Koloidní stříbro

Ahojky všichni, nedávno jsme narazila v souvislosti s manželovoou boreliózou na koloidní stříbro. Nemáte prosím o něm někdo nějaké informace, popř. zkušenosti? Něco jsem si načetla na netu a zní to opravdu zajímavě ...
1.12.2008

Diskusi založil(a) 1.12.2008 trhacka

reagovat hanuša 27.3.2009 14:09  17%    +  -

Žížala: ahojky jsem tu nová, koloidní stříbro opravdu vytříská všechno v tom je jeho síla, proto je dobré si po léčbě dát laktobacily, já mám chabrus žaludek a trávení tak ty laktobacily jím průběžně, jinak mě na trávení moc pomohla řasa - zelené potraviny, ta se může jíst i v těhotenství.
jinak co my opravdu pomohlo tak byly homeopatika na játra, já stále že mám chabrus žaludek a trávení a ono to bylo od jater.

reagovat trhacka 28.2.2009 18:24  43%    +  -

jaajinaa: manžel to bral na boreliózu a cítil se po tom lépe, ale to je hodně subjektivní.
Potom to zkoušel na zahlenění a to mu určitě pomohlo. U dětí to musíš přepočítat na jejich váhu, dávkování je psané na 72kg.

reagovat jaajinaa 28.2.2009 17:09  5%    +  -

Tak jaké jsou zkušenosti s KO? Teď jsem před rozhodnutím zda užívat či ne? Hlavně moje děti každý 2měsíc nemocní a ATB už máme plné zuby...
A co vzdělaná veřejnost oznámili jste vašim pediatrům, že užíváte tuto metodu a co oni na to? Jsme teď před kolečkem vyšetření alergicko-imunologické a nevím zda navrhnout doktorce tuto možnost "léčby"

reagovat Žížala 19.1.2009 20:14  38%    +  -

trhacka: myslíš,že jako by to v těhu nevadilo? tys už to teda koupila? mě teda zaráží,jak píšeš,že v tom návodu je,že to ničí ty "dobrý" bakterie,já mám pořád problémy s nafouklým břichem,takže nárazově beru laktobacily,ale já bych řekla,že kdyby to ty bakterie ničilo,tak by to pak až tak neléčilo všechny ty nemoci,co jsou psaný:-)no nevím,ještě si to rozmyslím.

reagovat trhacka 19.1.2009 20:02  46%    +  -

Žížala: mělo by to být bez vedlejších účinků ...

reagovat Žížala 19.1.2009 19:00  38%    +  -

ahoj,tak čtu že je koloidní stříbro i na plísně, já mám už přes dva roky plíseň na kůži - na ruce,noze,zádech,vždycky jen asi 1cm velikost.je to nepříjemný,svědí to.
tak nevím,zda nevyzkoušet toto,ale zase plánujeme mimčo,tak nevím,jak je to v těhotenství,to bych asi neriskovala.

reagovat Barčaa 2.12.2008 23:58  100%    +  -

BublinkaM: já bych se skutečně nebála předávkování....není to nic, co by v organismu zůstávalo a usazovalo se, vyloučí se to....a běžně bývalo dřív koloidní stříbro v ovoci. Je to přírodní produkt.

Ale do tohohle nehodlám nikomu nijak zasahovat, mohu mluvit jen o svých zkušenostech....

Čím těžší oemocnění, tím větší dávka.
Asi bych ale nazačínala hnedka se 4mi lžícemi, ale postupně třeba během týdne zvyšovala, ne kvůli předávkování, ale proto, že když začnou bacili umírat, zamoří tělo toxiny a člověku nemusí být dobře.
Chce to hodně pít, třeba se i vypotit a tak, pomoct tělu toxiny vyloučit....

To je ale můj postřeh a názor, nikomu ho nevnucuju. Praktikujeme to takhle doma....i pro děti.

reagovat trhacka 2.12.2008 11:03  48%    +  -

BublinkaM: to jo, stejně mám problémy se zažíváním, takže se mi to i hodí brát ...

reagovat BublinkaM 2.12.2008 10:40  52%    +  -

trhacka: na tohle jsou rozdílný názory...každopádně doplňováním laktobacilů nic nezkazíš. Nejlépe z lekárny

reagovat BublinkaM 2.12.2008 10:39  52%    +  -

Barčaa: já na sobě taky, ale tohlenení pro mě

reagovat trhacka 2.12.2008 9:50  47%    +  -

Barčaa: v tom tvým textu píšou, že neničí přátelské bakterie a v mým, že jo

reagovat Barčaa 2.12.2008 9:37  100%    +  -

trhacka: já si ho fakt vyrábím sama.....takže nemůžu doporučit žádnej obchod...., dřív ho prodávali normálně v lékárně.

reagovat Barčaa 2.12.2008 9:24  100%    +  -

trhacka: zkopírováno....

Koloidní stříbro je celosvětově známým účinným podpůrným prostředkem při léčení chorob vyvolaných bakteriální nákazou a chorob virového původu. Používá se rovněž jako dezinfekční prostředek

· přírodní antibiotika

Nachlazení, chřipka, kašel a rýma se objevují často a v každé roční době. Většina lidí, která užívala koloidní stříbro, se velmi rychle zbavila těchto nepříjemných neduhů. A to díky tomu, že stříbro ve své koloidní formě ničí nebezpečné viry a choroboplodné bakterie. Současně však neničí "dobré" aerobní bakterie, které jsou pro náš organismus velmi potřebné. Koloidní stříbro chrání imunitní systém a napomáhá jeho regeneraci. Koloidní stříbro zlepšuje trávení, neboť aktivuje trávící enzymy.

Koloidní stříbro je velmi účinné, mírné a netoxické. Mikroskopické částice stříbra se nehromadí v organismu, protože v průběhu několika dnů dojde k jejich vyloučení. Pokud antibiotikum eliminuje asi 6-7 škodlivých bakterií, koloidní stříbro ničí více než 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz a plísní. Částice stříbra nenapadají škodlivé mikroorganismy přímo, ale působí jako katalyzátor, který se v průběhu procesu nespotřebovává. Účinek stříbra je založen na deaktivaci enzymu, který je nezbytný pro aerobní metabolismus jednobuněčných bakterií, virů a mykóz. V důsledku toho zmíněné škodlivé mikroorganismy odumírají v průběhu 5-6 minut. Pravděpodobně díky tomu, že se jedná o proces nepřímý, si nejsou bakterie schopny vytvořit odolnost proti částicím stříbra, jako k tomu dochází u antibiotik.

· virové infekce - nachlazení, rýma, kašel, chřipka, zánět průdušek, krční záněty, záněty mandlí,opary,
· bakteriální infekce - angína, průjem, tuberkuloza, žaludeční a střevní záněty, nákazy, stafylokoky a streptokoky, svědění konečníku, kožní infekce lišejového typu, vředy,.
· mykotické a kvasinkové infekce - plísně na kůži, nehtech, nohách, poševní mykozy, střevní a plícní kandidoza, infekce mízních uzlin,.
· vleklé zánětlivé stavy - záněty dutin, záněty ústní dutiny,.
· lupénka a lupy - koloidní stříbro dezinfikuje kůži, mírní zánětlivé stavy a svědění,.
· těžko se hojící rány, popáleniny (včetně slunečních) - zmírňuje infekci, podporuje rychlou regeneraci poškozených buněk,.
· akné - koloidní stříbro zmírňuje vnější projevy akné a záreveň uvnitř čistí organismus, takže odstraňuje příčiny této choroby,
· zmírňují bolest a svědění kůže,
· v době nemoci napomáhají při vytvoření zástupného imunitního systému,
· podporují regeneraci poškozených buněk,
· aktivizují očišťování organismu od toxinů,
· neničí přátelské bakterie,
· nehromadí se v organismu
· nezpůsobují podráždění sliznic ústní dutiny, žaludku a střev.

reagovat Barčaa 2.12.2008 9:22  100%    +  -

BublinkaM: to já nevím, jak je to s hustotou - používám fakt jen to svoje, přesně si nastavím čas a vím, jaké částečky chci.
na druhé straně - aby ses předávkovala stříbrem, musela bys denně pít několikanásobný množství než 4 lžíce....dřív šlechtici jedli ze stříbrnejch talířků a příborama....a jak jsem psala jinde - měli pak takovej jemnej namodralej nádech....ale oni ani neměli koloidní roztok.....

taky jsem měla strach dávat velký množství hlavně dětem....u sebe klidně experimentuju s lecčíms, ale jo - funguje to....

reagovat trhacka 2.12.2008 8:23  47%    +  -

Barčaa: tak jsem nevěděla, co to autopatie je a přečetla jsem si to. To bych manžela určitě nedonutila

reagovat trhacka 2.12.2008 8:21  47%    +  -

Barčaa: nám přišlo v návodu, že stříbro zabíjí bohužel i bakterie hodné - takže se doporučuje u toho brát Lactobacil. Slyšeli jste to? A kupujhete ho někdo na webu? Můžete nějaký e-shop doporučit?

reagovat BublinkaM 2.12.2008 6:05  52%    +  -

Barčaa: no to píšeš správně-že čím menší, tím líp, ovšem bohužel udávaná hustota neříká nic o tom, jak veliký částečky máš(velikost částic podle mě neudávají). Navíc při domácí výrobě si to nemámš možnost moc ověřit, jen jsem pochopila, že čím dýl to tam necháš, tím větší částice vyrobíš. Problém bych viděla hlavně v tom, jak správně určit dávkování, nelze myslím šmahem říct - vem si lžíci. Sama jsem měla stříbro myslím 10pmm a teď mám z Nemecka 25pmm a taky si s tím moc nevím rady, potřebuju přepočítat takovu tu základní kůru co byla u tý desítky-5 dní lžičku, 5 dní dvě...atd.Čili usuzuji, že když mám jednou takovu hustotu, dávka se dělí napůl a vyjde mi brát -5 dní půl lžičky(2,5ml), 5 dní 5ml...atd....Co ty na to??

reagovat Barčaa 1.12.2008 21:44  100%    +  -

Loty: antibiotika

reagovat Loty 1.12.2008 21:30  52%    +  -

Barčaa: ATB je co?

reagovat Barčaa 1.12.2008 21:12  100%    +  -

trhacka: Stříbro nemá kontraindikace...takže se může podávat s jinými přírodními prostředky....i třeba s ATB.

Nevím, možná existuje nějaký chemický lék, který by se podávat neměl při užití stříbra, to fakt nevím...

A zkusila bych třeba i autopatii, nic to nestojí a každý kousek k uzdravení dobrej.

reagovat Barčaa 1.12.2008 21:09  100%    +  -

trhacka: Já ho vyrábím sama, pomocí stroječku...a stříbrných elektrod.

reagovat Barčaa 1.12.2008 21:08  100%    +  -

BublinkaM: čím menší částečky, tím je účinnější, aspoň to píšou v návodu na použití přístrojku.

na borrelie je potřeba zaútočit rázně a systematicky.

reagovat trhacka 1.12.2008 18:58  45%    +  -

nikusa: díky, bohužel jsem teď manžela přesvědčila na koloidní stříbro, takže leda později

reagovat nikusa 1.12.2008 18:27  5%    +  -

na boreliozu jedině (a ne tak drahé) Lichořeřišnici tinkturu. Je to takový malý zázrak-vyhání z těla viry, plísně, boreliozu a dokonce Zlatého stafylokoka, s kterým si ani lékaři neví rady.

reagovat Loty 1.12.2008 17:05  47%    +  -

trhacka: to je škoda, po porodu mám tlak astonomického rozměru

reagovat Biblinka 1.12.2008 16:51  41%    +  -

koloidní stříbro pomáhá i na gynekologické problémy....myslím výtoky atd.

reagovat trhacka 1.12.2008 16:28  43%    +  -

Loty: to asi ne, je to spíš na bakterie, ne?

reagovat Loty 1.12.2008 15:59  46%    +  -

nemáte někdo zkušenost, že by to pomohlo i na vysoký tlak?

reagovat trhacka 1.12.2008 14:49  42%    +  -

Loty: www.biostříbro.cz
Asi i záleží, jaká je hustota, jak psala Bublinka. Když si to zadáš do vyhledávače, tak Ti vylezou další ...

reagovat Loty 1.12.2008 14:41  44%    +  -

holky a kolik to tak asi stojí? Já sem teď prodělala mononukleozu a mám pořád problémy s uzlinama.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si