Dovolená Bruggy

potřebovala bych poradit s dovolenou..strašně ráda se podívám do Belgie..konkrétně město Bruggy mě hodně láká...máte někdo zkušenosti???poznávací zájezdy jsou většinou po Beneluxu nebo Nizozemí a Belgie...samotné Bruggy a okolní městečka jsem nenašla..poradí někdo???jak se tam nejlépe dostat (vlak, letadlo, autobus).. co mi v Bruggách můžete doporučit..nebo co nezapomenutelného jste viděli :)
díky všem

http://www.radicestujeme.eu/cestovani/sites/all/image/bruggy/Bruggy.jpg
2.11.2009

Diskusi založil(a) 2.11.2009 Kaczorek

reagovat Atapama 17.7.2010 9:57  36%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat Kaczorek 11.11.2009 16:23  48%    +  -

no koukám, že tohle si nemůžu nechat ujít..nádhera

reagovat kuchynka 11.11.2009 16:21  12%    +  -

Bruggy jsou nádherné. Byla jsem tam 2x, jednou při poznávacím zájezdu po zemích Beneluxu a po druhé - již cíleně - při cestě do Anglie. Byla jsem tam i na překrásné radnici a 2x v nezapomenutelné prodejničce belgické krajky, ve vikýřku je tam vosková figurína její první majitelky, v té době ještě žila, měla 94 let a povídala jsem si s ní. Paličkovaný límec jsem od ní dostala darem. Je to v jedné uličce, která vede z náměstí. Tam je zkrátka nádherné všechno.

reagovat ajla 10.11.2009 22:20  5%    +  -

Zdravím, do Brugg asi budeme muset taky.
Moji synkové tam po shlédnutí filmu
V Bruggách chtějí na prázdniny.

reagovat Romikka 4.11.2009 22:45  100%    +  -

v Belgii jsem byla na stazi a Bruggy jsem taky navstivila... je to nadherne mesto

reagovat Šklíba 3.11.2009 19:56  100%    +  -

Kaczorek: Strávila jsem Bruggách jen jeden den, ale bylo to nádherné, město má úžasnou atmosféru a jela bych tam znova. Ale už ne sama, s někým, s kým bych se o to mohla podělit. Je to úžasné místo na procházení se.
A Dům bekyní určitě nemineš.

reagovat GoldenFish 3.11.2009 10:03  27%    +  -

Ahoj, ziju v Belgii a Bruggy jsou opravdu pekne (rozhodne lepsi nez Brusel). Pokud se nebojis cestovat sama bez cestovky, je asi nejlepsi reseni koupit si nejakou levnou letenky do Bruselu (Brussels airlines mivaji obcas dobre akce - jsou levnejsi nez Ceske aerolinky ... nebo Skyeurope - jsou ale porad nejake zpravy ze krachuji, takze opatrne, levny je i Wizzair - ti ale letaji trochu mimo Brusel, takze je potom jeste problem s dopravou).
No a z Bruselu je urcite nejlepsi reseni jet vlakem, pokud jedes vlakem intercity, jsi tam za chvili.
Vlaky se daji najit na
http://www.b-rail.be/main/E/

reagovat Kaczorek 3.11.2009 8:12  38%    +  -

janky: přesně to jsem si taky myslela..nechci tam strávit jen jedno odpoledne..chtěla bych si to pořádně projít a vychutnat..samozřejmě ve dvou

reagovat janky 2.11.2009 23:26  49%    +  -

Bruggy jsou nádherné. Ale poznáš je klidně sama. Penziony a hotely tam jsou. A nejlepší je stejně se toulat těmi úzkými uličkami a vozit se na lodičkách s někým, koho máš ráda. A jsi-li příliš informací lačná, tak anglicky mluvícího průvodce tam seženeš taky.

Užij si to. Je to tam opravdu nádherné!

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dovolená Bruggy
Diskusi založil(a): Kaczorek
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si