mohl naučit vyvolat i orgasmus mazlením a potom...kdoví?

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.


Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Poraďte prosím mi ohledně sexu
Diskusi založil(a): Mašlička
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy -> Vztahy
Přečtěte si