MELÍR - rady jak na něj??

Ahojky,
protože momentálně nemám moc financí na kadeřníka, tak si chci udělat sama blonďatej melír. Četla sem tu hodně diskuzí, ale chci se zeptat na správnej postup??
Když si nejdřív odbarvím melír peroxidem + blondoranem....tak to mám tak do žluta. A chci právě takovej ten světloučkej melír. Někdo tu radí od Pallete, Polární stříbro...ok, ale mám to dát na celou hlavu nebo zase jen na ty proužky??
Poradíte mi někdo...díky:))
9.10.2008

Diskusi založil(a) 9.10.2008 Mishicka

reagovat bicanka 4.9.2009 12:30  15%    +  -

Ahoj holky
prosím o radu..když píší Přípravek se používá na vybrané pramínky s v kombinaci s peroxidem vodíku a na to vždy na jeden díl melíru dva díly peroxidu-jak to mám prosím chápat?rozumíte tomu někdo víc než já?díky moc za rady

reagovat Mishicka 22.6.2009 18:53  7%    +  -

barca: no potřebuješ barvu (máš koupenou??) a alobal, mističku ne kovovou, štětec...a hřeben ...nejlépe takovej ten tupírovací na konci kovovej aby si mohla oddělovat pramínky. Jestli už si někdy melír měla od kadeřníka tak postupuj stejne, nebo si přizvi kamošku nebo mamku at ti to uděla protože vzadu si to neudelas

Anonym 20.6.2009 14:37  1%    +  -

potrebovala bych si zabarvit vlasy jako jen melir a nikdo mi to nechce udelat asi budu muset sama jak mam nato jit?

reagovat Mishicka 29.11.2008 11:47  5%    +  -

BlessedMary: Já myslím,že kadeřník ti poradí nejlíp a když mu vysvětlíš jak to chceš tak ti to udělá, pokud bude šikovný:)) no jinak sama dobře vím,že tmavý vlasy jdou špatně dolů a dlouho sem to já stahovala, ale podařilo se....

reagovat BlessedMary 27.11.2008 18:29  5%    +  -

Ahojky, chtěla jsem se zeptat asi šest let jsem měla blond melír ale nevím proč ruplo mi hold jsem si barvila obarvila na tmavě hnědo a teď bych chtěla znova melír a bojím bojím, že mi to chytne žlutě :-( Na jedné holce jsem viděla takový spíš stříbrný melír, taky ve tmavých vlasech..dělává se to normálně v kadeřnictví? A nechytá to doufám nějakou hrůzostaršnou barvu jako třeba " žlutou"

reagovat Mishicka 16.10.2008 22:51  31%    +  -

Jana: jinak já ho nemám po celé hlavě...spodní vlasy mám svoji barvu hnědou..jako kdyby podbarvené hnědě....

reagovat Mishicka 16.10.2008 22:50  31%    +  -

Jana: no asi mám stejnej problém jako ty...taky to chci hustý a nikdy sem mi to nepodaří tak jak chci no a ty jsi přírodní tmavovláska?? já teda jo...to odrůstání je na prd

Anonym 14.10.2008 13:25  1%    +  -

Ahoj, potřebovala bych poradit....máte někdo zkušenosti se světlým melírem, chodím jednou za dvá měsice dobarvovat, ale občas mám někde tmavší místa a někde úplně krásně světlé...chtěla bych je sjednotit (hustější melír po celé hlavě)tím, že si nechám melír udělat znovu po celé hlavě od kořínku až ke konečkům ( to znamená, že na melír použiji znovu melír) myslíte že mi mohou vypadnou vlasy..nemám s tím zkušenosti, někde jsem slyšela že se melír má občas udělat znovu po celé hlavě, ale nevím....poraďte

reagovat Mishicka 12.10.2008 18:12  28%    +  -

wiwizzy: jejee diky moc.....

reagovat wiwizzy 10.10.2008 21:01  68%    +  -

Mishicka: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10232875&tab=0

reagovat Květinka 10.10.2008 20:01  100%    +  -

Mishicka: no nevím jak dlouho, ale hrozné Musela jsem si to jít spravit ke kadeřnici .

reagovat Canada555 10.10.2008 16:59  9%    +  -

Mishicka: Obarvilo mi to moje tmavy vlasy,ale delala jsem to na dvakrat.Na poprve mi to hodne zesvetlilo,ale porad to byla jako svetlolince hnede a na podruhe,uz jsem byla skoro bila!Ja mam svoje vlasy dost tmavy,takze tobe to urcite chytne hned napoprvy!

reagovat Mishicka 10.10.2008 12:38  29%    +  -

Květinka: ježiš nestraš..... no prej se to tam má nechat jen chvilku....

Anonym 10.10.2008 11:41  1%    +  -

Mishicka: jasny, dobarvujes vlastne odrosty, tak to jo.. v galerce mas uz nabarveny vlasy - ty se mi prave libily, ja myslela, ze budes jeste nejak radikalne zesvetlovat. barvime/barvily jsme skoro kazda, zas takova chemie to neni kdyz se o ty vlasy dobre pecuje. ten sampon jsem mela, pouzival ho i pritel a nakonec ho cely vypatlal :-))

reagovat Květinka 10.10.2008 11:41  94%    +  -

jednou jsem si dala na hlavu Polární stříbro a chodila jsem modrá Né jako celá, ale sem tam to bylo modré, no hrůůůza

reagovat angels 10.10.2008 10:59  100%    +  -

Mishicka:ahojky,ano vždy se mi povedl,nikdy se mi nestalo že by se mi to slilo.dělám ho do alobalu

reagovat Jitule72 10.10.2008 10:56  9%    +  -

Ahoj, jestli můžu s troškou do mlýna, dělala jsem si melíry doma sama, jsou to od Palette, nanášejí se kartáčkem, mají na různé barvy vlasů a koupila jsem je v tescu za 98,- kč
zadejte si na netu melír palette a uvidíte

reagovat aleachiM 10.10.2008 7:54  31%    +  -

Já bych ti radila, abys to nedělala. Viděla jsem to u kolegyně z práce, která si to udělala po té, co se jí povedla domácí trvalá. Už se cítila, že je skoro kadeřnice a tak si troufla po čase i na melír. Nepovedlo se jí to a nakonec musela do kadeřnictví, aby jí s tím něco udělali. Určitě existují kadeřnice, které melouchují u sebe doma nebo dochází domů a udělaly by ti cenu, kterou by sis mohla dovolit.

reagovat -Veru- 9.10.2008 21:01  100%    +  -

Mishicka: není za co..kdyby něco.......

reagovat Mishicka 9.10.2008 20:58  24%    +  -

-Veru-: jasně, já to chci tenký....aby to vypadalo přirozeně, hustý a tenký díky moc za rady

reagovat -Veru- 9.10.2008 20:16  100%    +  -

Mishicka: Mishicka: ano,přetří to celé ještě jednou,pokud ti můžu poradit,at ti dělají pramínky slabočké a víc..vypadá to přirozeně...né aby ti mrskali 2 cm pramínky

reagovat Mishicka 9.10.2008 20:09  24%    +  -

-Veru-: já to budu asi dělat do alobalu...ale čepici mám taky...co mi poradíš??
myslíš tím, že mám nejdřív přetřít odrosty a po 15 min.mám ještě přetřít celý pramínky?? Nebo mám přetřít po 15.min. to co už sem jednou barvila??

reagovat -Veru- 9.10.2008 19:32  100%    +  -

Mishicka: barvu bych už nedávala,jen su kup ten silver šampon,počítej že je ale dražší

reagovat -Veru- 9.10.2008 19:30  100%    +  -

Mishicka: beru to že to děláš do alobalu...tak na to dej přes celé ještě roztrhlou tašku a přikrej to s tím....pokud to budeš dělat přes čepici-dej na to alobal a zabal to do něj-urychluje a drží teplo....v obou případech bych udělala ještě tohle:pracuj tak aby ti ještě v misce něco zbylo....nech to působit asi tak 15 minut-vše zabalené...po těch 15 minutách to rozbal ale nesundavej a ty nabarvené pramínky ještě přetři tím zbytkem

reagovat Mishicka 9.10.2008 19:30  24%    +  -

No a ještě mi teda poraďte jestli mám na ten blondoran + kysličník hodit pak ten šampon Polární stříbro??

reagovat Mishicka 9.10.2008 19:26  24%    +  -

mitternacht: jj to je dobrý nápad, už sem to tu psala že tam asi zajdu...v Brně jich je několik hned zítra si tam zajdu

reagovat Mishicka 9.10.2008 19:25  24%    +  -

-Veru-: jo děkuju za info....ten melír jak říkáš znám.....kupuju ho babičce a barvím jí celou hlavu, tak vím jak s ním pracovat...je docela levnej. A mám si přes to hodit ještě nějaký to Polární stříbro?? co myslíš??

Sem z Brna, takže se to dá všechno v pohodě sehnat.....hlavně to nechci pokazit, tak se ptám zkušenějších..

reagovat Mishicka 9.10.2008 19:22  24%    +  -

zuzinka26: ahojky, jo někde sem ho viděla v nějakým katalogu....tak možná to zvýrazní ty pramínky tomu bych věřila

reagovat Mishicka 9.10.2008 19:19  24%    +  -

angels: ahojky, no možná bude lepší si zajít do potřeb pro kadeřnice přímo že...máš pravdu, určitě to bude kvalitní. A tobě se pokaždé melír povedl??

reagovat Mishicka 9.10.2008 19:19  24%    +  -

Canada555: děkuju moc za info....já s tím právě počítám že mi to udělá máti,nebo kamoška...jen jednou v životě sem se barvila sama a dopadlo to hrozně, jak říkáš vzadu to byl děs a dávala sis to stříbro na odbarvený vlasy nebo ti to odbarvilo i tvoje tmavý??

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si