HÓ OPONOPONO, a mnoho dalších technik a návodů "jak na to".. ale i PŘÁTELSKÉ POSEZENÍ JEN TAK

Budete-li chtít zlepšit cokoliv ve svém životě, můžete to udělat jenom na jednom místě - v sobě.


Miluji tě. Omlouvám se. Prosím, odpusť mi. Děkuji ti.

I love you. I'm sorry. Please forgive me. Thank you.

Aloha wauia oe. Ua kaumaha au. E kala mai `oe ia`u. Mahalo.Velmi srdečně ZDE VÍTÁM KAŽDÉHO, kdo v dobrém přicházíHavajská technika Ho´oponopono přispívá k čištění našeho podvědomí,ve kterém sídlí bloky.Slouží k rozpuštění skrytých programů,které nám brání v dosažení naplnění našeho poslání na tomto světě i v dosažení našich přání,ať už jde o zdraví,vztahy,duchovní vývoj,hojnost nebo cokoliv jiného.

Ho´oponopono je nástroj k umožnění návratu do tzv,nulového stavu,kde neexistuje nic a možné je VŠE.V tomto stavu nesídlí žádné myšlenky,slova nebo činy,vzpomínky,vzorce,přesvědčení ani cokoli jiného.Prostě NIC.Je to onen stav prázdnoty,o kterém se píše ve všech duchovních knihách a o jehož dosažení všichni hledající různými způsoby usilují. Nulový stav je stavem čisté lásky a nemá žádná omezení.
Každý člověk má k dispozici čočku skrze níž pozoruje svět.Každý z nás pohlíží na svět s myslí nastavenou určitým způsobem.Podaří-li se nám s pomocí stará havajské metody Ho´oponopono opustit všechny naše iluze,vstoupíme do prostoru,který se dá nazvat svět bez hranic.

Jedná se o techniku vedoucí k Nalezení vlastního Já.Je to proces vnitřního opouštění negativních energií s cílem nechat skrze sebe proudit čistou Lásku,čisté myšlenky a slova.Ho´oponopono je způsob,jak uvolnit energii starých emocionálních bolestí,které v nás vyvolávají nerovnováhu a následně i nemoci.Je to proces POKÁNÍ,ODPOUŠTĚNÍ A TRANSMUTACE,který pro dnešní účely aktualizovala význačná havajská kahuna Lapa´au Morrnah Nalamaku Simeona.

Klasický přístup k řešení potíží tkví v přesvědčení,že jádro problému leží v klientovi,ne v terapeutovi. Terapeuti si často myslí,že jsou zde pro to,aby pomáhali lidem nebo je zachraňovali.U havajské metody Ho´oponopono je vše jinak podle ní je skutečným úkolem terapeutů uzdravovat sebe samé z programů,které vidí ve svých klientech! Očistí-li program,který s ním sdílí,uleví se oběma stranám.

A proto,abych byla jako terapeutka schopna úspěšně svému klientovi pomoci,musím uznat svou 100 procentní zodpovědnost za to,co se stalo.Musím si tedy uvědomit,že jádrem problému je moje vlastní chybné uvažování,nikoliv chybné uvažování klienta.Většina terapeutů si vůbec není vědoma toho (nebo to nechce připustit),že se na každé obtížné situaci přímo podílejí.K tomu je totiž potřeba přijmout myšlenku,že na tomto světě jsme všichni propojeni a že to,co spatříme u druhého člověka,je také v nás.

S pomocí Ho´oponopono dokáže terapeut přeměnit své i klientovy chybné mentální vzorce v zdravé myšlení naplněné Láskou.Zatímco mi začíná klient vyprávět svůj tíživý příběh,začínám pročišťovat své vlastní chybné myšlenkové vzorce,které se zhmotnily do podoby klientova problému. Když je mé chybné uvažování nahrazeno láskyplnými myšlenkami, děje se tak i u klienta a ten zvolna cítí úlevu.Takže shrnuto- léčení pomocí havajské léčebné techniky Ho´oponopono vyžaduje,abych se terapeutka nejprve spojila s Původním Zrojem nazývaným Bůh a v tomto propojení poprosila,aby ve mně Láska vyléčila všechny chybné myšlenkové vzorce,které se nejpre zhmotňují jako můj vlastí problém a potom jako problém klienta.Tato prosba je v podstatě jakýmsi procesem pokání a odpuštění.Vyžaduje od nás určitý stupeň odevzdání se a obrovskou důvěru v to,že bude vyslyšena.Jistě Vás zajímá,jak na to.

1.způsobem je motlitba,kterou používala kahuna Morrnah:BOŽSKÝ STVOŘITELI,OTČE,MATKO,SYNU V JEDNOTĚ POKUD JSME SE JÁ,CELÁ MÁ RODINA I PŘÍBUZENSTVO A VŠICHNI MÍ PŘEDKOVÉ V MYŠLENKÁCH,SLOVECH,SKUTCÍCH A VE SVÉM JEDNÁNÍ DOPUSTILI VŮČI TOBĚ I TVÉ RODINĚ,NA TVÝCH PŘÍBUZNÝCH ČI PŘEDCÍCH ČEHOKOLIV ZLÉHO OD POČÁTKU STVOŘENÍ AŽ DO DNEŠKA,PROSÍMĚ TĚ O ODPUŠTĚNÍ.DOPŘEJ NÁM OČIŠTĚNÍ,UVOLNĚNÍ A ODSTRANĚNÍ VŠECH NEGATIVNÍCH VZPOMÍNEK,BLOKŮ,ENERGIÍ A VIBRACÍ A PŘEMĚŇ TYTO NECHTĚNÉ ENERGIE V ČISTÉ SVĚTLO.A TAK SE STAŇ. AMEN.Kahuna Morrnah léčila prostřednictvím této prosby k Božskému Stvořiteli,skrze Božství,které je uvnitř každého člověka jenž je ve skutečnosti nástrojem Božského Stvořitele.2.způsob,který používá PhD.Ihaleakala Hew Len, je modernizovanou formou předchozí motlitby a spočívá v použití čtyř vět :MILUJI TĚ

OMLOUVÁM SE

PROSÍM,ODPUSŤ MI

DĚKUJI TISkrze slova Miluji Tě se propojíme s Bohem.Bůh je Láska a vyjádřením lásky se na jeho energii napojíme.Slova Miluji Tě rozproudí zablokovanou energii,spojí nás s Božstvím. Jsou lístkem,který nás opravňuje ke vstupu do stavu neuvěřitelného klidu a míru.Když je vyslovujeme směrem ke Stvořiteli,začíná v nás vše očišťovat,abychom mohli zažívat zázrak přítomného okamžiku- svět bez hranic nulový stav.

Podstata je milovat vše např.nadbytek tuku,závislost,problematické dítě,partnera.Láska,na kterou se skrze slova Miluji Tě napojíme, přetváří nahromaděnou energii a uvolňuje ji.Vyslovením slov Miluji Tě si otevíráme bránu k prožití Božství.
Když máte hlavu zahlcenou programy,které se neustále přehrávají jako gramofonová deska,řekněte jim v duchu nebo potichu :

Miluji Vás,drahé myšlenky. Jsem vděčná za to ,že mám příležitost osvobodit Vás i sebe. Tyto slova opakujte znovu a znovu. Negativní myšlenky a programy se samy nikam neztratí,nevydají se na dovolenou ani neodejdou do důchodu,pokud jim to nenařídíte.Omlouvám se těmito slovy uznáváme,že se do našeho systému dostal nějaký virus neboli negativní program.Nemusíme tušit,jak to k nám přišlo.Např.má-li někdo nadváhu,jednoduše přijal program,který ji vytvořil. Tím,že vyslovíme slova Omlouvám se sdělujeme Bohu,že ve svém nitru žádáme o odpuštění čehokoli,čím jsme si tento program přitáhli.

Neprosíme Boha,aby nám odpustil,ale aby nám pomohl odpustit sobě samým!

Přijímáme absolutní zodpovědnost za vše,co se v našem životě objevilo.Prosím,odpusť mi těmito slovy prosíme o čištění,uvolnění a odstranění všech bloků a negativních energií a o jejich transmutací v čisté světlo. Je to prosba naší vědomé mysli ke Stvořiteli,aby změnil obsah našeho podvědomí v prázdnotu a abychom díky tomu opět objevili své vlastní Já.Děkuji Ti těmito slovy vyjadřujme Stvořiteli svou vděčnost a dáváme najevo víru,že se problém vyřeší k nejvyššímu dobru všech zúčastněných.Práce terapeuta havajské techniky Ho´oponopono spočívá v očišťování sebe sama. Skrze modlitbu nebo slova Miluji Tě, Omlouvám se, Prosím odpusť mi, Děkuji Ti prosí nejprve Lásku, aby očistila negativní energii,která se zhmotnila do problému.Energie se uvolní,vznikne prázdný prostor,do kterého může vstoupit Bůh a naplnit jej Světlem. Člověk potom již nejedná na základě bloků a negativních programů vycházejících z mysli,ale nechává se vést inspirací přicházející z Ducha,tedy od Boha.Technika Ho´oponopono vypadá jednoduše,ale vyžaduje určitou odevzdanost a trpělivost.Není to životní koncept Mac Donalda,kde přijedeme k okénku a okamžitě dostaneme hotové jídlo.Bůh není sluha.Je třeba čistit,čistit a čistit .Čisti, vymazávej, vymazávej
a nalezni svou vlastní Šangrilu.

Kde? V sobě!Lapa´au Morrnah Nalamaku Simeona


(Šangrila je původní název pro Shamballu)


Podklady čerpány z knihy Svět bez hranic,autor Joe Vitale a Ph.D.I.Hew Len a Zero Limits Seminar

Chcete-li si knížku SVĚT BEZ HRANIC
(Hó oponopono)objednat, můžete třeba ZDE"Největší moudrost spočívá v jednoduchosti. Láska, respekt, tolerance, účast, vděčnost, odpuštění. Není to komplikované ani spletité.
Za skutečné vědomosti se neplatí.
Jsou zakódované v naší DNA. Vše, co potřebujeme, je v nás. Všichni velcí učitelé to říkají už od začátku. Najdete-li vaše srdce, najdete i svou cestu."
Z KTERÝCH MĚST A VESNIČEK NÁS SEM VÍTR ZAVÁL?

RadkaG Karviná

bverka Plzeň

fehervary Moravská Nová Ves / u Břeclavy

chanamalka Dana - Plzeňsko

kajka Praha

kolmery-cz Adršpach i Hronov

kytulka Třebíč

Lesja Hanička - Fulnek

oblinka Hradec Králové

Magierin Vídeň i Praha

1majka Ostrava

Stefi2 ZELENEC/Praha východ

Yukonka PrahaVNITŘNÍ NÁSTĚNKA - VSTUP ZDE

Uvnitř nástěnky najdete vše, co vás může potěšit i zajímat..


11.6.2009

Diskusi založil(a) 11.6.2009 Yukonka

 
 

reagovat kolmery-cz 18.1.2019 13:14  100%    +  -

semínko: krásná přírodní krajka

reagovat semínko 18.1.2019 8:13  100%    +  -

reagovat semínko 26.12.2018 12:26  100%    +  -

kolmery-cz:

reagovat kolmery-cz 24.12.2018 9:51  100%    +  -

ahoj kočky- u nás je dnes pošmourno, tak Vám posílám krásné přání aby jste dnešní den prožili se svými nejbližšími v lásce a pohodě.

reagovat semínko 24.12.2018 7:59  100%    +  -

reagovat oblinka 8.12.2018 18:41  100%    +  -

semínko: krásné děkuji

reagovat kolmery-cz 1.12.2018 9:24  100%    +  -

všem přeji krásný adventní čas

reagovat semínko 30.11.2018 18:20  100%    +  -

S.N.Lazarev: "Jedna paní, potom co přečetla všechny mé knihy a viděla všechny videokazety s mými vystoupeními, se mi přiznala:
- Vše je neuvěřitelně složité, těžké na pochopení.
- Vše je neuvěřitelně jednoduché, - odpověděl jsem jí, -
vše, co jsem napsal, lze shrnout do několika frází:
1. Vždy a všude zachovávat lásku k Bohu a umocňovat ji.
2. Ve všem vidět a milovat Boha, pociťovat vyšší vůli.
3. Nehledat viníky.
4. Příjímat svět a lidi takové, jakými jsou.
Svět vychází z lásky, naplňuje se láskou, odchází s láskou a stává se láskou.

reagovat semínko 12.11.2018 14:44  100%    +  -

reagovat semínko 15.7.2018 5:42  66%    +  -

Klidné a pohodové léto všem

reagovat oblinka 31.3.2018 21:32  9%    +  -

Pěkné svátky

reagovat Stefanie 31.3.2018 6:59  5%    +  -

Krásné svátky jara

reagovat kolmery-cz 31.3.2018 0:10  9%    +  -

Všem přeji krásné prožití svátků jara

reagovat Ada445 30.3.2018 21:33  20%    +  -

reagovat semínko 30.3.2018 17:54  7%    +  -

reagovat semínko 28.3.2018 17:20  7%    +  -

reagovat semínko 25.3.2018 9:20  7%    +  -

krásnou pohodovou neděli vám všem....

reagovat Stefanie 25.3.2018 7:04  5%    +  -

semínko: Svatá pravda

reagovat kolmery-cz 24.3.2018 22:03  10%    +  -

Sallow: díky za dobrou zprávu

reagovat semínko 24.3.2018 19:05  10%    +  -

Z moudrosti starých léčitelů :

Nebolí tě záda, ale tíha, kterou nosíš.
Nebolí tě oči, ale nespravedlnost, kterou vidíš.
Nebolí tě hlava, ale myšlenky, které v ní máš.
Nebolí tě krk, ale zaseknutá slova v něm.
Nebolí tě žaludek, ale to, co těžko umíš strávit.
Nebolí tě játra, ale hněv, který se v nich hromadí.
Nebolí tě srdce, ale nedostatek lásky.


reagovat semínko 24.3.2018 19:04  10%    +  -

Sallow:

reagovat oblinka 24.3.2018 11:15  13%    +  -

Sallow: jé, moc děkujeme za prima zprávu, to jsem ráda

reagovat Sallow 24.3.2018 10:14  17%    +  -

Stefanie: Také se mi ulevilo, když mi odpověděla. Hlavně že je zdravá a ukáže se tu. Jen to asi nebude hned.

reagovat Stefanie 24.3.2018 9:51  5%    +  -

Sallow: Tak to je dobrá zpráva

reagovat Sallow 24.3.2018 9:01  17%    +  -

Chtěla jsem to už včera dát vědět, ale Dáma byla popsutá a nešlo to. Hlavně že je Yukonka dobrá!!!

reagovat Sallow 24.3.2018 9:00  17%    +  -

DOBRÁ ZPRÁVA.
Včerá jsem dostala odpověď od Yuonky.

Je v pořádku, má hodně vnoučátek a čeká už i pravnouče. Tak se sem zatím nedostala, ale chce to napravit.

reagovat apavli 15.3.2018 9:17  5%    +  -

oblinka: krásná velká pravda

reagovat Stefanie 11.3.2018 11:19  18%    +  -

oblinka: Moc pěkné

reagovat semínko 11.3.2018 10:58  96%    +  -

oblinka:

reagovat oblinka 11.3.2018 10:03  70%    +  -

už jsem to našla:

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: HÓ OPONOPONO, a mnoho dalších technik a návodů "jak na to".. ale i PŘÁTELSKÉ POSEZENÍ JEN TAK
Diskusi založil(a): Yukonka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si