S jakou cestovkou v prosinci do egypta?

S jakou cestovkou v prosinci do egypta?
18.10.2009

Diskusi založil(a) 18.10.2009 iši

reagovat Atapama 17.7.2010 20:06  41%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat iši 20.10.2009 18:29  5%    +  -

jaancaa: už jsem tam nakoukla a musím si to ještě v klidu pročíst,díky za inspiraci

reagovat iši 20.10.2009 18:28  5%    +  -

jaancaa: marsa alam je nově zastavená oblast,je to ještě nezničené od turistů,vše nové...

reagovat jaancaa 20.10.2009 17:03  94%    +  -

iši: jéé, to neznám, já byla v Hurgadě

reagovat iši 20.10.2009 16:23  5%    +  -

jaancaa:asi marsa alam,nebo si nechám poradit

reagovat jaancaa 19.10.2009 17:30  94%    +  -

iši: ještě Ti doporučím podívat se na Orbion.cz a zajít do diskuse kde o tom píšou. Pokud tam taková není,založ si jí.

reagovat jaancaa 19.10.2009 17:30  94%    +  -

iši: do které části Egypta chcete na ty Vánoce?

reagovat iši 19.10.2009 16:51  5%    +  -

dialog: myslím,že místo darků a přežírání se je to dobrý nápad

reagovat iši 19.10.2009 16:50  5%    +  -

Henriete: tak to mi nevadí,mám svůj názor, na vánoce jedeme a pak ještě v září,manžel už to naplánoval a brzy i zaplatí

reagovat iši 19.10.2009 16:48  5%    +  -

jo jasně manžel nám to nabídnul, abychom tam s dcerou všichni strávily vánoce,už se těším

reagovat dialog 19.10.2009 11:14  100%    +  -

Snad ještě informaci pro ty-kteří teprv zvažují o Egyptu.
My máme tedy bohaté zkušenosti hlavně, z lednových-únorových a březnových pobytů.
Zažili jsme dokonce i déšť v Hurghádě-prý se tak stalo po 60ti letech.Domorodí lidé se klaněli před tím zázrakem,my byli pochopitelně smutní...
Ale přírodě nelze poručit a tak to berem.
Vlastně všechno respektujeme tak, jak je jinde.

reagovat dialog 19.10.2009 10:55  100%    +  -

pajuska.p: Mám podobné zážitky,ze všech sedmi pobytů v Hurghádě...my dokonce jezdíme na stejné místo,do stejného hotelu,kam když vstoupíme-máme nefalšovaný pocit, že nás z a s e rádi vidí,vždycky jsou laskaví a milí.
Nemohu tu napsat opravdu jedinou stížnost-na nic z našeho dobrovolného pobytu.
Ale myslím,že hodně záleží-jak je kdo náročný,co očekává a jestli vadí či nevadí, třeba i ostrý a studený vítr,který tam často fouká od Sahary.
Byli jsme i my informováni kdysi-že na Sahaře bývá -5 stupňů ( v noci)...a studený vítr,ten kdo ví, alespoň má tu moc ochladit hodně prudké sluneční paprsky.

reagovat pajuska.p 19.10.2009 10:50  5%    +  -

Ahojky. Byla jsem na Vánoce v Egyptě. Bylo tam krásně, tak okorát. Žádný vedra a hlavně tam nejsou tolik bakterie. Stmívá se dřív, ale ve 4h to nebylo. Večer možná fouká vítr, ale stále jsem tam chodila v šatech. Lidi tam byli super, prostě mě se tam líbilo.

reagovat dialog 19.10.2009 10:21  100%    +  -

Jestli se mohu přidat,tak jedině s hlasem pro Čedok.
Jezdíme s ním už řadu let-a nejen do Egypta,nikdy nezklamal,slíbené splnil...a o Vánocích v Egyptě sním,už jsme "velcí",tak místo utrácení třeba za dárky,je tenhle "dárek"alespoň k ozdravení těla.
To je můj názor a nikomu jej zároveň nevnucuji.

reagovat Henriete 19.10.2009 8:59  48%    +  -

iši: docela odvážná mě říci 12 lidi že to tam není nic moc asi bych nejela:_))

reagovat jaancaa 18.10.2009 20:53  97%    +  -

iši: taky byl můj sen někdy strávit Vánoce u moře a uvažovala jsem právě o Egyptě. Ale když jsem to letos od delegátky slyšela, litovala bych korunky. Alespoň já tam létám hlavně kvůli tomu teplíčku a koupání - a to na Vánoce fakt jen pro odvážné

reagovat iši 18.10.2009 20:34  5%    +  -

chci tam odjet v prosinci,ale na silvestra být doma

reagovat richada 18.10.2009 20:04  5%    +  -

Byli jsme s Firo tourem naprostá spokojenost,jen bych každému doporučila jet ne do Hurghady ale na sinajský poloostrov do letoviska Naama Bay,nefouká tam jako v Hurghadě a letovisko je dostatečně velké. Večer máte kam jít.

reagovat Adina 18.10.2009 19:38  5%    +  -

Potvrzuji co píšou holky z vlastní zkušenosti. Teploty kolem 25°C, stmívá se už ve 4 hodiny, večery jsou na Egypt až nepříjemně chladné, služby fakt mizerné, moře chladnější, než by mi bylo milo a už nikdy bych později jak v říjnu neletěla
Byla jsem s Eximem. Ale CK je v tom nevině.
A po setmění zavřeli takovou velkou bránu, která vedla na pláž a bylo. Delegát říkal, že v zimě je málo hostů a není to tak bezpečné

reagovat aleachiM 18.10.2009 19:00  55%    +  -

Byla jsem velice spokojená s FIRO Tourem

reagovat jitkakytka 18.10.2009 18:41  43%    +  -

Já byla v Egyptě 2x. Vždy ve druhé polovině září. Stmívat se začínalo kolem 5-té hodiny, o půl šesté tma. Později bych tam už nejela. Ty večery musí být strašně dlouhé. Nevím co bych tam od třetí hodiny dělala. Jakmile se začalo stmívat, muselo se z pláže i od bazénů. Dělala se údržba a i kvůli bezpečnosti. Pokaždé jsem byla v jiné oblasti, zkušenost stejná.

reagovat mala.divizna 18.10.2009 18:07  90%    +  -

ahoj, mí známí létají do Egypta pravidelně na Vánoce už několik let a jsou maximálně spokojení. Ale s jakou cestovkou opravdu nevím

reagovat jaancaa 18.10.2009 17:53  99%    +  -

Moje známá mě požádala, když jsem v září letěla do Egypta, abych se jí zeptala jak tam je o Vánovích. No a delegátka říkala, že od poloviny prosince do poloviny února to tam je takové nic moc. Přesně jak se tady píše a hlavně je tam tak kolem 20 - 22 stupňů. No a už po 15. hodině je tam taková ta oranžová tma a vítr s pískem.

Já bych tam teda v tuto dobu nechtěla být. Není na to si to pořádně bychutnat se vším všudy - teplíčko, sluníčko, koupání ............

reagovat Roberta 18.10.2009 17:40  100%    +  -

Sestra byla v Egyptě ve druhé polovině ledna. Byla velmi zklamaná. Služby a servis byly poloviční, než je běžné v hlavní sezóně. Spousta věcí vůbec nefungovala, den byl krátký a teplota tak akorát, aby člověk měl chuť lenošit na pláži.
Byla s Fischerem

reagovat Henriete 18.10.2009 17:19  47%    +  -

V prosinci??
My tam byly loni prvních 14dní v listopadu a počasi bylo tak akorát pozdeji bych zuž neletěla

reagovat jaancaa 18.10.2009 17:10  96%    +  -

Já tam byla letos s Fischerem a byla jsem moc spokojená

reagovat Baruše 18.10.2009 16:41  49%    +  -

v Egyptě jsem teda nebyla, ale moji oblíbenou zemí je Španělský království, takže jsem procestovala pevninu, Kanárský ostrovy, Mallorku... v zimě i v létě a vše s ck Fischer. jsem s cestovkou spokojená,jak s cestováním, ubytováním, tak službami delegátů

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: S jakou cestovkou v prosinci do egypta?
Diskusi založil(a): iši
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si