Sérum pro růst řas - Loréal

Máte s tímto výrobkem zkušenost, nebo je to jenom tahák na peníze?
19.11.2009

Diskusi založil(a) 19.11.2009 Danan

reagovat Anonym 24.7.2014 12:27  1%    +  -

kata: ahojky ja si spodni řasy vždy o polovinu stříhala vždy dorostli

reagovat Pet51 4.12.2012 17:36  5%    +  -

Prodám kapičky Lumigan (650 Kč), fungovali mně i při chemoterapii. Více info : http://www.duovize.cz/cs/prodluzovani-ras-kapkami-121

reagovat Anonym 11.6.2012 19:38  1%    +  -

Nechápu,co sem pořád prdíte příspěvky o stříhání vlasů, bavíme se o řasách,naučte se číst :D

reagovat Anonym 4.10.2011 22:01  1%    +  -

Tak já mám kapičky Perfectlashes a jsou super, řasy fakt narostly, už jdu do druhého balení. nevěřila bych, kdybych neviděla účinek na mamince mého přítele, které je už přes 50 let a narostly jí nádherně, já mám svoje dlouhé a teď je to mazec.

reagovat perfektnirasy 21.12.2010 21:18  5%    +  -

Výborné sérum na růst řas se zajímavou cenou je i zde:

http://www.perfectlashes.cz/

do konce roku dáreček zdarma.

reagovat Anonym 9.12.2010 20:53  1%    +  -

Renata75: protože si je nemalujou těma sajrajtama co my:D

reagovat janaano 11.7.2010 20:31  5%    +  -

podívejte se na stránky, spousta zajímavých novinek,...
Krasa.cz

reagovat Shari 15.5.2010 20:34  5%    +  -

Renata75: Naprosto souhlasím, když to říkají i všechny kadařnice, něco na tom asi bude hm:-)))

Co se týče hustoty, pochybuji, spíš optický klam, vlasy jsou nadýchané o ozdravené:-)

reagovat Shari 15.5.2010 20:30  5%    +  -

Renata75: Ahojky všem..mám problém s hustotou řas a častějším vypadáváním než je obvyklé...v týdnu jsem si koupila posilující řasenku ( jedinou, kterou jsem v prodejnách na trhu sehnala ) serum od Loreálu...chtěla jsem se optat, zda nemáte někdo zkušenostu s tímto produktem...zatím jsem ji použila jen 3x a zatím mám posit, že řasy opravu vyživuje a dodává sílu, ale trošičku pochybuji o prodloužení a větší hustou, jak výrobci slibují:-)))...Budu se těšit na Váš názor a odezvu....děkuji a přeji příjemný sobotní večer:-))

reagovat Anonym 17.2.2010 13:32  1%    +  -

mam dotaz před mněsícem jsem si spálila řasy zapalovačem a je to už mněsíc a púl a řasy nedorostli dorostou vúbec? jak dlouho to bude trvat koupila jsem naně taliku udělala jsem dobře?

reagovat Anonym 13.1.2010 22:49  1%    +  -

Co mám dělat když jsem si část řasů omylem vytrhla??? Jak dlouho trvá než dorostou? Jde to nějak urychlit?

reagovat luckashead 27.11.2009 9:47  6%    +  -

Hele pokud vím, tak řasy se na celém oku vymění zhruba během 3-4 měsíců. Můžeš si na ně plácat co chceš, ale myslim že ti tím víc neporostou. Doročuju spíš vnitřní výživu, případně trvalou na řasy- opticky ti je prodlouží.

reagovat mercy11 24.11.2009 11:26  88%    +  -

ja nevim ze ja nenamicham nake serum lasky treba,bych byla milionarkato sou blbiny to je des

reagovat Danan 20.11.2009 19:41  21%    +  -

Budete mít asi pravdu, že se stříháním řasy nezhustí, ale dlouhé je měla nádherně a vypadalo to, že je jich i více.
Mě spíš zajímala zkušenost s tím sérem.

reagovat mitternacht 20.11.2009 15:37  21%    +  -

Pěkná volovina. Maximálně tam může být troška vitamínů pro posilnění

reagovat Renata75 19.11.2009 23:33  14%    +  -

Mata69: Jo,že houstnou a rychleji rostouKwaky z hůryyy.Já mám vlasy pod lopatky a vím že nejlepší je zastříhavat.Pokud je to pravidělně tak to není ani poznat ba naopak.Já osobně si vlasy myju každý večer a nechám je volně do rána uschnout.Jednou jsem si 5 dnů po sobě vlasy kůlmovala a do dnes mám na hlavě škody..A to jsem měla od Lorealu proti vysoušení..Ale řasy bych si teda nepozastřihla.Jednou jsem si je při odpalování cigarety spálila a byla jsem ráda že rychle dorostly..

reagovat Mata69 19.11.2009 23:14  100%    +  -

Renata75: no vida!
Ale hodně lidí pořád věří tomu, že když se vlasy zastřihují, že HOUSTNOU!

reagovat Renata75 19.11.2009 22:35  14%    +  -

Mata69: Přesně tak,vlasy po zastřihnutí nerostou rychleji než jindy.Jen se konečky po pravidelném zastříhávání neodlamují a proto taky vlasy dorůstají délky. Ale jednou jsem slyšela dobrou hlášku -vlasy mi přestaly růst,protože mě stříhala zlá žena-,tak mi teda hlava nebrala..

reagovat Renata75 19.11.2009 22:27  14%    +  -

Danan: Delší bych je taky brala ale myslím že tady nepomůže vůbec nic,ani co se hustoty týče.Je to prostě geneticky určené.Ale všimly jste si už že kluci mají většinou delší řasy?To je vůči nám štramandám pěkně nespravedlivé co?

reagovat Mata69 19.11.2009 22:05  100%    +  -

Danan: teda nevím jestli stříhání řas pomůže jejich zahuštění. Obávám se, že to bude podobné jako s vlasy. Počet vlasových váčků je dán a jestli se vlasy stříhají nebo ne, jejich počet se tím nemění - takže pověra, že stříháním se vlasy zahustí je taky mimo.
Připouštím, že by řasy (nebo vlasy) stříháním zesílely, protože se ustřihne ten ztenčující se koneček a jak dorůstají, jsou možná silnější. ale rozhodně jich nepřibude co do hustoty.

reagovat Danan 19.11.2009 19:57  20%    +  -

Renata75: Já bych je delší určitě brala
Mojí kamarádce její sestra pravidelně stříhala konečky řas a řasy se jí zhustily a narostly do délky, že si všichni mysleli, že má umělé nalepovací. Jednou jsem to zkoušela a nejistá ruka udělala paseku, není sestra

reagovat Renata75 19.11.2009 16:14  13%    +  -

Ahoj,s tím zkušenost nemám a myslím si že to asi fungovat nebude.Mě teda rostou řasy pořád stejně dlouhé.A že by jich tam chtěla mít o něco více to asi ne.Dřelo by to do očí

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Sérum pro růst řas - Loréal
Diskusi založil(a): Danan
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si