VACUPRESS A VACUSHAPE

Ahojda, máte někdo zkušenosti??Pomohlo vám to??Jaké salony jsou nejlepší??
17.4.2009

Diskusi založil(a) 17.4.2009 AlexandraW

AlexandraW 18.5.2009 17:47

Chtěla bych dát potom dohromady i studia v jiných městech, takže sem piště studia, se kterými jste byly spokojeny. Jinak kdo navštěvoval nějaký studio v Brně ze spodního seznamu, tak pište jak jste byli spokojeny a já budu dávat za spokojenost * a za nespokojenost -, abychom vedeli,kam chodit :)

AlexandraW 19.4.2009 11:31

Vacushape Brno

www.vk-studio.cz
- Horákovská 3, Brno - Stará Líšeň

www.figurela.cz
- Těsnohlídkova 11, Brno - Černá Pole

www.wellness4U.cz
- Josefská 5, Brno - střed

www.studiosuccess.cz
- Banskobystrická 138, Brno - Řečkovice

www.fithanybany-brno-lesna.cz
- Arbesova 12, Brno - Lesná

www.studio-draha.cz
- Starobrněnská 3

AlexandraW 19.4.2009 11:25

AlexandraW 17.4.2009 12:35

reagovat Terulinka1 20.12.2014 8:06  5%    +  -

No, kámoška tam chodila, ale výsledky prý byly znatelné při kombinaci se cvičení, chodila střídavě na slimbelly a bodyforming. To je tak se vším, vždy tu musí být ta kombinace, třeba strava+cvičení, životní styl+strava, chápete. Jen na jednu metodu cvičení osobně moc nevěřím. To je můj názor, holky.

Anonym 2.5.2012 13:01  1%    +  -

Ahoj, já mám s vacushape výborné zkušenosti. Už po deseti lekcích se dostavily výsledky. Doporučuji současně používat krémy a čaje proti celulitidě. Nejraději mám Wellness4u.

reagovat Malucha 18.4.2012 15:14  5%    +  -

Ahojky, nevidím tady v tom seznamu Relaxační studio na dvorku v Brně- Slatině. Včera jsem si tam koupila druhou permici na 10 vstupů. Po těch prvních 10ti jsem nadšená. Sundala jsem 5cm v pase a 4 přes zadek. Snad to tak půjde i dál. Jinak studio je super, zdá se být nové, je tam čisto, personál milý, podávají vyčerpávající info.Momentálně mají akci ke každé permici krémík zdarma.

Anonym 18.4.2012 14:59  1%    +  -

Ahojky, dívám se na ten seznam, chybí tam Relaxační studio na dvorku ve Slatině. Včera jsem si koupila druhou permici na 10 vstupů. bála jsem se koupit hned těch 20, ale výsledky po 3 týdnech chození-super. Kolem pasu jsem sundala 5cm a přes zadek 4cm. Teď mají akci, ke každé permanentce dávají krémík zdarma. Je to sice mimo centrum, ale dá se zaparkovat přímo ve dvoře u studia, nechodí tam moc lidí. Asi je to tam celkem nově, všude čisto, uklizeno, personál fajn. Jsem spokojená.

Anonym 8.2.2012 9:42  1%    +  -

Aťka: A navíc, radši nechám propadnout permanentku, do figurely už nejdu...

Anonym 8.2.2012 9:39  1%    +  -

Aťka: Máme s kamarádkou stejnou zkušenost, od nich ruce pryč!

Anonym 27.1.2012 17:44  1%    +  -

No já mám tedy docela pozitivní zkušenost. Z počátku jsem byla hodně skeptická, ale výsledky, kterých dosáhla má sestra mě donutily se zamyslet a vyzkoušet. Sestra po 3 měsíční kůře, kdy pravidelně cvičila ve "vacu", začala jíst 5x denně a to hlavně bílkoviny, dosáhla neuvěřitelné 20kg látkové výměny, kdy shodila "nejhorší špeky", zpevnila tělo a celkově se vytvarovala.
Je ale pravda, že je to hlavně o přístupu, a to tedy nejen té, která se rozhodne chodit cvičit, ale i toho fitka, protože mám spoustu kamarádek, které narazily spíše na arogantní obsluhu fitek, kde jim strhávali minuty za pozdní příchody, nechávali propadnout permanentky nebo měli celkově pocit, že je svou návštěvou obtěžují. Musím říct, že nám se to naštěstí nestalo. Chodíme do krpole, kde se nedávno otevřelo jedno takový malý fitko. Mají tam dva vacu, bodyrolly a i ty vibra a tam jsme teda moc spokojený. Je to sice docela zapadlý, ale autem se tam dá v pohodě dojet. Ceny mají supr, hodně motivují... Jmenují se kamanna fit, ulice Hrubého.
Přidávám dotaz, zkoušela jste některá jít dvakrát po sobě na vacu? Sice mazec, ale zase proč ne... :-DD

Anonym 3.1.2012 21:22  1%    +  -

Pokud můžete, vyhněte se velkým obloukem studiu Figurela na Durďákově v Brně. Arogantní personál, špína, otřesná sprcha a záchod, stroje ukazující nesmyslné hodnoty. Otřes.

Anonym 1.8.2011 9:02  1%    +  -

Ahoj, taky jsem byla ve "studiu" Figurela na Durďákově - otřesné! Špína, žádné kardio předtím (na rozehřátí) sprchu, záchod nebudu komentovat...

reagovat Heligon 18.4.2011 21:50  5%    +  -

nejhorší Figurela Brno, Durďákova ulice ... už nikdy více !!!!!

Anonym 19.3.2011 15:35  1%    +  -

Tak já začala, bylo mě řečeno že výsledky jsou podle toho jaká je startovní pozice, tj. kdo i tak sportoval a nemá kde brát moc velkou změnu čekat nemůže, je to spíš jen na prokrvení organismu. Já tedy brát mám kde, začínám na 90, 108, 60, po 5 kouscích pas a stehna beze změn, ale přes zadek to šlo dolů na 105, každopádně se mě zlepšil v nohou krevní oběh, a zlepšuje se kondička, chodím 3x týdně, takže pokračuji.

reagovat Luciiik01 10.11.2010 14:52  5%    +  -

Kaculka: Ahoj, taky mám dobrý zkušenosti, ale ještě jsem nebyla tolikrát, aby mi celulitida nějak výrazně zmizela, ale na objemu už se to projevuje. Chodím v Brně do SlimLady na Šumavskou - www.slimlady.cz , nabízejí i různé gelíky a krémy, které mají pomoct ještě rychleji odbourávat celu. Holky jaký s tím máte zkušenosti?

reagovat Merilka 4.5.2010 19:51  5%    +  -

Sediten:
Ahojky já už jsem se na to i vybodla. Chodila jsem 3 týdně a také nic. No a pak jsem zjistila, že na stroj na který chodím vůbec není nastavenej jak má být. údajně se ten podtlak musí střídat při tom chození, že se ubere a zase přidá. No a mě to nastavili na tu největší zátěž ani mi neřekli jaký mám mít tep. chodila jsme tak, že mi praskla žilka :-( těšila jsem se na výsledek nechala tam 2 tisíce a nic. Když jsem jim řekla, že by to asi mělo být jinak, aby ta limfa začala pracovat tak odpověděli, že ne! takto je to správně

reagovat Sediten 4.5.2010 16:41  50%    +  -

Ahoj holky, chodím na vacushape, byla jsem už 17 krát a žádná změna, ani 1 cm dole... Tak nevím no

reagovat Merilka 7.2.2010 19:24  6%    +  -

Mishicka:
Ahojky tak jak to jde? Už máš nějaký centimetr dole?

reagovat AlexandraW 27.1.2010 14:18  45%    +  -

ivavik: No je to risk za ty peníze...když už bych je za to dala, tak bych chtěla vidět výsledky...

reagovat ivavik 27.1.2010 9:52  5%    +  -

Merilka: no tak to je k vzteku ... za ty penize :-( ja premyslela, ze bych zacala chodit taky, cetla jsem vesmes pozitivni prispevky. ale take par holek psalo ze zadnej efekt tak nevim :-(

reagovat Merilka 26.1.2010 21:16  7%    +  -

Dnes jsem se zkusila ze zvědavosti zvážit a změřit ani mm ani kg dole byla jsem jen 6x, ale přemýšlím jestli jít do dalších 10

reagovat Merilka 24.1.2010 21:05  7%    +  -

Mishicka:
Je to vív namáhavý, ale nudný. Mají ho celkem zastaralý, tak že mě to nebavilo. Raději budu chodit na pás. Už jsem byla 6x, po deseti se změřím, ale mám pocit, že zatím nic moc

reagovat Mishicka 17.1.2010 22:46  5%    +  -

Merilka: aha tak vacusteper neznam...:) ale asi to bude víc namáhavý než ten vacushape, no ale bez náhamy to dneska nejde...:) tobě taky hodně zdaru a pak napiš jaké to bylo

reagovat Merilka 14.1.2010 21:04  12%    +  -

Mishicka:
Ahojky jsem z vesnice u Šumperk a do Šumperka chdodím na vacuu. Akce už je od listopadu a jen do konce ledna. Já na to došla až teď. Musím rychle odchodit 10x a pak si ještě dobiju, teda pokud to bude dobré. Zatím jsem byla 3x na vacuwellu a v úterý ráno jdu na vacustepper, to je prý makačka. Tak uvidíme, přeju hodně zdaru :-)

reagovat Mishicka 14.1.2010 18:37  5%    +  -

já sem byla už 3x a je to dobry zatim, uvidime po těch 10 lekcích....taky sem se změřila, tak sna bude nějaký výsledek patrný za ty prachy

reagovat Mishicka 14.1.2010 18:37  5%    +  -

Merilka: my ho máme u nás zadarmo - nebo teda v ceně permošky, a ještě pití zdarma....a odkud jsi, že je to tam tak levné?

reagovat AlexandraW 14.1.2010 12:03  37%    +  -

Merilka: No, ještě jsem na tom nebyla, pořád jsem se chystala, ale pak mi nevyšel čas a teďka po Vánocích zase nejsou penízky, ale doufám, že tak nějako na jaře bych tam už asi fakt šla, protože to potřebuju jako sůl...

reagovat Merilka 13.1.2010 20:45  12%    +  -

AlexandraW:
u nás máme akci a 10 vstupů stojí 900kč. Je jedno jestli jdeš do vibrosauny, vacuwellu a nebo vacistepru. Ty už jsi taky chodila?

reagovat AlexandraW 13.1.2010 11:31  37%    +  -

Merilka: No ale s tím krémem to je škoda, páč většinou říkaj, že je lepší když se něčím namažeš, třeba skořicovým krémem

reagovat AlexandraW 13.1.2010 11:28  37%    +  -

Merilka: No pak napiš, jestli se Ti lepší celulitida a jestli jsi zhubla

reagovat Merilka 12.1.2010 21:18  12%    +  -

Ahojte holky, tak dnes jsem byla poprvé na vacushape. Ráno jsem se změřila a uvidíme po 20 lekcíchz. Nenabídli mi žádný krém, tak nevím jesti si mám něco pořídít

reagovat zralok 30.10.2009 9:24  28%    +  -

Já si Vám dovolím dát tu kosmetiku,dají se nakoupit dárky nebo sady k vánocům,třeba se Vám něco zalíbí....,nezlobte se prosím
výprodej avonu a oriflame,vše mám skladem,rychlé jednání
nakoukněte ZDE

reagovat slimr 15.10.2009 18:45  5%    +  -

samca: Pokud neprodáš permici za tvou cenu,určitě koupím za 1100Kč.604513020

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: VACUPRESS A VACUSHAPE
Diskusi založil(a): AlexandraW
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si