Hory 09/10 s dětmi (1,5roku)

Můžete mi doporučit nějaký pěkný penzion na horách (Čechy), za slušnou cenu, stravování v místě buď polopenze nebo PP (nechci na jídlo cestovat do nějaké vedlejší budovy ani si sama vařit), s příslušenstvím na pokoji.
Chystáme se jet 2 rodiny (my 2 dospělí + 1 dítko, švagrovaá 2 dospělí + 2 děti; všem prckům bude v době pobytu (leden,únor) 1,5roku - takže něco vhodného. Nebyl by špatný i bar, kde by se dalo večer sedět. Nelyžujeme.
Díky za tipy a zkušenosti - dobré i špatné :-)
18.9.2009

Diskusi založil(a) 18.9.2009 nanousek

 
 

reagovat terkat 1.10.2010 20:24  5%    +  -

Luciasek12: díky za tip, take se letos chystáme na hory a tento penzion vypadá super

reagovat Atapama 17.7.2010 9:58  36%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat VlastaN 25.9.2009 11:15  9%    +  -

Podívejte se na www.pobytsdetmi.cz jsou tam zimní pobyty pro rodiny s dětmi. Pro děti je vždy připravený program, v penzionu Samohel v Rokytnici nad Jizerou je i bazén. Na stránkách se můžete podívat i na fotky z předchozích pobytů.

reagovat Luciasek12 19.9.2009 17:46  83%    +  -

a ještě dodávám že snad ještě více než maminky byli nadšené děti,byli tam ve věku od 1,5 - asi do 4 let,vyřádili se tam maximálně,jelikož i venku mají na zahradě trampolínu,domečky a prolejzačky....no takže maminky ani pomalu o dětech nevěděli jak se krásně zabavili,jak venku tak ve vnitř v herně....opravdu doporučuju všem rodinám s dětmi,na léto i na zimu.....

reagovat Luciasek12 19.9.2009 17:39  83%    +  -

ahojky...no já můžu vřele doporučit penzion Alois v Krkonoších v Černém dole.Je to penzion pouze pro rodiny s dětmi,takže maximálně vybaven pro děti od miminek až po větší děti.Ve vnitř i krásná herna plná hraček,se skluzavkou a domečkem...navíc půjčují bez příplatku,postýlky,nočníky,vysílačky atd....Zařízeno moc hezky moderně a celé nové,každý pokoj je s vlastním záchodem a koupelnou a kuchyňkou plně vybavenou.Jediná drobnost,nevaří tam,ale hned vedle penzionu je restaurace.Byli jsme tam na prodlouženém víkendu
,měli jsme sraz maminek tady z Dámy z diskuze s dětmy.Byli jsme absolutně nadšené a to i ty maminky co si také nechtěli vařit.....opravdu to nemá chybu....mrkni na steránky,stojí to za to.....Penzion Alois zde

reagovat BlankaR 18.9.2009 22:20  100%    +  -

Jo ten bar je spíš výčep. Ale posedět se tam dá. Nebo můžete sedět v té jídelně, kde je i krb a pití z výčepu si donesete, to je jen přes chodbičku..

reagovat BlankaR 18.9.2009 22:19  100%    +  -

Ahoj. Vřele doporučuji útulný penzion Na Návrší v Souvlastním v Orlických horách. Moc milí majitelé, hezké pokoje, velká jídelna s možností hraní pro děti, vybavená kuchyně, možnost polopenze, bar s ping-pongovým stolem a skříně se stavebnicemi pro děti, na schodišti i dětské zábradlí...
zde odkaz:
http://www.ceskehory.cz/ubytovani/na-navrsi-souvlastni.html

reagovat Mamakuto 18.9.2009 22:05  19%    +  -

ahoj, my jezdíme sem

http://www.ceskehory.cz/ubytovani/pension-paulik-novy-dvur.html

nesmíš čekat žádný luxus, ale ceny má slušné, vaří tam dobře a přímo před pensionem je krásná stáňka na sáňkování, okolí klidné, pan Paulík hodně nabízí ubytování školkám v přírodě , k posezení večer je spíš taková malá hospůdka, než bar. Jezdíme tam jednou ročně na týden a jsme spokojení.

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Hory 09/10 s dětmi (1,5roku)
Diskusi založil(a): nanousek
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si