barevné kontaktní čočky

ahojky,

jak jste na tom s barevnýma kontaktníma čočkama?

nosíte je pro zvýraznění očí, i když třeba nemáte žádný dioptrie nebo byste si jen pro změnu barvy očí barevný čočky nevzaly?

já je osobně vnímám jako něco, co vám vytváří image, jsou pro mě jako makeup nebo stíny, mám je moc ráda :)
27.3.2009

Diskusi založil(a) 27.3.2009 hanka82

Anonym 2.3.2017 20:23  1%    +  -

Ahoj, kupuju si čočky v optice, ale přijde mi, že ta cena je tam příšerná, máte někdo zkušenost s nějakým ověřeným e-shopem, kde opravdu dodají kvalitní zboží? Dík za tip.

Anonym 25.6.2013 21:06  1%    +  -

Zdravím,

prodám různé druhy kontaktních čoček. Bohužel se mi oči zhoršily, takže je již nevyužiji, ale jsou kvalitní, žádné známky poškození nejsou. Více info na emailu Hanca9339@email.cz

Mějte se:)

reagovat Máťa 20.4.2013 20:46  5%    +  -

NOVÉ ROZTOKY NA PRODEJ:

Anonym 5.4.2013 10:41  1%    +  -

Janča:
díky moc, pozeptám se na něj a pak se tam za ním zastavím.

Anonym 25.3.2013 20:17  1%    +  -

Karolina:
Je super. Jako málo doktoru je jako on. Má stránky, tady jsou iridologie.webnode.cz

reagovat Verda2L 19.3.2013 16:41  5%    +  -

ahoooojky ;) já také nekupuji čočky přez internet, ale teď jsem si začala kupovat samozabarvovací čočky v Třinci provádějí zde oční vyšetření a řeknou vám přesně které vám sedí ;) byla jsem velice spokojena =)

Anonym 12.3.2013 13:04  1%    +  -

Karolína:
Ahoj, já teda z internetu nekupuji. Mám svého očaře ve Vyškově a čočky na jeho doporučení kupuji z obchodu. Jinak já nosím pouze čočky.

Anonym 14.2.2013 10:39  1%    +  -

Prodám jednodenní kontaktní čočky Fokus Dailies All Day Comfort -3.25 /35ks/ a -3.50 /35 ks/,zakřivení 8.6,DIA 13.8,expirace 05/2016.
Cena:290+290
Balení otevřené,čočky originál.
Důvod: změna dioptrií.
Pište na: lenka.kolik@seznam.cz

Anonym 3.1.2013 13:52  1%    +  -

Ahoj vy kupujete kontaktní čočky z internetu? Já teda s tím nemám žádné zkušenosti, mám čočky, ale moc mi nevyhovují, myslim, že můj očař není zrovna profesionál, tak ted scháním lepšího. Co mi prostě pořádně změří dioptrie, a poradí co a jak. A střídáte čočky s brýlemi?

reagovat uuu 28.9.2012 16:19  5%    +  -

Tady je právě teď soutěž o kontaktní čočky: http://www.soutezplus.cz/s/OpGFmR

reagovat NinaV 19.6.2012 9:55  5%    +  -

Já mám rada experimenty a tak jsme si řekla, že že zkusí kromě dioptrických čoček, vyzkoušet navíc dioptrické barevné. Byla to zajímavá změna pro mě spíš třeba na párty a tak ale určitě to toho ještě půjdu. Kdo má zájem tady jsem si je koupila já http://www.kup-cocky.cz/barevne-cocky/barevne-cocky-dioptricke/c-935/

Anonym 26.3.2012 19:15  1%    +  -

Ahoj, prodám kontaktní čočky Acuvue Oasys -1,5, BC 8,4 DIA 14 neotevřené/neporušené balení, exp 2017 (objednala jsem si špatné dioptrie) 400,- kontakt: martina.reslova@volny.cz

reagovat Týnka+2 12.3.2012 10:14  5%    +  -

Prodám kontaktní čočky Acuvue Oasys -4,75, 8.8 DIA14. mám několik balíčků. Levně. Exp.11/2014 (info na email me2youzavinacseznam.cz)

reagovat Hanado 15.2.2012 17:48  5%    +  -

Ahoj holky,
já taky nosím čočky a někdy si koupím i ty barevné, když jdu na nějakou párty apod. Jsem hvězda večera:)
Nejrychlejší a nejlepší je kupovat¨přes net na www.kup-cocky.cz

Hezký den

reagovat novottom 21.12.2011 11:11  5%    +  -

Barevné kontaktní čočky nosím, jelikož už mě nebaví moje přirozená barva očí. Někdy jsem jí přezdívala vyblitý zelí :) Ladím to do sytější zelené, zkoušela jsem ale i jiné barvy, třeba oříšková mi taky celkem sluší.

reagovat Dezinka 5.12.2011 22:38  5%    +  -

Ahoj všem, doporučuji nákup kontaktních čoček na www.cocky-kontaktni.cz
Na telefonu mi velmi ochotně poradili jaké čočky si mám nejlépe vybrat, k nákupu jsem dostala dárek dle výběru a ceny jsou v porovnání s konkurecní taky hodně dobrý a mela jsem je hned druhý den doma.
Dostala jsem i slevovy kupon yvz373hp, ktery je prenosny a opravnuje kazdeho k 3% slevě, tak neváhejte použít.
Opravdu doporučuji!!!!

reagovat dreamery 31.10.2011 11:08  5%    +  -

mam barevne cocky, ktere jsou zaroven i dioptricke..dokonce vyjdou levneji nez "obycejne bezbarve" dioptricke cocky..cemu se ale vyvarovat je zkouseni cocek! V jedne optice jsem se nechala "uvrtat" do zkouseni barevnych cocek a odnesla jsem si domu "ocni virus" a to nepreji nikomu zazit:)
na hnede oci doporucuji zacinat barvou sedozelenohnedou..rozhodne ne jasne modrou, jasne zelenou atd..jemne odstihny nekolika barev..

reagovat Michaela.J 10.10.2011 17:31  5%    +  -

Ahoj, doporučuji: http://www.vasecocky.cz/barevne-kontaktni-cocky.html
Pod každým produktem je diskuze, kde se dočtete zkušenosti s tím daným typem čoček a navíc rady kontaktologa.
Pokud si vyberete, použijte kód: g8mek a dostanete navíc 100,- Kč slevu na nákup. A za bonusové body si ještě můžete vybrat dárek zdarma.

reagovat majkel 2.12.2010 8:45  5%    +  -

sobisek26:
Tak to si troufnu oponovat :-) na webu čočkovnik.cz mají kontaktní čočky levnější :-)

reagovat sobisek26 30.11.2010 10:31  5%    +  -

Já také používám barevné kontaktní čočky a na tomto webu mají kontaktní čočky zaručeně nejlevnější, navíc k nim dostanu vždy roztok zdarma :)

reagovat majkel 16.7.2010 12:14  5%    +  -

Lukaash:
Zdravím dovolím si Vám odpovědět.
Používání barevných kontaktních čoček by neměl být problém. Existují dioptrické a nedioptické barevné kontaktní čočky a ty nedioptrické by neměli nijak vadit při nošení brýlí. Zkus se podívat zde: barevné kontaktní čočky a vybrat si. Každopádně by bylo ideální se nejprve poradit se svým optometristou. Popřípadě se zeptat odborníka v online poradně.

Anonym 2.7.2010 18:12  1%    +  -

Chci se zeptat yestli můžu nosit crazy kontaktní čočky i když nosím brýle.Prosím odpovězte do 15.8 2010 děkuyu.

reagovat Marie19 24.5.2010 14:43  5%    +  -

Doporučuju Oční-čočky.cz - tenhle shop s čočkama je zaručeně nejpřehlednější a mám obavu, že i nejlevnější.

Přímo barevným čočkám nehodluji, ale používám takové co barvu očí zvýrazňují - působí podlě mě mnohem přirozeněji

Mají kontaktní čočky , všech značek a typů přehledně a levně. Levné kontaktní čočky , roztoky na kontaktní čočky , oční kapky , gely a veškeré příslušenství, dokonce barevné kontatní čočky a crazy kontaktní čočky , se kterýma vaše oči vypadají jako kočičí, nebo upíří. Určitě omrkněte!

reagovat majkel 20.12.2009 19:29  5%    +  -

kukuriri: He, tak soutěž už byla ukončena :-)

reagovat kukuriri 23.11.2009 14:50  5%    +  -

Ahoj, našla jsem stránku www.cocky-kontaktni-barevne.cz a mají tam souťež. Něco jako čočkovník. Určitě se oplatí stránky navštívit a případně se zůčastnit soutěže.

reagovat majkel 29.9.2009 16:54  5%    +  -

Bizky:
Ahoj, jsem rád, že se Ti líbí :-) Jednoduchý a přehledný design, to je přesně o no, co mám i já rád :-) Navíc teďka zde probíhá i soutěž o barevné kontaktní čočky. Nahraj tam svoji fotku a můžeš vyhrát své oblíbené barevné kontaktní čočky :-)

reagovat Bizky 10.9.2009 8:41  5%    +  -

majkel:

Oooooooo,děkujuuuu, to je super stránka. Hned jsem si to díky tomu srovnala v hlavě a asi do nich fakt půjdu. Díky za info :o))))

reagovat majkel 5.9.2009 13:02  5%    +  -

Ahoj, tady najdeš rozsáhlou galerii aplikace barevných kontaktních čoček v praxi. Tedy můžeš vidět, jak vypadá čočka na živo a jak moc překryje původní oko :-)

reagovat Bizky 4.9.2009 10:39  5%    +  -

Já teda nepotřebuju čočky na to,abych viděla. Ale ráda bych zkusila změnu barvy očí. Ale pořád nějak váhám. Jestli je to dobrej nápad,jestli si je vůbec budu umět nasadit a tak. Nemáte některá zkušenosti s barevnýma? Jestli ty barvy jsou opravdu takové,jak je nafotí nebo je to úplně něco jinýho?

reagovat majkel 4.9.2009 6:51  5%    +  -

Ahoj, kdo si chce kupovat kontaktní čočky, může vyzkoušet se zúčastnit této soutěže a vyhrát slevu na nákup kontaktních čoček

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: barevné kontaktní čočky
Diskusi založil(a): hanka82
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si