Kam letos levně k moři na dovolenou

Chtěla bych s dětmi jet letos k moři na dovolenou a pokud možno levně. Uvítala bych Vaše tipy.
3.5.2009

Diskusi založil(a) 3.5.2009 lenullka

reagovat Lizzz421 12.12.2015 14:29  5%    +  -

Ahoj, my jsme byli letos ve Španělsku. Bylo to super, ale rozhodli jsme se že příští rok vyzkoušíme něco jiného. Abysme nejezdili na ta samá místa. Uvažujeme o Egyptě, ale chtěli bysme jinou cestovku.Teď jsme měli trochu problémy s ubytováním. Nevíte o něčem, nebo máte něco vyzkoušeného?

reagovat Sotova 29.7.2015 18:17  5%    +  -

Letím na krétu do Řecka ještě jsem tam nebyla https://www.radicestujeme.eu/cestopisy/vyrazime-na-ostrov-kreta-co-si-nenechat-ujit i s manželem a jeho dcerou s prvního manželství na 2 týdny,letíme z Prahy. Kufry už máme zbalený docela se těším.

reagovat Merlinka11 20.7.2015 14:38  5%    +  -

HankaKron: Jo? Takže taky Bulharsko nakonec? No já nevim, díky za typ, hned se jdu podívat co nabízejí, asi už budeme vybírat podle peněz, uvidíme. Tak si užijte dovolenou.

reagovat HankaKron 17.7.2015 11:56  5%    +  -

Merlinka11:
Jo přesně, to máš pravdu.
Ale i tak bych tam nejela, už jen pro ten pocit :/
My jsme nakonec už zájezd koupili včera. A to právě do Bulharska přes Limes Travel, tak jsem zvědavá. Vycházelo to tam cenově dobře. Tak se těším, za týden odlítáme. Tak snad nás čeká klidná a odpočinková dovolená :-)
co vy, už jste pokročili s výběrem dovči?

reagovat Merlinka11 8.7.2015 15:40  5%    +  -

HankaKron:
No s tím Tuniskem to je hrůza..přitom je tam tak krásně, fakt škoda. Hlavně je lituju, protože to tam je jejich hlavní obživa ti turisti :( ale snad je to jen otázkou času, kdy se tam lidé zase nebudou bát jezdit. I když někdo tam jezdí v phohodě i ted. Ono možná paradoxně vždy místo, kde se něco takového stane je pak nejbezpečnější. Protože je malá pravděpodobnost, že se to tam stane znovu, ale i tak bych tam tedkon nejela.
Taky ted vybíráme dovolenoua přemýšlíme nad Bulharskem.

reagovat HankaKron 30.6.2015 15:07  5%    +  -

Kam se letos chystáte k moři? Kde to vychází cenově dobře? Ale někde, kde to je bezpečné, tedy alespon zatim :( Do Tuniska bychom jet určtiě nechtěli..a to jsme tam loni byli, zrovna v tom Sousse.

Kam vyrážíte letos vy?

reagovat Maugli 10.7.2012 13:03  5%    +  -

Ahoj, nechystá se někdo letos do Černé hory? Blíže do Ulcijn?

reagovat ludena 8.6.2012 15:50  59%    +  -

pojeďte s námi

http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=23821

reagovat domácíbuchtička 17.5.2012 19:32  100%    +  -

Velmi krásné stránky s nabídkou dovolené doma i v cizině

http://www.nacesty.cz/

http://www.nacesty.cz/ubytovani-evropa/?ZIEL=TSC

http://www.nacesty.cz/ubytovani-evropa/?ZIEL=SLO

reagovat Anita 17.5.2011 21:15  5%    +  -

Stefanie: Já v Nesebaru byla tak před 10 lety a je tam opravdu krásně. Ta historie z toho dýchá, dřevěné rustikální domky, zajímaví lidé...doteď doma opatruji lahvičku s růžovým olejem, kterou jsem si tam koupila.

Jinak, co se týče levné dovolené, můžu doporučit Itálii, třeba tady: Itálie 2011 mají zájezdy busem již od 500 kč na osobu a letadlem to není o moc dražší :)

reagovat Stefanie 10.5.2011 17:43  11%    +  -

Hezký den,mohu se přidat??Já bych chtěla letos do Bulharska,udělat si dovolenou asi po 3letech.Byl z Vás někdo v Nessebru??Já mám ráda i poznávat historii místa kam jedu.V Bulharsku jsem byla před 25lety tak je to už hodně dávno a pak párkrát do Chorvatska,ale přiznám se-to mě tak neláká.Prosím napište někdo,kdo tam byl.DíkyŠtěpánka

reagovat irra_56 8.3.2011 18:41  5%    +  -

Moře vila rodinný villa-reny, Bulharsko, Obzor

reagovat IVČA-SUSOVA 22.1.2011 15:53  8%    +  -

jezdíme jen do CHorvatska

reagovat Patususenka 17.11.2010 21:07  37%    +  -

Gigiel: my byli u moře loni.... a to slunečné pobřeží a hotel Kotva...až na to že po 8h zpoždění letu sme doletěli a v 5h ráno nám dali úplně špatnej pokoj takže sme se horko těžko domlouvali rukama nohama na recepci protože angličtina ani nemčina nezabrala a rusky neumíme... ale i tak nam vyměnili pokoj.... další menší - že jídlo bylo pořád dokola, jediné ovoce co dávali tak meloun a jediná zelenina byla něco na způsob šopského salátu - okurek a rajčata posypané nějakým sýrem.... (na to že na fotkách toho tam měli habaděj) ale jinak musím zase pochválit, že nám každý den měnili ručníky i osušky-nechali sme je pohozené vždy na zemi u dveří.. jinak hotel pěkný, bar v hotelu taky ok... ale ještě co mi vadilo, tak že každé ráno po šesté hodině bud "uklizečky" měli na pilno porovnat šoupáním po zemi a sklopit plastové lehátka anebo čistili dlažbu kolem bazénu nějakýma smetákama a obojí to člověka zbudilo... ale jinak dobré ale už bych tam znova asi nejela...... je to takovej průměr..tot můj názor

reagovat lunula 10.8.2010 12:13  21%    +  -

reagovat lunula 23.7.2010 12:55  27%    +  -

reagovat noc 22.7.2010 22:01  49%    +  -

bukva: Ahoj.Nevím je stli to chceš ještě vědět,ale v Blanes je opravdu nádherný,bezvadně vybavený kemp a je vlastně u moře.Tam nechybí nic.

reagovat @knazuz 22.7.2010 8:16  6%    +  -

Ahoj, já jedu s rodinou za pár dní do Tuniska, Hammamet, hotel Les Colombes. Nebyl tam někdo z vás? Děkuji.
Jedeme na 12 dní za 52000Kč, letecky all incl., celá rodina.

reagovat Gigiel 10.7.2010 8:56  80%    +  -

bukva: bukva: jee, tak to je super. Takze Primorsko muzes doporucit? Takze predpokladam, ze tam jsi spokojena... A s jakou létáš cestovkou? Podražili myslíš přímo tam nebo zájezd jako takový? A jezdíš do hotelu?

reagovat bukva 9.7.2010 18:28  29%    +  -

chtěla bych vědět jestli někdo nezná Śpanělsko kempy

reagovat bukva 9.7.2010 18:27  29%    +  -

Gigiel: já do Bulharska létám každý rok.Ale už hodně podražili.My jezdíme do Primorska.

reagovat Gigiel 9.7.2010 14:59  81%    +  -

Ahoj, je tu někdo, kdo byl na dovče v Bulharsku v posledních letech? ... doporučili byste/nedoporučili? Díky!

reagovat IVČA-SUSOVA 10.6.2010 22:34  37%    +  -

jedém http://www.appartements-vodice-urlaub-kroatien.com/apartmani.html

reagovat lenullka 20.5.2010 16:21  41%    +  -

handulacek: Tuhle diskusi jsem zakládala vloni.

reagovat IVČA-SUSOVA 20.5.2010 13:56  39%    +  -

ahojky já se přidám ,máme rádi chorvatsko
předloni jsme byli 2x v Biogradu nad morom =super krásná promenáda Pak taky Rogoznica ,Makarská,Tučepi .
Loni se stavělo nebyl čas A LETOS SE UVÍDÍ

reagovat handulacek 20.5.2010 12:20  16%    +  -

lenullka: aha, já myslela, že chceš letos s holkama k moři.

reagovat lenullka 20.5.2010 12:11  41%    +  -

handulacek: Letos neplánujeme dovču u moře, chceme kupovat chalupu, snad to vyjde, pokud ne, tak bude moře.

reagovat handulacek 20.5.2010 11:37  15%    +  -

lenullka: ahojky, byla jsem před dvěma lety ve Španělsku na last minute busem, s polopenzí a dvě osoby i s dopravou nás to vyšlo 10.500,- Ve středu jsem objednala a v pátek už jsme jeli.
Letos bych chtěla do Řecka, ale nevím, kam a jsem odpůrcem letadla, tak to musím nějak promyslet, případně hledat jiné místo. A mám také docela problém na poslední chvíli měnit dovču, tak uvidím, jak to dopadne.
Přeji dobrý výběr a ať se na dovče líbí!!!!

reagovat Amarka 26.4.2010 21:59  32%    +  -

Hezký večer všem přeju.Prosím,je tu někdo,kdo už byl v Chorvatsku na Makarské rivieře?Jedu poprvé s cestovkou začátkem července.Konkrétně do Bristu poblíž Gradacu.Děkuju moc

reagovat makariva 21.4.2010 7:41  5%    +  -

Ahoj jsem češka žijící v Makarské v Chorvatsku. Jestli chcete sehnat ubytování, tak pište :)

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kam letos levně k moři na dovolenou
Diskusi založil(a): lenullka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si