on - ona: odlišná představa dovolené

viz nadpis
30.6.2009

Diskusi založil(a) 30.6.2009 lujdyna

reagovat Pruvodce1 7.7.2009 23:49  5%    +  -

;),Ahojky.Zúčastní se taky o koloboty Heelys.JSOU ÚŽASNÉ. . http://www.koloboty.cz/soutez.html?cid=8382

reagovat paboucek 4.7.2009 20:23  21%    +  -

kopretinna: Ahoj asi jsem to napsala špatně, smaozřejmně, že dovolenou s přítelem a dětma,ale pak byhc měla ráda i dovolenou sama, s kamarádkou ...

reagovat Akka 3.7.2009 19:14  14%    +  -

Biblinka: co tady v Děčíně?

reagovat paboucek 2.7.2009 21:46  20%    +  -

kopretinna: zálaží jak bereš dovolenou. Když dovolenou,t ak vypadnout od dětí, domu a chlapa a vyčistit si hlavu .. ale proti gustu žádný dyšputát

reagovat Silvinka 2.7.2009 11:16  100%    +  -

kopretinna: já byla poprvé u moře ve 20 letecha první co bylo, jsem musela jít ochutnat vodu, zda je fakt slanáJinak jsem se najezdila s kámoškou sama, braly jsme děti, bylo to fajn, pohodová dovčaTeď má malou holčinku, takže se s ní dlouho nikam nedostanu. Ale vzpomínky jsou k nezaplacení

reagovat Silvinka 2.7.2009 11:13  100%    +  -

Ahoj, asi většina chlapů nesnáší válení jen tak u vody, to je přeci zbytečný plýtvání časemJá to dělám tak, že vemu děti a jedu s nima k vodě sama. Je to daleko lepší než koukat na jeho otrávenej ksicht a zkazit si s tím náladuCo se týče moře, tak kupodivu tam jsem se nikdy nepohádali, ba naopak, ještě lepší, jak domaAle vím, že ho to taky neláká, ale bere to zas kvůli dětem, pač ty to potřebujou, alergie a ekzémy

reagovat kopretinna 1.7.2009 20:27  74%    +  -

Biblinka: vidiš ja u moře nikdy nebyla,proto je to asi i muj sen.ale už ne tolik jako před lety,možna ješte par let,a už tam take nebudu chtit...ješte bych straštne chtela do Pařiže,to laka i mojeho,starši dcera už tam byla a nadšena,a hned hlsila jak tam pojedete jedu s vama.

reagovat kopretinna 1.7.2009 20:25  74%    +  -

paboucek: muj se zase hrozdně rad nekam podiva,nikdy jsme vtom problem nevideli,a vždy jezdili jako rodina,nikdy jsme nebyli samostatně. to tedy nemusim.

reagovat Biblinka 1.7.2009 15:57  98%    +  -

kopretinna: můj zase k moři nechce, že se nechce válet na písku...to může i doma a zadarmo, žejá u moře byla....takže po něm netoužím....jezdíme po Čechách a líbí se nám to oběma........letos do Děčína

reagovat paboucek 1.7.2009 11:49  18%    +  -

kopretinna: Ahojík souhlas, s dětma sama, oni přece pracují a nejni pro ně dovolená důležitá

reagovat paboucek 1.7.2009 11:48  18%    +  -

Ahojík tohle téma jsme řešili před třemi lety. Chtěla jsem jet na první dovolenou s přítelem. Páč jsem na Slovensku byla jako dospělá poprvé,tak se mi to líbilo. Ejhle. Přijeli jsme, večer jsme seděli z majiteli penzionku do jedenácti či půlnoci a ládovali do sebe slivovici (pila jsem jí poprvé) a druhý den vstávat kolem devátý a hurá na deset hradů a věcí co stihnout za ten den?
Mám ráda dovču, kdy odpočívám a další den jdu něco poznat okolí. On takovu dovču nechce, je to zbytečný plácání časem

Takže další bude svatbní cesta, tak to si zařídím a další dovolená bude s dítětem, tak to snad zvládnu a až děti odrostou, tak budu jezdit do lázní sama nebo z kamarádkou

reagovat Durga 1.7.2009 11:45  40%    +  -

Tak příště sbal děti a jeďte. Myslím, že to není tak divné, když dva lidé mají různou představu o dovolené. Pokud se dá předpokládat, že ten "druhý" se nebude tvářit otráveně a neotráví celé rodině dovolenou, dá se to řešit jednou podle mě, podruhé podle tebe. Jenže to každý nezvládne. Potom už připadá v úvahu jen dovolená sólo a spravedlivě vyřešit děti. Aby to nebylo tak, že ty chceš moře, děti chtějí moře, tak každoročně manžel někam sám a ty k moři s dětmi. Ono se totiž najednou to "sám" může zvrtnout a člověk najednou zjistí, že nějaká osamělá paní jezdí taky "sama" ve stejnou dobu a na stejné místo.

reagovat kopretinna 1.7.2009 10:31  63%    +  -

ale nemyslete si ,že jsme nikde nebyli,tyden jsme stravili v Třeboni,a pak jsme byli ješte tyden na Slovensku,ale proste moře je moře,a je to asi jen muj sen.

reagovat kopretinna 1.7.2009 10:30  63%    +  -

Biblinka: znama si ho odkoupila,a když ti řeknu že to bylo za cenu 10dni za 8000,-ubytovani v penzionu,myslela jsem že ho

reagovat Biblinka 1.7.2009 9:56  90%    +  -

kopretinna: poukaz propadlo???? to je škoda peněz....proč jste nejeli?

reagovat kopretinna 1.7.2009 9:50  68%    +  -

ZZdenča: viš bylo to ke 40,a dostal to jako darkovy poukaz,ale nakonec jsme nikam nejeli,ješte jsme se kvuli tomu pohadali.

reagovat ZZdenča 1.7.2009 9:10  49%    +  -

kopretinna: no tak jsi mu to hlavně neměla dávat jako dárek k narozeninám...

reagovat kopretinna 1.7.2009 8:26  64%    +  -

ahojky tohle jsem pravě řešila lonni. až jsem si nadavala že jsem ustoupila,mela jsem vzit dcery a jet sami,za tu cenu co nam to Chorvatsko bylo nabidnuto už to neseženu nikdy,a to dostal ješte jako darek k narozeninam,ale pry je to darek pro nas...přište aspon vim že takovou chybu neudelam,a letos se moře opet nekona,ale zase z jineho duvodu nejsou finance.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: on - ona: odlišná představa dovolené
Diskusi založil(a): lujdyna
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si