Eurona - celá ČR a SR

Diskuze Pro všechny,kde se Euronou zabývají,nebo se s ní chtějí seznámit.

Není Vám lhostejné Vaše zdraví a zdraví přírody? Rády by jste se dověděli od poradců něco více o nových ekologicky šetrných přípravcích na úklid domácnosti? Tak směle vkročte.Vítáni jsou i zvědavci,kteří by se z Euronou rádi seznámili a udělali tak něco pro sebe a přírodu.

Prudičství,napadání,nadávání a podobné nešvary jsou zde zakázány.Okamžitě mažu a dotyčné osobě uzavírám přístup.

1.4.2009

Diskusi založil(a) 1.4.2009 Novotňásci

UPOZORNĚNÍ

Holky ráda bych Vás upozornila na nekorektní jednání Seznamu.cz. Při založení e-mailu se Vám automaticky zakládá i profil s nickem. A co se pak může stát? Vezmou nicky cizí(třeba vaši) IPadresu /adresa vašeho PC/ a zablokují přístup. A pak je problém komunikace jak v profilu (vzkazník) tak i v e-mailu. Můžete přijít o všechna uložená data. Já přijela z víkendu a měla jsem vše blokované. Technická podpora nepomůže a adminové nekomunikují - lépe řečeno vzhledem k nefungujícímu vzkazníku nelze s nimi navázat spojení. Já po této zkušenosti od Seznamu.cz odcházím. Jen co mi odblokují přístupy (cca 14dní) tak toto upozornění budu posílat všem svým klientům i kamarádkům. Prosím udělejte to také ať se nedostanete do podobných problémů.

Novotňásci 23.11.2009 12:00

Akční leták Září

Novotňásci 24.9.2009 17:35

NAKUPUJTE za velkoobchodní ceny !

Nakupujte výrobky za velkoobchodní ceny, jako naši registrovaní zákazníci zcela bez závazků!!! (bez povinných nákupů, nebo poplatků). Je jedno, zda nakoupíte jeden výrobek za rok, nebo třeba celé auto. Odběry i pouze pro osobní potřebu – 20-30% marže oproti cenám v katalogu garantovány pro všechny a doživotně)
Výhody:
zboží obdržíte levněji než od spolupracovníka, objednáváte sám (sama), kdy chcete a v jakém množství chcete.
nejste nuceni do povinných měsíčních odběrů, ani vás nikdo nenutí aktivně prodávat, nebo měsíčně objednávat
je jedno, zda koupíte jeden výrobek, nebo třeba celé auto
neplatíte žádný registrační poplatek
neplatíte ani žádný prodlužovací poplatek
produktové školení je zdarma
s výrobky Eurona šetříte jak zdraví, tak peněženku
na výrobky máte 30 dnů tzv. „100% garance kvality“ tj. v případě nespokojenosti můžete výrobek vrátit, nebo vyměnit za jiný (podmínka, nespotřebovat více jak 20% obsahu).
1) Registrace:
Vyplňte registrační listinu,kterou obdržíte od sponzora. Spolu se svým „sponzorem“ sestavte první objednávku. Předejte sponzorovi, nebo na adresu společnosti spolu s první objednávkou. Potvrzenou kopii reg. listiny obdržíte zpět v první zásilce se zbožím.
2) Dárky a výhody k první objednávce:
je-li první objednávka vyšší jak 2000,-Kč v katalogových cenách, obdržíte ZDARMA sadu vůní aviváží v hodnotě 249,-Kč (není třeba objednávat, dodáno automaticky)
pouze u první objednávky máte možnost objednání sady vůní sprchových gelů s 50% slevou (je jedno, jak objednávka vysoká je)
3) Doprava: dopravu zajišťuje společnost DPD přímo do domu zákazníka.
4) Výše dopravného: při objednávce nižší jak 1500,-Kč v katalogových cenách hradíte dopravné ve výši 90,-Kč, při objednávce nad 1500,-Kč v katalogových cenách dopravné nehradíte!
Nemáte.li potřebnou výši objednávky k neplacení poštovného,můžete sdružit objednávku s několika dalšími registrovanými zákazníky nebo se svým sponzorem v jednu.O provize nepřijdete a poštovné neplatíte.
5) Objednávání zboží po přidělení reg. čísla: další objednávky již realizujete sám (sama) internetem, faxem, poštou, telefonicky, smskou,nebo prostřednictvím webových stránek v sekci pro poradce. Při registraci obdržíte vstupní kód do sekce „Pro poradce“ - první 2 pozice malá písmena, další čísla. V Praze možnost osobního odběru na pobočce.
6) Příležitost k výdělku: Nakupujete za ceny snížené a prodáváte za katalogové ceny. Váš okamžitý výdělek z přímého prodeje činí 20-30% marže podle výše měsíčního obratu.
7) Příležitost k výdělku: Za pomocí svého sponzora, nebo Leadera sítě máte možnost se zapojit do budování obchodní struktury a získat tak zajímavý příjem z produkce celé vybudované struktury.
8) Co obsahuje registrační balíček? V registračním balíčku obdržíte aktuální katalog, aktuální akční nabídku, ceníky nákupních cen, objednávkové formuláře, reklamační listy, Leporelo společnosti a reg. formuláře. A malý dárek.......

Neváhejte mne kontaktovat.Která jiná firma Vám dá takovéto podmínky?Klikněte si na text a napište mi vzkaz.Ráda Vám zašlu vzorečky.

Novotňásci 24.7.2009 20:18

Pomocníci na skvrny

Jaký zvolit prostředek na odstranění skvrn? Každému z nás se občas stane nepříjemnost v podobě nějaké té skvrny na oblečení, ubrusu, koberci nebo polstrování. První a velmi důležitá zásada je skvrnu odstranit co možná nejdříve. Je proto dobré s touto možností dopředu počítat a mít po ruce kvalitní a užitečné pomocníky. U textilií, které lze prát v pračce, si můžeme pomoci přídavnými prostředky na odstranění skvrn, protože většina běžných pracích prostředků si dokáže poradit jen s běžnou nečistotou a nikoliv se skvrnami mastnými nebo s obsahem některého barviva (ovoce,káva, krev, tráva, červené víno, inkoust, barvy atd.). Pokud však používáme některý z pracích prostředků EURONA by CERNY, máme nejvydatnější a vysoce kvalitní prací prostředek,který obsahuje navíc složku PRO-BIO COMPLEX® (speciální komplex bio-aktivních látek, který odstraní skvrny). Nepotřebujeme tedy přidávat další pomocné prostředky na odstranění skvrn. Bleaching Agent (universální bělidlo)800g – Univerzální bělicí prostředek na bázi aktivního kyslíku v nejčistší podobě s velmi širokým uplatněním v každé domácnosti. Má okamžitý účinek a napadá těžce odstranitelnou špínu a skvrny včetně pigmentových skvrn od červeného vína, borůvek, inkoustů, fixů, vodových a temperových barev na oblečení, koberci nebo čalounění. Odstraňuje plísně mezi dlaždičkami a na vlhkých stěnách. Může se také použít společně s pracím prostředkem na bělení prádla nebo na desinfekci odpadů. Prostředek je ve formě prášku a je nutné pro nastartování účinků aktivního kyslíku jej smíchat s vodou o teplotě 40° - 50° C. Rozhodně by neměl chybět v žádné domácnosti. Účinný záchranář při malých-velkých nehodách. JAKÝ PROSTŘEDEK NA SKVRNY ZVOLIT? Bio-Stain Remover 1000 ml (nr.1011) – Tekutý prostředek s jedinečnou směsí detergentů a enzymů, která okamžitě účinkuje a napadá těžce odstranitelnou špínu a skvrny včetně skvrn od vajec, krve (bílkoviny), trávy, ovoce, zeleniny (potraviny)… Odstraňuje skvrny bez namáčení a drhnutí. Lze použít při všech teplotách praní a na všechny druhy stálobarevných tkanin. Prádlo můžete namočit v roztoku vody a přípravku Bio-Stain Remover nebo přidat prostředek do hlavního praní k pracímu prostředku. Speciální tekutý prostředek na skvrny s překvapivými účinky. Pre-Wash Spray 500 ml (nr.1020) – Rychlý a praktický pomocník ve spreji. Díky jedinečné směsi povrchově aktivních látek a rozpouštědel "načechrá" i zaschlé skvrny, které se tak lépe vyperou. Zapomeňte na drhnutí límečků a manžet u košil. Jednoduše prostředek nastříkejte na dané místo textilie, nechte chvíli působit a dejte vyprat. Zatímco si před praním třídíte prádlo, „ON“ již může usilovně pracovat na skvrnách. Doporučujeme používat s kvalitními pracími prostředky! Pozn. Všechny prostředky je třeba předem vyzkoušet na skryté části oblečení na stálost barev danou výrobcem textilie.

Novotňásci 24.6.2009 22:38

Fleky od pampelišek

Přímo na flek na stříkat předpírkový sprej,dát universální bělidlo v sypkém stavu a zabalit do sebe, aby se bělidlo nevysypalo.Do odměrky s práškem přidat 1 víčko Bio-Steinu. Je to složitější,ale funguje 100%.

Novotňásci 2.6.2009 7:38

reagovat flilinka 2.5.2011 19:32  5%    +  -

Novotňásci: půjdu to hned vyzkoušet

reagovat Novotňásci 2.5.2011 19:25  12%    +  -

flilinka: Objednáváš oboje najednou. Jen na Life. Pokud však chceš na Life i registrovat pak musíš být ty sama registrována.

reagovat flilinka 2.5.2011 19:21  5%    +  -

Ahojky holky,dlouho jsem euronu neobjednávala a ted čučím jak puk,že je rozšířená o cerny for life,jak můžu objednávat,jde to ikdyž mám objednávku na klasickou euronu,tedy čisticí prostředky + něco z cerny for life,nebo to musím objednat zvlášt? Jsem z toho celá vedle

reagovat Novotňásci 3.12.2010 15:13  12%    +  -

veverocka: Ne nejde

reagovat veverocka 30.11.2010 22:07  10%    +  -

ahoj,už nejde objednat z listopadového akčního letáku?

reagovat frojdova.j 22.11.2010 10:21  5%    +  -

Já začala euronu používat koncem září,kdy u mojí dcery byla zjištěna velmi silná alergie,mám doma již několik výrobků a nedám na ně dopustit,dcera je na tom mnohem líp,už tolik nekýchá,opravdu je to znát,vřele doporučuji..máte-li jakékoliv dotazy,napište mi -frojdova.j@seznam.cz
euronu nemusíte prodávat,ale nakupovat pro svoji potřebu..

reagovat Novotňásci 4.10.2010 9:21  18%    +  -

http://rodina.dama.cz/clanek.php?d=13503

reagovat Novotňásci 6.9.2010 17:44  18%    +  -

adikah: Já ještě letos nebyla na žádné školení. U nás to dost šílené. V podstatě nesmím nic dělat jen makat kolem dětí a statku. Ale to je na pokec u kafe.

reagovat adikah 5.9.2010 22:58  5%    +  -

tak ty už jsi byla v Praze ono je to jiné jen o novinky. Ví to všechny tvoje holky bylo by dobré aby tam bylo co nejvíc lidí aby ho tu udělali i příště a nedělali ho jen ve velkých městech jako je praha a brno. Mohou se tam vzít i potenciální zájemci o registraci stím že se zaregistrují tam nebo do několika dní. Já jdu určitě hlídat mi bude bráška.

reagovat Novotňásci 5.9.2010 20:18  18%    +  -

adikah: Ne mám toho tolik,že nemohu a navíc by mi neměl kdo vyzvednout kluky ze školy. Kdyby to bylo v sobotu tak bych šla,ale čtvrtek prostě nemohu

reagovat adikah 5.9.2010 14:52  5%    +  -

Ahoj liduš, zůčastníš se PŠ v Budějkách 30.9?

reagovat adikah 31.5.2010 16:23  5%    +  -

Sandys: určitě nebyl poslední tak to vyjde příště

reagovat Sandys 31.5.2010 10:26  5%    +  -

adikah: taky jsem měla jet,ale nakonec jsem musela do práce,tak nic

reagovat adikah 31.5.2010 6:46  5%    +  -

všechny zdravím, v sobotu jsem byla na školeníčku v Brně a bylo to super člověk se tam dozvěděl užitečné věci o přípravcích všem vřele doporučuji se produktového školeníčka zůčastnit

reagovat Novotňásci 13.4.2010 13:18  51%    +  -

Dotaz od Sarah002
lidičky, poraďte...

před týdnem jsem koupila nádhernou celokoženou sedačku, která byla ze sekáče z Německa
Nastěhovali jsme ji a já se můžu zbláznit, jak smrdí zatuchlinou. Nedá se na ní naprosto sedět ani ležet.
Nejdřív jsem ji vysála ze všech straN, PAK OMYLA JAROVOOCTOVOU VODOU, PAK NASTŘÍKALA hg PŘÍPRAVKEM PROTI PACHŮM, PAK IMPREGNACÍ A STÁLE HROZNEJ SMRAD. JSEM Z TOHO NA PRÁŠKY. POKUD NĚKDO VÍTE, ZAŠLETE MI ODPOVĚĎ na: sarah002@centrum.cz

díky moc

reagovat Novotňásci 7.4.2010 9:27  40%    +  -

Přidala jsem na nástěnku úžasný akční leták. Já už ho mám doma i objednaný pro své zákaznice a tak ho jedu odpoledne rozvézt,alespoň část.

Nemáte některá nafocené novinky ve formátu JPG? Ráda bych je dala také na nástěnku.

reagovat lucka27 8.3.2010 12:23  25%    +  -

Lidkatřiděti:

reagovat vlkova37 8.3.2010 12:19  82%    +  -

Lidkatřiděti:

reagovat Lidkatřiděti 8.3.2010 12:09  30%    +  -

lucka27: A další reklamou může být čisté miminečko. Případně si dej pod kočár až vyrazíte na procházku nějaké přípravky do igelitky,ale tak,aby to bylo hned vidět. Neboj zvědavost jim nedá. Třeba tam něco jako by hledej a rozlož obsah tašky před sebe.

reagovat lucka27 8.3.2010 12:00  25%    +  -

Lidkatřiděti: to jo děti jsou pořád ušpiněný a v létě a na jaře to zase bude

reagovat Lidkatřiděti 8.3.2010 11:54  30%    +  -

lucka27: Tak jim katalog neukazuj. Prostě naveď téma na fleky a slib jim,že jim doneseš vzoreček toho co používáš sama. Katalog jim ukaž až se budou sami ptát, co že to jak je.

reagovat lucka27 8.3.2010 10:48  25%    +  -

Lidkatřiděti: tj to chodíme, to je fakt tam je spousta maminek, moje kamarádky tohle nemají moc rádi, jak vidí kat. prodej nevěří tomu vůbec tak u nich nemám ani šanci

reagovat Lidkatřiděti 8.3.2010 10:45  30%    +  -

lucka27: Ty s ním nechodíš na očkování,ven, do nějakého klubu maminek,na nákup? Všude tam máš potencionální klienty. Stačí mít po ruce stále nějaký vzorek. Teď mi to sice trochu stagnuje,ale to proto,že mám práce nad hlavu a na tohle mi nezbývá moc času.

reagovat lucka27 8.3.2010 8:40  25%    +  -

Lidkatřiděti: jo aha už to chápu No tak já zatím si kupuji jen pro svoji potřebu protože jsem doma s malým a zatím nemám moc šanci někde ukazovat katalog

reagovat Lidkatřiděti 8.3.2010 8:20  30%    +  -

lucka27: Není třeba. Já jsem si toto zaplatila přes svoje zákaznice. Lidičky pod sebe seženeš jen přes spokojené zákaznice.

reagovat lucka27 8.3.2010 7:28  25%    +  -

Lidkatřiděti: já jsem se zareg. a ted mám schánět lidičky pod sebe?

reagovat Lidkatřiděti 7.3.2010 21:47  30%    +  -

lucka27: A takto to může mít každý kdo se registruje.

reagovat lucka27 7.3.2010 19:14  25%    +  -

Lidkatřiděti: tak to je super teda

reagovat Lidkatřiděti 7.3.2010 17:36  30%    +  -

Tak jsem dodělala roční uzávěrku. A zjistila jsem, že jsem si svojí prací vydělala tolik, abych měla u Eurony veškeré přípravky co používám doma zdarma a ještě mi zbyla tisícovka.A to nejedu naplno.

reagovat Lidkatřiděti 1.3.2010 17:20  28%    +  -

lucka27: Já to nerozlišuji co je pro děti a co pro dospělé .Mám jeden na bílé (senzitive) a druhý na barevné. Používám i gel na jemné prádlo a jsme s ním spokojená.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Eurona - celá ČR a SR
Diskusi založil(a): Novotňásci
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si