Objevování svého Já

Objevování svého Já

Milé Dámy, Dámičky,

nejsem na této stránce snad ani týden...
umím vykládat karty, mám jasnovidné oko, umím léčit lidské dušičky....
Minulý týden jsem jen nakoukla do jedné diskuse. Ihned jsem vycítila, že mě někdo volá, potřebuje a samozřejmě jsem také hned začala "pracovat" s jednou bolavou dušičkou. Je jasné, že další chtěly také a pak ještě další na vzkazníku-do dnes je nemám vyřešené. Ne, že bych nechtěla, ale není vhodná ta moje chvilka, kdy se spojí účinek s dobrým výsledkem.
V první svoji diskusi jsem psala o vztazích. a teď se ptám-jaký máme vztah sami k sobě??
Než jsem se dopracovala k tomu, co dělám, měla jsem stejné problémy jako ostatní ženy. Neustále jsem se kritizovala jak vypadám, jaké mám vlasy, že mé tělo neodpovídá formě modelky, že neumím to, nebo zase ono..atd. Trvalo mi to skutečně asi dva roky, kdy jsem začala přemýšlet úplně jinak. Uvědomila jsem si jednu věc-nikdo a nic mě nemůže nahradit. Začala jsem tak, že jsem každé ráno děkovala svému tělu, že mě nosí, že se díky rukám mohu umýt, učesat, obléci, najíst a já nevím co ještě. Postupně jsem si uvědomovala, co všechno umím, že se umím vyjádřit téměř ve všem co potřebuji znát, co víc-umím poradit i druhým. Uvědomila jsem si, že jsem své děti naučila chodit, mluvit, naučila jsem je držet lžíci, chodit na nočník, potom na záchod a vůbec, že jsem je postupně naučila základním návykům v této společnosti. Naučila jsem se mít ráda. Změnila jsem šatník, volím barvy, které mi ladí nejen k tělu, ale i duši. Objevuji svoji sebedůvěru i jako žena..
a pak-Karty...to tajemno, které ve mě dlouho dřímalo. Díky nim jsem pochopila sama sebe. Učila jsem se vnímat, naslouchat své intuici, učila jsem se co mé vnitřní dítě potřebuje, co mi říká jak se o něj starat. Je jasné, že došlo k zásadním změnám mé osobnosti. Můj muž to nezvládal zpracovávat-prosil-chci abys byla jako dříve..rozvedli jsme se-je jiný a já ho tak přijímám, tak jako přijímám každého, kdo se má se mnou potkat, ale to je vše.
Přijímám sama sebe takovou, jaká jsem-bez podmínek..neboť já jsem ta co mění okolí, já mám uvnitř to světlo, které září a přivolává, utěšuje a zklidňuje, dává pocit bezpečí a ochranu pro mě, pro mé děti.Přijímám sama sebe i když nejsem dokonalá. Nepřišla jsem na svět jako modelka, ale jako máma a žena, která má pomáhat lidem-tak to praví Vesmír, Andělé a Víly. Každý z nás tu máme poslání, každý z nás si cestu života již vybral, proto se s našim životem tak pereme.
Dámičky, krásné, vznešené, něžné, křehké a přeci silné..přijímejte se takové, jaké jste. Nenechte uhasnout to Vaše světlo! Když to nepůjde-pomohu Vám.

24.8.2005

Diskusi založil(a) 24.8.2005 misabelka

PLÁNOVANÉ SETKÁNÍ

KDO ODKUD JSME ?

Hlučín (mezi Ostravou a Opavou): Šaryk
Ostrava: Budulinka2, Nehétek
Zlín: Suerte, Navai
Pelhřimov: Běla
České Budějovice: Yvone
Jindřichův Hradec: Temi
Trutnov: Danaj
Kyjov: Supercat
Mikulov: Hedvia

misabelka 7.8.2008 11:07

Poradenství pomocí psychologického rozboru sebepoznání a sebeprezentace. Pomocí karet, energie Reiki a Andělského vedení můžeme společně nalézt, proč prožíváš strach, nedostatek lásky, nedostatek štěstí, klidu a harmonie. Můžeš volat: 605 132 916

misabelka 18.10.2007 8:39

reagovat cabuna 9.11.2008 19:18  100%    +  -

misabelka: no ale někde se ty peníze vezmou i v dnešní době -byly i daleko horší doby tak co????????jo tak o tom hubená tedy dost pochybuji -tedy nevadí mě že nejsem-když budu chtít tak pro to něco udělám a budu ale tohle nějak neřeším a pravda je si člověk musí pomoci sám--netvrdím že mě někdy ty depky kolem nesemelou ale jen na chvíli

reagovat misabelka 9.11.2008 19:15  5%    +  -

cabuna: dnes už učím lidičky k tomu aby si pomohli sami, ano sice za pomocí karet a vedení ale hlavně za pochopení kým vlastně doopravdy jsou, co dokážou s čím můžou disponovat atd. a to je pak hezké se dívat, jak se ty lidičky krásně osamostatňují..Vem si Ty - už to zvládáš sama bez strachu..to je paráda k tomu Ti pomáhají přátelé jsi mezi nima bezprostřední nepochybuješ před nikým že nejsi hezká hubená šikovná a tak.prostě jsi svá a to je ta cesta ke štěstí - žít si po svým je jasné peníze - kde je vzít v týhle době..neboj stojím pevnýma nohama na zemi, je to problém.ale to je jiné téma

reagovat cabuna 9.11.2008 19:12  100%    +  -

misabelka: no asi jo když si dělám prču i z toho že od ledna nemám prácito zas tak normální reakce není

reagovat misabelka 9.11.2008 19:11  5%    +  -

cabuna: u Tebe vnímá, že už jsi vnitřně hodně pokročila už se toho života tolik nebojíš a co víc, začala jsi myslet tak trochu i sama na sebe. Vnitřně si zkrásněla, protože záříš jistotou. To je faj, jsi teď jiná, pozitivní

reagovat cabuna 9.11.2008 19:10  100%    +  -

misabelka: no je to fakz zvláštní fakt to bylo ve stejný dentaky jsem nechápala,a co se týká důvěry nedůvěry každá jsme svéprávná a záleží na každé z nás co chce atd a nikdo sem není přikován a já mám s tebou jen nejlepší zkušenosti a hodně moc jsi mi pomohla

reagovat misabelka 9.11.2008 19:07  5%    +  -

cabuna: víš co je zajímavé že nevím jak ale skutečně vždy po dlouhé době mi to řeklo, podívej se na dámu..říkalo mi to týden a pak jo - uviděla jsem tu reakci - není mi vyslovena důvěra, ale přesto mě to tady opět nějak drží. Přála bych si aby tato disku¨se byla pro ty kdo si sdělí svá bolístka aby se mohli navzájem podpořit.

reagovat cabuna 9.11.2008 18:58  100%    +  -

misabelka: sama jsem ze sebe překvapenádíky když to říkáš ty tak zvládnua víš co byla prča-ty jsi se tu objevila po dlouhé době po té naší schůzi s výpovědmijsem si říkala že to snad už není pravda

reagovat misabelka 9.11.2008 18:56  5%    +  -

cabuna: tak je to dobře že nemáš strach, strach je moudrým rádcem ale hrozným pánem..dost lidí si ten strach připouší a pak je tím i spoutaným.neboj zvládneš to v pohodě.

reagovat cabuna 9.11.2008 18:34  100%    +  -

misabelka: my jsme dostaly v pátek ráno všichni výpověd ale je divné že vůbec nemám strach z budoucnosti a beru to nějak v pohodě -zvláštní po 8letech u jedné firmy a nejsem zhroucená

reagovat cabuna 9.11.2008 18:33  100%    +  -

misabelka: jednou by jsi mohla napsat knížku

reagovat misabelka 9.11.2008 18:30  5%    +  -

cabuna: za ty dva roky se těch příběhů sešlo, že se to nedá ani spočítat.bohužel se esm tak často nedostanu

reagovat cabuna 9.11.2008 18:29  100%    +  -

misabelka: dlouho jsme se míjelijá přišla a ty jsi mizela,před chvílí jsem přišla z práce-náhodou dřív jinak bych přišla kolem 9

reagovat cabuna 9.11.2008 18:28  100%    +  -

misabelka: je to hezká práce a zajímavé příběhy

reagovat misabelka 9.11.2008 18:27  5%    +  -

cabuna: jo jsem v pohodě.mám chvilenku volno. v půl 9 večer opět terapie

reagovat misabelka 9.11.2008 18:25  5%    +  -

před malou chílí mi odešel pán - asi kolem padesátky a řešil si dva vztahy. Jeden není ukončen a už potkal druhou. Ptal se mě co má dělat. Neěděl si rady, parotože si nebyl jistý zda ta jedna to s ním skutečně ukončila.Dlouho se odmlčela a on to bere jako že je konec. ve skutečnosti to ale neví, protože se jí nezeptal.S tou druhou si moc rozumí,ale bojí se jak to bude posteli.Nevěří si. Objeili jsme společně řešení a to, ať se zeptá té prní jak ho bere.co se týká milování - ať poslechne své pocity a nechá se vést.A´t se zaměří na mazlení a vše pak vyplyne samo.Odcházel v pohodě.

reagovat cabuna 9.11.2008 18:22  100%    +  -

semínko: díky za tip

reagovat misabelka 9.11.2008 18:21  5%    +  -

semínko: ano každé setkání má důležitý význam. je to toje zrdcadlo i učitel zároeň, pokud má někdo partnera, který není tolerantní, manipuluje nenabízí lásku, pocit bezepečí - učí tím ženu, aby se zchopila a postaila se za soje názory, touhy i pocity.´žena, která si neěří ždy bude přitahoat muže, co sï s ní budou dělat jak oni uznají za hodné.

reagovat cabuna 9.11.2008 18:21  100%    +  -

misabelka: ahoj doufám že se máš moc hezky

reagovat semínko 9.11.2008 16:35  72%    +  -

hezký podvečer při uklízení jsem po delší době vzala do uky knížku Žádná setkání nejsou náhoná a začetla se do ní...kdo neznáte doporučuji

reagovat misabelka 8.11.2008 16:46  5%    +  -

přeji krásný podvečer

reagovat misabelka 7.11.2008 19:33  5%    +  -

semínko: ahojík, jsem z Třebíče

reagovat semínko 2.11.2008 20:26  54%    +  -

misabelka: kdepak na Vysočině jsi byla?

reagovat cabuna 2.11.2008 19:36  100%    +  -

misabelka: se z tebe picnu ty se objevíš vždy v pravý čas ti povím

reagovat cabuna 2.11.2008 19:34  100%    +  -

misabelka: ahoooooooooooooooooooj

reagovat wowo 2.11.2008 19:12  100%    +  -

misabelka: tak to bylo určitě moc zajímavé to setkání. Proč bych se měla zlobit, je sice škoda, že chodíš tak málo, ale lepší aspoň občas než vůbec

reagovat misabelka 2.11.2008 18:52  5%    +  -

wowo: takže mi rozumíš a nezlobíš se na mě?:429 od pátku do dneška jsem byla na léčitelskýmn setkání tady u nás na vysočině. Bylo to velmi zajínmavé, setkalo se nás akolem 20 lidiček, co něco umí, vykladači karet, zónaři, psychotronicï, maséři, andílci, jeden elf no a předávali jsme si zkušenosti, pomáhali di navzájem atd. Bylo to moc fajn.

reagovat wowo 2.11.2008 18:48  100%    +  -

misabelka: teda, co si v té práci dovolují já zatím můžu, ale už tam taky pár lidem odstřihli net, takže nechodím často a teď mám tak hrozně moc práce, že vlastně ani moc nemám čas nakukovat

reagovat misabelka 2.11.2008 18:47  5%    +  -

BublinkaM: i to je pocit, ö kterým je dobré vědět. Je fajn, že mu věříš. Když se budeš řídit pocitům v těle a budeš je poslouchat - dovedou tě k Tvému cíli. Já zas z Tebe vníma strach. Ale tento pocit je zas můj a nemusíš se s ním ztotožňovat. Přeji Ti spoustu radosti a l¨ásky, která ve tvém životě schází.

reagovat misabelka 2.11.2008 18:44  5%    +  -

wowo: já se s kočítači nedostanu, v práci mi to zablokovalia dali mi výstrahu, na tyhle diskusní stránky nesmím, proto ta dlouhá odmlka a večer od půl 9 do 10h mám terapïe. Prostě mi to časově nevychází, teď tady sedím protože mi bývalý má dovést dceru, takže jsem sama, ale mezitím si uklízím domácnost, no znáš to.

reagovat wowo 2.11.2008 18:37  100%    +  -

misabelka: děkuji misabelko jak se máš, kde se nám pořád touláš?

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): misabelka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si