CHCEŠ ILUSTROVAT MOU NOVOU KNIHU?

Na podzim vyjde moje nová kniha. Hledám ilustrátory, kteří by měli zájem zapojit se do činnosti, která jim nepřinese nic jiného , než pocit, že pomohli. Knihu jsem napsala o přemyslovské princezně Markétě, pozdější slavné královně dánské Dagmar. Výtěžek z knihy, tedy můj honorář jde výlučně na charitativní účely a tak nemohu slíbit honorář, pouze zaplatím barvy.
Jedná se o šest maleb ve stylu starých portrétů. Jeden je určen na obálku.
Děkuji všem, kteří projeví zájem.
3.4.2009

Diskusi založil(a) 3.4.2009 royalela

reagovat Malíř-obrazů 16.1.2015 12:42  5%    +  -

Dobrého dne. :-)
Je to sic o nějakou dobu později, ale případně někdo jiný by moh mít zájem. Úrověň tvorby můžete skouknout na: http://www.DOTatelier.com

Anonym 21.3.2012 17:07  1%    +  -

kdYžtak můj email je fikava@email.cz Díky těším se

Anonym 21.3.2012 17:06  1%    +  -

Nabízím své služby , jmenuji se václav fikar, jukni se na mou práci na new wave of art estranky

Anonym 13.5.2011 8:49  1%    +  -

Do včerejšího večera jsem pracovala na knize "Osobnosti" 80sát portrétů a dalších podkreseb.Technika připomíná staré mistry.Termín červen je ale šibenice...Chce to i červenec.Pokud máte zájem, pomohu.Tana

reagovat viara 21.3.2011 22:56  100%    +  -

royalela: gratuluju

reagovat Patlalca 6.5.2009 18:59  8%    +  -

Já si myslím že by nebylo špatné kdyby to ilustrovalo více lidí- každopádně by to byl zajímavý projekt- myslím si ale že vydavatelství právě kvůli nákladům na ty ilustrace by do toho nešlo. Navíc neuvažovala si i o moderním pojetí těchto portrétů, přilákalo by to možná čtenáře. To jsou ale možná teď už zbytečné úvahy.

reagovat royalela 22.4.2009 18:18  21%    +  -

joselyn: Tak to je opravdu krásné. Určitě se domluvíme, děkuji.

reagovat joselyn 22.4.2009 18:09  5%    +  -

royalela: Ahoj. Když mi pošleš emailovou adresu, pošlu ti moje práce uhlem. Ráda bych ilustrovala tvou knížku.

reagovat royalela 22.4.2009 8:11  20%    +  -

Tak mám nové informace. Včera jsem byla u vydavatele. Malíř bude tvořit pouze obálku titulu. Do kreseb uvnitř knihy se mu nechce. Dohodnuto je, že by to měly být perokresby, takže to není tak nákladné.

Mám fotografie tváří,které by typově odpovídaly postavám v příběhu, je třeba dotvořit dobový oděv. Jedná se o románské období, materiály mám. Mělo by to být asi šest obrázků.

reagovat royalela 11.4.2009 15:32  22%    +  -

helza: To se nejlépe pozná na vánočním prodeji. Děkuji za přání, určitě se ozvu až bude "venku"

reagovat helza 11.4.2009 7:20  53%    +  -

royalela: Tak dočítám a koukám, máš o starost méně. Napíšeš nám, jak kniha dopadla?
I když vlastně netuším, za jakou dobu lze napsat - má úspěch. Přeji ti ho však moc a moc.

reagovat helza 11.4.2009 7:14  53%    +  -

Nevna: myslela jsem si to, věřím, že najdeš to, co hledáš.

reagovat royalela 11.4.2009 1:23  22%    +  -

Tak dnes mi oznámili z nakladatelství, že budou pořizovat ilustrace přímo oni. Asi se jim moc nezamlouval můj návrh ale mě to přišlo jako zajímavé pro šikovné a ochotné malíře tady.
Kniha by měla vyjít na podzim. Moc děkuji všem, kdo měli zájem. Vyhlásila jsem tento nápad do světa v době, kdy se do toho nakladatelství nechtělo. Teď změnili názor, snad to dobře dopadne. Opravdu děkuji všem.

Anonym 10.4.2009 21:32  1%    +  -

royalela: Nebylo by lepší dát na nástěnku obrázek který by měl být podobný jako do tvé knihy?

reagovat royalela 10.4.2009 10:31  22%    +  -

helza: Moc hezké, jsi opravdu moc šikovná. Bohužel tento typ obrázků by se do příběhu nehodil. Děkuji

reagovat helza 9.4.2009 14:32  54%    +  -

royalela: Nevím, jestli bych něco takového zvládla, tohle jsou moje webky, můžeš se podívat.

reagovat mala.divizna 8.4.2009 20:42  100%    +  -

royalela: dají se ty fotografie najít někde na netu ?

reagovat royalela 8.4.2009 20:34  22%    +  -

mala.divizna: No, vždyť jsem psala, že výsledek budou hodnotit v nakladatelství.

Jde o napodobení starých mistrů, jak jsme se bavily. Podle fotografií, jen dotvořit dobový oděv.

reagovat royalela 8.4.2009 20:33  22%    +  -

Kleopatra: děkuji za tip ale nanašla jsem ji. Ještě se pokusím.

reagovat royalela 8.4.2009 20:32  22%    +  -

annema: Moc děkuji za nabídku. Dívala jsem se na vaše práce ale do té knihy by asi úplně nazapadaly. Ale vážím si toho.

Anonym 8.4.2009 18:42  1%    +  -

annema: Tvoje obrázky jsou teda dost depresivní,nebo se mi to zdá?
I když teda maluješ krásně to jo!

reagovat Kleopatra 7.4.2009 12:03  53%    +  -

Nevím, jestli by měla zájem, ale úúúúžasně maluje Kasi tady z dámy, myslím, že je to typ, který i rád pomůže

reagovat annema 7.4.2009 10:48  5%    +  -

Myslím, že bych měla zájem s Vámi spolupracovat, z nedostatku mého času to ale vidím pouze na jeden nebo dva portréty. Malovala bych akrylem asi na formát A3. Ukázky mých prací můžete shlédnout na www.davidkovalena.wgz.cz. Myslím že odměnou je i to, vidět svoje věci jako ilustrace v knize. Můžete mě kontaktovat na emailu davidkovAAlena@seznam.cz.

reagovat mala.divizna 6.4.2009 20:24  100%    +  -

royalela: no to ne, já jen čekám, až napíšeš, jak si toho ilustrátota vybereš. Musíš zadat nějaká kritéria, co ti máme na ukázku namalovat, kam poslat, atd....

reagovat royalela 6.4.2009 9:12  23%    +  -

Tak nikdo nemá zájem? Nevadí.Budu se ještě snažit jinou cestou. Pokud to tu někdo objeví, budu jen ráda a děkuji za všechny, kterým má kniha přinést užitek.

reagovat royalela 3.4.2009 19:27  16%    +  -

Taky mě napadlo, že to třeba bude chtít zkusit více malířů nebo malířek. Když už si s tím někdo dá tolik práce, tak aby nepřišla úplně vniveč, mohla by se při křtu uspořádat vernisáž všech ,kdo budou mít zájem a namalují podobizny.
myslím, že by to bylo hezké. Ale práce je to hodně s nejistým výsledkem, to je mi jasné, proto si také všech , kdo projeví zájem , vážím.

reagovat royalela 3.4.2009 19:24  16%    +  -

mala.divizna: To by asi bylo moc mistrné a to ani si nejsem jistá, jestli po někom mohu chtít, tak velkou práci, jako je napodobení starých mistrů. Úžasné by to tedy bylo. Vybírat si bude vydavatel. Já mohu doporučit ale celé vydání je na nakladatelství, takže do toho budou mluvit.

reagovat royalela 3.4.2009 19:23  16%    +  -

kartstix: Není to dlouho, vím. Možná by to šlo ještě do července, kniha se dlouho opravuje a do tisku jde až na podzim. takže myslím, že to nehoří, jak vydavatel říká.

reagovat mala.divizna 3.4.2009 18:55  80%    +  -

royalela: já maluji akrylovými barvami. Takže jestli to dobže chápu, jde o to pokusit se napodobit staré mistry podle tvých fotek, zřejmě na plátno, střední velikosti, a to všechno do června ?
To není vůbec lehké :-)

Podle čeho si budeš mezi potencionálními ilustrátory vybírat ?

reagovat kartstix 3.4.2009 17:33  100%    +  -

royalela: to není moc času olej dlouho schne

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: CHCEŠ ILUSTROVAT MOU NOVOU KNIHU?
Diskusi založil(a): royalela
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Fotografie a umění
Přečtěte si