Reklama:

Lákají vás ženatí muži ?

Pro mnoho žen je ženatý muž ten pravý. Proč jsou okroužkovaní takovým lákadlem. Může vztah se ženatým vydržet dlouho?
Intimní vztah se ženatým má mnoho výhod, ale také stejné, ne-li větší množství nevýhod.

Proč ANO:
Většinou mu nemusíte vařit.
Uklízet, žehlit a prát už vůbec ne.
Pokud se nechcete vázat, může to být ideální vztah.
Ženatí a starší muži jsou prý zkušenější a rozumnější.
Chodí za vámi jen za zábavou, a tak s ním nemusíte rozebírat jeho problémy v práci apod.

Proč NE:
Musíte se smířit, že vás vlastně podvádí s manželkou.
Může vás dokonce podvádět ještě s jinou.
Pokud má děti, těžko se budete smiřovat s tím, že mu tak trochu berete tatínka.
Když se vztah prohloubí, je tu velký problém s případným rozvodem atd.
Nemůžete se s ním příliš ukazovat na veřejnosti.
Občas si může stěžovat na manželku.
Pozor na pohlavní nemoci.
Počítejte s tím, že Vánoce s vámi asi trávit nebude.


Jak jste na tom vy? Navázaly byste intimní vztah se ženáčem? Stojí to za to?

Autor: Julie

Datum vydání: 25.9.2001
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem
 
 

reagovat vymazat Petruus 28.2.2016 20:05  5%    +  -

Kašlete na nevěru a radši si to pořádně okořeňte doma jako já. Tady jsem se dočetla pár triků a tipů :) http://kralovstvizen.cz/nejlepsi-sex-v-zivote/

reagovat vymazat LenickaB 25.3.2014 17:58  5%    +  -

Dejte tomu čas a uvidítebob:

reagovat vymazat ElleZaza 13.4.2013 16:07  5%    +  -

Mě opravdu zadaní nelákají. Sama nedělám to, co nechci, aby mi dělali jiné ženy a holky, tedy, aby mi přebrali mého přítele. Přijde mi to opravdu odporné chování, samozřejmě i ze strany toho zadaného muže. Nechápu ženy, které vyloženě jdou jen po zadaných!

reagovat vymazat ElleZaza 13.4.2013 16:06  5%    +  -

bob: vykašlat se na ní a najít si ženskou, která bude zamilovaná jen do Tebe.

reagovat vymazat bob 13.9.2012 21:30  1%    +  -

porad te mi co mam delat zamiloval jsem se do vdane ženy a miluje me se a ona je vdana a nechce se rozvest a miluje mě a manžela co mam delat porad te prosim !!!

reagovat vymazat tornádo 11.4.2012 22:03  5%    +  -

Ahoj já bych to zkusila :-)

reagovat vymazat PIKVkQkzGqxBVDaR 6.8.2011 17:44  1%    +  -

Heck of a job there, it absluotely helps me out.

reagovat vymazat JyuanjffkG 5.5.2011 8:30  1%    +  -

D.. Keen :)

reagovat vymazat FPnZgGazKpR 18.4.2011 4:41  1%    +  -

D.. Awesome :)

reagovat vymazat Katka 8.2.2011 11:27  1%    +  -

Ahoj. Chodím s přítelem už půl roku, je pohledný a sympatický, celkem si rozumíme, ale nebyla jsem do něj příliš zamilovaná ani ze začátku. Netoužím po něm, když se třeba týden nevidíme, a když jedu za ním, nějak extra to neprožívám. Když jsme spolu, je nám celkem dobře, sex funguje, ale necítím s ním takové duševní souznění, nemám potřebu se s ním mazlit, nemám důvěru se mu se vším svěřit.
Před pár lety jsem měla ženatého milence, s kterým jsem to vše, co mi teď chybí, cítila. Jakobych ho nedokázala vymazat ze svého srdce. Je to pro mne „dokonalý“ muž, kterého obdivuji,toužím po něm, rozumím si s ním a dokážu se mu svěřit se vším. Jenže má celkem normální manželství a rozvod neplánuje.
Teď jsem toho bývalého milence znovu potkala na ulici. Zapovídali jsme se spolu. Byla jsem z něj rozrušená, bušilo mi srdce. Domluvili jsme se, že si zavoláme. Myslela jsem na něj každý den, až jsem mu konečně zavolala. Zatím jsme si schůzku nedomluvili a znovu se nesetkali.
Vím, že není správné zahýbat příteli, s kterým chodím, ale nemůžu si pomoct. Moc mě láká být s milencem, nejen kvůli milování, nýbrž taky protože mám pocit, že si s ním rozumím nejvíc ze všech mužů, které jsem poznala. Možná je v tom víc než chemie. Znám ho už 9 let a celou tu dobu jsem do něj zamilovaná, i když ho třeba rok nevidím a i když chodím s jinými muži. Je to vůbec možné být tak dlouho zamilovaná?
Asi žiju v iluzi, tuším, že vztah s milencem nemá budoucnost, ale nedokážu to překonat, pořád na něj myslím. Vím, že jako každý člověk má nějaké chyby, přesto se mi zdá jako ideál, kterému se zatím žádný jiný nevyrovnal. Nedokážu nikoho jiného milovat jako jeho.
Mám se řídit rozumem nebo srdcem? Chci být šťastná a nikomu neublížit. Je mi 30, jsem už dlouho rozvedená a mám 2 malé děti, takže nejsem žádná zamilovaná puberťačka. Chci někoho pro rodinný život, ale zároveň chci taky někoho milovat.
Není řešením chodit s oběma zároveň s tím, že se to nějak vyřeší časem?

reagovat vymazat dcerka_sperky 12.5.2010 10:06  5%    +  -

Jaanee: Nerozumím, však až jednou dospějete a budete chtít mít svoji rodinu...poznáte.

reagovat vymazat zuzana 7.5.2010 18:37  1%    +  -

To neni normálne.Všetko sa vám vráti 3násobne tomu verte ! Dievčatá a ženy.Moj muž ma podvádza myslí si ,že nič neviem ,ale ja viem všetko!Nenávidím ho a zároven milujem!Najviac trpia deti,lebo je vždy nervozny mna bije a aj deti nedáva nám ani euro...a vela toho pre neho som len služka aj ked v sexe je lepší,ale nič sa nemení inak je to ten fero čo sa pretvaruje a pozerá do nevinných detskych očičiek našich detí ,že nema hanbu !Nema charakter a vobec bude to robit stale...Dokonca som zistila,že nema 1 milenku,ale 3 ,ktoré pustil k vode...CO SI CHCE DOKAZOVAT TAKYTO MUZ?AKE JE JEHO SEBAVEDOMIE?NA BODE NULA!!!ASI TAK PAPAPA PROSíM SPAMATAJTE SA NEVIETE AKO UBLIZUJETE RODINAM !!!!!!!!

reagovat vymazat Jaanee 1.5.2010 10:15  5%    +  -

Zadaní muži

Ach, zadaní muži. Ti nás (mne a moji kamarádku Stellu) trápí nejvíce. Jsou hezcí, sexy, inteligentní, movití a - zadaní. Snad na každém veřejném místě se jeden takový najde - stíhá nás pohledy, občas se slibně pousměje, pozve na drink...a pak přijde jeho právoplatná, oficiální přítelkyně a romanci je konec. On vychází coby vítěz, my skončíme coby pouhý flirt, jako zábava na pár chvil bez následků (pro něj). Jak tedy na ně, klademe si Stellou stále stejnou otázku.
Muž je zvláštní stvoření. Rád by spal se VŠEMI (možná na několik výjimek jako je učitelka ze základní školy či kuchařka v kantýně) a dává to najevo. Zároveň je ale tak pohodlný (nemyslíme si, že by mužům v nevěře bránila morální kritéria), že by mu románek za normálních okolností za konec vztahu nestál. Pohodlný v tomt smyslu, že když se to dozví "ta jeho", bude to mít na talíři do konce společného života. Jak jej tedy ulovit? Se Stellou se nám vždy vyplatila strategie - 1. zasejte semínko pochybnosti (že existují lepší a zajímavější ženy než ta co má doma), 2. najděte si zatím zábavu v jiném vztahu, 3. pak když JEHO vztah začne skřípat, jste na řadě Vy - neokoukaná a chápající. Chce to jen trpělivost. Vaše Postella z http://stellapostella.blog.cz/

reagovat vymazat paned 27.10.2009 10:36  5%    +  -

Nikdy jsem si nemyslela, že bych měla vztah se ženatým mužem...18 let jsem žila v celkem spokojeném manželství....pak mě manžela odvedla má nejlepší kamarádka...Chvíli jsem byla sama, za čas jsem si našla přítele přes internet, hned z kraje se přiznal, že je ženatý, ale jejich manželství už přes deset let nefunguje. Říkala jsem si, že jsou to takové ty řečičky, přesto všechno jsme ""spolu" už skoro 3/4 roku. Je to zároven vztah na dálku...takže v tomto úplně o ničem...Nevím, proč v tom vztahu zůstávám, ale něco mě k němu táhne....Je to přesně ten typ muže, kterého bych si vedle sebe představovala...Do rozvodu jej netlačím, nemělo by to smysl...on má tam svou práci, firmu, rodiče, já své děti taky neopustím....výhledově aspon 5 let ani jeden z nás nemůže opustit své místo...Vídáme se málo, ale voláme si denně a sem tam se i pomocí Skypu vidíme....Jak dlouho to vydržíme se ukáže....

reagovat vymazat DenisaP. 1.10.2009 15:49  5%    +  -

No, bohužel mne ženatí muži nelákají, ale ... s jedním tak napůl žiju. Je to hrozně těžké, jsem z toho zničená, máme se oba hrozně rádi, nejde vůbec pouze o sex. Jezdíme na výlety, pomaháme si, povídáme, hrajeme karty, řešíme problémy. A pak přijde ta chvíle - musím už jít, protože by doma měly podezření. Manželka, tchýně. A k tomu ještě syn.

Nežijí spolu skoro půl roku, kdy je jeho rodina mimo Prahu. To žije u mne a se mnou. Jakmile se rodina vrací - on jde domů. Nechce problémy. Má svůj pokoj, kam nechodí ani manželka, ani tchýně. Syn je těžce mentálně postižený. Věčné dítě, věčné trápení, věčná odpovědnost. A on přeci nebude chlap, který opustí ženu s nemocným dítětem. A tak on žije, jak žije, nešťastný a osamělý, já smutná a toulající se po ulicích, když odchází za jinou. Je to těžké, bolí to.

reagovat vymazat Ariadna. 27.9.2009 10:47  45%    +  -

Ne, nelákají. Pro mě byl v pubertě tabu i kluk co už z někým chodil. Pokud bych hledala milence, tak mladšího a bez závazků. Fakt by se mi hnusilo, ho přebírat jiné. No, nikoho nehledám. Můj manžel je i můj milenec. Nad jiného není

reagovat vymazat ivanuska76 4.9.2009 11:52  10%    +  -

reagovat vymazat Theoxos 19.5.2009 23:15  5%    +  -

Nelákají - ale nemíval jsem problém se vdanými ženami :-)))

reagovat vymazat stirice 22.2.2009 8:30  5%    +  -

taky "mám" ženáče loni jsme se rozešli a poněkolika měsících to dali znova dohromady ale není to ono. je fakt že je mi s ním fajn cítím se jako žena nemusím mu prát,vařit apod ale po večer je mi smutno.jako povyražení jsou ženáči fajn ale jinak ne zvlášt když bydlí 4 hod jízdy autem od vás. přestávávmě tento vztah uspokojovat

reagovat vymazat arasa 5.1.2009 0:04  1%    +  -

Ani náhodou, jenom coura se může tahat se ženáčem....

reagovat vymazat Michellin21 6.11.2008 10:17  5%    +  -

jojo2:
Nemůžu si stěžovat na zájem mužů, ale vždy se mi zhnusil ženáč, nedejbože s malými dětmi, který se o něco snažil. Poslala jsem ho přímo tam, kde je tma a to tvrdě. V podstatě si to my ženské děláme samy a pak se divíme, že máme oči pro pláč. Mám za sebou několik vztahů, dvě děti, mohla bych povídat... Co je důležité ? Jak si Tě může vážit chlap, když přistoupíš na hru, o které sám ví, že se asi(?)nemá dělat? A rozvést se? Co když si Tě vezme a Ty mu skočíš do postele s jiným ženáčem? To by jeho ego nepřežilo.

reagovat vymazat Michellin21 6.11.2008 9:31  5%    +  -

Marie:
uvědomuješ si, že když je mu s Tebou nádherně , na manželku je doma už nevrlý, jen proto, že myslí na Tebe a ta jeho vlastně ani nemá šanci, aby jim bylo dobře.Protože chlap, který má ženskou je doma průhledný a na konec to dusno dává za vinu své ženě, protože kdo by byl happy a bezstarostný, milýa pozorný, když druhá polovička bodá do srdce ? Ani ty by jsi nebyla tou milou, pozornou bytůstkou...

reagovat vymazat Marie 29.9.2008 17:36  1%    +  -

Ahojky, měla jsem 4 vztahy a teď prožívám pátý a po druhé je protějšek ženatý... Někdo to odsuzuje, někdo to přijímá. Komentuji současný vztah, jednáme spolu na rovinu, cit,který mezi námi sílí je nebezpečný a víme to oba. Rozvádět se nebude (má vlastní důvody,které chápu a respektuji), nic mi neslibuje a mě to zatím vyhovuje. ZATÍM. Spíš mě děsí to,že to bude čím dál hlubší a že to bude problém a bude to bolet. I přesto jsem s ním, je mi nádherně, prožívám krásné chvíle a nejen při milování...ale to,kdy mi bude vadit,že odjíždé domů ... nevím.

reagovat vymazat Kajik 17.9.2008 15:04  1%    +  -

Tak já pispěju i s tou svou troškou do mlýna. Po dvou letech vážného vztahu následovalo kruté vystřízlivění, bouřlivý rozchod a mně oči pro pláč. V tu chvíli jsem si řekla, že bylo dost vážností a.... Pak se objevil ON. Milý, příjemný, inteligentní, zábavný a ženatý. Ví, že od ně nečekám více než příjemné chvilky a tiché porozumění, já vím, že toho od něj více chtít (z pochopitelných důvodů) nemohu a zatím nám je fajn.
Záleží na domluvě a počtu předchozích pádů na hubu

reagovat vymazat Vítěnka 30.8.2008 11:36  5%    +  -

Ahoj ,je mi 43 ,rok jse měla poměr mladším mužem ,možná by to jěště pokračovalo ,kdyby to neprasklo.Bylo to nádherny ,nic takového jsem před tím nezažila i když jsem vdaná .
Byla jsem jeho blondýnka ,prdelka,lasturka,pryncezna,a ted¨když bylo ohroženo jeho manželství!!jsem (kurva která se kurví)ani se na mě nepodívá .Hrozně mě to zranilo,že se takhle zachová to by mě ani ve snu nenapadlo.Tak to byl Petr Fišer!!

reagovat vymazat Leni 19.8.2008 18:30  1%    +  -

Pokud se nerozvádí, jděte od toho (pokud si tedy nechcete jen užívat).....ostatní jsou jen kecy, i když se to dobře poslouchá........zapněte rozum, city vypněte...pokud chce opravdu Vás, začne s rozvodem, jinak to nemá cenu a čeká Vás jen trápení

reagovat vymazat bublaberca1 22.4.2008 21:13  1%    +  -

Sára: taky jsem byla v této situaci,ne že bych to zkoušet chtěla ale dělala jsem to.Hlavně se nezamiluj.budeš se trápit.ženatí nejsou ani horší ani lepší než svobodní.nikdy ho nemáš pro sebe a když ho potřebuješ.rozmysli si to.ber raději svobodného

reagovat vymazat Leena 10.3.2008 16:03  1%    +  -

sházím se s ženatým mužem, tvrdí, že to v životě nedělal, že jsem první, přijde mi ta situace směšná-zakoukala jsem se do něj, aniž bych věděla, že je ženatý, když jsem to od kamaráda zjistila, bylo mi to jedno, ale když jsem ho poznala blíž, začalo mi to vadit, já mám černé svědomí z toho, co dělám...

reagovat vymazat Sára 3.12.2007 11:11  1%    +  -

Nemám odvahu to uďelat.Ale chci to skusit.Jake to je.Prosím ....poraďte..

reagovat vymazat Sigma 2.12.2007 22:36  1%    +  -

Je ženatý. Nic mi neslibuje. Tvrdí, že manželku má rád. Tak proč s tím nemohu přestat ?

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma


Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy -> Muži
Přečtěte si