opalování v solárku ano či ne?

Zdravím všechny,
docala by mě zajímaly Vaše názory na opalování v solárku.

Takže dáváte přednost bílé kůži nebo pěkně opálené navzdory nebezpečí solárií?

Myslíte si, že solárka jsou super relax a krásné opálení nebo jsou to spíš opalovací rakve?

Já chodím do solárka pravidelně, miluju opálenou kůži, ale zároveň si uvědomuju všechny rizika s tím spojená.

A co vy?
20.3.2009

Diskusi založil(a) 20.3.2009 hanka82

reagovat Anonym 30.3.2010 14:34  1%    +  -

UVA nebo UVB, podle posledních poznatků jsou obě záření škodlivá. Označení "Bio" je jen marketingový výmysl. Jestli si nemůžete broznovou pleť odpustit tak jako já, je rozumné se kromě krémů chránit i vnitřně. Mně moje známá dermatoložka doporučila Oxelio. Stačí velmi málo a jdu do hněda a opálení mi i dlouho vydrží. Navíc to obsahuje karotenoidy a spoustu antioxidantů, takže to i chrání!

reagovat bt.cz 9.10.2009 12:28  59%    +  -

Zdravím,
já už v solárku teda nebyla docela dlouho, ale byly doby, kdy jsem chodila pravidelně. Teď už na to není moc čas.
Ale nalákala mě akce v solárku, co mám blízko práce. Teď tam mají slevu na permanentku, tak možná přes zimu budu chodit.
Chodíváte ráno, večer nebo klidně i v polední pauze během práce?
:)

reagovat evicong 18.8.2009 21:53  61%    +  -

zuzina.da: i po nějaké antikoncepci se dělají v solárku pigmentové skvrny.

reagovat zuzina.da 10.8.2009 23:25  17%    +  -

gregy: nikdo nic netuší ani kožní ale solárem se to zhoršuje mam celé záda v háji.U moře to zmizí a pokud nedojdu na soláro mam klid

reagovat gregy 10.8.2009 19:32  5%    +  -

zuzina.da: moje kamarádka je mívala v dekoltu...pak jí kožní řekla že to má od pafrému s alkoholem který měla na kůži před opalováním...třebas i na sluníčku, nejen v solárku...já než jdu do solárka hodim spršku abych neměla nějaký ten parfém na sobě a musím zaklepat zatím jsem ještě pigm.skvrny neměla...a ty to máš z čeho,víš?

reagovat zuzina.da 10.8.2009 19:19  17%    +  -

gregy: mam pigment.fleky přes celé záda

reagovat gregy 10.8.2009 18:05  5%    +  -

zuzina.da: jakpak to...? já ho navštěvuji hlavně před dovčou abych měla nějaký základ+betakaroten:-)

reagovat zuzina.da 10.8.2009 17:57  16%    +  -

gregy: no krémík co maš je super taky jsem ho kdysi používala ,ale bohužel solrko je pro mě pasééé

reagovat gregy 10.8.2009 17:53  5%    +  -

Do solárka taky chodím...kdyby sme my ženy neměly dělat vše co řeknou ostatní sedíme v koutě a čučíme do zdi...ono taky záleží na tom jestli se mažete či ne...a jestli tam jde někdo bez namazání, tak chápu jakéjsou následky...když jdete na slunko tak se také mažete...já používám kosmetiku od ART OF SUN teď mám tinted tequila a nemůžu si vynachválit...jsem pak krásně do hněda...je s urychlovačem tak se opaluji jedna báseň.:-) už se těším na další návštěvu SUN CITY:-) koupila sem si tam i krémík po opalku a je bezva...pokožka je pak jemná a hladká a hlavně hydratovaná:-)
není nad krásně opálené CELÉ tělo:-)

reagovat gomanek 28.7.2009 13:25  16%    +  -

Mě se líbí toto solárium v Brně a já na opalování v soláriu nevidím nic špatného. Pokud je to prováděno v rozumné míře škodlivost je minimální.

reagovat Misha104 1.5.2009 18:10  5%    +  -

dobrý den holky. neznáte některá z vás opavský salon joan? máte s tímto salonem zkušenosti? pište do vzkazů. děkuji předem

reagovat mitternacht 1.4.2009 17:18  31%    +  -

zuzina.da: karoten beru a ode dneška mám nový krém s urychlovačemjdu večer

reagovat zuzina.da 1.4.2009 17:02  16%    +  -

mitternacht: šikulka ještě tablety beta karoten,opalovací přípravky s bronzerem a jsi černoška

reagovat mitternacht 29.3.2009 21:41  32%    +  -

hanka82: vlastní zkušenost? Já už byla 5x na klasickém a už mám trochu i barvu, ale hlavně na zádech a břiše

reagovat hanka82 29.3.2009 19:23  13%    +  -

ahojky tak jsem dneska konečně našla supr řešení jak do solárko co nejmíň a přitom být krásně opálená, no solárku se sice nevyhnete ale je dobrý si udělat základovku v solárku a to fakt myslím základovku žádný povrchový turbo solária a pak to přiživujte tonovacim mlékem od garneir - tokovej žluto-oranžovej obal to má

reagovat lucinuska 27.3.2009 18:48  5%    +  -

Zdravím, nemáte někdo zkušenost se soláriem dr.muller-elixir, nikde jsem o nem nic nenasla, zajimalo by me jaké je, chodím ted na nej a nic moc, zdam se být pořád stejna...

reagovat hanka82 27.3.2009 8:49  10%    +  -

mitternacht: tak asi máš pravdu nevím přesně jestli řekla UVA nebo UVB

reagovat mitternacht 26.3.2009 19:17  30%    +  -

hanka82: jenže UVA opaluje, UVB je nebezpečnější

reagovat hanka82 26.3.2009 12:15  9%    +  -

mitternacht: to jsem se taky ptala slečny ve studiu, kam chodím na solárko, jediný co mi řekla, že je prý zdravější, má míň toho UVA záření nebo co

reagovat jadina 25.3.2009 23:08  5%    +  -

solárko je určitě v zimě příjemné, ale raději si ho odepřu, když vidím holky po pár letech užívání, jak mají vrásky a vypadají starší a o rakovině kůže raději nemluvit. Přeorientovala jsem se raději na samoopalování, objevila jsem provocative-beauty.com a musím říct, že je to už suprově vychytaný systém, jsem krásně hnědá bez fleků a je to hrozně jednoduchý, jen vejdete do kabiny a zmáčknete tlačítko a za chvíli jste nastříkaná

reagovat mitternacht 25.3.2009 21:02  29%    +  -

hanka82: A jaký je rozdíl mezi bio a obyč? Boe co ti lidi dneska nevymyslíbiosolárko...to slyším prvně...Když je něco bio, znamená to, že je to pěstované v co nejpřirozenějších podmínkách bez jakýchkoli zásahů vnějších i genetických...ale jak to souvisí se solárkem, to nechapu

reagovat hanka82 25.3.2009 20:32  7%    +  -

zdravím, tak jsem poprvé navštívila Biosolárko, no myslím že je jedno jestli je bio nebo nebio ale je fakt, že luxora 450 (klasik) vás úžasně opálí, navíc barvička super....

reagovat mitternacht 25.3.2009 15:32  26%    +  -

Tara77: Tak to potom chápu. Já bydlím ve městě a solárek je tu hned několik, takže v tomto nemám problém

reagovat monja.1 25.3.2009 15:18  17%    +  -

mitternacht: s tím počátečním chytnutím barvy, to je fakt, že to chce chodit obden, ale když tak nejde o opálení jako o relax, tak je to fuk, barva se holt dostaví trochu později

reagovat Tara77 24.3.2009 20:13  100%    +  -

mitternacht: to vím,ale já nemůžu jezdit víckrát týdně,musím 20km do města-dřív jsem tam jezdila každý den do práce,tak to šlo....ale nejde mi ani tak o to opálení,jako ten odpočinek a mám lepší pleť,po celým těle....

reagovat mitternacht 24.3.2009 19:43  26%    +  -

Tara77: Mně říkali, že než chytneš trošku barvu,mělo by se chodit každý druhý den - cca 4x po sobě...no a pak prodlužuješ rozestupy. A udržovačka je chození 1x týdně.

reagovat Tara77 24.3.2009 19:42  100%    +  -

mitternacht: asi je já vím,teď už možná taky dám míň ale já tak jednou týdně-víc se tam nedostanu,ale mě to stačí uvidím...

reagovat mitternacht 24.3.2009 19:19  26%    +  -

Tara77: na 20?! ježiš. To já poprvé 6, podruhé 8 a ode dneška 10. Víc než 10 chodit nebudu. Myslím, že je to naprosto dostačující. Lepší je chodit častěji a na míň minut.

reagovat Tara77 24.3.2009 19:13  100%    +  -

mitternacht: no já už jsem rok nebyla,ale tam jak chodím si dám sluchátka a poslouchám rádio a relaxuju,tak mi nic nevadí-nevím po tý době.....půjdu několikrát jen na 10 minut,jinak jsem chodila na 20

reagovat mitternacht 24.3.2009 18:49  26%    +  -

Tara77: Já tam dneska chytla nějakou schízu. Asi minutu před koncem jsem začala zmatkovat...hold nemám ráda uzavřené malé prostory.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: opalování v solárku ano či ne?
Diskusi založil(a): hanka82
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si