večerní odlíčení a čištění pleti :)

ahojky,

zajímaly by mě vaše názory na večerní odličování a čištění pleti.

Je to pro vás taková ta otravná nutnost nebo něco jako večerní rituál :)

Já můžu sama za sebe říct, že pro mě se to stalo opravdu i relaxem, a to proto, že jsem zjistila, že čistá pleť na večer je krásná pleť po ránu. A to ze začátku jsem se fakt přemlouvala, abych si nešla lehnout nalíčená, zvlášť po flámu že :)))

A jak jste na tom vy?
Jak a co používáte?

26.3.2009

Diskusi založil(a) 26.3.2009 hanka82

reagovat jarka.modra 28.8.2017 15:50  5%    +  -

Holky ja taky pouzivam loreal a jsem taky spokojena. Kvalitni znacky.

reagovat Klara12 22.1.2015 16:34  5%    +  -

Úplně skvělá na čistění pleti je aknea čistící maska, je to fakt příjemný pocit po vyčištění..

reagovat richardis 18.7.2013 10:20  1%    +  -

bejby: Alcinu nakupuješ v lékárně nebo od dealerů?

reagovat baculinkacenka 28.10.2009 18:59  5%    +  -

Ahojky holky,
no abych pravdu rekla, pro me bylo odlicovani a kazdodenni cisteni pleti velice nezazivne. Ale pak jsem si koupila kompletni radu pece o plet od Vichy, a uz je to pro me zabava. Sve pleti dopravam "luxusni" peci a jsem spokojena kdyz mam rano cistounkou a hladkou plet:)

reagovat Kleopatra 28.7.2009 20:40  57%    +  -

Jenny.X: tak to na sobě dost šetříš... z dlouhodobého hlediska to není úplně dobrá volba - tedy pokud spadáš do kategorie žen, kterým záleží na tom, jak budou vypadat

reagovat Jenny.X 10.5.2009 14:13  6%    +  -

Já tedy svoji večerní proceduru dělám automaticky. Je to odlíčení, na to používám odličovací ubrousky od Nivei, vyhovují mi a jsou na oči i pleť, takže nemusím kupovat každý zvlášť. Na tělo používám tónovací krém od Garnier, dodá barvičku, ale jen lehce, nechtěla jsem žádný drastický "opálení" To střídám s hydratačním a zpěvňovacím krémem od avonu. A na obličej si těšně před spaním a ráno mažu hydratační gel-krém Dermaclear od Dermacolu. Nakonec krém na ruce a spinkat.

reagovat Kleopatra 2.4.2009 22:33  37%    +  -

Šklíba: no to je fakt

reagovat Verc@ 1.4.2009 12:48  43%    +  -

Eva85: pěkné stránky....

já jsem tu sadu na čištění, co jsem psala na začátku objednávala na a-zkosmetika.cz

reagovat Verc@ 1.4.2009 12:33  42%    +  -

Eva85: ty vidíš někde přímo jejich stránky?

reagovat Eva85 1.4.2009 12:32  51%    +  -

Verc@: na jejich strankach jsou nejake urychlovace.

reagovat Verc@ 1.4.2009 12:28  42%    +  -

Šklíba: To je taky dobré....
Mně se zadařilo jednou na chmelu, jak jsem byla v předklonu a vystrčenej zadek, tak jsem měla na bedrech vypálený pruh a držel mi tam možná rok...

reagovat Verc@ 1.4.2009 12:27  42%    +  -

Eva85: No, říkali jsme mu s přítelem urychlovač ale on to byl přípravek pro získání bronzového odstínu. Přesný název z hlavy nevím, musela bych se podívat doma, ale v Čechách jsem ho zatím neviděla....

reagovat Šklíba 1.4.2009 12:21  98%    +  -

Verc@: Mně se povedlo, že jsem si na Krétě opálila při cestování na motorce přes bílé triko kšíry od batohu. A protože jsme tak cestovali týden, když jsme poslední dny vylezli konečně na naši pláž, měli jsme tmavě opálené nohy od ponožek k šortkám a ruce od rukávů dolů. Plus já ještě viditelně ty popruhy, byť pod trikem bylo to opálení slabší. Exoti, no. Ostatní byli naprosto dokonalí a my jak hyeny skvrnité. Ale dovča to byla fantastická.

reagovat Eva85 1.4.2009 12:19  51%    +  -

Verc@: muzes prosim napsat presny nazev toho urychlovace? dekuju

reagovat Verc@ 1.4.2009 12:13  42%    +  -

Šklíba: Já se taky hodně chráním. Ale byli jsme v Egyptě a já byla pořád jak sejra... tak jsem se namazala tím svým vysokým SPF a pak jsem na to nastříhala ten urychlovač od Babaria a pak jsem opravdu začala malinko barvičku chytat....
Taky už opálení nevyhledávám, ale je blbý přijet s Egypta úplně bílá... už jsem takhle odtamtud přijela a všichni ze mě měli prču....

reagovat Šklíba 1.4.2009 12:06  98%    +  -

Verc@: Nevím jak ostatní výrobky, já měla jen ty ubrousky. Co se týká opalovaní, já jsem ten typ, co to nevyhledává a moc mi opálení ani nesluší. Spíš se hodně chráním.

reagovat Verc@ 1.4.2009 11:56  42%    +  -

Šklíba: Na dovolený jsem si od nich koupila nějaký urychlovač opálení a byl taky bezva....

reagovat Šklíba 1.4.2009 11:46  98%    +  -

Kleopatra: A to už aspoň není symbolem prosperity společnosti fabrika, které se mohutně čoudí z komínů.

reagovat Kleopatra 1.4.2009 11:37  32%    +  -

ŠARYK: tak to je normální svinstvo já jsem pražská - taky super životní prostředí...

reagovat makyna.ss 1.4.2009 11:34  32%    +  -

Na odlíčení používám odličovač od Dermacolu a ted jsem si pořídila od Avonu, ale s tím nejsem tak spokojená.

reagovat Šklíba 1.4.2009 11:15  97%    +  -

Verc@: Od Babarie jsem měla na dovolené cestovní odličovací ubrousky a byly taky super.

reagovat Verc@ 1.4.2009 10:43  41%    +  -

Na odlíčení jsem si hodně oblíbila řadu Babaria. Je v ní pleťové mléko, pleťová voda po 400 ml a odličovač očí 200 ml. Stál asi 490 Kč, takže super vzhledem k množství. Vydržel dlouho a pleť po této řadě byla úžasně jemná. Krémy od nich mě teda zklamaly, měla jsem jen vzorek, ale byl strašně hutný a špatně se roztíral.
Jinak teď mám micerální vodu od Avéne a ta je fakt super, co se týče vyčištění. Jinak vůně nic moc.

reagovat ŠARYK 31.3.2009 23:17  100%    +  -

Kleopatra: odkud jsi?

reagovat ŠARYK 31.3.2009 23:17  100%    +  -

Kleopatra: žiju holka,ale v zeleném prostředí, i když ve městě, kouřím, moje práce je v zakouřeným, vyčerpaná, noční, no co ti budu povídat

reagovat Kleopatra 31.3.2009 23:06  40%    +  -

mitternacht: a z bokovek jim leze pneumatika, co tak to chápu No nevím, jak krásná jsi nahá, tak daleko nejsme

reagovat mitternacht 31.3.2009 21:47  35%    +  -

Kleopatra: a hlavně když je naháAle jo, máš pravdu. Každá je krásná, pokud si aspoň chvíli na sebe umí udělat čas a zkrášlovat se. Ale na co mám avrz, tak jsou takové ty zmalované slečinky, které si myslí jak nejsou krásné a přitom vypadají jak veřejné pracovnice...a když navíc mají holá záda, tak to nemůžu úplně

reagovat Kleopatra 31.3.2009 21:45  39%    +  -

mitternacht: ty kecko, každá ženská je krásná

reagovat mitternacht 31.3.2009 21:34  35%    +  -

Kleopatra: tož krásná ne, ale spokojená a celkem ucházející

reagovat Kleopatra 31.3.2009 21:31  39%    +  -

mitternacht: já si myslím, nemá smysl se hroutit, i se striemi budeš krásná

reagovat mitternacht 31.3.2009 21:29  35%    +  -

Mata69: to je docela podstatný rozdíl - prevence a léčbaTa prevence je důležitá, ale taky ne vždycky pomůže. Ale nemůžeme být krásné do konce života

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: večerní odlíčení a čištění pleti :)
Diskusi založil(a): hanka82
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si