Objevování svého Já

Objevování svého Já

Milé Dámy, Dámičky,

nejsem na této stránce snad ani týden...
umím vykládat karty, mám jasnovidné oko, umím léčit lidské dušičky....
Minulý týden jsem jen nakoukla do jedné diskuse. Ihned jsem vycítila, že mě někdo volá, potřebuje a samozřejmě jsem také hned začala "pracovat" s jednou bolavou dušičkou. Je jasné, že další chtěly také a pak ještě další na vzkazníku-do dnes je nemám vyřešené. Ne, že bych nechtěla, ale není vhodná ta moje chvilka, kdy se spojí účinek s dobrým výsledkem.
V první svoji diskusi jsem psala o vztazích. a teď se ptám-jaký máme vztah sami k sobě??
Než jsem se dopracovala k tomu, co dělám, měla jsem stejné problémy jako ostatní ženy. Neustále jsem se kritizovala jak vypadám, jaké mám vlasy, že mé tělo neodpovídá formě modelky, že neumím to, nebo zase ono..atd. Trvalo mi to skutečně asi dva roky, kdy jsem začala přemýšlet úplně jinak. Uvědomila jsem si jednu věc-nikdo a nic mě nemůže nahradit. Začala jsem tak, že jsem každé ráno děkovala svému tělu, že mě nosí, že se díky rukám mohu umýt, učesat, obléci, najíst a já nevím co ještě. Postupně jsem si uvědomovala, co všechno umím, že se umím vyjádřit téměř ve všem co potřebuji znát, co víc-umím poradit i druhým. Uvědomila jsem si, že jsem své děti naučila chodit, mluvit, naučila jsem je držet lžíci, chodit na nočník, potom na záchod a vůbec, že jsem je postupně naučila základním návykům v této společnosti. Naučila jsem se mít ráda. Změnila jsem šatník, volím barvy, které mi ladí nejen k tělu, ale i duši. Objevuji svoji sebedůvěru i jako žena..
a pak-Karty...to tajemno, které ve mě dlouho dřímalo. Díky nim jsem pochopila sama sebe. Učila jsem se vnímat, naslouchat své intuici, učila jsem se co mé vnitřní dítě potřebuje, co mi říká jak se o něj starat. Je jasné, že došlo k zásadním změnám mé osobnosti. Můj muž to nezvládal zpracovávat-prosil-chci abys byla jako dříve..rozvedli jsme se-je jiný a já ho tak přijímám, tak jako přijímám každého, kdo se má se mnou potkat, ale to je vše.
Přijímám sama sebe takovou, jaká jsem-bez podmínek..neboť já jsem ta co mění okolí, já mám uvnitř to světlo, které září a přivolává, utěšuje a zklidňuje, dává pocit bezpečí a ochranu pro mě, pro mé děti.Přijímám sama sebe i když nejsem dokonalá. Nepřišla jsem na svět jako modelka, ale jako máma a žena, která má pomáhat lidem-tak to praví Vesmír, Andělé a Víly. Každý z nás tu máme poslání, každý z nás si cestu života již vybral, proto se s našim životem tak pereme.
Dámičky, krásné, vznešené, něžné, křehké a přeci silné..přijímejte se takové, jaké jste. Nenechte uhasnout to Vaše světlo! Když to nepůjde-pomohu Vám.

24.8.2005

Diskusi založil(a) 24.8.2005 misabelka

PLÁNOVANÉ SETKÁNÍ

KDO ODKUD JSME ?

Hlučín (mezi Ostravou a Opavou): Šaryk
Ostrava: Budulinka2, Nehétek
Zlín: Suerte, Navai
Pelhřimov: Běla
České Budějovice: Yvone
Jindřichův Hradec: Temi
Trutnov: Danaj
Kyjov: Supercat
Mikulov: Hedvia

misabelka 7.8.2008 11:07

Poradenství pomocí psychologického rozboru sebepoznání a sebeprezentace. Pomocí karet, energie Reiki a Andělského vedení můžeme společně nalézt, proč prožíváš strach, nedostatek lásky, nedostatek štěstí, klidu a harmonie. Můžeš volat: 605 132 916

misabelka 18.10.2007 8:39

reagovat ReneZelena 11.7.2014 10:18  5%    +  -

A jak se to užívá? Jsou to kapky nebo prášky? A jak se pohybuje cena?

reagovat baka 17.6.2014 14:44  1%    +  -

ReneZelena: Vyzkoušela šp.mušky ty neučinkovaly a pak FLY a ten byl o 100% účinější

reagovat ReneZelena 14.6.2014 6:26  5%    +  -

Zdravím dámy nevím zda to sem patří či ne, ale odvážím se zeptat tady. Od té doby, co jsem porodila a budou to 2 roky mám problém dosáhnout jakýmkoliv způsobem orgasmu :(. Jsem z toho frustrovaná jak já tak i můj muž. Jsem se chtěla zeptat, zda máte zkušenosti s nějakými podpůrnými prostředky. Klidně bych něco zkusila

reagovat lecitelka 2.1.2012 16:11  5%    +  -

Semináře pro ženy, které chtějí změnit svůj život!
Magické víkendy!!!Mrkni na www.lecitelskykabinet-praha10.cz, seminář, a pojeď!!!!

reagovat Sallow 21.4.2011 23:20  90%    +  -

KRÁSNÉ A SLUNEČNÉ SVÁTKY JARA - VELIKONOCE

reagovat reta-ze 4.3.2011 19:03  41%    +  -

misabelka: Dobrý den

reagovat danann 3.3.2011 18:55  73%    +  -

misabelka: Ahoooj Jak žiješ?

reagovat misabelka 3.3.2011 18:39  5%    +  -

reagovat reta-ze 18.1.2011 22:54  28%    +  -

yvonne: Nemáš zač, na vše jsi přišla sama

reagovat yvonne 18.1.2011 21:32  45%    +  -

Holky,

reagovat reta-ze 18.1.2011 20:01  28%    +  -

yvonne:

reagovat danann 18.1.2011 15:41  54%    +  -

yvonne: Napsala jsi to moc hezky.

reagovat yvonne 18.1.2011 11:51  46%    +  -

panibytná: Ahoj,nikdo nemá se sebou všechno vyřešené,myslím si,že vždycky je něco,co se nám nelíbí a je k řešení.Důležitý je nadhled,nepoddávat se tomu,je to přece normální,je to život.
Píšeš,že nejsi šťastná,ale co je to vlastně štěstí?Pro někoho jen to,že se ráno vzbudí a čká ho další den mezi lidmi,které má rád,pro někoho by bylo naopak štěstí,kdyby už druhý den oči neotevřel a odešel tiše,ve spánku bez bolesti a utrpení.Pro tebe by mohlo být štěstím to,že životem proplouváš bez větších karambolů,ale co je štěstí-aspoň pro nás si uvědomíme asi až se nám změní život a pak zpětně vidíme to jak jsme žili jinýma očima.
Nemáš se ráda-neumíš si udělat malé radosti,které tě pohladí po dušičce?Nemůžu říct,že bych se kdo ví jak milovala,ale naučila jsem se se sebou žít a vím,že mám i dobré stránky.
Nemám taky ráda spoustu lidí-teda aspoň dřív jsem neměla,ale snažím se aspoň,abych nikoho neodsuzovala,protože opravdu nevím,co se v něm děje a proč se tak chová.
A taky-nic není náhoda.Všichni ti,které potkáme nám nastavují zrcadlo.Není to fráze,trvalo mi to dost dlouho abych pochopila,že to co mi vadí na ostatních,bych si měla vyřešit i já sama v sobě.
Přeju ti ať jsi šťastná a spokojená,mít se ráda se třeba jednou časem naučíš.Zatím buď šťastná,že životem procházíš bez problémů.

reagovat panibytná 8.1.2011 17:52  5%    +  -

obdivuji každého, kdo má všechno se sebou vyřešené, já se ráda nemám, nechci se na sebe dívat, nesnáším spoustu lidí a věcí, neumím se srovnat s mnohým, sice životem proplouvám skoro bez pohrom, ale štěstím ovanutá nejsem.

reagovat kájina 6.7.2010 10:27  41%    +  -

cabuna: jakýho máš pejska????

reagovat izi. 8.3.2010 20:15  53%    +  -

cabuna:
je dobře, že si ho pěkně dochováš sama až do konce.

reagovat cabuna 8.3.2010 14:25  100%    +  -

izi.: ještě je jeden den si myslím že je to den poslední a pak zase ještě žere.........

reagovat izi. 5.3.2010 19:04  50%    +  -

cabuna:
Jak je pejskovi , jestli ještě je ?

reagovat cabuna 3.3.2010 9:31  100%    +  -

izi.: díky moc snažím se ....

reagovat cabuna 3.3.2010 9:31  100%    +  -

charitty: no hlky zase nepoznáte nudu:)))

reagovat charitty 2.3.2010 23:58  5%    +  -

misabelka:Blahopřeji,to máš skvělé.Po mne dnes chtěla jedna klientka vědět jestli jí policie najde ztracený průkaz cia,který ji mel
být v 80.letech odcizen mart´any...

reagovat izi. 27.2.2010 18:39  51%    +  -

misabelka:

reagovat misabelka 26.2.2010 17:27  5%    +  -

cabuna: ahojíček děkuji za podporu, ano je to tak a plně souhlasím. Zažila jsem prima týden, objevila jsem v sobě radost a chuť hledat hezké chvilky, povedlo se mi to ve středu, byla jsem s dcerou a kamarádem - klientem z karet který se mi dvoří - prima muž na výstavě rekvizit z pohádky arabela...jakoby jsem omládla, chtěla být tou princeznou a nechávat se unášet do říše představ a snů...mám z toho radost, včera jsem měla kartičky a vykládala jsem je asi 50 letému muži, který se rozhodoval zda se rozvede a pljde za svou láskou....byl natolik šarmantní a charakterový, že mu vycházelo to, že rozhodne jeho dítě - jeho otcovská starost a rodinná harmonie mu nedovolila se rozhodonout tak jak to sám cítí..byl velmi sympatický a pro mě pocta, že jesm byla jeho první kartářka....mám radost a užívám si to..

reagovat izi. 26.2.2010 16:24  51%    +  -

cabuna:
je to smutné.Přeji ti , aby jsi to ty i pejsek dobře zvládla.

reagovat cabuna 26.2.2010 12:29  100%    +  -

misabelka: Ahoj,no tak nějak normálně:)))ale jsem ráda,odchází mi pejsek po 16 a půl letech tak se o něj převážně starám ,chci aby odešel hezky ,když byl můj kámoš tolik let.jinak je vše v pohodě,četla jsem tvé starosti,neboj ono to bude dobrý jen se musí přečkat ty nálady mládat:)))ono je to těžké když jsou malý a my vychováváme tak nevíme co děláme dobře a co špatně,no a pak se divíme že jsou sobečtí...ale ted se to v něm mele ale ono si to sedne.ted v tomto věku mají větší cenu názory kamarádů.ale nebyli jsme asi jiný jen v naší době jsme neměli na kraviny až tolik možností:))))

reagovat izi. 25.2.2010 11:03  51%    +  -

už svítí sluníčko, hned je lépe !!!!

reagovat misabelka 23.2.2010 20:16  5%    +  -

cabuna: ahojíček, jak se Ti daří

reagovat cabuna 23.2.2010 20:02  100%    +  -

misabelka:

reagovat misabelka 23.2.2010 14:08  5%    +  -

dnes je a já v sobě objevila radost z prodlužování dne, z toho, že když se vracím z práce po páté odpoledne, že je ještě světlo..mám z toho ohromnou radost a zároveň naději, že zima odnese těžké chvilky...

reagovat misabelka 23.2.2010 14:06  5%    +  -

charitty: díky moc za podporu..taky vidím ten konečný výsledek jak oba sedíme u kávičky a smějeme se a on jen kroutí hlavou, jak mohl takto přemýšlet...díky

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): misabelka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si