Zdravím kdo z Vás umí německy? Víte někdo nějakou inzerci v Německu.Něco jak je u nás Avízo.

Zdravím všechny kdo se přidá.Chci dát inzerát na německé stránky něco jako je u nás Avízo on-line.Poradíte.Jistě se někdo najde .....
31.5.2009

Diskusi založil(a) 31.5.2009 tataja

reagovat gazpacho 2.6.2009 21:29  61%    +  -

tataja: jestli umíš lépe anglicky, vůbec bych se nebála toho, dát inzerát v Německu anglicky.

reagovat Mata69 2.6.2009 10:29  100%    +  -

tataja: no jo, mě to jen bylo divný...nepíšeš, že jsi se německy učila. Tak to jo. Ale po telefonu třeba je to dost těžký, nemůžeš používat "ruce, nohy"
Tak hodně štěstí!

reagovat tataja 2.6.2009 8:04  9%    +  -

Mata69: já německy umím jen neumím ty technické údaje co tam mám v tom inzerátu vííííš....
Já ten překládač využila a nějak zavzpomínala.Učila jsem se 13 let Německy ale prostě již němčinu vůbec nevyužívám.S anglinou by to bylo lepší...ale holt.... a když se mi někdo ozve tak není problém.Nějak se domluvíme.To mi vždycky šlo i v zahraničí.Ale díky za starost...........

reagovat Mata69 1.6.2009 23:50  100%    +  -

tataja: tohle trochu nechápu proč chceš inzerovat v německu, když německy neumíš...co budeš dělat až se ti na ten inzerát někdo ozve?

reagovat Manuela 1.6.2009 22:59  5%    +  -

tataja:
Ahojky,jen se chci zeptat,nepoužila jsi doufám to co ti to napsalo v tom překladači,viď?Protože je to přeložený úplně příšerně.On ten překladač nepoužívá gramatiku a taky výrazy vezme první co se mu "namane" i když je jich (jako v češtině) víc a každý se používá v jiné situaci...Ahoj,Hanka

reagovat tataja 1.6.2009 19:24  8%    +  -

Evelina1: díky to už jsem zjistila.Už mám přeloženo jen najít ještě nějakou tu inzerci v Německu a Rakousku.A´ž děti usnou tak se na to vrhnu.Díky za pomoc

reagovat Evelina1 1.6.2009 16:10  88%    +  -

tataja:
Ich verkauft der Grill, in einwandfreiem Zustand, er allein einlegen das Fleisch und er dann allein alles essen

reagovat Evelina1 1.6.2009 15:59  88%    +  -

tataja: zkus překladač na google, pokud moc gut neumíš
http://translate.google.cz

reagovat Maestra 1.6.2009 13:16  12%    +  -

ahojky. inzerát je anzeige, takže si to dej do vyhledávače, ale myslím, že jsou stránky http://www.anzeigen-dienst.de/itanzeige/annahme.php , tam to myslím můžeš zadat

reagovat tataja 1.6.2009 9:29  7%    +  -

Ahoj a prosímtě ty umíš gut Německy?A určitě vyzkouším tvou radu ale..... tovíš Němčina není můj koníček.Chci prodat gril a nevím kam přesně dát inzerát.Ahoj Katka

reagovat Henriete 1.6.2009 8:43  43%    +  -

Ahoj to já neznám ale zksu si najít google.de a tam ti něco vyjede záleží co chceš dát za inzerát
Já inzreuji normálně v novinách:-)

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Zdravím kdo z Vás umí německy? Víte někdo nějakou inzerci v Německu.Něco jak je u nás Avízo.
Diskusi založil(a): tataja
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si