Kontaktní čočky nebo operace očí???

Nosím vice jak dva roky kontaktní čočky ...ne ,že by mě to nějakym zpusobem omezovalo to ne,ale nebylo by jednoduší dát penízky dohromady na operaci očí a mam klid s kupovanim čoček,roztoku,vytahovaním čoček atd....

31.3.2009

Diskusi založil(a) 31.3.2009 zuzina.da

reagovat Máťa 20.4.2013 20:46  5%    +  -

NOVÉ ROZTOKY NA PRODEJ:

reagovat Máťa 20.4.2013 20:03  5%    +  -

NA PRODEJ:

Anonym 27.1.2013 19:34  1%    +  -

Nechala jsem se operovat v 2012 v ordinaci Gemini v Ceskych Budojovicich.Zakrok je absolutne bezbolestny,jen mozna neprijemny,asi jako navsteva u zubare. Jiz druhy den vidite, trva zhruba 3 tydny,nez se zrak ustaly,ale ted vidim perfektne, zadne vedlejsi efekty,az mi prijde,ze jsem nikdy bryle nenosila.Mam zkusennost z Londyna,kde je mimojine zakrot 3x cenove nakladnejsi a kde maji ty same pristoje jako v CR.Naopak v ordinaci Gemini mi byly udelany nadstardantnejsi vysetreni,nez v UK.Operace mi zmenila zivot.Vrele doporucuji!

Anonym 3.1.2013 14:15  1%    +  -

kolik taková operace stoji? A je jistota, že se to zase pak nezhorší?
Ja nevim, zeptám se na to očaře, jaký mají vlastně oni na to názor.

reagovat sara0 7.6.2011 12:39  6%    +  -

Hugita: Operace je sice operace,ale určitě to za úvahu a podstoupení stojí...dcera mé kamarádky byla zde v Plzni a jelikož měla téměř 3,5dioptrie ,rozhodla se pro operativní zákrok...dnes nelituje.

reagovat Hugita 18.1.2011 17:54  6%    +  -

Ahoj, byla jsem na operaci oka v Gemini v Praze. Vůbec nechápu, jak se někdo může rozmýšlet (samozřejmě pokud má prašule). Já měla jen 1,5 dioptrie a úplně se rozzářil svět. I když se říká, že tomu a tomu brýle sluší, je to jen kec, každý vypadá bez brýlí líp. Nejupřímnější jsou děti a ty brejlouny zrovna nemilujou.

Anonym 17.8.2010 0:06  1%    +  -

Marie19: docela drahé čočky...

reagovat Týnka+2 23.3.2010 20:23  8%    +  -

Nenosíte některá kontaktní čočky Acuvue, -4,75 dioptrií? budu mít nějaká balení na prodej, jdu na operaci očí a zrovna jsem si celkem dost balení objednala...

reagovat Lucapuca 26.2.2010 16:01  5%    +  -

My jsme jako rodina dlouho uvažovali, co koupíme babičce k 66. narozeninám. Nakonec jsme se rozhodli zaplatit jí laserovou operaci očí. Babička je od té operace úplně vyměněná a užsi nestěžuje že něco nemůže přečíst nebo tak. Dnes jsme rádi že jsme jí věnovali tak užitečný dárek a ne nějaký bezcenný krám.

reagovat EvaF 25.2.2010 0:11  5%    +  -

adelajan: Mě operoval pan doktor Havránek z kliniky v P9-Počernicích a výsledek je výborný. Jsem přímo nadšená že jsem mohla odloýžit brýlei čočky.

Anonym 24.2.2010 0:47  1%    +  -

Ahoj. Já jsem se svou nejlepší kamarádkou několik desítek let nosila brejle a dost nás to štvalo. V září jsme společně šly na laserovou operaci očí na kliniku v HOrních Počernicích na laserovou operaci očí a výsledek je super! Jsme obš moc spokojený a chceme operaci dál doporučit všem, který otravuje nosit brejle i čočky. nebojte se a jděte do toho ! Dnes dělají dobré kliniky obě ači najednou a máte hned po starostech a hlavně ušetříte spousty peněz za brýle a čočky.Rozhodně se to vyplatí

Anonym 21.12.2009 15:45  1%    +  -

Ahoj, chystám se na operaci NeoLasik HD do NeoVize a scháním další zájemce kvůli skupinové slevě. Už jsme čtyři. Kdyby měl někdo zájem, pište na hana.turkova@email.cz. Díky.

reagovat Nufinkaaa 15.12.2009 17:02  44%    +  -

kukuriri: Ahojky,jde o to jestli dlouhodobím nošenení čoček neriskuješ úplně stejněJ8 jsem třeba absolvovala operaci i protože jsem už nosila čočky 13 let a už mi tak nevyhovovaly.

reagovat kukuriri 14.12.2009 22:34  5%    +  -

Ahoj, uvažovala jsem celkem vážně o operaci v době, kdy čočky stály mnohem víc. Teď nakupuji čočky na e-shopu a přijde mi zbytečné riskovat operaci. Finančně je to asi nyní stejné.

reagovat adelajan 27.9.2009 19:05  8%    +  -

Mě operoval MUDr. Stodůlka osobně-byla jsem moc spokojená.Byli jsme u něj s bráchou oba a taky si to pochvaluje.

reagovat Clau.Zuzu 25.9.2009 21:59  23%    +  -

adelajan: tak to rada slysim, ze Gemini je dobre centrum :-) uvazuju o nem. Ale taky o tom, ze pujdu kamkoliv, kde bude moci operovat primo pan Stodulka to je asi kapacita kapacit v Cesku na tyhle operace ale zatim o tom porad jen uvazuju a premyslim. Asi se budu muset s doktorem poradit, zda radeji az po porodu anebo uz pred ...

reagovat adelajan 25.9.2009 15:30  8%    +  -

Na operaci jsem byla před třemi lety ve Zlíně (Gemini). Měla jsem 11 a 7 dioptrií, nyní nula, super vidění, velká spokojenost, doporučuji.

reagovat Nufinkaaa 15.8.2009 16:42  47%    +  -

Operaci doporučuji je to super,brýle omezují a čočky taky nejdou nosit pořád,že...Každý má své pro a proti.

reagovat majkel 15.8.2009 16:37  5%    +  -

Operaci bych nedoporučoval, pokud to není nezbytné spíše zkus využívat kontaktní čočky či brýle.

reagovat veverushka 28.7.2009 0:55  5%    +  -

Chtěla jsem se zeptat na váš názor. Přemýšlím nad operací, ale kamarádka říkala, že je lepší s ní počkat až po dětech. Tak nevím...

reagovat Apple* 28.7.2009 0:25  5%    +  -

Musím změnit dioptrie :-( , proto prodávám 2 nepoužitá balení k.č. v síle -6,0 D

http://www.aukro.cz/item699401387_kontaktni_cocky_acuvue_oasys_6_0_dpt.html
http://www.aukro.cz/item699402365_kontaktni_cocky_acuvue2_6_0_dpt.html

reagovat majkel 29.6.2009 13:03  5%    +  -

Ahoj,
mám kamaráda očaře, jež studuje i optiku na vysoké škole na MU a když jsem se s ním bavil o operaci, že by to měl jednoduší než nosit brýle, tak mi řekl že určitě ne. Že operací se oči sice vylepší, ale zase se to může zhoršovat a udělat více operací pak časenm není možné a to z důvodu, že každým zákrokem se cosi obrušuje (teď nevím přesně co) v oku a je to nenávratné. Říkal, že rozhodně raději bude nosit brýle nebo si maximálně pořídí kontaktní čočky, ale že na operaci by určitě nešel. Takže před operací bych se určitě napřed poradil s nějakým očařem. Například zde můžete i on line se poradit s optikem.

reagovat luci1111 18.5.2009 11:56  36%    +  -

Ahojky holky, mužete mi doporučit kam na operaci v Praze či okolí? vím o Lexumu ale slyšela sem že operují i ve Vojenské nemocnici... nemáte někdo zkušenosti?

reagovat Paulinkaa 15.5.2009 18:23  52%    +  -

Ahoj, tak hlásím, že jsme absolvovali kontrolu po týdnu od operace. Tak já mám na levém oku 0.25 dioptrie a malý astigmatismus a na pravém 0. Prý se to snad ještě srovná nebo by mi ještě spravili, pokud bych chtěla.
Manželovi světe div se naměřili na obou očích nulu a na jednom astigmatismus. Vidí ale pořád špatně a nikdo neví proč. Prý se to taky snad spraví - není prý důvod, proč by měl vidět blbě.
Tak za měsíc uvidíme, co další kontrola.

reagovat miria09 14.5.2009 10:03  5%    +  -

Nufinkaaa: Děkuju za radu, budu se muset pořádně podívat po internetu a asi i zajít na nějakou konzultaci s doktorem. A teď se jdu podívat na ten femtolasik :)

reagovat Nufinkaaa 12.5.2009 17:17  47%    +  -

miria09: To opravdu nejsem jen jsem prostě spokojená a napsala jsem na čem jsem sama byla.Je pravda,že pracuji v oční optice a dlouho jsme s kolegyní hledali,kde to bude nejlepší.Jsem po operaci 4 měsíce a určitě tam nějaká rizika jsou,ale co k nám chodí zákazníci,tak vím,že brýle na čtení po 40 letech potřebuje většina,ale to mi vůbec vadit nebude,nejsem vašnivá čtenářkaA měří se rohovka před a pak při kontrole.Ať se rozhodneš jakoliv,držím palečky.

reagovat miria09 12.5.2009 10:33  5%    +  -

Nufinkaaa: Jen jestli ty od nich nejsi najatá :) Já už jsem jednou byla na takovém předběžném vyšetření v Oční klinice Praha, popovídat si s odborníkem. Oni mi řekli, že mám dost tenkou čočku (je to čočka žejo :), takže by LASIK šel ještě provést, ale s případnými dalšími operacemi a korekcemi by to byl problém. A taky teda samozřejmě to že se můžou vyskytovat ty korony, že po čtyřicítce budu potřebovat brýle na čtení a tak. No, tenkrát jsem to nechala uležet a nakonec se nerozhoupala tam jít, ale poslední dobou o tom zase uvažuju.

reagovat zuzina.da 11.5.2009 16:11  52%    +  -

Paulinkaa: Ahojík to mě mrzí ,pak až budeš mit naladku pisni jak Vám kontrola dopadla

Anonym 11.5.2009 16:08  1%    +  -

Tak to mě teda mrzí už jsem byla rozhodnuta že půjdu také do neoviza ale ted opět váhám.

reagovat mitternacht 10.5.2009 12:16  40%    +  -

Paulinkaa: chudák, to je mi ho moc líto

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kontaktní čočky nebo operace očí???
Diskusi založil(a): zuzina.da
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si