Nákupy na netu-kvalita?

Nakupujete na Aukru,MMa a podobně?
Jak jste spokojeni s některými výrobky?Zajimaji mě výrobky,ktere jsou o hodne levnejsi nez jinde,jaka je jejich kvalita?Vase zkusenosti?

Ted jsem koukala,ze hodne prodejcu nabizi napr.Ped egg,pomucka na pedikuru,v Top shopu je cena o hodne vyssi nez na zminovanych strankach?Koupil jste nekdo?jak jste s nim spokojeni?
22.7.2009

Diskusi založil(a) 22.7.2009 megan2

reagovat OlgaN 22.9.2011 12:50  5%    +  -

Taky si myslím, že na aukru a MMB je potřeba si dávat větší pozor.
Výrazně nižší cena než jinde je většinou trochu podezřelá.
---
Ráda bych ale věděla, jestli někdo z vás tady nenakupuje přes Otto-shop. Pokud ano, dejte vědět, jaká je spokojenost :)

reagovat mochomůrka 24.5.2010 19:32  24%    +  -

Milé maminky,babičky,tetičky,kamarádky,prostě všichni,kteří chcete udělat někomu radost,nebo si zkrášlit svůj byteček,koukněte na:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=295326
Vyrábím obrázky ubrouskovou technikou.Vyberte si v mé kompletní nabídce daný motiv a já Vám zhotovím obrázek dle Vašeho vlastního výběru a přání.Obrázek je krásně hladký,nejsou na něm žádné tečky ,ani jiné známky lepeného ubrousku.
Všechny obrázky jsou přelakovány a mají vzadu úchyt na pověšení.Prohlédněte si i fotoalbíčka s hotovými výrobky.

reagovat Lenuska84 7.8.2009 12:06  5%    +  -

Ahoj, nakupuju na MMB a Ebay, dřív i na Aukru a sem celkem spokojená! :-)

reagovat pampy 25.7.2009 20:50  74%    +  -

megan2: nee, Přerov, ale nevím, jaká je to kvalita, ale dívala jsem se, že to je v podstatě to, co nabízí na MMB

reagovat megan2 25.7.2009 20:19  38%    +  -

pampy: a kde v trznici,jsi z Prahy?
Ja koukala zatim jen u ans u vietnamcu a tam jsem ho nevidela..

reagovat pampy 25.7.2009 19:05  72%    +  -

megan2: co se týče ped egg, tak jsem ho viděla na tržnici za 25 Kč, takže asi to nebude přímo z TV productu, co nabízí na MMB pod sto korun, to si aspoň myslím já

ty dražší asi budou originál, ale nevím...

reagovat Lucka_88 25.7.2009 11:06  21%    +  -

ksichtik: Ksichtíku, kde máš e-shop????
Kdyžtak písni do vzkazů

reagovat ksichtik 23.7.2009 17:51  10%    +  -

Lidkatřiděti: to jsi mě pobavila, já mám e-shop a kojící polštáře, kvalitní, testované... od českého výrobce prodávám za 399,-

reagovat snoopy10 23.7.2009 11:21  23%    +  -

Lidkatřiděti: Zdravím - a proč? Na netu jsem koupila pračku, domácí pekárnu, parní hrnec, knihy, parfémy a spoustu dalších věcí. Na Aukru taky (včetně šicího stroje) a vždy jsem byla spokojená. V klasických (nemyslím tím pofiderní eshop, co nemá náležité údaje, funguje divně a má málo zboží) eshopech má člověk nárok na vrácení peněz, spousta z nich má osobní převzetí, kde to člověk dostane stejným způsobem, jako v klasickém obchodě. Osobně to dělám tak, že proberu net, zjistím si u dané věci parametry, případně zajdu do elektra skouknout, jak daná věc vypadá a objednávám přes net - ale u pračky třeba není co řešit, to se do elektra ani neobtěžuju (stačí parametry, rozměr, třída spotřeby a efektivity). A na tom Aukru se člověk musí mrknout, jaký má prodávající rating - když ho lidi chválí, proč u něj nekoupit (vyjma věcí za desetitisíce, to už je risk). A ti lidi, co mají víc stejných věcí jen v jiné barvě nebo velikosti - taky jsem u takových nakupovala - tahali to odněkud ze zahraničí a prodávali tímto způsobem, nikdy jsem neměla problém. Je fakt, že jsem kupovala věci do pár stovek a šicí mašina 1500.

reagovat Lidkatřiděti 22.7.2009 22:37  100%    +  -

Mne na nákupech po netu vadí,že vlastně kupuji Zajíce v pytli. Po netu nakupuji jen v e-shopech,kde mají i kamenný obchod nebo jejich zboží znám od kamarádek. Nejvíce využívám e-shopy chráněných dílen a družstva invalidů.Dá se tam za pár kaček nakoupit pěkné zboží,které jinde neseženete nebo strašně draho. viz kojící polštáře. v obchodě je seženu za 1500 a více u invalidů,kteří je šijou za 1000 a míň.

Na netu také kupuji knihy. Ale lednici,PC,mobil,kosmetiku atd bych si nikdy na netu nekoupila.

reagovat megan2 22.7.2009 21:51  37%    +  -

zralok: no ono je toho na netu spoustA,otazka je,jestli je to to same,nebo nejaka napodobenina

reagovat megan2 22.7.2009 21:51  37%    +  -

bamberlok: tak to je super kup!!!!

reagovat zralok 22.7.2009 21:31  97%    +  -

megan2: jestli to je někde nafocené,hod to tu,písnu pak jestli ty dírky co brousí jsou stejné jako má tchyně
tím,že to je nasucho,tak to tu kůži jakoby uřezává.ted mě napadlo,podobně jako když strouháš tvrdý sýr

reagovat zralok 22.7.2009 21:28  97%    +  -

bamberlok: tak málo,to bych nedala

reagovat megan2 22.7.2009 20:58  37%    +  -

zralok: fakt??ja nad tim porad uvazuju,tak me to dost laka,i kdyz je to na netu levny,ale nevim,no...

reagovat megan2 22.7.2009 20:57  37%    +  -

pepe13: podle me,pokud nebudes mit opravdu velky objednavky,ze ZL mit nemusis...
a ad placene clenstvi-jinak te treba na MMB nenechaji prodavat Nove zbozi,ale to uz asi neni k tematu

reagovat pepe13 22.7.2009 20:54  100%    +  -

megan2: no jo, ale placené členství přece neovlivní daň z příjmu. Mě jde o to jestli to někde hlásit nebo si schovávat objednávky nebo jak na to, teprve začínám tak nevím

reagovat zralok 22.7.2009 20:50  97%    +  -

jestli se tu bavíte o něčem jako o tom ped egu nebo jak se to jmenuje,tak tchyně si to objednala myslím za nějak 250,- z magnetu myslím a je to super.
Jsem si udělala večer pilníkem z orif.,ten je taky OK a na druhý den jsem zkusila na sucho tamto a bylo ve sběrači spoustu kůže

reagovat megan2 22.7.2009 20:49  37%    +  -

pepe13: podle me,pokud to mas jako spotrebitel,tak to dokladat nemusis..ale kdybys jela fakt ve velkym,tak je potreba ZL (viz. avon) a co se tyce treba prodeje na MMB,tak tam je na tohle potreba placene clenstvi-kdyz prodavas NOVE ZBOZI

reagovat megan2 22.7.2009 20:47  37%    +  -

Evelina1: no prave,spousta lidi to nabidzi od 39kc a nikde jsem ale zase na to nenasla negativ!!spousta lidi se chvasta,ze je to jako z ty telky,tak prave nevim

reagovat Květinka 22.7.2009 20:43  72%    +  -

na netu nakupuju pořád a max. spokojenost

reagovat Evelina1 22.7.2009 20:40  100%    +  -

megan2: jsem koukala na tu manikůru jak píšeš, tak nevím to je položka za + - 100,- , to už ta cena by mně odradila, že to nebude žádná extra kvalita to si myslím, že lepší službu udělá klasická pemza

reagovat Evelina1 22.7.2009 20:38  100%    +  -

pepe13: hele katalogy nevím jak to mají ošéfovaný tam údajně ŽL být nemusí ale co vím třeba Avon, co jsou holky který se s tím opravdu živí tak ten ŽL mají Tam je to asi že by se to dalo okecat, že je to tvoje osobní spotřeba a nakupuješ pro sebe, ale pokud pak máš objednávka za destitisíce už by se to asi neukecalo

reagovat pepe13 22.7.2009 20:06  100%    +  -

Evelina1: takže když budu prodávat z katalogu třeba kosmetiku nebo šperky a mám z toho procenta tak jsou to zisky? Jak to budu dokládat? děkuju

reagovat Evelina1 22.7.2009 20:03  100%    +  -

zralok: jak se pozná že se to vede jako příjem? Pokud prodáváš zboží za účelem zisku a pravidelně, je to příjem který se musí danit a mít na něj živnostenský list.

reagovat Evelina1 22.7.2009 20:01  100%    +  -

zralok: no pokud někdo na MMB prodává věci po dětech tak OK, to je prostě klasická inzerce, ale pokud někdo nabízí oblečení od všech velikostí a všech barev, tak už to nejsou věci nošené nebo nepotřebný dar a tak, to už je přeci podezřelý. A jsou tam i takové, že v podmínkách maj jen že je to po dětech a i přes to prodávaj ve všech velikostech stejné zboží a pokud nemá nikde uvedený IČ (i když to si může vymyslet, to na MMB nikdo nekontroluje jestli je skutečné) a pořádné obchodní podmínky, tak je to podezřelé, pak si samozřejmě může dovolit prodávat pod cenou, protože je to pro něj čistej příjem, ovšem pokud není blbej, tak musí mít děsné spaní a hrůzu když zazvoní telefon nebo zvonek u dveří, jestli to náhodou není kontrola z finančáku

reagovat megan2 22.7.2009 17:45  37%    +  -

no a co treba jiz zminovany ped egg,nebo jsem koukala,ze na MMA i aukru hodne jedou ruzny maly depilatory,usb...

ja jsem co se nakupu tyce hodne opatrna,uz jsem se dostkrat sekla,co se treba tyce velikosti a tak..radeji prodavam,nez nakupuju.

reagovat Samantha 22.7.2009 17:39  100%    +  -

Nový věci beru z osvědčených e shopů, co mají tradici, i když ani to není záruka, ale zatím jsme měla kliku. Myslím elektroniku a tak, ted jsem ji kupovala BT sluchátka a na netu jsou o 300 levnjší než tady v krámě, i když jsm platila poštovné, přišly mě levněj

reagovat zralok 22.7.2009 16:59  98%    +  -

Evelina1: a podle čeho se určuje,že se to vede jako příjem?jako,že někdo jiný načerno
já tomuhle moc nerozumím,ale myslím,že když si někdo prodá třeba oblečení po svém dítětí 20-30ks,tak z toho nemusí odvádět ne?
já se chci registrovat
dnes mi přišly dvoje botky od paní,která tam měla celkem 4páry.a jsou hezčí než na fotce,akorát,že oboje jsou 27 a z jedněch jí leze prstík.
Ted mě tak napadá,myslíš třeba takové lidi co mají od jednoho druhu bot všechny barvy,různé čísla..... Tak ti by asi měli být plátci?chápu to už dobře?
dík za dpověd

reagovat Evelina1 22.7.2009 15:47  100%    +  -

Evelina1: neříkám, že jsou takový všichni, taky prodávám na MMB ale vše s dokladem, zárukou atd. , bohužel nemůžu nabídnout cenu třeba o polovinu levnějš

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Nákupy na netu-kvalita?
Diskusi založil(a): megan2
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si