AUTOŠKOLA

ROZHODLA JSEM SE,ŽE SI UDĚLÁM PAPÍRY NA AUTO...TUTO DISKUSY ZAKLÁDÁM PRO SEBE A LIDIČKY KTEŘÍ SE TŘEBA TAKÉ ROZHODNOU PŘIPOJIT KE MĚ. ZKUŠENÍ NÁM BUDOU TŘEBA OCHOTNI PŘEDAT SVOJE RADY,NÁPADY ZKUŠENOSTI A PODPOŘÍ NÁS V ROZHODNUTÍ. NEVÍM ZDA-LI DĚLÁM DOBŘE,DLOUHO MĚ TRVALO NEŽ JSEM SE K TOMU ODHODLALA A TED KDYŽ TO I ZVEŘEJNÍM..COUVNOUT NEMŮŽU..TAKŽE BUDU VDĚČNÁ ZA VAŠI PODPORU DĚKUJU A TĚŠÍM SE

2.3.2009

Diskusi založil(a) 2.3.2009 sluníčko31

Moje vozidlo Hyunday accent

sluníčko31 5.7.2011 18:12

sluníčko31 2.3.2009 14:54

reagovat kolmery-cz 5.8.2012 0:50  77%    +  -

ahoj kočky-včera jsem měla velký smutek moje škodovka skončila na sběrném dvoře a od předvčera tu máme na dvoře jedno skoro nové autíčko červený Citroen C3 - Petr si udělal radost a tak jsme odpoledne vyrazili na nákup do Polska-já jsem zdědila jeho Opla

Anonym 13.7.2012 10:59  1%    +  -

Dobrý den,

prodám poukaz na řidicský prukaz skupiny B za 6600,-Kč s platností do 31.8.2012 u autoškoly Viktor Bruck -Felicitaa.Jsou tam zahrnuty jizdy,teorie a učebnice.Pro zájemce: jola.voborilova@seznam.cz

reagovat sluníčko31 7.1.2012 17:24  95%    +  -

přeji Štastný Nový rok bez nehod

reagovat kolmery-cz 22.11.2011 14:53  59%    +  -

ahoj kočky- jedu dát té mojí škodovce výfuk-už jezdím jak turbo-rachot na celou ulici a taky dostane novou baterii, aby se jí líp startovalo

reagovat slunicko023 30.7.2011 17:30  5%    +  -

NABÍZÍM AUTOŠKOLA? POHODLNĚ !

Jednou přečtená knížka od Zdeňka Schrotera. 272 STRÁNEK. Aktualizovaná v červnu 2010. Pouze jednou přečtená. Aktuální, podle které se nyní učí autoškoly. Přehledná.

+ s celým CD výúkovým programem

Výukový program AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!

s výúkovým programem, tento set stál tento rok přes 1000,-. Nemá svým rozsahem a zpracováním v ČR obdobu.

Program přináší kompletní výklad učiva probíraného v autoškolách, ,

obsahuje stovky názorných obrázků, animace i videa.

Především interaktivní forma

vtahuje uživatele programu do hry a vzbuzuje jeho zájem.

Uživatel může volit různé varianty,

může o dané problematice s počítačem komunikovat, může si hrát.

Učení se stává zábavnějším.

POUZE CENA PLNÉHO PROGRAMU NA CD JE 950,-

CENA DOHODOU, FOTO MÁM V GALERCE, TESTY JSEM UDĚLALA TENTO PÁTEK, TAKŽE UŽ NEPOTŘEBUJI :-)

reagovat kolmery-cz 23.7.2011 22:48  88%    +  -

sluníčko31: já si dnes zase hezky zajezdila Oplem-Petr jel s vnukem do Prahy vlakem a já si vzala jeho vnučku a jeho auto a jela jsem k mojí mamce na návštěvu-po cestě jsme se stavily na pár výstavách hraček a oblečení ze starých časů

reagovat sluníčko31 22.7.2011 20:20  100%    +  -

kolmery-cz: tak jsem ho projela,je to uplně o něčem jiném krásně se točí volantem pomalu jednou rukou,jede tichounce přede,tak uvidíme stále si na sebe zvykáme...je to rozdíl,forman a hyunda..nehledě na to.,že tatínkovi začíná stávkovat dneska mu trvalo skoro 5minut než ho nastartoval..takže půjde do opravny i on jen nevím,jak bude jezdit do práce...radši si vezme asi dovču,jen aby nemusel busem..lenoch..a tímhle prý jezdit nebude že je moje tak at se starámn a jezdím si..on má svoje..tak jak myslí možná bych mu ho půjčila..ale taky s takovou ochotou jako on mě formaše

reagovat kolmery-cz 22.7.2011 20:12  89%    +  -

sluníčko31: tak ať dlouho vydrží

reagovat sluníčko31 21.7.2011 19:28  100%    +  -

hezký večer tak už mám autíčko z opravy doma a jsem chudší o 10000původně měli jít jen na opravu ložiska,ale našli tam ještě fůru dalších špatných věcí kotoče táhlo výfuk utěsnitvýměna manžety oleje svíčky byli prý uplně v pr...no udělali celkovou prohlídku tak bych měla prý pokud nenabourám na nějaký čas mít pokoj ještě se chce podívat na rozvodový řemen ale to je prý čas.a Hyunday je prý kvalitní auto něco vydrží..takže zítra do práce se dostanu hádejte jak?

reagovat kolmery-cz 14.7.2011 23:34  95%    +  -

sluníčko31: jojo-dlabanec je vždy přesvědčí-hihi

reagovat sluníčko31 14.7.2011 22:34  100%    +  -

tak to se máš ..já měla dneska formana půjčeného protože můj dostal nůž na krk..bud nás zaveze do obchodu,nebo půjčí auto do mého nesednu,nelíbí se mi a riskovat opravdu nechci jíst je potřeba a dětem jídlo na cestu do tábora taky..tak teda souhlasil..možná i hrálo to že měl migrénu a bylo mu blbě..ale stejně pokud je autí moje v pořádku,jezdí se mi s ním líp..formanovi už odvykám..

reagovat kolmery-cz 13.7.2011 22:05  96%    +  -

sluníčko31: možná bych jeho Oplem tolik nejezdila,kdyby na jaře tolik nemarodil a sám si netroufal vůbec sednout za volant a moje stará škodovka není tak pohodlná jako jeho Opel a tak jsem byla požádána abych řídila a třeba i dnes jsem ho vezla do města-potřeboval k právníkovi a já pak jela do obchodního centra šmajdat po obchodech-mám velice tolerantního partnera

reagovat sluníčko31 13.7.2011 18:37  100%    +  -

kolmery-cz: tak to máš fajn..já nemám šanci na formana sáhnout od té doby co mám svoje auto..mám zákaz že bych mu ho rozbila jako tohle..ale to není pravda nic jsem nerozbila za ty ložiska nemůžu a za prasklou prachovku taky ne..jen hledá důvody proč ho nepůjčit..no tak musím vydržet do 20.7.než ho opraví..a pak vyjedu..a at si formana nechá..

reagovat kolmery-cz 5.7.2011 23:59  83%    +  -

sluníčko31: taky bych jezdila i někam dál, ale moje stará škodověnka už má svoje lepší léta za sebou-jsem ráda,že mě povozí tady po okolí, na nákup x do práce. Pokud jedem spolu s Petrem, tak berem jeho Opla a řídíme střídavě -podle toho jak se on cítí a nebo jestli si chce dát pivko

reagovat sluníčko31 5.7.2011 18:05  81%    +  -

ahoj všem tak co řidičky?Jak to jezdí?U nás fajn,jen za týden povezu svoje autí poprvé na kontrolu protože zlobí.Podle předběžného nálezu jsou v háji ložiska a prasklá prachovka.Zároven ale potom udělají celkovou prohlídku,abych měla jistotu že je v pořádku.Přišla jsem k autu jak slepý k houslím,tak těch pár penízek obětuju.Takže jezdím,ted už je to fajn,ani nemusím nikoho prosit o půjčení...Hradec už mě taky problémy nedělá zvykla jsem si,ale pořád ještě bojuju s pruhama hlavně na jednom místě v HK..vždycky zapomenu přejet do jiného pruhu a skončím v odbočovacím takže to musím objíždět,ale zase na druhou stranu aspon se projedu--i když mladá prohlásila že se mnou už nikam nepojede..aspon pokud bude spěchat.zatím jsem s ním ještě nebyla nikde daleko ale jen co bude v pucu,vyrazím.už se těším..

reagovat Neonka 3.4.2011 18:20  5%    +  -

NAPROSTÁ BOMBA - OSTRAVA A OKOLÍ!!!
5.880,- Kč za kompletní kurz autoškoly. NOBE - jednička mezi autoškolami v celém kraji Vám otevírá svoje brány!!! Sleva 33 % do této výběrové autoškoly!!! Platnost voucheru celý rok !!!
VÍCE INFO: Ostrava

reagovat sluníčko31 26.9.2010 19:21  76%    +  -

Jenny.xxx:

reagovat kolmery-cz 22.9.2010 21:56  74%    +  -

Jenny.xxx: kamarádka začínala jezdit s trabantem a dodnes na to vzpomíná v dobrém-hihi-sice už dnes jezdí lepším autíčkem,ale na ty začátky nedá dopustit

reagovat Jenny.xxx 22.9.2010 21:04  10%    +  -

TAK UŽ MÁM ŘIDIČÁK HEZKY U SEBE V DOKLADECH.

reagovat Jenny.xxx 16.9.2010 7:58  11%    +  -

Babeta: Zatím jsem to nezkusila, takže nechci odsuzovat předem. Jako spolujezdec s ním mám už najeto dost a musím říci, že Trabant je pohodlné autíčko. Sjede jakoukoli i rozbitou cestu, dá ve v něm pohodlně spát, protože sedačky jdou dát téměř vodorovně. Rádio i topení funguje a na předním sedadle je i dost místa.
Ale je pravda, že vyžaduje častější údržbu. No skoro veterán

reagovat Babeta 15.9.2010 21:05  32%    +  -

Jenny.xxx: ahojky, gratuluji. Trabanta, jo? tyjo,nezávidím. Já musím přiznat, nám se rozbilo auto a já jsem musela dva dny jezdit se škodovkou 120 (tchánovo).
Hrozná jízda. Do kopce mi to chcíplo a nemohla jsem se za boha rozjet. A jízda bez posilovačů děs běs. A od té doby jsem si řekla - Nikdy. radši MHD

reagovat Jenny.xxx 15.9.2010 9:54  11%    +  -

Zatím čekám na vydání řidičáku. Hned potom se budu učit řídit znova - Trabanta :-) Má jiné řazení a je bez posilovačů

reagovat kolmery-cz 13.9.2010 22:18  65%    +  -

Jenny.xxx: a hlavně jezdit a jezdit,aby jsi získala zručnost

reagovat sluníčko31 12.9.2010 20:46  59%    +  -

Jenny.xxx: gratulace...jsi šikulka..

reagovat Jenny.xxx 12.9.2010 19:30  7%    +  -

Tak je to v suchu. Na poprvé se to podařilo.

reagovat sluníčko31 5.9.2010 16:56  62%    +  -

krásné odpoledne

reagovat kolmery-cz 27.8.2010 20:29  60%    +  -

Jenny.xxx: najdi si nějakého řidiče,kterému důvěřuješ a nech si to vysvětlit

reagovat Babeta 27.8.2010 16:31  22%    +  -

Jenny.xxx: pěkné datumtak hodně štěstí

reagovat Jenny.xxx 27.8.2010 7:14  8%    +  -

Tak už vím, že budu dělat závěrečné zkoušky 9.9
No tak to jsem zvědavá.

reagovat Babeta 24.8.2010 15:14  21%    +  -

Jenny.xxx: ahojky,já jsem též měla problémy s řazením a spojkou. Ale máš štěstí na instruktora. Já jsem měla vzteklého dědka, který mi neřekl normálně, co dělám špatně nýbrž na mě začal řvat. tak jsem z toho byla vynervovaná.
Když jsem měla dělat zkoušky, dostala jsem jiného instruktora, ale i auto. a udělala jsem to.uplně v klídečku.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: AUTOŠKOLA
Diskusi založil(a): sluníčko31
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Společnost -> Škola
Přečtěte si