Jak se zbavit dudlíku jednou provždy!!

prosím maminky,které se s tímto problémem už setkaly,zda by nedokázaly poradit...
31.3.2009

Diskusi založil(a) 31.3.2009 bludimiirka

reagovat bludimiirka 1.3.2013 10:40  5%    +  -

dlouho jsem tu nebyla a nic tu nepřibylo.....no nevadí...já mezitím stihla porodit holčičku,teď už jí táhne na třetí rok a dudlík měla od začátku.když jí byly dva roky,měla ho jen na noc,ale pak se to začalo stupňovat a měla ho i přes den....bez dudíku(jak vždycky říkávala),ani ránu,jinak řev 817: až mě štvalo,páč začínala krásně mluvit a potom jí s dudlem nebylo vůbec rozumět... tak se nedávno taťka naštval a řekl,že dudlík je fuj a sebral jí ho....a ještě před spaním no stálo nás to jen hodinu pláče ,ale je klid ....už ho nepotřebuje a ani si naněj nevzpomene

reagovat petulka-cz 29.1.2012 1:53  5%    +  -

Tady je dobrý článek na téma jak se zbavit dudlíku: http://www.bizy-bee.com/holky/materstvi/230-jak-se-zbavit-dudlik-siditko

reagovat TOK- 8.5.2009 19:04  100%    +  -

/Dobrý den, velmi se omlouvám že sem vpadám, ale ráda bych Vám představila stránky, které založily nadšené maminky pro jiné maminky. Témata toho co maminky zajímá postupně dle požadavků maminek rozšiřujeme a hlavně chceme maminkám nabídnout všechno to, co hledají, pokud máte zájem tyto stránky navštívitshlédnout, popř. navrhnout témata, přispět fotografiemi z různých ZOO zahrad, psát články máte možnost se připojit. Rády uvítáme i připomínky ze stran těch, pro které tyto stránky tvoříme. Můžete odebírat i novinky emailem. Také nabízíme výměnu bannerů a v bazaru odkaz na Vaše výrobky pokud budete mít zájem.
Odkaz: www.maminkymaminkam.webnode.cz

reagovat bludimiirka 6.5.2009 13:50  11%    +  -

reagovat bludimiirka 6.5.2009 11:52  11%    +  -

ingrit009: ahojky,taky jsem rezignovala a nechám ho,až bude chtít sám.Má ho stejně jen na noc a to není tak zlí,jako kdyby s ním chodil všude. takže doporučuji vydržet a ono o půjde

reagovat ingrit009 5.5.2009 17:19  5%    +  -

JAK KOUKÁM TAK TAKY BOJUJETE.NÁŠ MALEJ TEN DUDLÍKA VYŽADUJE JENOM KDYŽ SE MU NĚCO NELÍBÍ NEBO KDYŽ JE NERVOZNÍ JE MU 22 MĚSÍCŮ UŽ JSEM CHTĚLA KOLIKRÁT HO ZAHODIT ALE POKAŽDÉ SI NA NĚJ VZPOMENE.JE TO ALE CO SE DÁ DĚLAT SNAD HO TO PŘEJDE SAMOTNÉHO,TAK JAKO SE NAUČIL CHODIT NA NOČNÍK TAK SNAD HO NAPADNE ZAHODIT I DUDLÍK.

reagovat myska12 3.4.2009 11:36  5%    +  -

ahojky holky tak malej ma rok a pul a mame ho jen na noc tak snad uz se ho brzo zbavime protoze jen jak ho dam spat tak dela du dua pak ho vyplivne a spi bez nej celou noc a kdyz se probudi tak ho uz nece tak uvidime ale jsou ti zajimy praxe s dudu

reagovat Gerberas1@seznam.cz 1.4.2009 20:43  25%    +  -

No kamarádka se zbavila dudlíků tím spůsobem že řekla dceři které byly dva roky že jí dudlík vezme ošklivej strejda.No a šla za mým mužem a on jí ho vzal a už nevrátil.A bylo po dudlíku.

reagovat ksichtik 1.4.2009 20:08  7%    +  -

Jo a pdotýkám, že dudlíků měl 8 a každej večer před spaním si je počítal!!!

reagovat ksichtik 1.4.2009 20:08  7%    +  -

My jsme synovi vzali dudlík ve 2,5 letech.
Prostě dudlík není a hotovo.
První noc řval asi 5 hodin v kuse než usnul.
Ráno už si nevzpoměl

reagovat martousek2 1.4.2009 15:54  12%    +  -

Náš malý měl dudel taky už jen na noc a dokonce dva. Jeden v ruce a druhý v pusině. Když si prokousal první, řekli jsme, že je bak a šli jsme ho spolu vyhodit do koše. Na noc dostal do ruky medvídka. Když už se malému blížily dva roky, udělala jsem díru i v druhém dudlíku a malý ho šel pak sám vyhodit do koše. Pár nocí si trošku pobrečel a ptal se na dudu, ale za chvilku zapomněl.

reagovat Vervil 1.4.2009 14:48  22%    +  -

Náš malý se ho taky nechtěl vzdát. Měl přes dva a půl a furt ho vyžadoval na noc. Vždycky jsem vyměkla i když jsem už nechtěla, protože byl schopný docela dlouho řvát. Jenomže nám v tom pomohla nehoda, takže to bylo dost drastické odvykání. Spadl na odrážedle, přelítl přes řidítka (nechápu, jak to dokázal, bo jel krokem....dělal blbosti) a křápl se do zubů. Celá dolní fronta se mu viklala, takže dudel by mu to zaručeně dorazil. Viklalo se mu to dva měsíce, jeden zoubek i odumřel a pak zase ožil, ale díky Bohu vydržely nakonec všechny. Bylo to kruté, ale díky tomu jsme skončili s dudlem. Jinak by ho měl snad ještě v první třídě, jak na něj byl fixovaný. Ale, holky, jinak to jako způsob odvykání fakt nedoporučuju

reagovat Kačenková 1.4.2009 14:04  32%    +  -

Ahojky,my ho dali čertovi a bylo

reagovat makyna.ss 1.4.2009 10:15  30%    +  -

Ahojky, moje holka se s dudlíkem také nechtěla rozloučit, jednou si jí půjčil děda a dudu stratili a bylo, jinak by jsme ho měli bůhví jak dlouho

reagovat bludimiirka 31.3.2009 23:21  14%    +  -

Medul: Já mu už od malinka zkoušela ty tvarovaný,ale prostě je nechtěl a plival...
Taky jsem přistihla dědu,jak mu ho cpe obalenej v medu a to jsem řádila jak černá ruka.... Ty babičky a dědové...

reagovat bludimiirka 31.3.2009 23:15  14%    +  -

Ahojky všichni,to teda koukám,kolik různých způsobů maminy dokážou vymyslet .Některý mamky to nehrotěj,ale jsem ráda,že mě sem napíšete,jak jste se s tim popraly vy když to klapne,tak půjdeme v září do školky a tam bych s dudanem už jít nechtěla.Malej hlavně dudlá ve spánku a pak víc slintá a má z toho bolavou pusinu.Ještě k tomu se začal šíleně olizovat a pak má bolavou pusinku,takže pořád mažeme a mažeme

reagovat Jitull 31.3.2009 22:50  100%    +  -

My dali u prvního kluka dudel Mikulášovi do okna k botě a vzal si ho

ted u holky je to horší, od malička dudel vůbec neměla, ale jak jsme byli před půl rokem v nemocnici, tak si ho začala rvát do pusy pořád jen aby ji doktoři nedali žádnou medicínu, žádné kapky, nic .... od té doby ho cpe do pusy když je unavená, když je smutná, když se jí něco nelíbí ...
už 2x jsme ho dali pryč, jak Mikulášovi, tak "ježíškovi" nezabralo, vyštrachala někde další.
Takže to neřeším násilím, i když bych si přála, aby spala už bez něj, ale doufám a věřím, že se ho brzy vzdá sama.

reagovat Káťula 31.3.2009 22:11  16%    +  -

Teda to je docela prča pročítat, jak se kdo zbavil dudlíku

reagovat Kleopatra 31.3.2009 20:31  39%    +  -

nám prostě jednoho dne spadl do kanálu a bylo hotovo

reagovat pešimi 31.3.2009 20:15  67%    +  -

nam ho vzala bourka v noci

reagovat Denisa6 31.3.2009 19:58  100%    +  -

Malý měl 5 dudlíků a vždycky si je přede mnou schovával abych mu je nevzala. Pak si je začal prokousávat a když nám zbyl poslední tak jsem ho po prokousnutí malým vzala a hodila za skříň a řekla jsem mu že už poslední prokousnul a v obchodě už dudlíky nejsou. Byl klid a dudlík už nemáme skoro 5 měsíců a to má malý dva askoro jeden měsíc.

reagovat davca 31.3.2009 19:35  21%    +  -

ŠARYK: ahoj já mám stejný názor,kluk ho měl dokonce do 5 let,jo ostuda,ale on byl klidnější,teda jen na spaní.a zoubky má rovné a první kaz měl v 7třídě.holka ta neměla dudu od 3měsíců a musí mít rovnátka,nejmladší má 21měsíců,přes den mu dudu beru,ale na hajaní mu ho neberu,ale taky necpu, chce,veme si.do školy(školky)s dudlou a plínkou nepůjdou.

reagovat Katerina32 31.3.2009 19:12  24%    +  -

Mata69: takhle to bylo u nás s tou první holkou taky, prostě se dudlík opravdu ztratil. Ta prostřední ho někdy na noc ještě vyžaduje a protože je to "drak" a dělala by možné i nemožné aby ho získala, raději ho mám pořád někde na dosah, ale shovaný, aby nebyl vidět (kdyby bylo nejhůř). Naše nejmladší naštěstí dudlík nemá vůbec

reagovat Magdalene 31.3.2009 18:37  76%    +  -

neřeš to, neřeš to... náš Vašík zahodil dudel skoro ve 3 letech, měl ho sice jen na noc, ale měl, ale prostě jednoho dne mu to došlo a dudlík v koši takže to fakt nedělej násilím, prostě ho to jednou přejde

reagovat whiskas 31.3.2009 18:19  5%    +  -

kenkinka: tak to je fajn.

reagovat kenkinka 31.3.2009 18:16  52%    +  -

Ahojky, tak my ho taky měli jen na noc, první noc se celkem nudil, dneska jsme jeden našli a nechtěl ho a říkal BA , tak jsme to vyřešily celkem ok.

reagovat whiskas 31.3.2009 18:11  5%    +  -

no jsou srandovní malá honí ze spaní dudu.

reagovat ŠARYK 31.3.2009 18:07  100%    +  -

whiskas: a všimla sis někdy že když ho nemají tak stejně virtuálně dudlají?

reagovat ŠARYK 31.3.2009 18:07  100%    +  -

whiskas: hlavně ve spaní a dělají kaje kajetakové zvuky

reagovat whiskas 31.3.2009 17:59  5%    +  -

ŠARYK: tak to je ok. Každej prcek je jinej. Já jsem hrozně byla ráda, že moje děti chtějí dudu. Je to tak hezký, když dudlaj.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jak se zbavit dudlíku jednou provždy!!
Diskusi založil(a): bludimiirka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Děti a zdraví
Přečtěte si