Telefonování do zahraničí

Máte přátelé, známé nebo rodinu v zahraniční? Máte nějaké vychytávky, jak jim telefonovat či smskovat za slušné peníze? Svěřte se......
29.4.2009

Diskusi založil(a) 29.4.2009 Fantina

reagovat rebras 5.8.2010 17:29  5%    +  -

Ahojky,a co ten Xcall??????Máte s ním nějaké zkušenosti????Mají teďnějakou slevu......

reagovat habibi71 3.3.2010 21:49  5%    +  -

http://www.tet.cz/topic.php?p=8280&sid=516d628d6dc27a74f10013275a551faa Co takhle tohle. My takhle voláme do zahraničí a je to dobrý a levný. Taky nechceme utrácet víc za volání když je i jiná možnost

reagovat qalexandros 11.8.2009 2:46  5%    +  -

nečetl jsem to celé, nicméně dříve byl http://www.voipbuster.com/en/calling-rates.html úplně super..po registraci se do určitých zemích dalo volat kompletně zdarma a fakt super..pak udělali určité restrikce, ale pokud vím, stále je to jedna z nejlevnějších VOIP firem

reagovat Clau.Zuzu 28.5.2009 18:24  43%    +  -

Fantina: tak ja jsem byla v zahranici tri roky a v te chvili uz pak holt musis vedet, co je prioritou - zda to, ze si chces pokecat s rodinou anebo zda chces "skudlit" penizky. A ja holt vim, ze pro me je rodina na prvnim miste tak proto jsem napsala, ze jsem se nedivala, zda je akce nebo ne

reagovat Fantina 28.5.2009 9:12  17%    +  -

Clau.Zuzu: no tak já zase zastávám názor, že když se dá ušetřit, tak proč ne, ne že bych byla strýček skrblík, ale potom mám penízky zase na něco jiného ale dnes ráno jsem na to slyšela v radiu reklamu, je to pouze do konce července, to nějak nechápu, že to není ani přes prázdniny.... no mrknu na to na internetu, samozřejmě v krizi člověk telefonuje a nepřemýšlí za kolik....

reagovat Clau.Zuzu 28.5.2009 0:11  43%    +  -

Fantina: jj, nevim, co to je za akci a na jak dlouho, ale videla jsem to vcera v telce :-D ja nevim, ja kdyz potrebovala volat, tak jsem to neresila ...

reagovat Fantina 27.5.2009 23:18  17%    +  -

Clau.Zuzu: no to jsem něco zaslechla, musím se na to podívat....

reagovat Clau.Zuzu 27.5.2009 23:01  43%    +  -

tedka je akce u T-mobilu, kdo mate cestovatele tak hovory prijimate taky zdarma ;-)

reagovat Fantina 27.5.2009 12:03  17%    +  -

adikah: to jde ....

reagovat adikah 27.5.2009 10:07  28%    +  -

Ahojky, tak jsem byla v O2 informovat se na telefonování do zahraničí. Manžel jezdí s kamionem a když si voláme tak nás to vyjde pěkně draho. Dověděla jsem se že když si manžel zaplatí službu MY EUROPE tak zaplatí 360kč měsíčně a příchozí hovory bude mít zdarma. Tak to jde, provolali jsme mnohem víc.

reagovat Clau.Zuzu 6.5.2009 9:36  91%    +  -

achjoo: ja nevim, ale hodinu a pul co vim, tak to nejde ... po hodine a peti minutach se hovor automaticky ukonci volame si takhle s mamcou tri roky ...

reagovat achjoo 5.5.2009 23:53  5%    +  -

Ahojky manžel jezdí kamionem,a hodně často si voláme za slušný peníz mám T-mobile..Aktivovala jsem si asi za 200 na měsíc volání po 3 minutě zdarma taže on zaplatí spojovací poplatek 30kč já jen 3 inuty na t-mobile číslo a pak spolu mluvíme i třeba 1,5 hodky

reagovat Clau.Zuzu 1.5.2009 9:58  58%    +  -

Fantina: vubec neni za co ;-) preju dobrou ruku na simkarty - hlavne vybrat tu, ktera bude splnovat nejvice pozadavku

reagovat Fantina 1.5.2009 9:54  5%    +  -

Clau.Zuzu: Máš pravdu - byla jsem na google - když tam zadáš mezinárodní sim karta - vyběhne jich hafo - takže jen se tím prokousat- díky za radu

reagovat Clau.Zuzu 1.5.2009 9:40  57%    +  -

Fantina: nejsem si uplne jista, ale mam dojem, ze dokonce, kdyz mate tu simku obe strany (Ty i napr. partner) tak tam je to volani este nejak zvyhodneno

reagovat Clau.Zuzu 1.5.2009 9:39  57%    +  -

Fantina: cheap international SIM :-) anebo si to dej cesky, - levne mezinarodni simkarty (nebo volani) ...

A jinak to chapes spravne (ve chvili, kdy mas odblokovany telefon) muzes tu simku pouzit kdykoliv zrovna potrebujes

reagovat Fantina 1.5.2009 9:24  5%    +  -

Clau.Zuzu: Takže jestli to dobře chápu - mám potom simku, kterou si dám do telefonu kdekoliv v cizině je jedno, kde jsem. A co si dala do vyhledávače

reagovat Clau.Zuzu 30.4.2009 22:51  76%    +  -

pc: a co myslis?

ICQ nebo snad MSN messenger (ten zcela nesnasim) :-)

Anonym 30.4.2009 22:26  1%    +  -

Clau.Zuzu: skype je nanic....ten nemyslím.

reagovat Clau.Zuzu 30.4.2009 16:56  75%    +  -

Jeste na to mrknu :-) ale vim, ze pritel rikal, ze za prichozi hovor neplatil nic a za odchozi je to podle zeme, ve ktere jste a kam volate ... zkuste se mrknout na tu webovku ale jsou i dalsi takove simkarty to vim urcite

reagovat Clau.Zuzu 30.4.2009 16:55  75%    +  -

no nez jsem k priteli dosla, nasla jsem to konecne na netu. Je to treba SIM4travel.com

Ale kredit je pak v librach asi bych rekla ... nehledala jsem, zda se da pak dobit kredit i v eurech, ale mozna jo ... :-)

reagovat Clau.Zuzu 30.4.2009 16:50  75%    +  -

Fantina: jdu se zeptat pritele, ackoliv je nemocny, dorazil po obede do prace na chvilu, tak vam reknu :-) snad

reagovat Fantina 30.4.2009 16:20  5%    +  -

Clau.Zuzu: Taky jsem na tu simku zvědavá, už jsem o tom něco málo četla, že existují, ale nic bližšího ....

reagovat Clau.Zuzu 30.4.2009 13:10  74%    +  -

Magdinka: znama ma podle me pravdu MMS je vyhodnejsi, ikdyz stoji vice jak smska, tak kdyz pise dvou nebo tri smsku tak je fakt lepsi napsat to do MMSky :-) jelikoz MMS stoji vic, ale opravdu se tam nepocitaj znaky tak jak u smsky

reagovat Magdinka 30.4.2009 11:31  7%    +  -

Já mám přítele na Korsice a má českou sim. Občas si voláme,ale spíše píšem sms. Známá s O2 říkala,že je pro něj výhodné poslat zprávu formou mms protože tam není omezený počet písmen na sms,ale nezkoušeli jsme.

reagovat pepe13 30.4.2009 11:28  97%    +  -

Clau.Zuzu:

reagovat Clau.Zuzu 30.4.2009 11:22  74%    +  -

pepe13: muzu hned jak se na tu SIM doma podivam :-D jelikoz ji ma pritel v penezence a nosi ji s sebou kdyz nekam vyjizdi do zahranici na instalacku

reagovat Clau.Zuzu 30.4.2009 11:21  74%    +  -

Fantina: Uplne s Tebou souhlasim, se vsim se proste neda cekat :-) ... docela me T-Mobile prekvapil, ale ja na neho docela nedam dopustit, protoze kdyz cokoliv bylo, tak byli ochotni pomoci ... ackoliv jsem se tam s nima taky jednou pohadala

reagovat Fantina 30.4.2009 10:18  5%    +  -

Clau.Zuzu: Ano, T-Mobile zvedá od 1.5. ceny SMS do zahraničí (na zahraniční čísla) jednodtně na 5,--Kč, je jedno kam to je, ale prostě za stejnou cenu. Mně to připadá přímo nemravné. Náhodou jsem četla článek na netu a pak jsem dostala fakturu, kde na druhé straně malým písmem bylo upozornění. Jsou to zmet.... Z Čech na české číslo do zahraničí by to mělo zůstat stejné. Ale pěkně se o tom mlčí. Já jsem to nevydržela a na TM jsem zavolala - chudák ta holka si tam ode mě vyslechla, důvod nejsou schopný uvést, prostě je to tak (patrně bossové z TM potřebujou nové vily a auťáky), řekla, že lidi šíleně řvou, ale co si vyřveme...... Jinak volání přes PC je dobrý, ale prostě když mám k dispozici PC, třeba v práci to máme také částečně blokované a se vším se nedá čekat až na večer domů......

reagovat pepe13 30.4.2009 9:51  95%    +  -

Clau.Zuzu: o tom nic nevím, můžeš napsat něco víc? Třeba od koho to je?

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Telefonování do zahraničí
Diskusi založil(a): Fantina
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si