Vakcína Cervarix a Silgard

Ahoj, je tady někdo kdo podstoupil očkování jednou z vakcín? Já ano, měla jsem to doporučené od svého doktora.
25.8.2009

Diskusi založil(a) 25.8.2009 avock

reagovat katuska123 17.4.2016 14:06  5%    +  -

smilinka: pokud je to ještě aktualní :)

reagovat smilinka 1.8.2013 19:35  5%    +  -

Dobrý den,

absolvovala jsem první dávku očkování přípravkem Silgard, ale pak jsem se rozhodla, že v mém věku (28) už to asi opravdu nemá smysl. Zbylé dvě dávky jsem musela ale zaplatit, proto bych je ráda nabídla někomu, komu budou k užitku. Původní cena je 2400Kč za jednu dávku. Přijde mi škoda, abych je měla v lednici, když je nevyužiju, proto přenechám klidně za cenu výrazně nižší. Třeba to někomu pomůže. V případě dotazů nebo zájmu mne kontaktujte na peta@kousek.cz

reagovat apoštol 31.5.2011 11:20  5%    +  -

Nechte se inspirovat na www.apostol.webnode.cz/Ö-zdravi, přečtěte si tam VŠECHNO a přemýšlejte!! Ušetříte peníze, čas, zdraví i život.

reagovat Duan 21.8.2010 15:01  5%    +  -

Nejsem zastáncem ani fanatickým odpůrcem očkování.Ale to, jak kde kdo podléhá reklamám i slepé důvěře doktorům a není schopen si přečíst a zjistit, jak a v čem je očkování nebezpečné, tento lehkomyslný přístup ke zdraví vlastním dětem - to mne skutečně nenechává klidným. Maminky (i tatínkové),alespoň základní fakta najdete na www.poradna-ariadni.webnode.cz, kde doporučuji zajímavý článek "Očkování-šokující fakta, o kterých se nepíše". Skutečně doporučuji !!!

reagovat avock 30.8.2009 19:46  58%    +  -

grey: zatím nic takového nepozoruji

reagovat normenka 30.8.2009 10:53  100%    +  -

grey: to si myslím i já a co dělá hormonálka jsem poznala sama na sobě a už ji nechci

reagovat grey 29.8.2009 16:37  18%    +  -

moc do toho nevidím, jen předám to, co jsem slyšela. Můj gynekolog to nedoporučuje kvůli možným následkům. Prý to ještě není tak moc dobře prozkoumané či co, že můžou nastat nějaké rpoblémy s nervovou soustavou. Prý poté, co se to začalo očkovat ve velkém, se plní neurologie holčičkami a dívkami s nějakými problémy, a všechny byly naočkované. Mamka říkala, že už o tom také někde slyšela, ale jak povídám... nemám s tím žádnou zkušenost, nemám nic podložené, ale očkovat jsem se nenechala. Nepátrám po tom, tuto diskuzi asi ani dále sledovat nebudu. Ale někteří lékaři předepisují a doporučují plno drahých léků, aby u dealerů daných lélů měli výhody... Takže třeba místo paracetamolu za pár korun schválně předepíší dražší paracetamol, aby firma dražšího léku měla větší odbyt a peníze.
Nikdo mě nesuďte, je to jen tak na zamyšlení... co to opravdu dělá s člověkem a jeho tělem zjistíme až za několik let... stejně jako u hormonální antikoncepce...

reagovat mirika 28.8.2009 22:38  62%    +  -

Ahojky, sestra nechala dcery očkovat, moje dcera má ještě chvilku čas, ale také jáí nechám. Prý je dobré naočkovat dívky před prvním pohlavním stykem.
Magdalene:Jinak kluci jsou přenašeči - bylo to napsáno níže, takže pokud máš syna a necháš ho oočkovat, tak nenakazí žádnou svou partnerku, takže je to určitě také fajn řešení

reagovat Magdalene 28.8.2009 20:49  85%    +  -

může mi někdo vysvětlit proč by se proti rakovině děložního čípku měli očkoval i kluci??? nějak mi to hlava nebere, když děložní čípek asi nikdy mít nebudou

reagovat Kačenková 28.8.2009 16:06  97%    +  -

Rosie*: Já už jsem založila diskusi "Rakovina děložního čípku-očkování" tam toho holky dost zjišťovali ale už si to nepamatuji tak tam nakoukni.

reagovat Rosie* 28.8.2009 14:14  64%    +  -

Ahoj,
taky přemýšlím, že dcery nechám naočkovat. Od kolika se vlastně očkuje? Starší bylo 10 let, to má asi ještě čas, že? Mladší má 2 roky, tak si říkám, že třeba to časem bude zahrnuto do povinného očkování.

Kolik to očkování vlatně stojí? A pojišťovny ho nehradí vůbec nebo jenom zčásti? Díky.

reagovat elvia2 28.8.2009 10:50  22%    +  -

veverka-: Silgard - bude i vakcína pro ženy nad 40 let. Je registrová již v Americe

reagovat avock 27.8.2009 19:33  61%    +  -

veverka-: tak to určitě. Ať pochodíš.

reagovat veverka- 27.8.2009 17:39  96%    +  -

avock: předchvilkou jsem o tom četla i článek že se očkují i kluci, takže se znova budu informovat u dr a nechám i ty moje dva malé chlapáky naočkovat. Mě to dr nenabídla a když jsem se o tom bavila s doktorem co jsem chodila předtím, tak říkal že pokud mám stálého partnera a věříme si, nezahýbáme si tak prý to není třebné se očkovat, navíc prý snad ve 30 už to ani účinek nemá moc velký

reagovat avock 27.8.2009 16:36  60%    +  -

veverka-: taky jsem nechtěla,ale nakonec jsem do toho šla.

reagovat avock 27.8.2009 16:35  60%    +  -

veverka-: tak o klukách jsem nic neslyšela. Ale malou taky nechám pak očkovat.

reagovat certik0007 27.8.2009 15:25  39%    +  -

Já jsem se nechala očkovat v 25, babička mi zemřela na rakovinu děložního čípku. Kdybych měla děti, tak je rozhodně dám očkovat.

reagovat veverka- 26.8.2009 16:10  94%    +  -

rek11: no právě pořád přemýšlím když nechám dcerku, tak jestli i synátory, ten starší už by když tak asi pomalu měl jít, bude mu 12, dcera té bude 8, tak je čas a ten nejmenší je ještě mimčo, tak to je moře času, ale přemýšlím s tím starším. Když jsem chodila na gyndu tak jsem se na to ptala doktora jestli očkovat i kluky a on říkal že jo, jenže pak jsem ho změnila a tedkom doktorka proto moc není, tak nevím

reagovat rek11 26.8.2009 14:25  60%    +  -

veverka-:
protože jsou to přenašeči papilomaviru-virus,proti kterému se očkuje, ale potíže z toho má žena.... taky plánuju, že nechám dcerky oočkovat

reagovat veverka- 26.8.2009 13:29  92%    +  -

avock: Chystám se očkovat dceru. Slyšela jsem ale že prý se můžou očkovat i kluci, ikdyž nějak nechápu proč já sama se už očkovat nenechám, teda asi ne

reagovat Kačenková 26.8.2009 12:50  100%    +  -

"Rakovina děložního čípku - očkování" trochu jsme to tam probírali ahojky

reagovat snipy 26.8.2009 6:43  50%    +  -

avock: Ahoj, já nechala naočkovat obě dcery, jedna má Cervaix a druhá Silgard. Naočkovat bych je nechala znovu.Tohle je jediné, co pro ně můžu udělat, abych se je snažila ochránit před tou nejhorší nemocí

reagovat avock 25.8.2009 17:42  62%    +  -

ahoj, tak včera jsem absolvovala poslední injekci ze tří. A dneska mi teda moc dobře není,ale určitě bych do očkování šla znovu.
Je tady někdo kdo se nechal očkovat či o tom uvažuje?

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Vakcína Cervarix a Silgard
Diskusi založil(a): avock
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si