zaridit svatbu,nebo cekat az vas pozada o ruku?

myslim ze kazda z nas ma svou predstavu o svatbe...ale take o pozadani....alespon ja kdyz zavru oci vidim meho pritele jak si kleka na kolena a pta se me jestli si ho chci vzit...a pak otevru oci a nic!!!!mam jeste cekat..nebo zaridit vse sama..?? a vy??? jak jste dosahli svatby???
4.9.2009

Diskusi založil(a) 4.9.2009 dorys

reagovat vendulka83 30.4.2015 9:53  5%    +  -

Taky bych se sama do svatby nepustila

reagovat janasimci 3.4.2015 14:41  5%    +  -

Já bych počkala :)

reagovat MalaAda 25.11.2013 21:33  5%    +  -

Já bych určitě byla pro, ať se chlapci snaží, sama bych svatbu nepřipravovala a nejvíc by se mi líbilo, kdyby to ten můj vymyslel nějak originálněji, třeba nějak podobně, jako je tady na těch videích pozadejoruku.cz/inspirace/ a nejlépe, aby mi to ještě nějak natočil, ať se na to pak můžu zase někdy podívat :)

reagovat tamicek 26.2.2013 10:17  6%    +  -

Jarmilenka: Ne každý si to může dovolit

reagovat Jarmilenka 24.1.2013 13:27  5%    +  -

To záleží na tobě jak se rozhodneš, ale jestli se pustíš ddo zařizování sama, tak ti dopuručuji najmout si radši angenturu, výborné reference má weddingdesign, už ji měly moje 2 kamošky a obě pěly chválu

reagovat lenapa 26.10.2009 8:33  13%    +  -

Bubasaurka: Ahojky no začíná se mnou mluvit tam to je začátek uvidíme dál jaký to bude příští týden nastupuje do práce.

reagovat Bubasaurka 25.10.2009 21:51  66%    +  -

lenapa: Tak jakpak je - něco nového k lepšímu???

reagovat lenapa 19.10.2009 9:10  12%    +  -

Bubasaurka: to je taky mpžnost to je fakt.Včera ani nešel do hospody a šel si lehnout už v18hodin jsem koukala jak blázen.

reagovat Bubasaurka 18.10.2009 21:29  64%    +  -

lenapa: Hlavně si nevymešlej báchorky - chlapi to prostě někdy neumí říct slovy. Třeba někde tajně dělá, aby vydělal více peněz.
Buď na něj vlídná, milá, uvař mu něco, co má hodně rád, v ložnici ho něčím překvap. Hlavně buď pořád upravená - v rámci možností, to mají muži moc rádi, upravenou ženu, ne cuchtu... A možná, jestli máš pocit, že máte velké problémy, jdi do poradny,. To není žádná ostuda, tam jsou odoborníci, kteří ti poradí co a jak, na to jsou zvyklí....
držím ti palečky!!!

reagovat lenapa 18.10.2009 8:38  12%    +  -

Bubasaurka: napadá mě hodně věcí že má milenku ale říká že ne ale neřek ne mi jestli mě má rád nevezme za ruku nepohladí a tak jen sex nic víc a to mi štve i ten sex už není jako dřív,

reagovat Bubasaurka 17.10.2009 21:38  67%    +  -

lenapa: Neblázni holka, na to nesmíš myslet - to pak vymyslíš nějakou blbost a zvláště večer. Pamatuj si, že ránoje moudřejší večera a to platí stonásobně.... Všechno musí vyplynout tak ze situace - ty si něco vymyslíš, situace dopadne jinak a budeš namíchnutá, že se to vyvinulo jinak a spíš z toho bude něco špatného. Chytni se nějakých ručních prací nebo jdi taky spát, alespoň budeš vyspalá a dobře naladěná.....

reagovat lenapa 17.10.2009 20:43  11%    +  -

Bubasaurka: Tak dneska mi kluci usnuli brzy uz v 20h.Můj muž šel pryč a já tvrdnu doma ach jo ale aspon můžu přemýšlet.

reagovat Bubasaurka 17.10.2009 15:24  63%    +  -

lenapa: To jo, ale tihle jsou naštěstí šikovnější, jinach bych je vyhodila od práce - ale Pat a Mat jsou beze slov, tihle u toho mají keců jak Palacký

reagovat lenapa 17.10.2009 15:22  12%    +  -

Bubasaurka: jo jo pěkný pobaveníjakPat a Mat.

reagovat Bubasaurka 17.10.2009 14:40  63%    +  -

lenapa: No, to bude dílo, co? Manžel tu skříň dělá s naším 14. letým synem a já se tu můžu utlouct smíchy. Ty kecy mladého jsou prostě k popukní - já sice pak budu minimálně do půlnoci všude uklízet, ale za tohle divadýlko mi to stojí

reagovat lenapa 17.10.2009 14:07  12%    +  -

Bubasaurka: to je pěkný.Tak na manřela půjdu pomalu chich.My pčeděláváme ložnici zítra bude dodělaná konečne.Aspon z něčeho radost můžu mít.

reagovat Bubasaurka 17.10.2009 13:46  63%    +  -

lenapa: Musíš pomaličku a polehoučku, najednou ho chválit za každičkou blbost a říkat, co já bych si bez tebe počala, ty jsi takový šikula a uvidíš, ono to půjde - pomalu, ale jistě... Držím palečky (hele, mně zrovna te´d po půl roce muž dělá v předsíni šatní skříň . je tu sice jak po výbuchu atomovky, ale konečně zmízí krabice se složenou skříní z dětského pokoje a v přesdíni to bude jak u lidí - jednou bude všechno )

reagovat lenapa 16.10.2009 19:46  12%    +  -

Bubasaurka: no uvidíme jak se k tomu postaví:-).díky

reagovat Bubasaurka 16.10.2009 17:50  62%    +  -

lenapa: No a zkusila jsi si s ním o tom někdy promluvit? Vysvětlit mu všechno v klidu, že je to strašně náročné a že to prostě nezvládáš. Spíš mu dát najevo, bez něho jsi úplně vyřízená a že pokud to nezvládne on, tak nikdo jiný - prostě z něj udělat "zachránce" rodiny...

reagovat lenapa 16.10.2009 11:08  10%    +  -

Bubasaurka: díky a radu ale kolikrát jsem to skoušela taky chich a nic před svatbou mi pomáhal všechno jsme dělali spollečně a ted po svatbě mi řekl že od toho si mi vzal a když řeknu že si sám má ohřát jídlo v mikrovlnce tak si jde raději do hospody a to jsem se i jednou zballila a šla z bytu a nic byl rád že je sám za dva dny se pak ukázal.

reagovat Bubasaurka 16.10.2009 9:50  52%    +  -

lenapa: Holka nejsi, takových je hodně - to spíš já mám výjimku muže. Nemohu to posoudit, ale já si myslím že to je taky trochu na vině žena, když chlapa k práci nepřitáhne. Já jsem rovnou před svatbou řekla, že neumím šít a knoflíky nepřišívám, nevytirám denně podlahy a nežehlím každý prd a jestli že se mu to nelíbí, může se toho chopit sám.... A jestli má zrovna hlad a já dělám něco jiného, tak ať se laskavě obslouží sám, že služku si nebere. On to přijal a jde to. Taky to někdy zahapruje, ale já neustoupím a je to... Zkus to taky

reagovat lenapa 15.10.2009 19:19  11%    +  -

Bubasaurka: tak to jsem asi výjimka já musim udělat všechno sama doma a i děti postarat se o ně.Nějraději bych utekla někam daleko.

reagovat Bubasaurka 15.10.2009 18:55  100%    +  -

lenapa: Ne všichni takoví nejsou - já mám skvělého chlapa, ten pochválí i plno věcí sám udělá a bez řečí...

reagovat lenapa 15.10.2009 18:53  10%    +  -

Bubasaurka: to máš pravdu,ale co by dělali chlapy?ty jen nadávají co a jak děláme špatně a nepochválí nás ani za snahu.

reagovat Bubasaurka 15.10.2009 18:48  100%    +  -

lenapa: Ale v zásadě to těžké není, jen si na to musíš zvyknut a přijmout to jako hotovou věc, pak se s tím netrápíš a je ti dobře...

reagovat lenapa 15.10.2009 8:30  9%    +  -

proč je to tak všechno těžky??

reagovat paboucek 14.10.2009 20:31  22%    +  -

Bubasaurka: nedivím se jí rozumný chlap,ale musí bejt ženská

reagovat Bubasaurka 14.10.2009 20:26  100%    +  -

paboucek: Rozumný chlap je na zabití - jednoho takového jsem zažila - naštěstí jen v práci a byl na zabití. Manželka mu posléze utekla, protože se to s ním prý nedalo vůbec vydržet ...

reagovat paboucek 14.10.2009 20:23  22%    +  -

Holky, co by jsme dělaly, kdyb yjsme vedle sebe měly rozumnýho chlapa? Dítě zvládneme líp, né?

reagovat Bubasaurka 14.10.2009 20:11  100%    +  -

lenapa: No co jiného ti zbyde - reklamovat u maminky nemůžeš, převychovat - zo už je zbytečná námaha a zabít taky ne...

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: zaridit svatbu,nebo cekat az vas pozada o ruku?
Diskusi založil(a): dorys
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si