Zlíňáčky či Zlíňáci, kde jste kdo?

Pocházím z Havířova, ale jelikož jsem se přestěhovala k příteli do Zlína a zase tak moc lidí tady neznám, tak si říkám, že se tu třeba najde někdo na pokec, popřípadě kafíčko, pokecáníčko apod.
1.9.2009

Diskusi založil(a) 1.9.2009 Clau.Zuzu

reagovat Clau.Zuzu 23.8.2010 17:03  16%    +  -

Macíklucík: Tož já bych se našich taky neptala, ale to neznamená, že mě jejich názor nezajímá :-) Ale jak říkám, my se vrátili min. rok z Anglie a potřebujem si tu udělat jakési zázemí - jak pracovní tak i v oblasti bydlení :-) Pravdou je, že my máme díky přítelovo dědečkovi byt 3+1, takže v pohodičce :-)

Stěhovat do Čech? pročpak? Tady se vám nelíbí??? ;-)

Nj, je mi to jasné, bratra puboše jsem měla doma dlouho, teď když si říkám, že přichází k rozumu, tak nám pomalu ale jistě jde do pubošovství ten druhý :-)

reagovat Macíklucík 22.8.2010 16:38  70%    +  -

Clau.Zuzu: Jj bracha je tezkej pubos

reagovat Macíklucík 22.8.2010 16:37  70%    +  -

Clau.Zuzu: Nasi se tesijou mocinky mamce bude 42 a tatkovy 44 a rikaly ze se tesej byt babkou a dedkem ani bych se jich neptala jestli chcou byt nebo ne moje vec jj my bydlime sice v podnajmu 1+1 ale chceme se stehovat pristi rok v lete do cech no asi jeste uvidime

reagovat Clau.Zuzu 22.8.2010 14:39  15%    +  -

Macíklucík: takže brácha je od sestřičky tak jak já :-) jenže to je teď docela asi puberťák ne? :-)
A co vaši na to, že čekáte mimi? :-) sice za mnou chodí právě Petřík (13let bráška), že by chtěl mít v rodině miminko (má hrozně rád děti, to se u nás asi dědí :-D ), ale my zatím s přítelem neplánujem, vrátili jsme se před rokem z Anglie a chcem nejdříve opravit byt než se pustíme do mimíska :-) mno a můj taťka zatím být dědečkem nechce :-D (bude mu v říjnu 42 - vyženil mě - a prej se na dědečka teda rozhodně ještě necítí :-D )

reagovat Macíklucík 22.8.2010 14:34  68%    +  -

Clau.Zuzu: No mě je 21 a segře 5 jmenuje se pavlinka a pak mam jeste 16 letyho brachu takze mazec

reagovat Clau.Zuzu 22.8.2010 14:02  15%    +  -

Macíklucík: tož já mám taky mladší sourozenectvo - brácha má 20 a druhý bráška má 13, jsme od sebe o 11let s tím mladším a je to úplně suprové :-)

reagovat Clau.Zuzu 22.8.2010 14:00  15%    +  -

Macíklucík: 5ti letou ségru? jeee, tak to máš supeeer :-) .. no malý má 20měsíců a je naprosto boží :-) sice ještě nechce moc mluvit, ale dává znát, že rozumí spostě věcí velice dobře

reagovat Macíklucík 22.8.2010 13:41  68%    +  -

Clau.Zuzu: Aha no to ty decka sou chytrolinci ja ma 5 letou segru a je to taky takovej chytrolinek

reagovat Clau.Zuzu 22.8.2010 13:35  15%    +  -

Macíklucík: jejda tak to mě mrzí tpž to je jasné, že si vás hlídají

Jasné, malý bude mít svátek, že je s ním i někdo nový, koho ještě nezná :-) je to malý chytrolínek :-)

reagovat Macíklucík 22.8.2010 13:01  68%    +  -

Clau.Zuzu: No já už jednou těhu byla ale potratila sem 27.12.2009 a na to sem 25.1.2010 otěhotněla znova jj nekdy se domluvime a muzeme se sejit

reagovat Clau.Zuzu 22.8.2010 12:44  15%    +  -

Macíklucík: jej, tak to je mi pak jasné, že se člověk doma nudí a čeká na "vteřinku", kdy v zámku zarachotí klíč a objeví se druhá polovička /utahaná z práce, takže se mu kolikrát hned nechce povídat :-D /

jejda a japato, že rizikové? ... v úterky hlídávám malého chlapečka, tak se někdy můžem domluvit a můžeš za náma dojet, jestli budeš chtít :-) býváme tak hoďku a půl až dvě venku :-)

reagovat Macíklucík 22.8.2010 11:52  68%    +  -

Clau.Zuzu: My bydlime v poslední ulici v malenovicich Husova je to u pole vidime tu na baumax

reagovat Macíklucík 22.8.2010 11:52  68%    +  -

Clau.Zuzu: Aha no tak ja marodim a je to hrozny mam rizikove tehu vis vim jak je to hrozny kdyz se vam smeny takhle propletaji a vubec se nevidite taky sme to mely tak

reagovat Clau.Zuzu 21.8.2010 22:46  15%    +  -

Macíklucík: :-) tak ja teda tocim smeny - denni a nocni dvanactky, takze kdyz se s pritelem vidime doma cely den, je to nekdy zazrak, kdyz mam vic smen po sobe :-)

Bydlime na Jiznakach ve Zline - na Okruzni, kousek od byvale Delvity :-)

reagovat Macíklucík 21.8.2010 11:54  68%    +  -

Clau.Zuzu: Ahojky jasne ze to nevadi ze nejsi maminka ja proste schanim nekoho kdo by mi byl kamaradkou a tak na pokec a tak sem porad sama doma manzel v praci a tak a ty si odkud??

reagovat Clau.Zuzu 20.8.2010 23:02  15%    +  -

Macíklucík: Ahojky :-) vítám Tě tady! Bohužel tady moc lidiček nechodí, ale třeba se to ještě ujme, nemažu to, jelikož si říkám, že se třeba někdo najde :-)
Ja teda maminka nejsem, ale tak snad to nevadí :-) dětičky mám moc ráááda a každé úterý chodím hlídat malého chlapečka na Podlesí ve Zlíně (Adámek má 20měsíců a je to naprosto úžasný klučík)

reagovat Macíklucík 20.8.2010 13:24  66%    +  -

Ahojte holky muze se k vam pridat??
Jinak jmenuji se Lucie Macková a momentálně bydlím ve zlíně v Malenoviccích scháním touto cestou kamarádky které taky potřebují pokecat zajít na procházku a tak bydlím tu 4 roky ale pořád tu nemám dostatek kamarádek které by si semnou povykládaly a hlavně čekám miminečko naše první holčičku Elišku termín máme 28.10 tak bych byla ráda kdyby se ozvala i nějaká maminka aby sme si mohli vykládat o mimineckach a tak tak zatím papa a budu doufat ze tu je nekdo kdo bude mou kamaradkou

reagovat sanderjil 14.8.2010 23:53  11%    +  -

Durga: ahoj my jsme smotali koberec doprostřed místnosti kolem něj postavili nábytek dál od okna přikryli starýma prostěradlama a igelitem večer jsem setřela prach ze země rozestlala ...ráno vše sbalila přikryla a tak to šlo do konce stejně pak musíš komplet vše uklidit mikroprach byl všude okna nám dělala fa Vondřejc a jsem spoky

reagovat Clau.Zuzu 13.8.2010 17:46  15%    +  -

Durga: nevadi, ze to zneuzivas ...

Co se tyka oken, mohu Ti poradit to, co jsme provadeli my - delaly jsme je na jare a zatim spokojenost, navic vysly na dost dobrou cenu. Mame okna z firmy "Svet Oken", ktera ma pobocku na Třída Tomáše Bati 3758/7 je to smerem na Priluk naproti Lidlu na Podvesne...
Nejlepsi je zmerit si okna (nic presneho proste vyska, delka cela, delka okna, ventilacky) a napsat si pres stranky firem o nezavaznou poptavku. Poslou Ti ji na mail behem par dnu a pak porovnat. Svet Oken mel tehdy docela slusnou slevu, ale myslim, ze by i ted mohly neco mit. Profil maji GEALAN nemecky a okna se delaji a montujou v Jasenne u Vsetina, takze to neni delane v Polsku, coz byla pro me podminka. My si nechali dat i site do vsech ventilacek a do balkonovych dveri.

Bohuzel o firme na pripravu pred okny nevim, ale ono tam neni toho moc, co musis udelat. Melo by sice byt vsechno tak metr od oken, ale my jsme nemeli a panove, co dosli byli v pohode! Meli jsme akorat jak rikas prikryty cely nabytek, aby se na nej neprasilo. Prikryli jsme to normalne jen takovou "sackovou" pokryvkou, co jsme koupili v OBI, jsou i ruzne kvalitni, ale jsou pak samozrejme drazsi. Doporucuju polozit na koberce nebo podlahu nejake kartony nebo neco, aby po tom panove mohli v klidu chodit a nemusela si pak tak moc uklizet. A taky prikryt si pak topeni. Dalsi den prijde zednik zapravovat okolo oken stenu, tak at nemas vse na topeni ... kdybys chtela pomoct nebo neco vic dej vedet tady anebo do vzkazu neni problem :-) mozna bych i nasla a mohla preposlat nabidky, ktere jsem mela ..

reagovat Durga 13.8.2010 16:53  53%    +  -

Clau.Zuzu: Promiň, že zneužívám tvé zlínské diskuse, ale já už si nevím rady, takže:

Okolnosti nás donutily vyměnit okna. Prosím dámy ze Zlína a nejbližšího okolí o rady:
1. Kterého výrobce oken jste zažily a jak jste byly spokojeny.
2. Nevíte o nějaké firmě, která by připravila byt na výměnu oken a zase jej uvedla do původního stavu - bez čištění koberců a stěhování drobných věcí.
Rádi bychom, aby firma byla ochotná rozdělit práci na 2 části, protože jinak nemáme kam vystěhovat věci.

Přivítám taky vaše rady ohledně přikrytí nábytku /dřevěného i čalouněného/ čím a kde jste to nakupovaly.

Až to bude hotové, všechny dámy, které mi daly dobrou radu pozvu na oslavu.

reagovat Clau.Zuzu 5.8.2010 1:47  12%    +  -

Zlíňáci a Zlíňačky asi vymřeli ... nebo tady nejsou ... takže diskuze jde zřejmě do jisté záhuby ...

reagovat Clau.Zuzu 2.7.2010 15:04  8%    +  -

nakupy: hele sorry, ale NESPAMUJ to tady do kazde diskuze - DIKY ...

reagovat nakupy 2.7.2010 8:57  6%    +  -

Ahoj chci se pochlubit, doporučuji, hezké zboží, levné, nakoupila jsem a jsem moc spokojená, rychlé dodání plus dáreček k objednávce Hezké zboží, levné
dětské a dámské oblečení, :)))))))

reagovat Ninicka 23.9.2009 10:25  49%    +  -

Clau.Zuzu: tak to neznam, ale vim, ze je tam nekde obchod co ma italske jidlo...

reagovat Clau.Zuzu 22.9.2009 15:33  21%    +  -

ahojky holky ... hele neznate nektera nejakou firmu, co se zabyva ve Vsetine italskyma specialitama???

reagovat Ninicka 10.9.2009 15:20  49%    +  -

Clau.Zuzu: jojoo ja vim ja viim.

reagovat Clau.Zuzu 10.9.2009 15:17  21%    +  -

Ninicka: ja sem host,tak bodejt by si me nehledeli vic navic jejich oblibena ex-aupair

reagovat Ninicka 10.9.2009 15:06  50%    +  -

ahoj tak to se mas, ale i tak je to smutne , ze se deti hledi vic tebe jak rodicu

reagovat Clau.Zuzu 10.9.2009 14:58  21%    +  -

ahojik holky ... jak to jde? Ja nejak tady v UK nestiham, prcci se toci ted jen kolem me a neco jako ze maj novou aupair je prozatim moc nezajima

reagovat Ninicka 8.9.2009 14:28  46%    +  -

ahoj

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Zlíňáčky či Zlíňáci, kde jste kdo?
Diskusi založil(a): Clau.Zuzu
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Společnost
Přečtěte si