třísla

Jak se zbavujete chloupků v tříslech? Chloupky mi pořád zarůstají.
16.3.2009

Diskusi založil(a) 16.3.2009 Anonym

reagovat Sosek 26.3.2009 18:51  5%    +  -

Zdar, dělám si třísla, podpaží a nohy doma cukrovou pastou sama. Už mi přijde, že to ani nebolí. Poprvé je to teda docela nepříjemný, ale pak chloupky hodně zeslábly a rostou každý jiným směrem, to už je pohodička. Ještě jsem teda neslyšela nikoho, že by si u cukrové pasty stěžoval na červené pupínky a podráždění....možná dělá Dany555 něco španě. Kdybyste chtěly vědět něco bližšího, nebo ji objednat, pište na jindrackova@centrum.cz

Anonym 18.3.2009 16:19  9%    +  -

Nechodíte někdo na cukrovou pastu? Já mám po domácku vyrobenou. Chlupy trhá, jenže jsem celá bolavá i druhý den a kůži mám červenou. Zajímalo by mě jestli je to tak i po návštěvě salonu. Občas si udělám i modřinu, no hrůza. Teď bude tak týden trvat, než se z těch červených fleků a fialových modřin dostanu

Anonym 18.3.2009 16:16  9%    +  -

mitternacht:
máš pravdu, je to jak říkáš. Bohužel to jaksi používá každý, takže já už také.

reagovat mitternacht 18.3.2009 14:02  20%    +  -

Moniczka18: Když děláš kosmetiku, můžeš mi říct, proč se dneska vytrhávání chloupků říká depilace? Já žiju několik let v tom, že epilace = vytrhávání chloupků, depilace = odstraňování jen jejich části, která je nad kůží, čili holení...Jak to teda je?

reagovat hanka82 18.3.2009 12:23  5%    +  -

mě lákala brazilská depilace, tak jsem tam poslala kámošku ať to vytkouší první jsem trošku zbaběleček no, říkala, že takovou bolest nikdy nezažila, že sotva došla domů, ale vydrželo jí to na tři měsíce, no možná ten laser bude míň bolestivý ale kámoška odmítá jít první

reagovat pkristy 18.3.2009 9:39  5%    +  -

A ještě k desinfekci Alpou. To je hrůza. Kůže si možná zvykne na štípání, ale mohou vznikat nevratné změny v podkoží, alergie a podobně. Na první pohled to možná není vidět, ale v budoucnu si vzpomeňte: co já jsem to vlastně tenkrát použila, že teď mám alergii...?

reagovat pkristy 18.3.2009 9:34  5%    +  -

pro Mata69: Podpaží by se opravdu voskem depilovat nemělo. Jako kosmetička s téměř devítiletou praxí to rozhodně nedoporučuju a ani svým klientkám neprovádím. Jednak je to velmi bolestivé, navíc chloupky v podpaží rostou různými směry a hlavně jsou tam umístěny lymfatické uzliny...

reagovat Mortysha 18.3.2009 9:10  6%    +  -

Měla jsem ten samej problém...ale krém po depilaci Veet vše vyřešil, sice to po namazání trošku štípe ale po týdnu ani jeden zarostlej chloupek a je to tak pořád. :) takže doporučuji!

reagovat Mata69 18.3.2009 0:05  100%    +  -

Moniczka18: někde jsem četla, že podpaží by se nemělo voskem depilovat....

reagovat Moniczka18 17.3.2009 22:03  14%    +  -

ahoj holky,jsem kosmetička a ve škole na praxi když jsme se učily epilaci a depilaci,musely jsme si depilovat úplně všeno teda vše ne,ale kdo chtěl,mohl i třísla,vše se dělalo horkým voskem...řeknu vám-ruce a nohy bych možná ještě snesla....u podpaží jsem skoro chcala....ale třísla a knírek-UŽ NIKDY VÍCE !!! vyrážku po celým ksichtíku jsem měla týden a už bych do toho nikdy nešla...já nemám problém se žiletkou,kupuju si dražší-VENUS a nemůžu říct ani ň holím se 1x za 3 dny vůbec to nebolí a všechno je hlaďoučký

Anonym 17.3.2009 21:42  8%    +  -

Co si myslíte o tomhle?

http://www.zdravi-sport.cz/kosmeticke-pristroje/odstranovac-chloupku-dino-plus-500/

reagovat kopretinna 17.3.2009 20:12  100%    +  -

Danny555: bude to pokažde horor,ja pokažde vyletam z kuže.ale zase to pomaha,tak parado trp...jak se řika.

reagovat Ety 17.3.2009 20:02  100%    +  -

davca: aha, takže antiperspirant, takže tam ten hliník budeš mít v tom...já myslela tělový sprej s nějakou vůní, ale né co by antiperspirant, já např. používám od Avonu Naturals...

reagovat davca 17.3.2009 19:54  34%    +  -

Ety: myslím ty neg.reakce a používám antiperspirant ve spreji zn. adidas fialový, takže stříkám. jaký myslíš ten tělový ty?

Anonym 17.3.2009 17:04  23%    +  -

Danny555: no ta Alpa je dost horor, casem si ale clovek zvykne, ja ji vyzkousela po epilaci strojkem (a vic me bolela ta epilace, Alpa chvili stipe, ale za chvili je to OK) a na to detsky pudr..

Anonym 17.3.2009 17:02  23%    +  -

Mata69: jo, jo Brazilska epilace, to musi byt hruza...

reagovat Mata69 17.3.2009 16:59  100%    +  -

Danny555: já bych řekla na mokré holení, však chlapi na to používají taky po holení vody, v nichž je alkohol...ale nevim, já si depiluju v létě nohy depilátorem a pak namažu nějakým tělovým mlékem. Když jsem byla na vosku u kosmetičky, zasypávala to nějakým antiseptickým pudrem.

reagovat Ety 17.3.2009 16:58  100%    +  -

Mata69: však to bylo teď v těch posledních dílech "Sex ve městě" jak depilovali vše kromě hlavy

reagovat Mata69 17.3.2009 16:57  100%    +  -

Danny555: kompletní epilaci spodku???jakože mi "ji" napatle kosmetička voskem a škubne???

Anonym 17.3.2009 16:35  8%    +  -

Mata69:
jo ruce a stehna jsou hrozné, tam jsou ty chloupky nejtenší. na lýtkách jsou takové středně tlusté, tam mě to nebolí skoro vůbec, třísla už jsou horší, ale dá se to vydržet. Někdo chodí na kompletní epilaci spodku a to musí být hrůza

Anonym 17.3.2009 16:33  8%    +  -

Mata69:
takže myslíš že ta alpa je dobrá jen na holení?

Anonym 17.3.2009 16:31  8%    +  -

Vidim že každý to má jinak, mě chloupky po holení vůbec nikde nezarůstají. Ale v tříslech to škubu a zarůstají. Ale tam se to nedá holit, na druhý den to je zase venku a já se snažím, aby chloupky rostly čím dál míň a ztenčovaly se.

reagovat Mata69 17.3.2009 16:31  100%    +  -

Danny555: fakt mě překvapilo, že jsem škubání voskem na rukou snášela hůře než na nohách. NO a třísla, to je kapitola sama pro sebe, to bylo hrozný!!!!

reagovat Mata69 17.3.2009 16:30  100%    +  -

Danny555: já se bojím, že to bude horor pokaždé po čerstvém škubání,....je to alkohol na otevřenou ranku

Anonym 17.3.2009 16:29  8%    +  -

Dneska jsem třísla komplet oškubala cukrovou pastou. Dá se to vydržet, i když je mám teď pořád nějaké bolavé z těch škubanců. Pak jsem na vaše rady použila klasickou alpu. No myslela jsem že vyletím z kůže! To bylo něco příšerného. Zvykne si kůže nebo to bude pokaždé takový horor?

Anonym 17.3.2009 16:27  8%    +  -

Mata69:
jo já dneska zkoušela ruce cukrovou pastou a hrůza. Tak jsem to vzdala.

Anonym 17.3.2009 15:33  23%    +  -

Mata69: Nevim cim to je, treba nohy mam celkem v pohode, ale ty ruce po holeni zacaly nejak zarustat jeste vic (a v lete v zime je fakt nebudu holit kazdy den). Takze jsem zkusila vosk a nejenomze me to skoro neboli, ale navic po 2 letech se chloupky oslabily a rostou uz malo. Na trisla ale zatim odvahu voskem nemam
Jinak depilacni kremy na me nejak nefunguji, asi nekde delam chybu, ale vzdycky tam pulka chlupu zustane

reagovat Mata69 17.3.2009 14:43  100%    +  -

Danny555: pravdu máš, tuhle jsem právě říkala, že ještě že si nemusím holit aspoň tu hlavu

reagovat Mata69 17.3.2009 14:42  100%    +  -

GoldenFish: kdekoliv oholíš chlupy, tak dorostou, ne jen na ruce
holím si ruce taky, jsem jak vopice...a jistěže dorůstají, stejně tak jako dorůstají v tříslech, na nohou, v podpaží...byla jsem asi dvakrát na vosku (jak nohy, třísla, tak ruce) a krom třísel byly ruce tím voskem největší brutus!
Teď přes zimu je "beru" namokro žiletkou, ale přes léto ruce depiluju krémem Veet a je to v pohodě.

Anonym 17.3.2009 10:26  8%    +  -

to je fakt nespravdlnost, že některým holkám chloupky z kalhotek nevylezají vůbec a některým se táhnou až na stehna. Mám strach, že to po mě dcera zdědí a bude s tím mít patálie jako já.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: třísla
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si