Zootycoon 2 + datadisky

vítám všechny, kteří rády staví zoo
31.8.2009

Diskusi založil(a) 31.8.2009 xsonah

Anonym 30.12.2010 21:05  1%    +  -

ja mam 5 datadisku aaa je to super cestina vubec netreba!!!

Anonym 21.9.2010 17:49  1%    +  -

Nevite, jak mi bude fungovat ZT 2 exclusive když nevim, jestli mam grafickou kartu vhodnou na 3D hru? Vůbec tomu nerozumím. Dík za info

reagovat xsonah 1.9.2009 19:04  25%    +  -

já tu mám tu jedničku taky, ale spíš mě zaujala tahle právě že je 3D, zatim mám k ní jen ten datadisk Marine mania
mě tohle stavění baví i Sim City a podobně.

reagovat Clau.Zuzu 1.9.2009 16:35  14%    +  -

tyweee: mno mě se právě dvojka líbí i díky tomu, že je 3D a můžu si ji i projít, vidím, že chodníkem se blbě chodí apod.

reagovat tyweee 1.9.2009 14:43  47%    +  -

Clau.Zuzu: 1 je klasicka, ze se na vse divas zvrchu, neni to 3D. Jsem spis na takovy hry, ted jsou vetsinou vsechny uz 3D.
Mam doma i staveni mesta, mafii, vlak,obchod, hotel, zabavne cetrum,ale tam jsem nesehnala cestinu, takze zustavam verna tomuhle:)

reagovat Clau.Zuzu 31.8.2009 22:33  14%    +  -

tyweee: mno já teda jedničku neviděla a neměla, ale mě přijde, že ve dvojkách (pokud máš všechny datadisky) tak je to taky hodně na vyřádění a když se hraje challenge tak jsou tam navíc i různé druhy úkolů, což mě teda baví asi nejvíce .. a příchod zemětřesení s poničením výběhových plotů nebo stávka zaměstnanců je dost dobrá teda

reagovat tyweee 31.8.2009 22:26  54%    +  -

Ahoj, dvojku mam stahnutou,ale radeji mam jednicku. Mam ji celou a vic se tam vyradim + cestina tam je taky:)

reagovat xsonah 31.8.2009 15:21  27%    +  -

Clau.Zuzu: tak na Lidech sem se nic nedozvěděla, asi ji tam nemaj, každý se po nich ptá, ale nikdo neodpoví. no tak to budu hrát v aj no. a uvidim co postavim

reagovat Clau.Zuzu 31.8.2009 14:23  12%    +  -

xsonah: mno ono se tam přidaj a částečně přepíší soubory nějaké a tím pádem vlastně musíš jak použít cd Marine Mania tak Ti to tam hází i tu ajinu ... možná by Ti fakt řekli kde sehnat češtinu navíc eště a přeplácnout to tím na těch lidech, jinak si pocvičíš ajinu no :-D

reagovat xsonah 31.8.2009 14:18  26%    +  -

Clau.Zuzu: no já mám přímo zoo v češtině, ale když jsem tam nahrála datadisk Marine manii tak to mám v AJ, ale asi to tak nechám
datadisk mám z netu plnou verzi.

reagovat Clau.Zuzu 31.8.2009 14:10  12%    +  -

xsonah: zkusila jsi pročíst diskuzi na lide.cz?? tam bylo jednu dobu hodne ziva diskuze a hlavne spousta odkazu kde co stahnout a sehnat ja to mám vše v AJ, ale mě to neva :-)

reagovat xsonah 31.8.2009 9:55  24%    +  -

ahojky všem, kdo mají rády tyto zvířátka,
a mám dotaz nevíte kde by se dala sehnat čeština do těch datadisků: Marine mania a dalších

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Zootycoon 2 + datadisky
Diskusi založil(a): xsonah
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si