Prodlužování vlasů keratinová metoda.

Jaké máte zkušenosti s touto metodou????
Prodlužuji zásadně keratinem i na přání zákaznic a žádný problém se nikdy nevyskytl.Sama mám vlasy prodloužené keratinem a jsem moc spokojená.

4.8.2009

Diskusi založil(a) 4.8.2009 zuzina.da

Velmi často používaný způsob prodloužení vlasů tepelnou metodou -zaručuje dokonalé splynutí Vašich vlasů s přidanými pramínky,nenaruší Vaše vlasy.S evropskými vlasy se nemusíte bát cuchání, krepatění vypadavání pramenů a poškození vlastních vlasů. Touto technikou lze i zhušťovat Vaše přírodní vlasy.Nemusíte každého půl roku kupovat nové vlasy.Je ale potřeba si uvědomit, že se vlasy z keratinových spojů vyčesávají je třeba dodržovat všechny podmínky pro údržbu prodloužených vlasů. Opět je vhodné chodit na obnovu cca 1x za 2-4 měsíce, dle rychlosti růstu Vašich vlasů.

zuzina.da 10.8.2009 23:22

reagovat aliona 19.1.2018 21:02  5%    +  -

Prodloužení vlasů se mě moc líbí,teď v plesové sezóně bych si je chtěla nechat prodloužit. Má někdo tip na solidní firmu?

reagovat petruska_35 22.11.2016 22:57  5%    +  -

ahoj holky, je tu nekdo, kdo téměř denne nosí clip in vlasy?

reagovat Danka005 22.10.2015 23:11  5%    +  -

Ahoj clip in jako příležitostné prodloužení doporučuju. Dneska už z vlastní zkušenosti mohu řict že je to mnohem lepší než keratin :)

reagovat Hellla 16.7.2015 15:20  5%    +  -

Merlinka11: když zajdeš ke kvalitní kadeřnici, vlasy ti to nezničí a hlavně to bude i pěkně vypadat.

reagovat Merlinka11 25.6.2015 10:35  5%    +  -

Ahoj Holky, nosím taky clip iny, ale chtěla bych normální prodloužené. Je nějaká technika, co bystem i oporučili, nebo na co si dát pozor u kadeřnice?

Anonym 12.5.2015 20:41  1%    +  -

Ahoj,já bych do prodlužování vlasů nešla.Ničí to vlasy.To už jsou lepší ty prameny na clipech.Vypadá to rozhodně líp.

reagovat DNA 9.5.2015 12:36  5%    +  -

Emulinka1: Mám dotaz. Setkal se někdo s alergií na keratinové spoje? svědění, hnisavá ložiska?

reagovat Emulinka1 3.4.2015 13:46  5%    +  -

Natalka1: Ha, ha, souhlas největší, vlasy mám náchylné a nemohla bych si dát ani nic víc než klipiny, zaplať pán bůh za ně :)

reagovat Natalka1 22.3.2015 8:16  5%    +  -

Je pravda, že každému asi vyhovuje něco jiného, jako se vším, já tím, že mám takové náchylné vlasy, tak něčemu razantnějšímu, co se týče vlasů nepřistupuju. Clip-in-vlasy by byly asi max. :D

reagovat Bakout 16.2.2015 13:37  5%    +  -

Ahoj já si nechávám v Praze vlasy prodloužit ve studiu top hair pomoci metody šitím. Už na to chodim asi rok jsem s metodou moc spokojena. Na vlasech nepozoruju žádne poškození.

reagovat Kvetula 5.2.2015 13:36  5%    +  -

Našla jsem zalíbení v clipech, mají i vlnité vlasy, což mi vyhovuje, někdy prostě není den, tak si je nedám, ale jinak je vcelu používám, rychlovka :) Někdy naopak chci zase vypadat dobře, tak si na nasazování dám záležet, docela mi zvedly sebevědomí, jsou super. Znám od kámošek a objednávám na netu.

reagovat alčaZA 20.1.2015 9:38  5%    +  -

S keratinem jsem měla podobné problémy, po sundání mě pokožka na hlavě bolela, sousedka mi pak poradila prodloužení vlasů clip-inama. Nasadím, kdykoli můžu sundat. Najít fígl v nasazování ale chvilku trvá. Vlasy mám polodlouhé, takže po nasazení super, za mě dávám za 1

reagovat Danka005 18.1.2015 0:37  5%    +  -

Ahoj ženy jakou metodu mi doporučíte jako nejšetrnější na prodloužení nebo spiš zahuštění vlasů? Moc se v tom nevyznám,ale začala jsem o tom velmi vážně uvažovat, protože mi vlasy začali docela řidnout. Nikdy jsem je neměla extra huste ale ted to začíná byt docela děs...

reagovat Verda2L 30.12.2014 10:43  5%    +  -

Junka: Jasne nemas zac. Preju at jsi s vlasama spokojena ;-)

reagovat Junka 30.12.2014 9:46  5%    +  -

Verda2L: Dobře moc děkuju za informace. Asi tu techniku šití vyzkouším. Snad to bude vypadat dobře a moje vlasy to nebude ničit :) Jinak keratin jsem už radši definitvně zavrhla :D

reagovat Verda2L 28.12.2014 20:00  5%    +  -

Junka: Ahoj nechala si to delat v jednom studiu v Praze. Jak uz jsem se zminila je s tim spokojena a vubec ji to neznicilo vlasy.Akorat musis chodit na obnoveni tak jednou za dva mesice a to prodlouzeni trva cca 2 hodky takze tam nestravis pul dne:)

reagovat Junka 24.12.2014 14:04  5%    +  -

Verda2L: A kde jí to touto metodou prodlužovali?Máte nějaký kontakt?Také přemýšlím o prodloužení vlasů ale těch metod je tolik že nevím jakou vybrat.Díky

reagovat Verda2L 14.12.2014 20:32  5%    +  -

Ahoj keratinovou metodu nedoporucuji,nemam s tim teda osobni zkusennost,ale kamaradka ano.Tato metoda ji znicila vlasy,zacali ji navic hodne padat.Pred rokem vyzkousela novou metodu na prodlouzeni vlasu a to je šití a je nadmiru spokojena,takze do keratinu bych radsi nesla :)

Anonym 2.12.2014 11:34  1%    +  -

Keratin je to najhorsie co moze byt,,, ked som si to davala som mala sice zehlickou dost znicene vlasi, a aj uz riedke, ale po keratine mi doslova a dopismena vypadla polka hlavy!!! cize teraz si b7cham hlavu a znazim sa ich nejak dat dokopy,,, keratin uz nikdy viac

reagovat G@bina_I 26.9.2014 8:17  44%    +  -

Ahojky děvčata, zdravím...
chci se zeptat jestli nevíte, kam by se dal dát inzerát k prodeji sada na prodlužování vlasů metoda ring i keratin. Ať zde dáma nebo facebook.
Prosím, pokud budete vědět, napište mi do zpráv nebo na email: gabriela.isova@seznam.cz.
Moc všem děkuji!!!!!

Anonym 20.7.2014 9:40  1%    +  -

Lucie: ahuujky chtěla jsem se zeptat jestli prodlužujete vlasy metodou -keratinem ..? mohla byjsste mi prosim vas odpe.: na mobil 775 484 764 teda podle toho skama jste ja jsem ze Zlínka

Anonym 7.6.2014 13:20  1%    +  -

Ahoj, ja byla u jedne slecny co mela akci na vlasy za 4900. A jsem max spokojena, keratinem, krasne dlouhé prave evropske, uz je mám skoro rok a super, peci mam normalni jak o sve vlasy. Po nekolika spatnych zkusenostech jsem nasla opravdu kvalitu a za slusny ceny. Pridavam kontakt 739435414. Hodne stesti :-)

Anonym 4.6.2014 23:05  1%    +  -

Já mám metodu Extend magic, přímo od Salon BelleSanté v Hradci králové.Přijde mi mnohem lepší než keratin, spoje jsou ohebné, sundávají se olejíčkem. Jsou to zlatíčka, poradí, zodpoví všechny vaše otázky, a všem se snaží pomoct. Vždycky odcházím s dárkama a usměvem na tváři. fotka mých vlasů je i na jejich facebooku, tka mrkněte (salon BelleSanté).Jsem moc spokojená, takže ráda doporučím dál,..:)

Anonym 12.4.2014 1:08  1%    +  -

ahojtek holky tak i ja se s vami podelim o zkusenosti. vlasy sem mela prodlouzene 1 mesic. delali mi to v praze, vybrala sem si to na zaklade referenci. mela sem asi 70 pramenu, a bylo to vazne super, nic neslo videt, a kazdy mi jen chvalil vlasy...fakt parada. Ale kdyz mi spadlo nekolik pramenu asi 4, i s myma vlasama, a zustali tam jen holy mista, tak to slo OKAMZITE dolu. okamzite sem se objednala a chtela to sundat. mela sem uplny strach jak budu vypadat a podle fotek, sem opravdu za ten mesic ztratila dost vlasu. takze UZ NIKDY. koupila sem si vitaminy a mam mikado, ale hlavne je to moje:)) jestli chcete videt nejak fotky pred, po prodlouzeni, a po sundani prodlouzeni tak mi napiste na mail aligaala@seznam.cz Jinak moje vlasy sou jemne a moc jich neni, proto mi slo spise jen o to, lehce prodlouzit a hlavne zahustit. Ten jeden mesic byl super, takovy haro kdybch mela tak sem stastna, ale nez si znicit sve vlasy...tak redeji nic. Takze holky, pokud mate vazne jemne vlasy tak se na to vyprdnite.....

Anonym 3.4.2014 17:48  1%    +  -

Ahoj chci se zeptat, když si dám keratinové vlasy ( prodloužení) a pak si je budu chtít nabarvit, mužu?? nebo ne? děkuju :/

Anonym 28.3.2014 10:47  1%    +  -

Lucie: Děkuji za účast. Jsem přesvědčená, že i v případě jiné metody prodlužování vlasů bych se potýkala se stejnými zdravotními problémy. Důvodem bylo díky samotnému prodloužení mých jemných vlasů dlouhodobé nadměrné zatížení vlasových cibulek. je škoda, že díky komerčním zájmům se odborným článkům na toto téma nedostává v médiích více prostoru.

Anonym 25.3.2014 18:52  1%    +  -

Já jsem byla na prodloužení vlasů pomocí napojení keratino-voskovými spoji, je to mnohem méně nápadné, než staré kerainové spoje. Byla jsem v jednom skvělém salóně v Praze. Jsme moc moc spokojená.

Anonym 4.3.2014 22:48  1%    +  -

Katka: Musím reagovat. Není to metodou, ale rukama !!!!!!!!!!!! Bohužel. Prodlužuji vlasy 7 let a mé zákaznice i já máme vlasy vpořádku. Keratin je ve vlasech velmi přirozený a ze všech metod co jsem dělala mi příjde nejlepší. Jen každé ruce to neumí a chybí zkušenosti.. Je mi líto co Vás potkalo! S pozdravem, Lucie.

Anonym 27.2.2014 9:19  1%    +  -

Babora:
Ahoj Barboro, promiň, že reaguji tak pozdě. Vlasy se vrátí do původního stavu, jen to bohužel nějakou dobu trvá a ta doba je u každého individuální. Abych podpořila růst vlasů v době, kdy nejvíce vypadávali, předepsal mi lékař injekce vitamínu B. Nadměrné vypadávání to samozřejmě neovlivnilo. Jediné co s tím můžeš udělat, je čekat. V současnosti mám vlasy vzadu stejně husté jako před prodloužením, jen vlasy v přední části hlavy po stranách jsou od poloviny obličeje řidší, ale odrůstají. Poslední dva měsíce vlasy vypadávají naprosto přirozeně. Držím palce, aby se tvé vlasy co nejdříve dostali do původního stavu. Katka

reagovat durian 13.1.2014 10:13  5%    +  -

S keratinovými mám jen dobré zkušenosti, tedy zatím, nemám je ještě moc dlouho. Koupila jsem padesáticentrimetrové tmavě hnědé. Někdo se tu ptal na dobré stránky na koupi vlasů - já objednávala z českého eshopu a všechno v nejlepším pořádku. Teď mají nějakou akci na poštovné zdarma, tak to se dá dost dobře využít, pokud se zatím rozhodujete, jestli je koupit - http://blog.uzasnevlasy.cz/2014/01/postovne-zdarma-do-nedele-19-1-2014.html

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Prodlužování vlasů keratinová metoda.
Diskusi založil(a): zuzina.da
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si