MELÍR - rady jak na něj??

Ahojky,
protože momentálně nemám moc financí na kadeřníka, tak si chci udělat sama blonďatej melír. Četla sem tu hodně diskuzí, ale chci se zeptat na správnej postup??
Když si nejdřív odbarvím melír peroxidem + blondoranem....tak to mám tak do žluta. A chci právě takovej ten světloučkej melír. Někdo tu radí od Pallete, Polární stříbro...ok, ale mám to dát na celou hlavu nebo zase jen na ty proužky??
Poradíte mi někdo...díky:))
9.10.2008

Diskusi založil(a) 9.10.2008 Mishicka

reagovat Mishicka 9.10.2008 20:58  24%    +  -

-Veru-: jasně, já to chci tenký....aby to vypadalo přirozeně, hustý a tenký díky moc za rady

reagovat -Veru- 9.10.2008 20:16  100%    +  -

Mishicka: Mishicka: ano,přetří to celé ještě jednou,pokud ti můžu poradit,at ti dělají pramínky slabočké a víc..vypadá to přirozeně...né aby ti mrskali 2 cm pramínky

reagovat Mishicka 9.10.2008 20:09  24%    +  -

-Veru-: já to budu asi dělat do alobalu...ale čepici mám taky...co mi poradíš??
myslíš tím, že mám nejdřív přetřít odrosty a po 15 min.mám ještě přetřít celý pramínky?? Nebo mám přetřít po 15.min. to co už sem jednou barvila??

reagovat -Veru- 9.10.2008 19:32  100%    +  -

Mishicka: barvu bych už nedávala,jen su kup ten silver šampon,počítej že je ale dražší

reagovat -Veru- 9.10.2008 19:30  100%    +  -

Mishicka: beru to že to děláš do alobalu...tak na to dej přes celé ještě roztrhlou tašku a přikrej to s tím....pokud to budeš dělat přes čepici-dej na to alobal a zabal to do něj-urychluje a drží teplo....v obou případech bych udělala ještě tohle:pracuj tak aby ti ještě v misce něco zbylo....nech to působit asi tak 15 minut-vše zabalené...po těch 15 minutách to rozbal ale nesundavej a ty nabarvené pramínky ještě přetři tím zbytkem

reagovat Mishicka 9.10.2008 19:30  24%    +  -

No a ještě mi teda poraďte jestli mám na ten blondoran + kysličník hodit pak ten šampon Polární stříbro??

reagovat Mishicka 9.10.2008 19:26  24%    +  -

mitternacht: jj to je dobrý nápad, už sem to tu psala že tam asi zajdu...v Brně jich je několik hned zítra si tam zajdu

reagovat Mishicka 9.10.2008 19:25  24%    +  -

-Veru-: jo děkuju za info....ten melír jak říkáš znám.....kupuju ho babičce a barvím jí celou hlavu, tak vím jak s ním pracovat...je docela levnej. A mám si přes to hodit ještě nějaký to Polární stříbro?? co myslíš??

Sem z Brna, takže se to dá všechno v pohodě sehnat.....hlavně to nechci pokazit, tak se ptám zkušenějších..

reagovat Mishicka 9.10.2008 19:22  24%    +  -

zuzinka26: ahojky, jo někde sem ho viděla v nějakým katalogu....tak možná to zvýrazní ty pramínky tomu bych věřila

reagovat Mishicka 9.10.2008 19:19  24%    +  -

angels: ahojky, no možná bude lepší si zajít do potřeb pro kadeřnice přímo že...máš pravdu, určitě to bude kvalitní. A tobě se pokaždé melír povedl??

reagovat Mishicka 9.10.2008 19:19  24%    +  -

Canada555: děkuju moc za info....já s tím právě počítám že mi to udělá máti,nebo kamoška...jen jednou v životě sem se barvila sama a dopadlo to hrozně, jak říkáš vzadu to byl děs a dávala sis to stříbro na odbarvený vlasy nebo ti to odbarvilo i tvoje tmavý??

reagovat mitternacht 9.10.2008 18:00  12%    +  -

Mishicka: Zajdi si do obchodu s kadeřnickými potřebami. Tam je mají. Jmenujou se "vystříbřovací" šampony.

reagovat -Veru- 9.10.2008 17:59  100%    +  -

ahojky,ten silver šampon ti ale sám nezesvětlá,ten je jen na potlačení žlutýho nádechu je dobrej až po tom melírku...jestli jsi z nějakého většího města,tak v drogérii seženeš melír v pytlíku,pokus se sehnat peroxid v modré tubě:profi platinum-80ml stojí 32 kč,aspon já jsem teda platila tolik je super.... na dlouhý vlasy jak vidím že je máš tak si kup aspon 3 pytlíky melíru a 3 peroxidy 12%.... pokud ale máš vlasy hodně zničený,tak si kup 9%...postup asi znáš....ps:počet beru na melírované pramínky po celé hlavě..pokud chceš jen slabě a nebo melír jen sem tam na vrchu,tak stačí 1-2 pytlíčky...

reagovat zuzinka26 9.10.2008 17:38  5%    +  -

Kámoška si koupila nějaký zesvětlovací krém na vlasy - buď od Avonu nebo Oriflamu - já si to vždycky pletu:-D A je fakt že to zesvětlilo dost - koukala jsem jako blázen! nevím co je za věc ale pro zesvětlení ¨hnědých nebo tmavě blond vlasů je to ideální na "přírodní" melíry - vypadá to fakt přirozeně...

reagovat angels 9.10.2008 17:37  100%    +  -

Mishicka:ahojky já dělám své dceři a kamarádkám melíry sama,ale mám přímo od kadeřnice profasionální,je stokrát lepší než jakýkoliv v obchodě.krásně vlasy zesvětlí

reagovat Canada555 9.10.2008 17:27  7%    +  -

Je to sice hezkych par let dozadu,ale take z nedostatku financi,jsem(jsme s kamaradkou)si barvila vlasy doma!Vlasy mam tmave hnede a chtela jsem byt blond!Pouzivala jsem polarni stribro,protoze se nim opravnu vyhnes tem trapnejm oranzovo-zlutejm odstinum!
Jen byt tebou,bych radsi poprosila o pomoc kamosku,protoze si dozadu sama nevidis a specialne u prouzku je to problem.
Jinak damy myslim,ze jsme si vsechny telecima letama prosly a nekdy je s podivem,ze stale mame jeste vlasy!
PS:Uz nejsem blond,jsem zase hnedovlaska a mam vlasu plnou hlavu!Takze nevidim duvod se neceho bat!

reagovat Mishicka 9.10.2008 17:05  23%    +  -

Když já právě nevím, jestli si mám ten šampon dát na celou hlavu nebo na odbarvené proužky...aby mi nechytla celá hlava!!

reagovat Mishicka 9.10.2008 16:59  23%    +  -

Terka: díky za tip na šampon

reagovat Mishicka 9.10.2008 16:59  23%    +  -

Terka: jé děkuju,ale sem přírodní kaštanová...a v tmavé sem vyblitá... a už to mám odrostlý.....no je to chemie já vím..a ničí vlasy...já už je mám stejně zničený z žehličky

reagovat Mishicka 9.10.2008 16:57  23%    +  -

janicka1: no jenže mě právě sluší víc ty světlý, přírodní mám kaštanový...a v tmavé jsem taková nevýrazná, ve světlé to má šmrnc....a cítím se líp...nechci být uplně blond to ne ale prosvětlit to.
A černou sem taky měla a to byl horor...vůbec nedoporučuju palletky,ty chytaj hoodně tmavě a jdou blbě dolů, s mým kadeřníkem sme ho dostávali postupně rok z hlavy no děsný....ale prej ta Pallete polární stříbro je dobrá, všude sem tu četla samou chválu....tak bych ji zkusila.

Anonym 9.10.2008 16:55  1%    +  -

Mishicka: to zrovna vim - je to sampon od lorealu na stribrne (sede vlasy), myslim, ze se i "silver shampoo" jmenuje, ma modrou barvu, ale mela by ti poradit kazda kadernice co dela s lorealem. mas ty vlasky moc pekny, nepatlej na ne barvu!

reagovat Mishicka 9.10.2008 16:54  23%    +  -

wiwizzy: A nevíš jak se ten šampon jmenuje? nebo stačí ten na blond vlasy??

reagovat Mishicka 9.10.2008 16:53  23%    +  -

bábrle: no spíš pramínky...než proužky...

reagovat Mishicka 9.10.2008 16:53  23%    +  -

ily: jéé děkuju, ale já už to mám odrostlý hodně...a sem student, momentálně bez brigády no a už sem si ho jednou dělala a vcelku se to povedlo,ale nechci to mít žlutý ale do bíla...a mám ve vlasech asi hodně pigmentu...

reagovat janicka1 9.10.2008 16:48  100%    +  -

jo a nic jsem neodbarvovala, jsem sice světlovláska,ale kolegyně s černými vlasy, co si dělaly samy melíry tím samým přípravkem, taky nic neodbarvovaly. do odbarvování bych doma sama radši nešla, ani u kadeřnice né, byť jsem měla i ten nápad, ještě víc si zesvětlit vlasy, ale je lepší mít pěkné zdravé než definitivně zničené, byť v požadovaném odstínu

reagovat janicka1 9.10.2008 16:47  100%    +  -

ahoj, já používala melíry od Schwarzkopf, myslím se pořád prodávají, jsou ok, nejsou ale tak světlé jako na obalu, nebo teda možná by byly,ale já dávala vždycky kratší dobu působení než je v návodu,abych si vlasy nezničila,jinka u kadeřnice mi melír ještě nikdy nechytil, no radši zaplať bůh, než abych měla zničené vlasy

Od Welly byxch se melíru doma bála, oni mají i silnější barvičky na vlásky než jiné fa(agresivnější), tipuju agresivnější budou i melíry

Chce to opatrný a rozumný přístup, nedržet se slepě návodu, zkusit určitě jeden zkušební pramínek a podle něho pak určit čas i na další pramínky, určitě ne hned se vrhnout do akce, to by nemuselo dopadnout

hodně štěstí a hezký den

reagovat wiwizzy 9.10.2008 16:43  56%    +  -

ily: nemáš strach z poškození vlasů? já myslím, že melír je zrovna docela rizikový, když jsem na něj chodívala, jednou mi kadeřnice udělala ve vlasech takovej flek, že už mě tam od té doby neviděla... jinak na zažloutlý melír existují spešl šampony, který ti vlasy vybělí

reagovat bábrle 9.10.2008 16:41  100%    +  -

Mishicka: A to chceš pramínky nebo proužky?

reagovat ily 9.10.2008 16:33  30%    +  -

Ty brdo a nebojis se toho? Mas moc pekne udelane vlasky, bych se bala, ze si to znicim.

reagovat Mishicka 9.10.2008 15:58  23%    +  -

Tak kočeny, která zkušená mi poradí....

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si